برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 1.79%
  • 8

5 8.93%
  • 9

10 17.86%
  • 10

40 71.43%
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 47
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود سیزدهم

Season 6, Episode 13, A Mother's Work

خلاصه داستان اين قسمت : ...جکس و کلاب سعی در پیدا کردن تارا قبل از پترسون دارند، از طرفی مکزیکی ها با ناینرها به مشکل برمیخورند و...

سپاس
    15
    از این کاربر 393 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود سیزدهم

دوستان به نظر من باید لعنت فرستاد بر گلدن گلوب آقا یکی نیست بگه ملاک شما برای جایزه دادن چیه بخدا قسم یعنی این سریال قسمت به قسمتش شاهکاره فیلم نامه ای بسیار قوی بازیگران پر قدرت دیگه نمی دونم چی لازم داری که جایزه بگیره حتی نامزد هم نشده ولی اگه یه سریال سیاسی بود الان هزارتا جایزه می گرفت و در اخر درود بر کلاب سم کرو

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    برعكس دوستان اصلا با اين قسمت حال نكردم و حتي صحنه‌ي كشتن تارا به دست "جما" رو هم اصلا منطقي نمي‌دونم.
    زيادي فيلم براي متعجب كردن ما كارهاي عجيب و غريب انجام ميده. (ساتر استاد حروم كردن ايده‌ها است البته به اين بنده‌خدا هم زياد ربط نداره مديوم سريال‌سازي همينه و انتظار ندارم يه چيزي شبيه به فيلمنامه‌ي "سوپرانوس" تحويل‌مون بده)
    اين قسمت خيلي كند و خسته‌كننده بود خيلي از اتفاق‌هاي اين قسمت راحت مي‌شد توي قسمت‌هاي قبل اتفاق بيفته
    به هر حال اين فصل هم تموم شد و بيشترين كشته و زخمي رو يك جا همين فصل تقديم ايالت "سانز" كرد.
    منتظرم تا فصل پاياني رو ببينم و پرونده‌ي اين سريال رو ببندم.
    دوست عزیز نمی دونم دیگاه شما چجوریه ولی انصافا این قسمت عالی بود خدا شاهده سکانس توی پارک تارا و جکس می به جای تارا ترسیده بودم

3. 6 کاربرِ زیر از SAEED_20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    برعكس دوستان اصلا با اين قسمت حال نكردم و حتي صحنه‌ي كشتن تارا به دست "جما" رو هم اصلا منطقي نمي‌دونم.
    زيادي فيلم براي متعجب كردن ما كارهاي عجيب و غريب انجام ميده. (ساتر استاد حروم كردن ايده‌ها است البته به اين بنده‌خدا هم زياد ربط نداره مديوم سريال‌سازي همينه و انتظار ندارم يه چيزي شبيه به فيلمنامه‌ي "سوپرانوس" تحويل‌مون بده)
    اين قسمت خيلي كند و خسته‌كننده بود خيلي از اتفاق‌هاي اين قسمت راحت مي‌شد توي قسمت‌هاي قبل اتفاق بيفته
    اصلا نمیتونم این حرفُ درک کنم. چرا صحنه ی کشته شدن تارا غیر منطقی بود؟ سناریو دیگه این بود که تارا معامله رو کنه با دادستان و جکس بدبخت بشه، سناریو بعد اینکه جکس خودش یه بلایی سر تارا میورد، یا اینکه جکس 25 سال میرفت زندان! منطقی ترین راه و سینمایی ترین سناریو کشته شدن تارا بود، چه کسی بهتر از جما؟
    سریال یه هدفی داشته از اول، خارج شدن کلاب از تجارت اسلحه، از چند فصل قبل این حرکت شروع شد، از جریان کارتل بگیر تا وارد شدن پوپ به داستان و چینی ها و اون جریان ها و تو این فصل هم بلاخره این داستان ایرلندی ها جمع شد. اگه دقت کنیم میبینیم که ساتر خیلی خوب از چند فصل قبل داشته سریال رو به این سمت سوق میداده! چیز عجیب غریب یا حروم کردن ایده ای من ندیدم.

اینم ببینید که حیفه واقعا:
    http://www.youtube.com/watch?v=ez0nU2fagOQ

5. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اصلا نمیتونم این حرفُ درک کنم. چرا صحنه ی کشته شدن تارا غیر منطقی بود؟
    اشکان جان اگر بخواهیم منطقی بودن و غیر منطقی بودن کشته شدن تارا رو بررسی کنیم فقط و فقط به این نتیجه می رسیم که جکس نباید می رفت زندان. وبرای اینکه زندان نره تنها فکری که نویسنده می تونست بهش برسه این بود که تارا کشته بشه که دقیقا من هم هفته قبل گفتم تارا این قسمت کارش تموم و می میره

نقل قول خودم از هفته قبل
    نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    در مورد تارا هم فکر کنم با این حرکتی که زد و نرفت لو بده قضیه رو ، در اصل سند مرگ خودش رو یک جورایی امضا کرد
    ولی خوب من حدسم رو این بود که جکس میزنه این تارا رو نفله میکنه ولی همون بهتر که جما این کار رو کرد.پس اینکه ما خیلی راحت می تونیم بگیم که تنها راه ممکن برای نجات جکس کشته شده تارا بود حالا چه بدست خودش و چه به دست جما فرقی نمی کرد .اگر از این نظر بهش نیگاه کنی میبنی که این تنها راه ممکن برای نویسنده بوده تا جکس رو یک جورایی نجات بده پس این کار رو میشه یک جورایی غیر منطقی حساب کرد دیگه .راه منطقی این بود که جکس بره حبسش رو بکشه و جما نره تو خماری و نعشگی و تارا هم زنده می موندش. ولی چون نویسنده و کارگردان نمی خواستند سریال رو بدون جکس تموم کنند باید این راه غیر منطقی رو انتخاب می کردند. البته فصل بعدی هنوز پای جکس گیره به خاطر تفنگش که انداخت زمین ولی مطمئنا خیلی راحت از این قضیه قصر در میره.

از حق نگذریم این فصل عالی بود و از فصل 4 و 5 ، چندین سر و گردن بالاتر بود و به نظرم این فصل همراه با فصل 2 و 3 یکی از بهترین فصل ها بود که واقعا همه جوره عالی بود.

7. 9 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

اشکان جان اگر بخواهیم منطقی بودن و غیر منطقی بودن کشته شدن تارا رو بررسی کنیم فقط و فقط به این نتیجه می رسیم که جکس نباید می رفت زندان. وبرای اینکه زندان نره تنها فکری که نویسنده می تونست بهش برسه این بود که تارا کشته بشه که دقیقا من هم هفته قبل گفتم تارا این قسمت کارش تموم و می میره
    اول من چندتا سناریو دیگه رو گفتم و اخرش هم گفتم که این سناریو بهترین بود. چیزی که شما دارید میگید کاملا بی منطقه! اینکه شخصیت اول داستان از سریال خارج بشه غیر منطقیه یا اینکه یکی از کاراکترها بمیره؟ مسلما اولی. و اینم در نظر بگیرید که سریال یه اقتباس آزاد از هملته، تو هملت هم هم بهترین دوست هملت میمیره هم همسرش!
    و نکته ی دیگه، زمان مرگ اپی همه کلی به ساتر فحش دادن که چرا الکی اپی رو حذف کرد. جکس جواب این سوال رو تو این قسمت داد، اگه اپی بود جکس اینقدر بی رحم نمیشد و تبدیل به کلی نمیشد، سریال برای رسیدن به اینجا به کشته شدن اپی احتیاج داشت، ساتر هم حتما یه برنامه ی برای فصل اخر داره که اینقدر خوب تارا رو حذف کرد.

داستان فصل بعد هم پیرامون جنگ مکزیکی ها و چینی ها با سیاه ها (آلوارز خیلی خره که فکر کرده میتونه با مارکس شاخ به شاخ بشه) فکر کنم باشه و البته داستان اصلی که انتقام جکس از جماست. درباره ی جوس هم فکر کنم جکس نگه اش داره، با توجه به مشکلات پیش امده برای کلاب به یه عضو دیگه احتیاج داره.

9. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    سریال یه هدفی داشته از اول، خارج شدن کلاب از تجارت اسلحه، از چند فصل قبل این حرکت شروع شد، از جریان کارتل بگیر تا وارد شدن پوپ به داستان و چینی ها و اون جریان ها و تو این فصل هم بلاخره این داستان ایرلندی ها جمع شد. اگه دقت کنیم میبینیم که ساتر خیلی خوب از چند فصل قبل داشته سریال رو به این سمت سوق میداده! چیز عجیب غریب یا حروم کردن ایده ای من ندیدم.
    دقیقا
    من خیلی وقته این تو ذهنمه که رو این داستان کار شده
    دقت کنین بقیه سریال ها اپیزود اخر داستان فصل بعدی رو رقم میزنه
    ولی داستان این فصل از اول سریال وجود داشته - همین خارج شدن کلاب از راه خلاف باعث کشته شدن "جان تلر" شده
    پس این فصل یه فصل ریشه دار بود
    حتی قضیه جدایی تارا از چند فصل پیش داشت این راه رو نشون میداد

به این نتیجه می رسیم که جکس نباید می رفت زندان. وبرای اینکه زندان نره تنها فکری که نویسنده می تونست بهش برسه این بود که تارا کشته بشه
    جکس میشد بره زندان حتی اگه سریال رو با جکس تموم کنه - اونطوری که جکس گفت زندانش میشه 7 سال با حساب اینکه خودش تسلیم شده
    میشد فصل بعد یه فصل چند ساله باشه - بزنه 7سال بعد تازه خیلیم دراماتیک میشد واسه یه پایان

ولی حالا من بخوام گیر بدم
    به این گیر میدم که خیلی چیزارو جما میفهمید بدون اینکه ما ببینیم
    ولی ایندفعه دلیل یه اتفاق گنده همچین بیخبری بود - اتفاق در برابر دلیلش خیلی بزرگه

ولی حالا بازم میشه جواب داد اینکه : جما با نیرو تموم کرد همیشه که از این تموم کردنا واسش پیش نمیومد که کلا بزنه به بیابون گوشی جواب نده یا کسی ندونه کجاس
    ولی در کل دلیله کوچیکی بود

در ضمن بین سریال های در حال پخش این سریال حکم خدا رو داره ...
    مرسی بابت ترجمه زیرنویس

11. 8 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

من حرف هام تموم نمیشه:دی

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    جکس میشد بره زندان حتی اگه سریال رو با جکس تموم کنه - اونطوری که جکس گفت زندانش میشه 7 سال با حساب اینکه خودش تسلیم شده
    میشد فصل بعد یه فصل چند ساله باشه - بزنه 7سال بعد تازه خیلیم دراماتیک میشد واسه یه پایان
    نکته داشت اینجا، بابی گفت احتمالا اعدامت میکنند بعد جکس گفت وکیله خوش بینه که 25سال زندان بخورم، حالا اگه شانس بیارم و این جور داستان ها بشه 7 سال. جکس اینجوری گفت تا بابی و چیبز شل بشن، وگرنه از اعدام طرف به 7سال زندان نمیرسه:دی

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    به این گیر میدم که خیلی چیزارو جما میفهمید بدون اینکه ما ببینیم
    ولی ایندفعه دلیل یه اتفاق گنده همچین بیخبری بود - اتفاق در برابر دلیلش خیلی بزرگه
    موقع دیدن سریال داشتم خفه میشد، هی میگفتم زنگ بزنید بهش دیگه... همین بیخبری تعلیق خوبی درست کرده بود. جما هم که کلا با تارا چپ بود، با نیرو هم الکی الکی بهم زد، دیگه رسما داغون بود، دخانیات هم مصرف کرده بود:دی دیگه نتیجه ی بهتری از این معادله نمیشه گرفت...

سکانس بغل کردن جوس و حرف جکس هم خیلی خوب بود

13. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

با درود

فقط همین نکته رو خدمت دوستان عرض میکنم که شاید خیلی باید منتظر بمونیم که همچین قسمتی از 1 سریال با این سطح کیفی دوباره تکرار بشه

100 البته ترجمه فوق العاده اشکان هم لذت دیدین این سریال رو برای همه چند برابر کرده

---10---

15. 6 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    124
    از این کاربر 286 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

منم اتفاقا فک می کنم هیچ راهی به جز این پایان نبود احتمالا فصل بعد نهایت یه اپیزود صرف اتهام به جکس میشه که صد در صد منتفی میشه تارا هم که مرده دیگه معامله ای وجود نداره پس جکس هم خودشو تحویل نمیده و روز از نو و داستان جدید...
    احتمال میدم با این فرمون که ساتر میره چون از جما بدمون اومده فصل بعد نوبت جماست البته یه وقتی که دیگه دوست نداریم...
    چرا این خارجیا مرام ندارن جکس خودشو واسه تارا تحویل داد ولی احساس کردم تارا دوست داشت این اتفاق بیوفته و از دست دادن جکس اذیتش نمی کرد !!!
    364 روز تا فینال سیزن!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط chandler bing نمایش پست ها
    اینم ببینید که حیفه واقعا:
    http://www.youtube.com/watch?v=ez0nu2fagoq
    اشکان جان داداش دانلود کردم خیلی قشنگ بود...
    ممنون

17. 6 کاربرِ زیر از amiromidi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

کنجکاوم ببینم چه بلایی سر اون جوس بیچاره میاد
    خانوم دکتر رو هم خوب کردن فرستادن دار باقی و اینا ... اثر منفی خیلی بدی روی اعصاب داشت :دی

19. 3 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

من الان دیدم اعصابم واقعا خرابه عجب مرگ وحشتناکی بود
    البته متاسفانه قلبش اسپویل شده بودم میدونستم که تارا رو می کشن و همش آخراش فکر می کردم خوب الان که اینا باهم خوب شدن چرا آخه دیگه
    جما واقعا رو نروه
    منم دوست داشتم این اتفاقات اخر سریال یه خورده بیشتر طول می کشید و حجم بیشتری از سیزن فینالی رو پر می کرد داستانهای آلوارز و چینیا می تونست تو یه قسمت قبلتر باشه
    یه سال باید صبر کنیم بازم
    من کمیستری رابطه تارا و جکس و خیلی دوست داشتم ترس و عشق و همزمان خوب نشون دادن

21. 7 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین