برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 40
    سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

The Originals | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

سازندگان : Julie Plec
    بازیگران : Joseph Morgan , Daniel Gillies , Charles Michael Davis
    خلاصه داستان فصل اول : کلاوس مایکلسون خون آشام اصیل و دورگه به بخش فرانسوی در نیو اورلین که شهر نیرو های ماوراءاطلبیعه نام گرفته باز می گردد!شهری که خانواده ی کلاوس ۳۰۰ سال پیش آن را بنا کرده اند. آلایژا برای کمک به کلاوس خواهرش (ربکا) را تنها گذاشته و به کمک برادش می رود.الایژا می فهمد که Hayley (گرگینه ای زیبا) که قبلا با برادرش رابطه داشته به دست جادوگری بسیار قدرتمند به نام Sophie Deveraux افتاده است.زمانی که سوفی آنها رو از اخباری که زندگی شان را تغییر میدهد با خبر می کند آلایژا می فهمد که شانس دومی به خانواده ی اصیل ها روی آورده که خانواده اصیل ها میتوانند در زندگی انسانی شانسی دوباره داشته باشند. هر چند که کلاس توسط کسی که به طور غیر منتظره ای ملاقات کرده(شاگرد سابقش – مارسل) فریب خورده است.خون آشامی اهریمنی و جذاب که کنترل همه ی نیرو های ماوراءالطبیعی New Orleans را بدست آورده . کلاوس قسم می خوره که خانواده ، شهر و قدرتی که قبلا داشته رو دوباره زنده کنه !

سپاس
    76
    از این کاربر 652 بار در 99 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفی و سریال اصیل ها|the Originals

دیروز اولین قسمت از فصل دوم این سریالو دیدم ، خدایی شروع خوبی داشت.
    کلاس و ومپایرها خیلی زود و سریع از شر گرگینه ها خلاص شدن ، خودم به شخص فکر نمیکردم که توی اپیزود اول کلاس حمله کنه و گرگینه هار و بکشه.
    حالا با این موضوعی که پیش اومده فکر میکنم بیشتر تمرکز سریال به روی بابای کلاس ( اسمشو یادم نمیاد ، فکر کنم مایکل بود)
    باشه و جنگ اصلی بین کلاس و آلاژیر با پدر خودشون باشه.
    فقط امیدوارم این سریال هم دنباله روی خاطرات خون آشام نباشه ، من که اون سریال رو تا فصل چهارم دیدم و بقیه اش رو ول کردم.

3. 6 کاربرِ زیر از nima3333 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

" Enjoy the Silence "
    سپاس
    867
    از این کاربر 1,857 بار در 283 پست سپاس گزاری شده

کلا این بهتر جواب داده تا خود ومپایر فقطم به خاطر شخصیت اولش که زن نیست ... زن ستیز نیستما ولی با سریالهای شخصیت اول زن حال نمیکنم چون همش رومانتیک بازیه... خود ومپایر از 45 دقیقه سریال 30 دقیقه تو رقص دبیرستان بودنو لوس بازیای استفن و الینا ... از فصل 4 به بعد ولش کردم تا فصل 3 خوب بود ..

فعلا این سریال برام ژانر خوناآشامی رو پر کرده ... راضیم
    "Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward. So all those warriors out there be encouraged!"

5. 6 کاربرِ زیر از Hmv- بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 6 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

واااااااااااایی این سریالو خیلی دوس دارم واقعا عالیه مخصوصا با وجود جوزف مورگان !

7. 6 کاربرِ زیر از ❤ TereSa ❤ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    23
    از این کاربر 156 بار در 31 پست سپاس گزاری شده

عالیه

9. کاربر زیر از neklas maykelson بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Heal The World
    سپاس
    1,447
    از این کاربر 907 بار در 144 پست سپاس گزاری شده

سریال بدی نیست من می بینمش
    اما تینیجریه و سبکش هم فوق العاده کلیشه ایه
    اما موافقم که از ومپایر دایری بهتره
    دیگه گذشته دوره زمونه های عشق های شش ضلعی و هشت ضلعی

11. کاربر زیر از nasim777 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

اطلاعات جدید از فصل 4 سریال The Originals

در فصل 4اُم هوپ دیگر نوزادی معصوم نخواهد بود ، در واقع در آخرین اسپویل های سریال اینطور به نظر میرسد که بچه ی کلاوس و هیلی نیمه تاریک خود را نمایان میکند.
    زمانی ک اصیل ها برای فصل چهارم برمیگردد ، سرالا پرش زمانی 5 ساله ای خواهد داشت ، و هواداران هوپِ 7 ساله که درباره پدرش کلاوس بسیار کنجکاو هست را میبینند.
    گذشته از آن کلاوس بلاخره از زندانی که مارسل برای او ایجاد کرد فرار میکند.

با این اوصاف ما در فصل چهارم ورودِ تبهکاری جدید و شریر را به نام Alistair Duquesne را خواهیم دید
    الیستر دوکن (Alistair Duquesne) با بازی نیل جکسن (Neil Jackson) ، شخصی است که کینه بلند مدت 100 ساله ای را ضد کلاوس دارد ، و اینطور به نظر میرسد که در فصل چهارم ما الیستر را خواهیم دید که به دنبال گرفتن انتقام از کلاوس است.
    در این فصل ظاهرا یک نیروی مرموز در حال نابودی کودکان نیواورلئانز است ، این موضوع کلاوس و هیلی را مجبور به محافظه کار بودن نسبت به هوپ میکند.
    با این حال، با توجه به گمانه زنی، این نیرو ممکن است با الیستر ارتباط داشته باشد ، اما باید دید که این گمانه زنی ها درست است یا خیر .
    به عنوان دخترِ دو دورگه ، هوپ ، با نمایان کردن نیمه تاریک خود والدین خود را شگفت زده میکند. او برای نیرو های خود به جرقه ای نیاز ندارد و نیرو هایش خودبخود به وجود می آیند .
    هیچ چیز با ارزش تر از آن نیست که علاوه بر خون آشام و گرگینه بودن ، هوپ در رگ های خود ، خون جادوگر هم دارد ، پس در فصل چهارم از این سه عنصر استفاده خواهد شد.
    با توجه به شایعات، هوپ بیشتر ترجیح میدهد تا به جای خانواده اش با فریا باشد ، پس نیمه جادوگر او ممکن است بر خون آشام و گرگینه چیره شود.
    در اینصورت به نظر می رسد خانواده اصیل ها تنها به هوپ تکیه میکنند ، پس طرفداران میتوانند از یک دختر کوچک انتظار داشته باشند که هر جادو و قدرتی که میتواند را برای نجات خانواده اش بدست آورد.

پ.ن : عجــب ... جز این تاپیک هیچ اثری از این سریال تو انجمن نیست ن تاپیکی نه هیچی ، کلا هیشکی باهاش حال نمیکنه من فک کردم طرفدار داره رفتم ترجمه کردم

13. 16 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    کلا هیشکی باهاش حال نمیکنه من فک کردم طرفدار داره رفتم ترجمه کردم[/FONT][/FONT]
    [/JUSTIFY]
    [/FONT][/FONT]
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

بنده که شخصا بسیار با این سریال حال میکنم و 3 کلاس بالاتر از کلیه سریال های این کانال میدونمش و از خوندن این اخبار هم بسیار لذت بردم..با تشکر از ترجمه زیبای شما دوست عزیز..انشالله اخبار دیگه از از سریال قرار بدید.

15. 10 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Originals | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

پایان فصل اول

عجب پایانی داشت بنظرم ورژن بزرگتر ومپایره اما با کیفیت تر و حرفه ای تر.وقتی کار ب خانواده میرسه امنیتش از همه چی مهم تره.چ میکنه کلاوس واقعا فقط کلاوس نباشه ی پای همه چی لنگه. دم این مارسل گرم بچه نجات داد.رابطه هیلی و الایژا تخیلیه خخخ...

I'm Justice

17. 4 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

من فاز این شبکه رو اصلا متوجه نمیشم. الان 7 هفته از شروع سریال گذشته و شش اپیزودی که پخش شده فوق العاده بودن. ولی هنوزم که هنوزه هیچ خبری از تمدید سریال نیست. شایعه هم که شده بود شبکه تمایل نداره به این کار و جدیدا هم تو فضاهای مجازی طرفدارای سریال دارن به این حرکت اعتراض میکنن. نسبت به بقیه سریالا واقعا بهتر داره پیش میره ولی نمیدونم چرا سریالای ابرقهرمانیش یا سوپرنچرال تا شروع نشده فوری تمدید میشن. امیدوارم که سر عقل بیان و این سریال رو کنسل نکنن چون همینطوریش به عقل نداشتنشون آدم مشکوکه
    معذرت هم میخوام اگه لحن انتقادم تند بود امیدوارم دوستان دلخور نشن

19. 2 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sandor clegane نمایش پست ها
    من فاز این شبکه رو اصلا متوجه نمیشم. الان 7 هفته از شروع سریال گذشته و شش اپیزودی که پخش شده فوق العاده بودن. ولی هنوزم که هنوزه هیچ خبری از تمدید سریال نیست. شایعه هم که شده بود شبکه تمایل نداره به این کار و جدیدا هم تو فضاهای مجازی طرفدارای سریال دارن به این حرکت اعتراض میکنن. نسبت به بقیه سریالا واقعا بهتر داره پیش میره ولی نمیدونم چرا سریالای ابرقهرمانیش یا سوپرنچرال تا شروع نشده فوری تمدید میشن. امیدوارم که سر عقل بیان و این سریال رو کنسل نکنن چون همینطوریش به عقل نداشتنشون آدم مشکوکه
    معذرت هم میخوام اگه لحن انتقادم تند بود امیدوارم دوستان دلخور نشن
    cw سزیالش به فصل دو برسه دیگه کنسلش نمیکنه ! خیالت راحت تمدید میشه .

21. 4 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین