برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 17 از 117 اولیناولین ... 71516171819274267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    36
    از این کاربر 215 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

خوب منم این انیمه ها رو به ترتیبی که میگم دیدم به نظرم انیمه های بسیار خوبین البته تابستون تو راهه و هیچ فصلی به غیر از تابستون حال نمیده واسه انیمه دیدن:
    Death Note
    Angel Beats
    Basilisk
    Claymor
    Devil May Cry
    Naruto و Naruto Shippuuden
    Another
    Attack Ttoo The Titan 2013
    Neon Genesis Evangelion

4. 11 کاربرِ زیر از gla021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743
    از این کاربر 700 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها

Ansatsu Kyoushitsu
    Assassination Classroom

*من این رو تازه شروع کردم ترجمه‌ی خوبی داره فقط یه ذره زیادی شلوغه! ولی داستانش یا بهتر بگم موقعیتش عالیه. چند صفحه‌ی اول هم تمام رنگیه. حالا اون چیزی که توی سایت‌های منبع از داستان مانگاش نقل شده از این قراره:

[داستان درباره‌ي کلاس 3-اي مدرسه‌ي راهنمايي "کونوگيگائوکا" است که هر روز صبح با يک جوخه‌ي کشتار به معلم خود خوش‌آمد مي‌گويند. استاد ترکيبي عجيب از يک بيگانه و يک اختاپوس است که با 20 برابر سرعت صوت حرکت مي‌کند. از قرار معلوم اين موجود مسئول نابودي ماه بوده و آن را براي هميشه به شکل هلالي در آورده است. او اعلام کرده که دنيا را در يک سال نابود مي‌کند. اين موجود به کلاس 3-اي ياد خواهد داد چگونه پيش از پايان يک سال او را ترور کنند!]
    یک OVA هم ازش اومد (هنوز ندیدم )

اینم لینکش

http://www.animefansftw.com/ansatsu-kyoushitsu-special/
    http://picoup.ir/images/85894166791711154831.jpg

6. 9 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 257 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

چیزی که بعضی از انیمه ها را به کام من تلخ میکنه، اغراق بیش از حده که نمونه ی معروفش همون کارتون فوتبالیست هاست. اما دو تا از انیمه هایی که بنظر من خیلی جالب بودن این هاست:
    monster که احتمالا دوستان توضیحش را داده اند و بسیار عالی است. فقط بنظرم پایانش کمی کلیشه ای است.

mushi-shi انیمه ای است بسیار عجیب و سحرآمیز، که شدیدا توصیه می کنم ببینید. بسیار با انیمه های دیگه فرق داره و یکی از عجیب ترین تجربه های فیلمی بوده که داشته ام.

8. 12 کاربرِ زیر از kebrity بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط kebrity نمایش پست ها
    mushi-shi انیمه ای است بسیار عجیب و سحرآمیز، که شدیدا توصیه می کنم ببینید. بسیار با انیمه های دیگه فرق داره و یکی از عجیب ترین تجربه های فیلمی بوده که داشته ام.
    *بنده بعد از دیدن تنها یک اپیزود از این "سری" انیمه‌ی نامتعارف حرف شما رو می‌پذیرم. بعضی انیمه‌ها هستن که خب داستان‌های تکراری و ایده‌های مشابه زیادی دارند حالا چه با تم اکشن و پسرونه باشند چه عاطفی و دخترونه و حتی فلسفی و پر از منظور و ... ولی یه تعداد هستند که "ارجینال" و شرقی خاص تشریف دارند یعنی تا مدتها نمیشه یه داستان مثلش رو پیدا کرد حالا من یه تجربه‌ی قبلی داشتم مثل "شیگوری" توی فضا و مرام سامورایی حالا این یکی "موشی" هم به جمع انیمه‌های ارجینال اضافه شد فقط به نظرم برای کسی که تازه انیمه شروع کرده اصلا مناسب نیست ...

10. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,598
    از این کاربر 2,132 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

lovely2 پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمه

Katanagatari

داستان انیمه:اين داستان در دوره ي ادو اتفاق مي افتد ، جايي كه ياسوري شيچيكا هفتمين مدير مدرسه ي هنر هاي شمشيرزني رزمي به اسم كيوتو است و همراه خواهرش نانامي در جزيره فوشو زندگي مي كنند. به دستور جنرال زن سامورايي بنام توگامه او راهي سفري مي شود تا 12 شمشير بسيار با ارزش كه توسط شمشير ساز افسانه اي ، شيكيزاكي كيكي ساخته شده ،را جمع آوري نمايد ....
    بعضی از انیمه ها هستند هیچ انتظاری ازشون نداری ولی عالی ظاهر می شند اینم از همون انیمه هاست با یک داستان زیبا و گرافیک و مبارزات عالی و همچنین طراحی متفاوت میتونه یکی از بهترین انیمه هاتون بشه.(12 قسمت داره هر قسمت 50 دقیقه،از روی عکسش قضاوت نکنید انیمه ش خشنه)

12. 15 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*هفته پیش به یکی از دوستان مانگای Blade of the Immortal رو پیشنهاد دادم حالا خواستم یه ذره تبلیغش کنم شاید شما هم مثل من عاشقش شدید. داستان سامورایی به نام "مانجی" که هرگز نمی‌میرد! سامورایی که قول داده 1000عدد! آدم بد روی زمین رو بکشه حالا چرا فقط هزارتا؟! چون مانجی تا قبل از این تصمیم بزرگش، 100 عدد انسان خوب و پاک رو کشته بوده ...
    طراحی و تراژدی و خشونت و حماقت و ... همه‌ی اینا توی این مانگا جمع شده یه معجونی از همه چیز فقط کافیه به طرح کیمونوی مردانه‌ی "مانجی" نگاه کنید! اوج طراحی این مانگا زمانی مشخص میشه که مانجی اخرین ضربه رو توی شکم و صورت حریفش وارد می‌کنه انگار شما دارید طرح یه قالی یا گلیم رو تماشا می‌کنید خیلی جالبه.

