برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Bible /شبکه NBC ساخت داستانهای انجیل را ادامه میدهد

مسلما کاربران عزیز تی.وی ورلد با مینی سریال تاریخی-مذهبی The Bibleبه خوبی آشنا هستند مینی سریال ده قسمتی (در هر اکران دواپیزود پخش میشد) که پخش آن از سوم مارس 2013 (سیزدهم اسفندماه 91) از شبکه History آغاز شد و سی یک مارس همان سال (یازده فروردین 92) به اتمام رسیدو در این ده اپیزود داستانهای مختلفی از انجیل را به تصویر کشید.

حال مسئولان شبکه NBC که ظاهرا ازابتدا به این طرح علاقه مند بوده اند با Mark Burnett تهیه کننده The Bible برای ساخت ادامه ای بر این مجموعه به توافق رسیده اند طبق اعلام EW نام مجموعه جدید که دوازده ساعت خواهد بود A.D نام دارد.
    Robert Greenblatt مدیربخش سرگرمی های شبکه NBC در این باره میگوید:سال گذشته هنگامی که Mark Burnett قصد پخش مجموعه Bible از شبکه History را داشت بدون هیچ تاملی به او گفتیم که اگر او قصد داستان پردازی های بیشتری در این زمینه را داشت ما به انجام این کار در شبکه NBC علاقه مند هستیم.
    مینی سریال A.D که از انتهای داستان The Bibleآغاز خواهد شد در استودیوهای NBC Universal و Comcast ساخته خواهد شد.
    Jennifer Salke رییس بخش سرگرمی های شبکه در این باره میگوید:عده ای ممکن است فکر کنند که به صلیب کشیدن عیسی مسیح پایان کار است اما این تازه آغاز ماجراست.پس از این حادثه زندگی همگان تغییر کرده و مرگ حضرت عیسی بلافاصله بر زندگی پیروانش , حضرت مریم رهبران سیاسی و مذهبی آن دوران تاثیر گذار میشود.در اولین اپیزود شما آخرین لحظات از به صلیب کشیدن عیسی مسیح را میبینید Judas بعد از خیانتی که کرده جان خودش را میگیرد و Peter سه بار عیسی را انکار میکند و سپس معجزه رستاخیز رخ میدهد.ما خیلی خوش شانسیم که Mark Burnett و همسرش Roma انجام این کار را بر عهده دارند کسانی که ثابت کرده اند بهترین داستانی که تاکنون گفته شده همین داستان است.

Mark Burnett و همسرش Roma Downey مدیر اجرایی این مجموعه خواهند بود علاوه براین Roma به همراه Simon Block کار نویسندگی این مینی سریال را انجام خواهند داد.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Bible /شبکه NBC ساخت داستانهای انجیل را ادامه میدهد

نقل قول نوشته اصلی توسط moshkan نمایش پست ها
    من به هر مسیحی که این خزعبلات تو دینشه حق میدم که یه همچین دینی رو بندازه سطل آشغال ...
    خوشت میاد در مورد دین تو هم همین رو بگن؟ حالا یکی در مورد اسلام اینو بگه جا تشکر طرف رو جر میدین اینجا
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 13 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    خوشت میاد در مورد دین تو هم همین رو بگن؟ حالا یکی در مورد اسلام اینو بگه جا تشکر طرف رو جر میدین اینجا
    کاملا درسته آرین دمت گرم
    باید یادتون باشه که خودمون اینجا با چه فرهنگ و دینی بزرگ شدیم و دینمون وارزشهامون چیه و چقد برامون مهمه برای اونام همینطوریه اونام از بچگی با اون دین و کتاب بزرگ شدن( حالا درست و غلطشو کار ندارم ) توهین کنیم توهین میشنویم
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    .
    پویا هم کاملا درست میگه و معلومه که مطالعه داره
    این سریال کاملا بر اساس انجیل و داستان هاش ساخته شده و اونایی که نمیتونن حرفی بر ضد عقایدشونو تحمل کنن بهتره نبینن از الان بهتون بگم که این فیلم نوح هم که داره میاد اصلا اون چیزی نیست که تو و من شنیدیم و اونم طبق کتاب خودشونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط x7music نمایش پست ها
    .
    علی جان چیزهایی که تو گفتی هم در واقع همون حرف اسلامه که میگه کتاب های مقدس قبلی همشون تحریف شدن بجز قرآن و دیگه اینقد طول تفسیر نداره چشام درد گرفت چقد نوشتی

در آخر هم من شخصا پیشنهادم بیشتر بر ندیدن سریاله تا دیدنش هم به خاطر داستانش که با فرهنگ ما جور نیست و هم به خاطر ضعیف بودن خود سریال
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

5. 12 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,333
    از این کاربر 1,293 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

ضمن تشکر از دوستان عزیز ar!@n و dordi برای تذکری که به جا بود نکاتی رو خدمتتون عرض کنم :
    اولا من قصد توهین به مسیحیت و مسیحیان عزیز رو نداشته و ندارم و نخواهم داشت.
    دوما حقیقت اینه که این 60 ، 70 درصد مسیحی دنیا 10 درصد شون هم به دین پایبند نیستن علتش هم همین جور معارف نامعقول و تحریف شده اس. منظور اصلی من از اون پست اینکه تحریفات عمیق در این دو کتاب مقدس باعث شد که از قرن 15 به بعد گرایش به دین به انزوا و حتی مورد حمله قرار گرفت و الانم ادامه داره ، در کل حرفم اینه انزوای دین در جوامع اروپا و آمریکا و ... یکی از مهمترین دلایلش همین مفاهیم تحریف شده اس. مثلا وقتی پیامبر از خطا و اشتباه مبراست چطوری اون اهل ارتباطه نامشروعه. اگه من مسلمان هم همچین مطلبی توی قرآنمون بود قطعا اون رو دور مینداختم.چرا یکی از مقوله هایی که در خود غرب تحت شدیدترین حمله هاست چه در رسانه ها و چه در مراکز آکادمیک مسئله دین و گرایش به دینه ؟ که البته منم بهشون تا حدی حق میدم ، دلیلش واضحه ، معارف دینی متضاد و نامعقول.

7. 8 کاربرِ زیر از moshkan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

آخه کدوم عقلی باور می کنه پیامبر رابطه نامشروع داشته باشه.اگه این جوری بود یوسفم از زلیخا فرار نمی کرد.یه عده فقط فکر سودن میان این فیلم نامه های مسخره می نویسن.تو ایرانم از این فیلمنامه های آبگوشتی داریم.مثلا تو همین رسوایی حاج آقا دعا می خونه حال داداش دختر خوب می شه آخر فیلم فارسی.خدایی اینا تو کدوم دنیا زندگی می کنن با این فیلماشون.ایرانیو خارجی نداره. همه جای دنیا از این نخاله ها کم و بیش هست.

9. 9 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    البته تو فضای مجازی علی الخصوص ، انجمن های فیلم و سریال بیشتر عکس این مطلب صادقه ( منظور اعمال فعل جر دادن و مخاطب جر خورده هست )
    بحث عبث هست باو بپردازین به سریال

11. 7 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

من کلا این سریال رو نگاه کردم به صلیب کشیدن اشک من رو در آورد خیلی خوب در آوردن (با وجودی که اشکالاتی هم دارد) ؛ درود بر حضرت مسیح

13. 5 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12