برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 62 از 117 اولیناولین ... 12375260616263647287112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

من تا قسمت 10 دث‌نوت و دیدم و کم کم حوصلم نمیکشید و دیگه ادامه ندادم (نمیدونم چرا اما شوق نداشتم ببینم قسمت بعد چی میشه)
    دث‌نوت داستان جالبی داره و طراحی انیمیشینی‌اش هم خوبه (مخصوصا فرشته مرگ) اما من نمیدونم چرا جذبش نشدم .

4. 6 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajadm98 نمایش پست ها
    من تا قسمت 10 دث‌نوت و دیدم و کم کم حوصلم نمیکشید و دیگه ادامه ندادم (نمیدونم چرا اما شوق نداشتم ببینم قسمت بعد چی میشه)
    دث‌نوت داستان جالبی داره و طراحی انیمیشینی‌اش هم خوبه (مخصوصا فرشته مرگ) اما من نمیدونم چرا جذبش نشدم .
    اگه از هیچکدوم از این 10 قسمت خوشت نیومده ادامه نده (مثلأ قسمت 7 خوشت نیومد؟)، بدجایی هم توقف کردی، چون من قبلأ توی تاپیک اختصاصی دیث نوت هم گفتم که قسمت های 8 و 9 و 10 هیجانشون کمتر از بقیه ی قسمتا هست. قسمت‌های 7 و 11 و 15 و 16 و 25 و 36 و 37 جزو بهترین قسمت‌های انیمه هستن.
    اگه فقط بعضی از قسمت ها برات حوصله سر بر بوده، پیشنهاد میکنم تا قسمت 25 ادامه بدی و بعد رهاش کنی!
    Can't find yourself. Lost in your lies

6. 9 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    235
    از این کاربر 392 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

با سلام/انیمیشن توی ژانر وحشت و ترس میخوام..فقط خدایی ترسناک باشه و مهیج.و اگه توی فضا و یا سفر به سرزمین های ناشناخته باشه بهتره.ممنون

8. 3 کاربرِ زیر از sedmamad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sedmamad نمایش پست ها
    با سلام/انیمیشن توی ژانر وحشت و ترس میخوام..فقط خدایی ترسناک باشه و مهیج.و اگه توی فضا و یا سفر به سرزمین های ناشناخته باشه بهتره.ممنون
    ترسناک‌ترین انیمه ای که دیدم، Another بوده. اینجا معرفیشُ نوشتم میتونی ببینی.

10. 11 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

بچه های انیمه ، لطفاََ بگین انیمه « Youjo Senki » چطوره ؟

12. 4 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

جنایی ، ترسناک
    Zankyou no terror
    Kuroshitsuji
    akame ga kill

14. 3 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,947
    از این کاربر 49,342 بار در 2,808 پست سپاس گزاری شده

سلام
    دوستان یه سوالی داشتم
    من انیمه Berserk 1997 و هم Berserk 2016 رو دارم که سریالی هستن... از طرفی تریلوژی سینمایی Berserk The Golden Age Arc رو هم گرفتم...
    حالا سوالم اینه از دوستانی که همه رو دیدن اینه ترتیب خاصی برای دیدن هست یا خیر ؟؟ از نظر ترتیب داستانه منظورمه
    متشکر

16. 4 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی داشتم
    من انیمه Berserk 1997 و هم Berserk 2016 رو دارم که سریالی هستن... از طرفی تریلوژی سینمایی Berserk The Golden Age Arc رو هم گرفتم...
    حالا سوالم اینه از دوستانی که همه رو دیدن اینه ترتیب خاصی برای دیدن هست یا خیر ؟؟ از نظر ترتیب داستانه منظورمه
    متشکر
    ترتیب داستانی خاصی ندارن، هر کدومو ببینی داستان همونه. تفاوت توی کیفیت ساختشه؛ از نظر من که مانگا برسرک رو خوندم و بنظرم شاهکاریه واسه خودش، بهترین انیمه‌ای که از روی این مانگا ساخته شده، سه گانه Berserk The Golden Age Arc است. که هرچی ازش تعریف کنم کم گفتم. گرافیکش فوق العادس و خیلی بیشتر به مانگا وفادارتره! از اون طرف برسرک 1997 هم هرچند کار خوبیه ولی من اصلا خوشم نیومد، نه گرافیک خوبی داشت، بیشتر صحنه‌هاش رو هم سانسور کرده بودن! برسرک 2016 که اصلا حرفی واسه گفتن باقی نذاشت؛ فاجعه ای بود واسه خودش :دی

18. 14 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,947
    از این کاربر 49,342 بار در 2,808 پست سپاس گزاری شده

ممنون
    پس اول تریلوژی رو میبینم

20. 3 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,028
    از این کاربر 1,299 بار در 156 پست سپاس گزاری شده