»» مانجی: من دوسال گذشته رو مشغول کشتن اون صدنفری بودم که آدم‌های خوبی بودن! حالا باید برای اینکه کارهای گذشتم رو جبران کنم چطوره بقیه عمرم رو صرف کشتن هزار نفر آدم بد بکنم!

14. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743

صحبت از مانگا شد،واقعا حیفم اومد این کار رو معرفی نکنم

مانگای Vagabond اثره تاکه هیکو اینوئه.

واقعا هر صفحه از مانگا مثله یک تابلوی نقاشی ـه.
    و تا به حال هم هیچ استودیویی جرات این رو نداشته که این "غول" رو به انیمه تبدیل کنه و امیدوار هستم که هیچ وقت این اتفاق نیوفته

مانگای CLAYMORE هم به اونایی که انیمش رو دیدن پیشنهاد میشه چون دیگه فصل دومی برای این انیمه نمیاد.الکی نگین منتظر انیمش میمونیم ! برین مانگاش رو بخونین از کف در بیاین

16. 14 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743

این هم لینک سایت "دانلود" مانگا که یکی از دوستان خواسته بودن

http://starkana.com

18. 13 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

»» به پیشنهاد دوستان این ها رو تجربه کردم : (لطفا دوستان خسیس نباشند هرچی دیدن و خوندن معرفی کنن یکی اینجا هست که همش رو میخونه و می‌بینه فقط معرفی کنید)

Katanagatari (معرفی white_beard): قسمت اول این انیمه رو تماشا کردم هیچ‌وقت توی این یک سال که مثل خوره دنبال انیمه بودم یه انیمه به مدت 50دقیقه ندیده بودم که به لطف معرفی دوست خوبم این یکی هم تجربه شد. قسمت اول یکی از پردیالوگ‌ترین قسمت‌های انیمه‌ایی بود که تا به حال دیده بودم یه جاهایی دیگه کلا گیچ شدم بیشتر معرفی و مقدمه‌چینی بود تا اتفاق و هیجان. حالا نمی‌دونم قسمت‌های بعدی هم به همین مقدار طولانی و پردیالوگه؟! ولی شخصیت‌ "شیچیکا" (اگه اشتباه ننوشته باشم) باحال بود کلا در جریان نبود! این از اون قهرمان‌هاست که من خیلی دوست دارم. الان مشکوکم به ادامش یه بهونه نیاز دارم ...

Vagabond (معرفی HOSHI) : هوشی جان با معرفی این مانگا "هوش" از سر ما بردی! فوق‌العاده بود وسواس شدیدم توی انتخاب و تماشا و خوندن باعث شد فقط دوتا چپتر بگیرم ولی الان مثل چی! فقط میخوام تا آخرین فصلی که ترجمه شده به پیش برم و خودم رو مثل یه سرباز وطن‌پرست ژاپنی فدای امپراطوری این مانگا کنم. فعلا چپترهای : Shinmen Takezo , Akemi

20. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,598
    از این کاربر 2,132 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    »» به پیشنهاد دوستان این ها رو تجربه کردم : (لطفا دوستان خسیس نباشند هرچی دیدن و خوندن معرفی کنن یکی اینجا هست که همش رو میخونه و می‌بینه فقط معرفی کنید)

Katanagatari (معرفی white_beard): قسمت اول این انیمه رو تماشا کردم هیچ‌وقت توی این یک سال که مثل خوره دنبال انیمه بودم یه انیمه به مدت 50دقیقه ندیده بودم که به لطف معرفی دوست خوبم این یکی هم تجربه شد. قسمت اول یکی از پردیالوگ‌ترین قسمت‌های انیمه‌ایی بود که تا به حال دیده بودم یه جاهایی دیگه کلا گیچ شدم بیشتر معرفی و مقدمه‌چینی بود تا اتفاق و هیجان. حالا نمی‌دونم قسمت‌های بعدی هم به همین مقدار طولانی و پردیالوگه؟! ولی شخصیت‌ "شیچیکا" (اگه اشتباه ننوشته باشم) باحال بود کلا در جریان نبود! این از اون قهرمان‌هاست که من خیلی دوست دارم. الان مشکوکم به ادامش یه بهونه نیاز دارم ...

Vagabond (معرفی HOSHI) : هوشی جان با معرفی این مانگا "هوش" از سر ما بردی! فوق‌العاده بود وسواس شدیدم توی انتخاب و تماشا و خوندن باعث شد فقط دوتا چپتر بگیرم ولی الان مثل چی! فقط میخوام تا آخرین فصلی که ترجمه شده به پیش برم و خودم رو مثل یه سرباز وطن‌پرست ژاپنی فدای امپراطوری این مانگا کنم. فعلا چپترهای : Shinmen Takezo , Akemi

یکی از ضعف های انیمه همین پر دیالوگ بودنش اینو چند سال پیش دیدم الان دقیق یادم نیست قسمت های بعدش کمتر میشه یا نه ولی انیمه ش ارزش دیدن داره چند قسمت دیگه هم تحمل کن ببین جذبش میشی.

22. 9 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 17 از 117 اولیناولین ... 71516171819274267 ... آخرینآخرین