برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 87 از 163 اولیناولین ... 376277858687888997112137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 از مجموع 1625
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

lovely دیالوگ های بیادماندنیِ دنیای فیلم و سریال|قوانین در پست اول

سلام دوستان .
    توی این تاپیک دیالوگ هایی رو که تو فیلم ها و سریال ها بشون برمیخوریم و به نظرمون جالب میاد رو قرار خواهیم داد.

فقط وقتی میخواید دیالوگ موردنظرتون رو توی تاپیک بزارید لطفا به این نکات توجه کنید .
    اول اینکه دیالوگ هاتون رو گلچین کنید و اونایی که بنظرتون واقعا جالب هستن رو ذکر کنید .
    حتما نام فیلم ,سریال و فصل و اپیزودی که دیالوگ درش هست رو ذکر کنید .
    خیلی از دوستانی که به این تاپیک سر میزنن ممکنه سریالی که دیالوگی ازش نقل کردید رو دنبال نکرده باشن و بخوان در آینده برن سراغ اون سریال . پس اگر دیالوگ موردنظرتون بخشی از داستان سریال رو لو میده، حتی اگر مربوط به فصل های ایتدایی سریال هم هست، حتما با ذکرِ اسم سریال، فصل و اپیزود، اون دیالوگ رو توی اسپویلر قرار بدید . مثلا :

:Big Bang Theory , S03.E14
    مشاهده محتوا اسپویلر
    محتوای دیالوگ

از قرار دادن دیالوگ بصورت صرفا انگلیسی خودداری نمایید و ترجمه فارسی را حتما قرار دهید. بهتر اینه که هم انگلیسی و هم ترجمش ذکر بشه
    ضمنا بعضی دیالوگ ها توی موقعیت خاصی معنی دار میشن و مثلا اگر کسی سریال رو دنبال نکرده باشه متوجه دیالوگ نمیشه . در اینجور مواقع اگر یه توضیح کوتاه در مورد اتفاقات سکانس بدید و بعد دیالوگ رو بگید حتی کسی که سریال رو دنبال نکرده باشه هم متوجه دیالوگِ موردنظر میشه .
    لطفا از قرار دادن هرگونه مطالب حاوی الفاظ و کلمات رکیک در تاپیک خودداری شود

پیشاپیش ممنون از همکاریتون ....

2. 226 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:'PΞJMΔП':.,.:DeathSpank:.,123u,125yahel,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,AAlireza,aaron,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,afshin2014,AhmadHD,ahmady45,Ahmad_n,akcent,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali33,ali361,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,amir123qwe,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,ammar,amo_omid,anderson20888,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,arefeh-7,Arlene,arshia001,arso,AsHi,ashley_1986,atena90,Atrin021,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,caroline,Central Perk,Chandler Bing,checha,Chris,D O R D I,Daisy,daniish,DARK BOY,Davinci,Days of Heaven,Dexter_171,dll,ebramg,ehsan1370,Ehsan_keen,elia,ergen,ESajad,Ever_3313,EYbaba,F.U.S.E,fatima-b021,freeda,g0dsend313,gafaneh,gole yakh,gollum,H a M i D,hamid-p71,Hamidreza.m,Headache,hgwxx7,HMNN,hossein370,hosseinf722,Hossein_124,IceLord,idin,Irag,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,JenabPargaar,joker8,Julie,justUnited,Kaley,karim_load,kashkool,Khialat,kingnessi,KingStranger,lastshepherd,Léon,libra,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,Maa vampire,Mahdi Razor,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MEHDIATB,MeHr@n,Meti,mhk,Mia_3D,Mikado,Milad eMJey,Miss Harley,MixMkv,mohammad-om,mohammad1992,mr67,Mr_Ashkan,neklas maykelson,Nevah,nevermind,Nilof@r,nimas1,NOjAN,nokhbeh,Nora,Notion,Noyze,pardisshab,parmis,parvazpd,pedram136,Pegah,persian legend,peyman_eun,Pooria_H,pooya,poyul,raha_91,rahman24,Raylan Givens,Red Bull,Rezaraki,rezatwd,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,Saber-j,sabery,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,sajad44,saman2esm,Samankaka,SAM_NEVADA,Se7en,sh2012,shahramirani,shahrooz,Shayea,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,simorgh aseman,sinaDVD,Sina_Saw,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,Soroosh,Spasitel,STEFAŊ,stesa,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Pianist,Tidus,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vampire_sh17,voldemort,War Daddy,white_beard,Why Me ?,witch king,wlh,xenon200x,yalabia,yaser63,zesht,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_ZoMoRrod_

B 13

پاسخ : دیالوگ های بیادماندنیِ فیلم و سریال ها ...

اژدها وارد میشود

بَبری باش قوی با چنگالی تیز ولی از کنار آهوی بی پناه ,آرام و آهسته گذر کن..!!

4. 9 کاربرِ زیر از B 13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

سریال ایرانی ماتادور قسمت هشتم
    توضیح سکانس :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    قسمت قبل مسیح شهید شده حالا کسی که تانکر سوخت رو داشته حرکت میداده رو گرفتن و سرگرد حامد با بازی پولاد کیمیایی از متهم داره بازجویی میکنه.

دیالوگ ها :
    مشاهده محتوا اسپویلر

سرگرد حامد : تو زن داری؟ بچه داری؟ ناموس میدونی چیه؟ مملکت میدونی چیه؟ خانواده میدونی چیه؟
    متهم : یه وقتی خسته میشه آدم از هیچی بودن از نصفه بودن، باید این کار رو تموم میکردم ، تو میدونی تهش یعنی چی؟ میدونی وقتی با هزار تا آرزو با دویست تا سرعت میخوری تو دیوار یعنی چی؟ زندگی من شده همش دیوار ، من همیشه باختم با خودم عهد کردم این دفه رو ببرم!

پ ن : من تعریف ماتادور رو زمان پخشش هم شنیده یکی از سریال های پرخرج تلویزیون ملی ایران هستش و ادعا میشه که اکشن ترین سریال ایرانی هم هستش که تا حدودی درست میگن، سریال برای هفته نیروی انتظامی ساخته شده بود و مثل اینکه ناجا هم دست برد توی سناریو سریال و کلی صحنه هم حذف کردن از سریال ، من کلا سریال ایرانی زیاد نگاه نمیکنم چون محتواهاشون یه چیز هست ، اما خب این سریال جذاب بود برای من و دوست داشتم میتونست خیلی بهتر از این باشه ولی نشد دیگه ... بازی پولاد کیمیایی طبق معمول حرف نداشت ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

6. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,148 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

معلم: چرا دیر اومدی؟ تو که از "پشته" نمیای.
    احمدپور: چرا آقا.
    معلم: از "پشته" میای؟
    احمدپور: نه آقا.

خانه‌ی دوست کجاست

8. 17 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

قسمت هشتم از فصل اول سریال Penny Dreadful
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ویکتور : ميتونم يه داروي مسکّن بهت بدم ،همه چي رو آرومتر ميکنه پس همينطوري راحتي؟
    برونا : بدنم؟
    ویکتور: آره ... و روحت چي؟
    برونا : روحم؟
    ویکتور : اگه دوست داري بگو
    برونا : ميدوني، من هميشه از اون خداي لعنتي متنفر بودم! ظالم بود ، واقعاً ظالم بود ولي الان ...
    ویکتور : چي؟
    برونا : ميترسم
    ویکتور : لازم نيست بترسي داري وارد يه در ميشي همين
    برونا : آره، ولي به کجا؟ من اصلاً آدم خوبي نبودم اونطرف در کي منتظرمه؟
    اینجا ویکتور بلند میشه و میره به طرف ایتان و بهش میگه :
    ویکتور : زياد طول نميکشه ميتوني بري انتهاي راهرو و يه لگن آب تازه بياري؟
    ایتان : الان برميگردم
    وقتی ایتان میره ویکتور برمیگرده کنار تخت پیش برونا و میگه :
    ویکتور :
    من به يه جايي ايمان دارم ،بين بهشت و جهنم بين زنده‌ها و مُرده‌ها يه جاي خيلي باشکوه از تجديدِ حياتِ ابدي شايد حتي رستگاري تو به همچين جايي اعتقاد داري؟
    برونا اینجا سرش رو تکون میده و حرف های ویکتور رو تایید میکنه ... ویکتور ادامه میده ...
    ویکتور : حالا، يه ... ** یه مکث کوتاه **،يه بهايي براي رفتن به اونجا هست مثل همه‌ي چيزا که يه بهايي دارن ميدونم که به راحتي بهاش رو ميدي ...
    ویکتور بعد از گفتن این حرف ها یه بالشت برمیداره و روی صورت برونا فشارش میده تا خلاصش کُنه ... موسیقی متن عالی عالی عالی ....

تصویر :
    مشاهده محتوا اسپویلر

پ ن : یکی از قشنگ ترین صحنه های این سریال بود میترسم اگر خیلی ازش تعریف کنم نتونم اصل مطلب رو اینجا بیان کنم پیشنهاد میکنم حتما سریال رو ببینید ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

10. 13 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

The Shadow Line
    - خانم دیکسون : پسر من بیگناهه من اینو میدونم
    - گیت هوس : منم اینو میدونم خانم دیکسون، ولی پلیس باید یکی رو پیدا کنه که تقصیر رو بندازه گردن اون

12. 19 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

Orange Is The New Black Season 2

I am not Crazy I am Unique

14. 14 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

True Blood s05 e12

بدترین قسمت پدر بودن اینه که صرف نظر از اینکه چقدر تلاش کنی باز هم نمیتونی جلوی بچهات رو بگیری
    که متوجه نشن این دنیا چقدر داغونه چقدر فاسده پست فطرت و ظالمه .
    آدم فقط میخواد بچه هاشو از همچین دنیایی دور نگه داره وکاری کنه که باور کنن ذنیا چقدر امنو زیباست
    همیشه بدیها با مجازات همراهه و خوبی ها با پاداش چون اگر بچه هات به این باور پیدا کنن شاید خودت
    هم اعتقاد پیدا کنی .
    ولی وقتی خودت کسی باشی که به بچه هات ثابت میکنی که دنیا چقدر بی رحمه دیگه هیچ جوره نمیشه درستش کرد.

{سکانس صحبت السید با پدرش که با هم اختلافات زیادی دارن این گفته های پدر شرمسار بسیار تاثیرگذار بود واسم
    گفته هاش نه تنها به دنیای ماوراییه داخل سریال بلکه به دنیای واقعی خودمون هم طعنه میزنه.**

16. 14 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

ادی: چی شد (تریکسی) شغلش رو ول کرد؟

ایموجین: چون رئیس اونجا، ازش خواست جلو دوست‌هاش "لخت" بشه. اونم دوست نداشت "مجانی" لخت بشه!

ادی: زیاد لخت میشه؟

ایموجین: عین دستگاه "آدامس" فروشی هرچی بندازی "تو" یه جایی رو میندازه "بیرون".

18. 21 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

The Avengers

مامور رومانوفـ : اگر به من بود , قاطی این ماجرا نمی شدم کاپیتان

کاپیتان آمریکا : نمیدونم چطور میتونم , قاطی نشم!!

مامور رومانوفـ : اینها(Thor و Iron Man) از افسانه ها اومدن , یجورائی خدا هستن

کاپیتان آمریکا : فقطـ یه خدا وجود داره , خانوم و مطمئنم که اون , اینطوری(مثل اینها) لباس نمی پوشه!!

پ.ن:با اینکه کُلا این اثر یه اثر 100در100 تجاری و وابسته به جلوه های ویژه اما این دیالوگ ـِش فوق العاده بود

20. 14 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

Begin Again 2013

مادر: دخترایی که اینجوری لباس می‌پوشن فقط یه چیز لازم دارن.

پدر: یه جا**کش؟!

مادر: نه. دن بیشتر بهش فکر کن ...

پدر: یه پدر؟!

22. 20 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 87 از 163 اولیناولین ... 376277858687888997112137 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع