برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

4 9.52%
  • 6

4 9.52%
  • 7

5 11.90%
  • 8

11 26.19%
  • 9

11 26.19%
  • 10

7 16.67%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود هفتم

The Walking Dead: Season 4, Episode 7
    Dead Weight
    IMDB

2. 24 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 7 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود هفتم

منم فکر میکنم اخر این فصل فرماندار بمیره و احساس میکنم هرشل قسمت بعدی میمیره

4. 5 کاربرِ زیر از ilhadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    435
    از این کاربر 324 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

جدا از این قضیه برادر کشیو بی تفاوت بودن برادره ب این که فرماندار داداششو کشت.یه سوال واسه من پیش اومد ک فرماندار جسده یارو رو چجوری با اون وزنه ای ک وصل بود بش تنهایی بدون جلب توجه خودشم تو روز روشن برد انداخت تو دریاچه؟یعنی هییییییچکس ندید؟ یه جورایی رسما بینندرو احمق فرض میکنن ک انگار فقط میشینه نیگا میکنه چیزیم نمیفهمه یه چیز دیگه ام ک دوستان گفتن این بود ک location فیلمبرداری سریالو عوض کنن خیلی خوب میشه دیگه انقد جنگل دیدیم حالمون بد شد.فصلای قبل ک اینور اونور میگشتن خوب بود ولی الان دیگه خیلی تکراری شده

6. 10 کاربرِ زیر از amirsenator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

از نظر من فصل چهارم سریال همونطوری که فصل 2 داشت جلوه میداد, میخواد بفهمونه انسان ها هرکسی که در دنیای قبل از پیدایش زامبی ها بودند باید گذشته ها رو فراموش کنن و همه شون تبدیل به یک آدم بیرحم شوند که برای زنده موندنشون به هیچکس رحم نکنه. این معنا رو گاورنر به خوبی درک کرده و برای زنده موندن خودش و کسانی که دوستشون داره از بهترین رفیقش هم میترسه و اون رو از کنار بر میداره. اما برعکس اون ریک گرایمز تا فصل 4 با وجود اون بیرحمی های ناچیزی مثل بیرون کردن کارول, باز هم خیلی رحم و شفقت داشته. چون اگه گاورنر جای اون بود مطمئنا کارول رو میکشت. چه بسا کارول در آینده قصد کشتن جون ریک رو داشته باشه. این فصل فکر کنم دقیقا قصد تقابل بین رفتار های ریک و بریان هریت(گاورنر) رو به روایت در خواهد آورد. یه جوری پیام the walking dead اینه که انسان در هر آخرالزمانی که در اون با همه کمبود ها مواجه میشه شدیدا رفتارهاش عوض میشه.

در آخر هم باید گفت داریل دیکسون(با بازی نورمن ریدس) در حال حاضر اون نقش دوم و محوری رو تا به اینجای کار بازی نکرده. دقیقا نقشی که شین والش(با بازی جون برتنهال) ایفا کرده. همگان از فرانک دارابونت انتظار یک شخصیت رو داشتند که بعد شین بتونه هم هوای ریک رو داشته باشه و هم یک محوریت در داستان بسازه. شین همیشه پشت ریک بود و سر یک سناریو چند قسمتی و بد شدنش با ریک بخاطر مسائل عاطفی بین لوری از داستان کنار کشیده شد و ما غم انگیز ترین درام رو در فصل 2 دیدیم. اما حال تو فصل 4 ما نمیبینیم که فرانک دارابونت روی جزییات داریل دیکسون کاری کرده باشه. و دقیقا همون رفتار های خشک داریل بدون ذره ای دیالوگ جالب از اون رو میبینیم. البته جای امیدواریه که ممکنه بعد از نیم فصل نخست ما سکانس های جالبی رو از داریل هنگام انتقام برادرش از گاورنر ببینیم. که ممکنه جزییات رفتاری داریل بیشتر هم بشه و چه بسا در آخر کسی که گاورنر رو میکشه و شاید خودش هم به همراه گاورنر کشته بشه خود داریل باشه. چون ما در این سریال صحنه های غیر قابل انتظار زیاد دیدیم.

8. 6 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Overlord93 نمایش پست ها
    اما حال تو فصل 4 ما نمیبینیم که فرانک دارابونت روی جزییات داریل دیکسون کاری کرده باشه.
    دارابونت بعد از فصل دوم اخراج شد، به دلیل ایده های پر خرجی که داشت، از همون موقع سریال افتاده تو سراشیبی! کاملا مشخصه

10. 13 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    دارابونت بعد از فصل دوم اخراج شد، به دلیل ایده های پر خرجی که داشت، از همون موقع سریال افتاده تو سراشیبی! کاملا مشخصه
    پس بگو چرا اینقدر the walking dead تو فصل 3 و 4 اینقدر روند یکنواختی به خود گرفته. از جمله اینکه
    1- جزییات چهره ریک از فصل 2 تا الان به یک شکله
    2-هنوز لوکیشن اصلی در زندانه.
    3هنوز گاورنر همون گاورنر فصل 3 یا شاید هم بدتره با این تفاوت که دوباره یه خونواده جدید پیدا کرده(سازندگان اینقدر ریسک نکردن که گاورنر رو بعد از اتفاقات فصل 3 یک فرد دنیا دیده و تغییر کرده بسازن)
    4-شخصیت میشون یکی از بهترین شخصیت های کامیک این سریال بود که تا به الان هرگز نقش کلیدی ای رو ازش ندیدیم
    5-تو این دو فصل اصلا ما دیالوگ از شخصیت ها نشنیدیم. بیشتر فقط یه مشت دیالوگ ساده و از پیش پا افتاده. کو اون دیالوگ های بین ریک و شین در فصل 1 و 2 که واقعا جذاب بود. یا اون دیالوگ هایی که داریل در فصل 1 و 2 هنگام دعوا با ریک و شین بهشون میگفت.؟ الان همین ریک تو این 2 فصل یک جمله زیبا تا الان نگفته. فقط تو قسمت 1 از اون 3 تا سوالی که پرسید خوشم اومد که اونم یه چیز پیش پا افتاده بود و بیشتر بدرد انیمشین ها میخورد.

از نظر من فرانک دارابونت میخواست داستان و روایت سریال رو به شیوه خود کامیک بوک پیش ببره که بنظر سکانس های پرخرجی داشت و باعث شد اون رو اخراج کنن. و حالا یه سری اومدن اونطور که خودشون دوست دارن داستان رو پیش میبرن و دیگه به کامیک کاری ندارن. وگرنه اگه به شیوه کامیک میرفتن جلو پس چرا میشون اینقدر شخصیت درهم و برهمی به خودش گرفته؟
    تا دارابونت به سریال برنگرده اوضاع the walking dead همینه.

12. 9 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11
    از این کاربر 152 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

دوستان کسی میدونه فیلمبرداری سریال قسمت به قسمت جلو میره یا همه فیلمبرداری تموم شده؟

14. 3 کاربرِ زیر از mojtabaa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

من برخلاف بیشتر دوستان زیاد از این قسمت خوشم نیومد قسمت قبلی به نظرم بهتر بود
    دوست داشتم این قسمت در مورد زندان و ریک باشه ولی این قسمت هم در مورد گاونر بود
    واقعا ذات این گاونر عوض بشو نیست منو بگو که فکر کردم ادم شده و دلم براش می سوخت
    من ششخصیت پیت رو دوست داشتم ، نمیدونم این برادره چرا ساکت موند و چیزی نگفت .
    کاشکی میشون یا هرشل چیزشون نشه .
    من 6 میدم

16. 6 کاربرِ زیر از Dark Angel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123