برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 118 از 163 اولیناولین ... 186893108116117118119120128143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 از مجموع 1625
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

lovely دیالوگ های بیادماندنیِ دنیای فیلم و سریال|قوانین در پست اول

سلام دوستان .
    توی این تاپیک دیالوگ هایی رو که تو فیلم ها و سریال ها بشون برمیخوریم و به نظرمون جالب میاد رو قرار خواهیم داد.

فقط وقتی میخواید دیالوگ موردنظرتون رو توی تاپیک بزارید لطفا به این نکات توجه کنید .
    اول اینکه دیالوگ هاتون رو گلچین کنید و اونایی که بنظرتون واقعا جالب هستن رو ذکر کنید .
    حتما نام فیلم ,سریال و فصل و اپیزودی که دیالوگ درش هست رو ذکر کنید .
    خیلی از دوستانی که به این تاپیک سر میزنن ممکنه سریالی که دیالوگی ازش نقل کردید رو دنبال نکرده باشن و بخوان در آینده برن سراغ اون سریال . پس اگر دیالوگ موردنظرتون بخشی از داستان سریال رو لو میده، حتی اگر مربوط به فصل های ایتدایی سریال هم هست، حتما با ذکرِ اسم سریال، فصل و اپیزود، اون دیالوگ رو توی اسپویلر قرار بدید . مثلا :

:Big Bang Theory , S03.E14
    مشاهده محتوا اسپویلر
    محتوای دیالوگ

از قرار دادن دیالوگ بصورت صرفا انگلیسی خودداری نمایید و ترجمه فارسی را حتما قرار دهید. بهتر اینه که هم انگلیسی و هم ترجمش ذکر بشه
    ضمنا بعضی دیالوگ ها توی موقعیت خاصی معنی دار میشن و مثلا اگر کسی سریال رو دنبال نکرده باشه متوجه دیالوگ نمیشه . در اینجور مواقع اگر یه توضیح کوتاه در مورد اتفاقات سکانس بدید و بعد دیالوگ رو بگید حتی کسی که سریال رو دنبال نکرده باشه هم متوجه دیالوگِ موردنظر میشه .
    لطفا از قرار دادن هرگونه مطالب حاوی الفاظ و کلمات رکیک در تاپیک خودداری شود

پیشاپیش ممنون از همکاریتون ....

2. 226 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:'PΞJMΔП':.,.:DeathSpank:.,123u,125yahel,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,AAlireza,aaron,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,afshin2014,AhmadHD,ahmady45,Ahmad_n,akcent,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali33,ali361,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,amir123qwe,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,ammar,amo_omid,anderson20888,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,arefeh-7,Arlene,arshia001,arso,AsHi,ashley_1986,atena90,Atrin021,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,caroline,Central Perk,Chandler Bing,checha,Chris,D O R D I,Daisy,daniish,DARK BOY,Davinci,Days of Heaven,Dexter_171,dll,ebramg,ehsan1370,Ehsan_keen,elia,ergen,ESajad,Ever_3313,EYbaba,F.U.S.E,fatima-b021,freeda,g0dsend313,gafaneh,gole yakh,gollum,H a M i D,hamid-p71,Hamidreza.m,Headache,hgwxx7,HMNN,hossein370,hosseinf722,Hossein_124,IceLord,idin,Irag,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,JenabPargaar,joker8,Julie,justUnited,Kaley,karim_load,kashkool,Khialat,kingnessi,KingStranger,lastshepherd,Léon,libra,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,Maa vampire,Mahdi Razor,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MEHDIATB,MeHr@n,Meti,mhk,Mia_3D,Mikado,Milad eMJey,Miss Harley,MixMkv,mohammad-om,mohammad1992,mr67,Mr_Ashkan,neklas maykelson,Nevah,nevermind,Nilof@r,nimas1,NOjAN,nokhbeh,Nora,Notion,Noyze,pardisshab,parmis,parvazpd,pedram136,Pegah,persian legend,peyman_eun,Pooria_H,pooya,poyul,raha_91,rahman24,Raylan Givens,Red Bull,Rezaraki,rezatwd,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,Saber-j,sabery,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,sajad44,saman2esm,Samankaka,SAM_NEVADA,Se7en,sh2012,shahramirani,shahrooz,Shayea,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,simorgh aseman,sinaDVD,Sina_Saw,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,Soroosh,Spasitel,STEFAŊ,stesa,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Pianist,Tidus,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vampire_sh17,voldemort,War Daddy,white_beard,Why Me ?,witch king,wlh,xenon200x,yalabia,yaser63,zesht,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_ZoMoRrod_

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : دیالوگ های بیادماندنیِ فیلم و سریال ها ...

شهرزاد قسمت هشت
    قباد:شهرزاد بنظرت فیلنامه یک فیلم باید چجوری باشه؟
    شه‍ـــــرزاد:فیلم نامه باید یک جوری باشه که وقتی به وسط فیلم رسید‍ي با خودت بگی خب بعدش چی نه اینکه وقتی به آخرش رسیدی بگی خب که چی؟‍!!!
    از اونایی که دانلودم میکنند خواهش میکنم ازین به بعد بخرید حیفه خداییش...
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

4. 20 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Papillon 1973
    - I'm Papillon. How do i look?

- اسم من پاپیونه. چطور به نظر می‌رسم؟

پ.ن: یکی از شاهکار ترین دیالوگ ها و سکانس های تاریخ سینمامو به تنم سیخ شد.

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,148 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

لری دیوید
    : هی، خرس سرگردان [یه سرخپوست که باغبان لری دیوید ایناست]... شاید فکر خوبی نباشه که از همسرم درباره واژن‌ش سوال بپرسی.
    نمی‌دونم بین سرخپوست‌هایِ آمریکایی قضیه از چه قراره، اما یهودی‌ها معمولاَ درباره واژن همسرهاشون از هم سوال نمی‌پرسن. رسم‌مون اینطوریه.
    خرس سرگردان: خب، اگه همسرت رو ببری پیش یه دکتر سفیدپوست، نه تنها ازش درباره واژن‌ش سوال می‌پرسه، بهش نگاه هم می‌اندازه.
    لری دیوید: نکته‌ی خوبی بود خرس سرگردان، نکته خوبی بود.

Curb Your Enthusiasm S04E08

7. 23 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114

جیمی:گرچن داره نیمه شبا یواشکی از خونه میره بیرون..
    ـ‍ـ میدونی کجا میره؟
    لینزی:احتمالا یه معشوقه دیگه پیدا کرده
    جیمی:فکر نکنم یه معشوقه دیگه پیدا کرده باشه!!!
    لینزی:اوه جیمی!! بذار برات توضیح بدم که رابطه ها چه شکلی هستن!!
    ـ تو خیانت میکنی...بعدش اون خیانت میکنه... و ی روز از خواب پامیشی و میبینی اون رفته و هیچ کدوم از وسایلت کار نمیکنن!!
    و تو درحاله خوردن یه سری پف خرچنگ مانند با یه یارویه انگلیسی هستی...
    Youre The Worst S02E06
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

9. 18 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852

The Martian 2015

11. 17 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

وقتی که پوکر بازی میکنی نمیتونی اجازه بدی طرف مقابلت بفهمه کارتت چیه،چه احساسی داری،به چی داری فکر میکنی.

تو باید یه ماسک به چهره بزنی.

توی "آز"...

ما تو روز چهره ی واقعی خودمون رو پنهان میکنیم همینطور در دل شب.

اینقدر این ماسک رو به صورت میزنی که وقتی تو اینه نگاه میکنی نمیدونی که کدوم صورت رو داری اصلاح میکنی

OZ S01E08

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114

میدونی قشنگی زدن کسی تا سر حد مرگ چیه؟
    اینه که هیچکس متوجه یک زخم اضافه تر نمیشه!!
    Sicario 2015

14. 20 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

درک از اون سریال‌هایی ـه که به معنای واقعی کلمه داغون می‌کنه و اشک در میاره . اوج فصل اول هم قسمت آخرش بود که بیننده رو پشت سر هم نابود می‌کرد . نمی‌خوام فقط از ریکی جرویس تعریف کنم ؛ چون سریال کاملیه و ریکی هم مثل بقیه به بهترین نحو کار خودشو انجام داده .

شوهر یک زن سالمند : اون تو يه کفش فروشي کار مي‌کرد ، رفتم يه جفت کفش بخرم که اون اومد به استقبالم ، زيباترين چيزي که به عمرم ديده بودم ، ازش درخواست کردم که با هم بريم سرقرار و يه سال ديگه با هم ازدواج کرديم . نه ، اون هميشه منو نمي‌شناسه ، ولي من هر روز مشتاق ديدنشم ، اون هنوزم همون آدمه ، و من هر روز من خودمو بهش معرفي مي‌کنم و دوباره همديگه رو از اول مي‌شناسيم ، من آدم خوش‌شانسيم ، ديگه چه کس ديگه‌اي 365 بار تو سال عاشق ميشه ؟ مي‌دوني ، مسئله اينجاست که مردم يه سري پير مي‌بينن که توي تله‌ي زمان گير کردن و منتظرن تا بميرن ، ولي من دختر زيبايي از دابلين رو مي‌بينم که مي‌خواد باقي عمر خودش رو با من بگذرونه .

درک در جواب بازگشت پدرش : اون هيچوقت نبايد منو ترک مي‌کرد ، واسه همينه که حيوانات رو خيلي دوست دارم ، هرچي که بشه ، حيوانات مي‌جنگن تا بچه‌شون رو نجات بدن ، اونا با بچه‌هاشون مي‌مونن ، حتي اگه زخمي باشه پيش بچه‌اش مي‌مونه ، اين کاريه که بايد بکني ، مواظبش باشي ، چون ضعيفه ، تا وقتي‌که قوي بشه . الان ديگه برگشتنش فايده نداره ، من قوي‌ام .

سپاس
    32,852

گوردن: کجاس؟
    جوکر: ساعت چنده؟
    گوردن: چه فرقي ميکنه؟
    جوکر: خب به زمان ربط داره ممکنه یه جا يا چند جا باشه.

پ.ن: بعضی از آثار و شخصیت هارو هر چقدر هم که تعریف کنن به اندازه ای که خودت ببینی لذتبخش نیست.

17. 20 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

The Martian

مشاهده محتوا اسپویلر
    مارک (مت دیمون) : پس به لحاظ فنی ...
    من مریخ رو به محل سکونت خودم در آوردم.
    نیل آمسترانگ دیگه خر کیه ؟
    نیل آمسترانگ (اولین انسانی که روی ماه پا گذاشت)

19. 17 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 118 از 163 اولیناولین ... 186893108116117118119120128143 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع