برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 117 از 163 اولیناولین ... 176792107115116117118119127142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 از مجموع 1625
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

lovely دیالوگ های بیادماندنیِ دنیای فیلم و سریال|قوانین در پست اول

سلام دوستان .
    توی این تاپیک دیالوگ هایی رو که تو فیلم ها و سریال ها بشون برمیخوریم و به نظرمون جالب میاد رو قرار خواهیم داد.

فقط وقتی میخواید دیالوگ موردنظرتون رو توی تاپیک بزارید لطفا به این نکات توجه کنید .
    اول اینکه دیالوگ هاتون رو گلچین کنید و اونایی که بنظرتون واقعا جالب هستن رو ذکر کنید .
    حتما نام فیلم ,سریال و فصل و اپیزودی که دیالوگ درش هست رو ذکر کنید .
    خیلی از دوستانی که به این تاپیک سر میزنن ممکنه سریالی که دیالوگی ازش نقل کردید رو دنبال نکرده باشن و بخوان در آینده برن سراغ اون سریال . پس اگر دیالوگ موردنظرتون بخشی از داستان سریال رو لو میده، حتی اگر مربوط به فصل های ایتدایی سریال هم هست، حتما با ذکرِ اسم سریال، فصل و اپیزود، اون دیالوگ رو توی اسپویلر قرار بدید . مثلا :

:Big Bang Theory , S03.E14
    مشاهده محتوا اسپویلر
    محتوای دیالوگ

از قرار دادن دیالوگ بصورت صرفا انگلیسی خودداری نمایید و ترجمه فارسی را حتما قرار دهید. بهتر اینه که هم انگلیسی و هم ترجمش ذکر بشه
    ضمنا بعضی دیالوگ ها توی موقعیت خاصی معنی دار میشن و مثلا اگر کسی سریال رو دنبال نکرده باشه متوجه دیالوگ نمیشه . در اینجور مواقع اگر یه توضیح کوتاه در مورد اتفاقات سکانس بدید و بعد دیالوگ رو بگید حتی کسی که سریال رو دنبال نکرده باشه هم متوجه دیالوگِ موردنظر میشه .
    لطفا از قرار دادن هرگونه مطالب حاوی الفاظ و کلمات رکیک در تاپیک خودداری شود

پیشاپیش ممنون از همکاریتون ....

2. 226 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:'PΞJMΔП':.,.:DeathSpank:.,123u,125yahel,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,AAlireza,aaron,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,afshin2014,AhmadHD,ahmady45,Ahmad_n,akcent,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali33,ali361,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,amir123qwe,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,ammar,amo_omid,anderson20888,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,arefeh-7,Arlene,arshia001,arso,AsHi,ashley_1986,atena90,Atrin021,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,caroline,Central Perk,Chandler Bing,checha,Chris,D O R D I,Daisy,daniish,DARK BOY,Davinci,Days of Heaven,Dexter_171,dll,ebramg,ehsan1370,Ehsan_keen,elia,ergen,ESajad,Ever_3313,EYbaba,F.U.S.E,fatima-b021,freeda,g0dsend313,gafaneh,gole yakh,gollum,H a M i D,hamid-p71,Hamidreza.m,Headache,hgwxx7,HMNN,hossein370,hosseinf722,Hossein_124,IceLord,idin,Irag,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,JenabPargaar,joker8,Julie,justUnited,Kaley,karim_load,kashkool,Khialat,kingnessi,KingStranger,lastshepherd,Léon,libra,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,Maa vampire,Mahdi Razor,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MEHDIATB,MeHr@n,Meti,mhk,Mia_3D,Mikado,Milad eMJey,Miss Harley,MixMkv,mohammad-om,mohammad1992,mr67,Mr_Ashkan,neklas maykelson,Nevah,nevermind,Nilof@r,nimas1,NOjAN,nokhbeh,Nora,Notion,Noyze,pardisshab,parmis,parvazpd,pedram136,Pegah,persian legend,peyman_eun,Pooria_H,pooya,poyul,raha_91,rahman24,Raylan Givens,Red Bull,Rezaraki,rezatwd,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,Saber-j,sabery,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,sajad44,saman2esm,Samankaka,SAM_NEVADA,Se7en,sh2012,shahramirani,shahrooz,Shayea,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,simorgh aseman,sinaDVD,Sina_Saw,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,Soroosh,Spasitel,STEFAŊ,stesa,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Pianist,Tidus,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vampire_sh17,voldemort,War Daddy,white_beard,Why Me ?,witch king,wlh,xenon200x,yalabia,yaser63,zesht,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_ZoMoRrod_

جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی
    سپاس
    0
    از این کاربر 251 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : دیالوگ های بیادماندنیِ فیلم و سریال ها ...

ژان وال ژان(هیو جکمن):
    مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند..
    و پانزده سال در آنجا هر روز یک قرص نان کامل مجانی خوردم . .

Les Miserables 2012

4. 17 کاربرِ زیر از ahmadsp70 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

No Country for Old Men

چکیده بار مفهومی کل اثر... دیشب 2تا رویا دیدم

توی هر دو تا رویام پدرمو دیدم! عجیبه … من پیر تر از بیست سال پیش اون بودم… اون از حالای من جوونتر بود… رویای اولم… پدرمو توی یه شهر دیدم و اون به من یه خرده پول داد . فکر کنم گمشون کردم… توی رویای دومم انگار هردومون برگشته بودیم به یه زمان خیلی دور…من سوار یه اسبی بودم و توی سیاهی شب از دل کوهها می گذشتم… سرد بود. برف روی زمین نشسته بود. پدرم پشت سرم سوار بر اسب می اومد .هیچ چیز نمی گفت فقط می اومد . پتویی دور خودش پیچیده بود و پتو سرش رو پوشونده بود… به عقب نگاه کردم در دست پدرم یه شاخ بود که از توش آتش زده بود بیرون… نورشو می دیدم… مثل رنگ نور ماه.. توی خواب می دونستم که پدر می خواد یه جایی میون اون همه تاریکی و سرما آتشی برپا کنه… می دونستم هر وقت من به اونجا برسم پدر با من خواهد بود… و از خواب پریدم….

6. 21 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

همه ، کاری رو کردیم که باید میکردیم!!
    .................................................
    در دنیایی که به وسیله ی یک ویروس میتوان همه ی مردم را نابود کرد و دارایی هایشان را سالم باقی گذاشت انرژی هسته ای(بمب هسته ای)بی معنی است!
    ................................................
    و بدین سان است که می پوشانم پلیدکاری عریان خویش را در پوششی روحانی که از کتاب مقدس دزدایده ام و پرهیز گاری را وانمود می کنم ، حال آنکه ابلیس در نهادم است.
    ................................................
    کریدی :بمیر ! بمیر! تو چرا نمیمیری؟!
    کریدی :تو چرا نمیمیری؟!
    V:پشت این نقاب ، چیزی بیش از یک جسم نهان است!
    V:پشت این نقاب یک آرمان نهفته است ، آقای کریدی.
    V:و آرمانها شکست ناپذیراند.

8. 17 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

The Man from U.N.C.L.E. 2015

- عمو رودی: دو نوع شکنجه وجود داره آقای سولو. یکی برای استخراج اطلاعات و اون یکی بخاطر خود شکنجه ست. بیا با گازانبر شروع کنیم!

چه روزهای سختی رفتو سخت تر اومد
    سپاس
    31
    از این کاربر 50 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

فیلم عنصر پنجم 1997

دالاس: اگه الان نیومده بودم پیشت، تو توی یه دردسر بزرگ می افتادی، می فهمی چی میگم. متوجه میشی؟ یه دردسر بزرگ.

لیلو: آره ....... اما الان تو توی دردسر نیستی. من عنصر پنجم .... موجود فوق العاده ....... من از تو محافظت میکنم ...... حالا بخواب

11. 9 کاربرِ زیر از simorgh aseman بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Better watch out now Cause here we come
    سپاس
    1,616
    از این کاربر 1,540 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

Oz-S01E03

God knows he's perfect and we're not and we can never be but he expects us to be. And he punishes us if we're not, you know what I'm saying?

God is the ultimate gangster. The supremo boss, you know what I mean? Forgiveness, live by his code. Deadness, if we don't.

Yo, he never has to talk to us face to face and he never has to explain exactly why he does what he does.

Know what I'm saying? Nigger sits up there in Heaven somewhere, drinking a cappuccino, chilling... Got the whole world in his hands.

خدا میدونه که بی نقصه و ما بی نقص نیستیم و هرگز هم نمینونیم باشیم ولی اون انتظار داره که بشیم. و اون مجازاتمون میکنه اگه نباشیم، میدونی چی میگم.

خدا آخرِ گنگستره. برترین رئیس گنگسترها، منظورمو میگیری؟ اگه براساس دستوراتش زندگی کنی، بخشیده میشی.اگه نکنی نتیجه اش مرگه.

اون هرگز مجبور نیست رو در رو با ما صحبت کنه و هیچوقت مجبور نیست توضیح بده چرا کاری رو انجام میده و چکار میکنه.

میدونی چی میگم؟ یه کاکاسیاه اون بالا یه جایی تو بهشت نشسته و داره با آرامش کاپوچینو میزنه تو رگ... همه دنیا رو هم تو دستاش داره.

13. 15 کاربرِ زیر از Barney Stinson بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Barney Stinson نمایش پست ها
    Oz-S01E03

God knows he's perfect and we're not and we can never be

but he expects us to be. And he punishes us if we're not, you

know what I'm saying? God is the ultimate gangster. The supremo boss, you know what I mean? Forgiveness, live by his

code. Deadness, if we don't. Yo, he never has to talk to us face

to face and he never has to explain exactly why he does what

he does. Know what I'm saying? Nigger sits up there in Heaven

somewhere, drinking a cappuccino, chilling... "Got the whole world in his hands.
    دوستان لطفا قوانینو رعایت کنید.اگه متن انگلیسی می زارید با ترجمه باشه تا همه بتونند استفاده کنند.
    ممنون
    ترجمه متن هم تو این پست هستش
    http://tvworld.info/showthread.php?p=193428

15. 10 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Trainwreck 2015

- پدر: دخترا، من و مادرتون داریم طلاق می گیریم، گریه نکنین. میدونم ناراحتین میدونم کلی سوال براتون پیش اومده. نمیدونم مادرتون چی بهتون گفته، ولی بذارین از طرف خودم با کلماتی که بفهمین، براتون توضیح بدم. تو عروسکتو خریدی، نه؟

- دخترا: آره

از عروسکت خوشت میاد که خریدیش، درسته؟

عاشق عروسکتی؟

تو عاشق اون عروسکی، ولی اگه بهت می گفتم که اون تنها عروسکی که اجازه داری تا آخر عمر باهاش بازی کنی، چیکار می کردی؟ اون موقع چه احساسی داشتی؟

- دخترا: ناراحت می شدم.

معلومه، ناراحت میشدی چون عروسک دیگه رو طاقچه اتاقت هست و اگه با اون یکی عروسک ها بازی کنی، دیگه نمی تونی این عروسک رو داشته باشی. حتی با اینکه اون عروسک الان نمیخواد باهات بازی کنه. عروسک های دیگه ای هستن که خوشت میاد، و هر سال هم عروسک های جدید درست می کنن. عروسک مهماندار میخوای؟

یه عروسک که فقط یه روز باهاش بازی کنی و دیگه هیچ وقت نبینیش چطور؟

یه عروسک چطور که دوستت باهاش بازی میکنه و ازت میخواد که با اون یکی عروسک بازی کنی، حتی دلت نمیخواد که با اون عروسک بازی کنی، ولی میکنی، چون دوستت داره با اون عروسکش بازی میکنه و تو نمیخوای همونجا بشینی و به اون یکی عروسک بی توجهی کنی.

خب به همین خاطر من و مامانتون داریم از هم جدا میشیم.

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Bone Tomahawk 2015

- جان : مواظب حرف زدنت باش، مخصوصا با کلانتر. تو که رئیس نیستی.
    - برودر : نه نیستم؛ ولی باهوش ترم و میخوام زنده بمونم.
    - جان : تو باهوش تری، جدی؟!
    - برودر : آره، کلانتر "هانت" مثل آقای "دایر"، زن داره و تو هم که زنت مرده.
    - جان : خب، چه ربطی داره؟!
    - برودر : مردای باهوش ازدواج نمی کنن.

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

v for vendetta

عجیب بود هنوز این فیلمو ندیده بودم...فوق العاده بود..!!

19. 23 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 117 از 163 اولیناولین ... 176792107115116117118119127142 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع