برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    سپاس
    522
    از این کاربر 1,805 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

arrow نرم افزار های جدید برای تماشای فیلم

سلام دوستان گل انجمن تی وـی ورلد

این تاپیک رو زدم برای اینکه هرکی هر نرم افزار خوب یا پیشنهادی برای تماشای بهتر فیلم داشت (مثل یه تنظیم خاص) ، اینجا با بقیه به اشتراک بذاره چون همه‌َمون فیلم بین و فیلم دوستیم و خوبه که بتونیم تجربۀ فیلم دیدن رو برای خودمون شیرین تر کنیم..

2. 22 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    522

پاسخ : نرم افزار های جدید برای تماشای فیلم

اینم از لـــــیـــــنـــــک دانلـــــود مـــســـتــقیم آخرین ورژن KMPlayer با حجم 30 مگابایت

4. 18 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,157
    از این کاربر 5,310 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

یه نرم افزار پخش فیلم براتون میذارم هیولا! که شباهت به ویندوز مدیا ولی از اون خیلی قدرتمند تره زیرنویس های km هم میخونه طرزکار راحتی هم داره

http://dl.download.ir/afshin/Download/2013/October/Software/VLC%20Media%20Player%202.2.0%2020131020%20[Download.ir].rar

6. 10 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    91,162
    از این کاربر 12,458 بار در 1,673 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه
    این برنامه ای که من میخوام معرفی کنم یک Player صوتی و تصویری قدرتمنده که در بعضی جهات از بقیه پیشی گرفته میپرسین چرا اگر با نرم افزار KMPlayer آشنایی داشته باشین باید بدونید که سازنده KMPlayer این برنامه رو به شرکتی دیگه ای فروخته و خودش در حال کار روی این Player هست. به همین دلیل به نظر می رسه روند رشد این Player به تدریج از KMPlayer پیشی گرفته خلاصه هر نوع انتظاری که از یک پلیر دارین رو بهتون میده خودتون دانلود کنین بعد قضاوت کنید

آخرین ورژن PotPlayer با حجم 16 مگابایت رو میتونید از ایــــــن ســـــایـــــت دانلود کنید
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

8. 15 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,678
    از این کاربر 7,781 بار در 821 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    سلام به همه
    این برنامه ای که من میخوام معرفی کنم یک Player صوتی و تصویری قدرتمنده که در بعضی جهات از بقیه پیشی گرفته میپرسین چرا اگر با نرم افزار KMPlayer آشنایی داشته باشین باید بدونید که سازنده KMPlayer این برنامه رو به شرکتی دیگه ای فروخته و خودش در حال کار روی این Player هست. به همین دلیل به نظر می رسه روند رشد این Player به تدریج از KMPlayer پیشی گرفته خلاصه هر نوع انتظاری که از یک پلیر دارین رو بهتون میده خودتون دانلود کنین بعد قضاوت کنید

آخرین ورژن PotPlayer با حجم 16 مگابایت رو میتونید از ایــــــن ســـــایـــــت دانلود کنید
    موافقم با حرفت من خیلی وقته دارم از pot استفاده میکنم من هنوز با نسخه قدیمیش خیلی راحت و بهتر از km استفاده میکنم و امکاناتش بیشتر و بهتره پس اگه تا الان استفاده نکردید فرصتو از دست دادید

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    سلام به همه

موافقم با حرفت من خیلی وقته دارم از pot استفاده میکنم من هنوز با نسخه قدیمیش خیلی راحت و بهتر از km استفاده میکنم و امکاناتش بیشتر و بهتره پس اگه تا الان استفاده نکردید فرصتو از دست دادید
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

10. 6 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You're Goddamn right
    سپاس
    4,088
    از این کاربر 4,102 بار در 214 پست سپاس گزاری شده

بهترین نرم افزاری که من باهاش کار کردم، مدیا پلیر کلاسیک هست. شاید اولش کار کردن باهاش به راحتی KM یا Pot نباشه. ولی وقتی یه مدت باهاش کار کنید و برای کارهای رایج مثل جلو-عقب کردن فیلم، زیرنویس و ... shortcut تعریف کنید کار کردن باهاش خیلی راحت تر از KM میشه. شک نکنید که مدیا پلیر کلاسیک نسبت به Km و Pot تصویر با کیفیت تری رو بهتون نشون میده. پیشنهاد میکنم که نرم افزار K-Lite-Codec-Pack رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید. همزمان مدیا پلیر کلاسیک هم برای شما نصب میشه. من که دوساله دارم باهاش کار میکنم و کاملاً راضیم. هر نرم افزار جدیدی هم که خواستم امتحان کنم، بیشتر از یک روز دووم نیاورده رو سیستمم

لینک دانلود
    رمز فایل: www.vatandownload.com

12. 9 کاربرِ زیر از Ozymandias بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozymandias نمایش پست ها
    بهترین نرم افزاری که من باهاش کار کردم، مدیا پلیر کلاسیک هست. شاید اولش کار کردن باهاش به راحتی KM یا Pot نباشه. ولی وقتی یه مدت باهاش کار کنید و برای کارهای رایج مثل جلو-عقب کردن فیلم، زیرنویس و ... shortcut تعریف کنید کار کردن باهاش خیلی راحت تر از KM میشه. شک نکنید که مدیا پلیر کلاسیک نسبت به Km و Pot تصویر با کیفیت تری رو بهتون نشون میده. پیشنهاد میکنم که نرم افزار K-Lite-Codec-Pack رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید. همزمان مدیا پلیر کلاسیک هم برای شما نصب میشه. من که دوساله دارم باهاش کار میکنم و کاملاً راضیم. هر نرم افزار جدیدی هم که خواستم امتحان کنم، بیشتر از یک روز دووم نیاورده رو سیستمم

لینک دانلود
    رمز فایل: www.vatandownload.com
    ..................................
    من کاملا باهات موافقم .. مدیاپلیر کلاسیک شفاف ترین و باکیفیت ترین تصویر رو میده و کار باهاش خیلی ساده س هیچ فرمتی هم از دستش در نمیره

14. 7 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    36
    از این کاربر 20,228 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

اولی و دومی و پنجمی به CPU فشار کمتری میارن.
    KMP هم این ورژنش 3.6.0.87 از ورژن جدیدش بهتره

16. 8 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,678
    از این کاربر 7,781 بار در 821 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ohadi نمایش پست ها
    اولی و دومی و پنجمی به CPU فشار کمتری میارن.
    ولی فکرکنم km به گرافیک فشار بیشتری وارد میکنه
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

18. 4 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    522

Video Enhancer نرم افزاری بسیار عالی برای افزایش کیفیت و رزولوشن ویدیوها می باشد. توسط این نرم افزار کارآمد کاربران میتوانند ویدیوهای با رزولوشن و کیفیت پایین خود را به ویدیوهایی با رزولوشن و در عین حال با کیفیت بالا تبدیل کنند.
    با استفاده از تکنولوژی video Super Resolution نرم افزار Video Enhancer با شناسایی پیکسل های نقاط نسبت به افزایش رزولشون براساس اطلاعات پیکسل هر ناحیه اقدام میکند و بدین ترتیب با بزرگتر شدن رزولشون ، کیفیت ویدیو نیز افزایش می یابد. تصحیح رنگ و شفاف سازی تصویر و همچنین رفع نویز و پرش در ویدیو نیز از دیگر امکانات نرم افزار محسوب می گردد.

20. 7 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع