برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 49
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Brooklyn Nine-Nine | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Brooklyn Nine-Nine نام کمدی شبکه FOX است که پخش آن از هفده سپتامبر 2013 (بیست و ششم شهریور 92 ) از این شبکه آغاز شد و اگرچه در ابتدا پخش آن برای سیزده قسمت برنامه ریزی شده بود و با استقبال متوسطی از سوی مخاطبان مواجه شد اما استقبال منتقدان از آن باعث شد تا کمتر از یک ماه پس از آغاز پخش مجموعه شبکه FOX تصمیم به افزایش اپیزودهای این فصل به بیست و دو قسمت بگیرد.

نظر منتقدان
    Tim Goodman در مقاله ای در وبسایت هالیوود ریپورتر سریال را مجموعه ای دانسته که مخاطب به سرعت زبان آن را درک کرده و با آن همراه می شود.
    Katey Rich در مقاله ای در وبسایت cinemablend درباره این سریال می گوید: Brooklyn Nine-Nine حتی اگر انقلابی در سبک مجموعه های پلیسی بوجود نیاورد اما فرمول بازی شخصیت ها را آن قدر توانسته تغییر دهد که تا مجموعه ای ارزشمند تولید نماید.
    این مجموعه همچنین توانسته تا کنون از سوی وبسایتrottentomatoes که در زمینه بررسی نظرات منتقدین درباره آثار سینمایی و تلویزیونی فعالیت می کند امتیاز هشتاد و هشت از صد را کسب نماید.

اما این پایان شروع خوب این مجموعه نبود چرا که علاوه بر اینکه سریال بعد از پخش تنها دوازده قسمت توانست در هفتادو یکمین دوره مراسم Golden Globe عنوان برترین مجموعه در بخش سریال موزیکال یا کمدی را کسب نماید Andy Samberg با نقش آفرینی در این مجموعه توانست عنوان بهترین بازیگر مرد در بخش سریال های کمدی را کسب نماید.

خلاصه داستان
    با شنیدن نام پلیس جنایی چه چیزی در ذهنتان مجسم میشود :محیطی خشک و خشن با عده ای از کارآگاهان جدی و عبوس که به دنبال حل پرونده های پیچیده و دشوار و برخورد با جنایتکاران حرفه ای هستند؟
    اما ظاهرا پلیس بخش نودونه بروکلین نیویورک جای متفاونی هست و همه کارکنان آنقدرها هم که باید جدی به نظر نمی رسند و از اون فضای خشک و خشن خبری نیست اگرچه که آنها چندان در کارشان هم ناموفق نیستند تا اینکه رییس بخش نودونه تغییر کرده و کاپیتان خشک و مقرراتی به نام Ray Holt مسئولیت امور را در دست می گیرد. او که بعد از بیست و پنج سال کار در پلیس سرانجام مقام فرماندهی پلیس یک منطقه را در اختیار گرفته قصد دارد با ایجاد تغییراتی این واحد را به شکل دلخواه خودش در آورده و آن را تبدیل به بهترین بخش پلیس شهر بکند اما ظاهرا این امر کار آسانی نیست و مهمترین مشکل او در این راه کارآگاه جوانی به نام Jake Peralta است که با اینکه در حل پرونده های مختلف هوش و ذکاوت بالایی از خود نشان می دهد اما بی خیالی و شوخ طبعی بیش از حد او حتی هنگام انجام عملیاتهای دشوار و خطرناک پلیس چیزی نیست که کاپیتان بتواند به راحتی از کنار آن بگذرد.

آشنایی با شخصیت ها

Andy Sambergدر نقش Jake Peralta

پلیسی با دوران کودکی دشوار که بهترین تعریف از شخصیتش را گروهبان اداره از او می کند:کارآگاهی زیرک , عاشق حل انواع معماها و دستگیری مجرمین تنها معمایی که او نمی تواند حل کند این است که چطور بزرگ شود!
    Andre Braugherدر نقش Ray Holt

افسر فرمانده جدید بخش نود ونه بسیار جدی و سخت گیر که با وجود شایستگی هایش به بعضی دلایل تا بیست و پنج سال بعد از آغاز خدمتش در پلیس به او سمت فرماندهی را نداده بودند.
    Stephanie Beatriz در نقشRosa Diaz

پلیسی سر سخت خشن و مرموز که گذشته خاصی دارد و هم دوره ای Jake در دوران تحصیلش در آکادمی پلیس بوده است.
    Chelsea Peretti در نقش Gina Linetti

مسئول بخش عملیاتهای غیر نظامی نودونه با بیانی کنایه آمیزکه علاقه خاصی به رقص دارد و ظاهرا از همه اتفاقات اداره خبر دارد.
    Melissa Fumero در نقش Amy Santiago

پلیسی کوبایی- آمریکایی و زوج کاری Jake که کری زیادی هم با او دارد و همواره تلاش میکند به نحوی نظر مثبت کاپیتان را بخود جلب کند.
    Joe Lo Truglio در نقش Charles Boyle

کارآگاهی صادق و سخت کوش و در عین حال دست و پا چلفتی که به تازگی از همسرش جدا شده و علاقه خاصی به برقراری رابطه با Rosa Diaz دارد.
    .
    Terry Crewsدر نقش Terry Jeffords

گروهبان بخش و همکار قدیمی کاپیتان قبل از آغاز خدمتش در بخش نودونه که در گذشته به علت اضافه وزنش در اداره پلیس لقب Terry Titties به اوداده بودند.

Michael Schur از سازندگان سریالParks and Recreation وDaniel J. Goor نویسنده سریال Parks and Recreation سازندگان این مجموعه می باشند.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Brooklyn Nine-Nine | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط kiasheen نمایش پست ها
    واقها نمی دونم دوستانی که در مورد خوب بودن ین سریال نظر میدن سیتکام ها و به طور کلی کمدی های دیگه رو تا چه حد دنبال کردن.
    the Big Bang Theory
    Two and a half man
    و حتی سیتکام رئ به اوفول (نظر شخصی ) HIMYM هم بهتر از این سریال بودن

کمدی های مثل Californication و GIRLS به مراتب بالاتر از این سریال هستند.
    دیگه به‌خاطر اینکه از طرفدارهای این کمدی‌ـم مجبور شدم چندتا نکته بگم

یک: که امسال گلدن‌گلوب بهترین کمدی و بهترین بازیگر نقش اول مرد رو بالاتر از تمام سریال‌های که اسم‌ـشون رو آوردی، برد.

دو: girls و californication کمدی درام هستن، این سیت‌کام‌ـه. مقایسه‌ـت، مقایسه سیب و پرتغال‌ـه.

سه: سه تا کمدی دیگه‌ای که نام بردی همه‌ـشون توی فصل‌های هشت به بالا هستن. این کمدی‌ـه که ابتدا قرار بود 13 قسمت باشه، بعد به‌خاطر موفقیت‌ـش تبدیل شد به 22 قسمت. باز خیلی مقایسه‌ی درستی نیست. دو مرد و نصفی و آشنایی و بیگ بنگ رو باید با هم سطح‌های خودشون مقایسه کنی، اون در مقابل فرندز حرفی برای گفتن دارن؟
    این سریال هم باید با سیت‌کام‌های جدید مقایسه کنی، بعد ببینی کار قوی‌ـه یا نه.

در کل نظر شخصی من این که سریال قوی‌ـه، ولی لزوما شاهکار نیست، بین سیت‌کام هایی که سال‌های اخیر شروع شدن این ‌جز خوب‌هاست.

3. 13 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

من الان دارم میبینمش و تقریباَ آخرای فصلم. خیلی خنده دار نیست ولی وقتی یه 5 6 اپیزود پشت سر هم میبینی، حسش میاد(!) و خنده دار میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    مقایسه سیب و پرتغال‌ـه.
    Agreed! مقایسه با بیگ بنگ و آشنایی با مادر هم مقایسه درستی نیست به نظرم در کل این بهترین کمدی هستش که اخیراَ پخش شده

5. 13 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kiasheen نمایش پست ها
    واقها نمی دونم دوستانی که در مورد خوب بودن ین سریال نظر میدن سیتکام ها و به طور کلی کمدی های دیگه رو تا چه حد دنبال کردن.
    The big bang theory
    two and a half man
    و حتی سیتکام رئ به اوفول (نظر شخصی ) himym هم بهتر از این سریال بودن

کمدی های مثل californication و girls به مراتب بالاتر از این سریال هستند.
    اصولا کسانی که میشینن همچین سریالی با امتیاز حدود 8 رو می بینن ، کمدی های با امتیازهای بالا مثل اونهایی که اسم بردید و خیلی هایی رو که اسم نبردید قبلا دیدن ! یه چیزی بارشونه درین زمینه !

بیگ بنگ از وقتی ایمی و برنادت اومدن ، جذابیت سابق رو نداره !
    Himym هم که فقط به خاطر اون 6-7 فصل اول نشستیم 2-3 فصل بعدی رو تحمل کردیم !!

هر فیلم و سریالی داره حرف خودشو میزنه و باید صداشو شنید ، یه عده خوششون میاد یه عده نه ! ولی به این خاطر نیست که صدای بیگ بنگ خیلی بلنده نمیزاره چیز دیگه ایی بشنوم !

امیدوارم منظورمو رسونده باشم !

7. 12 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 344 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    یک: که امسال گلدن‌گلوب بهترین کمدی و بهترین بازیگر نقش اول مرد رو بالاتر از تمام سریال‌های که اسم‌ـشون رو آوردی، برد.

دو: girls و californication کمدی درام هستن، این سیت‌کام‌ـه. مقایسه‌ـت، مقایسه سیب و پرتغال‌ـه.
    مگه گلدن گلوب گرفتن نشونه ی قوی بودنشه؟؟؟ موافق نیستم
    به نظر من اگه بخوایم در مورد محبوبیت سریال نظر بدیم people choice نتایج قابل قبول تری ارائه میده که بیگ بنگ در اون مورد حرفی واسه گفتن باقی نمی ذاره

دقیقا سیب و پرتقال ه
    ولی دقت کنید به این نکته که من مقایسم با همون سیتکام ها بود و چون سیتکام هارو در یه کاتگوری کلی به اسم کمدی ها قرار میدیم دو تا کمدی توپل معرفی کردم.

9. 7 کاربرِ زیر از kiasheen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    بیگ بنگ هم برای چند فصل اول کمدی خوبی بود! الان تکراری شده! فکر کنم تو همین انجمن خودمون بود، سریال کل داستانش اینه:
    یه نفره که اعصاب همه رو خورد میکنه و بقیه باید تحملش کنن
    یعنی اشکان هرکس دیگه ای جز شما این حرف رو میزد میگفتم بیخیال ــِش اما شما

بین تمام کمدی های مطرح از Friends و Seinfield و How I Met Your Mother بگیر تا همین بروکلین یه شخصیت میتونی پیدا کنی که انعطاف و پتانسیل جیم پارسونز رو تو کاراکتر ــِشون داشته باشن!؟ انصافا!!

فقط لازم شخصیت شلدون رو از فصل1 تا فصل7 یکم آنالیز کنی , محوریت اصلی شخصیتیش که خوب اعصاب دیگران رو خورد کردنِ اونم بخاطر اینکه فک میکنه همه چیز رو میدونه و سرجمع هوشش از همه ی اعضا بیشتره...سر همین اعصاب همرو خورد میکنه ولی از لحاظ مِتُداکتینگ هیچکسی به پای شلدون نمیرسه هیچکسی(قبول نداری؟ یه مثال زن)

تازه با همه ی این اوصاف هرکسی بیگ بنگ رو میبینه از یجائی به بعد فقط به عشق شلدون ادامه میده(قبول نداری؟)

کُلا این نوشته هام نشئت گرفته از علاقه ای بود که به شخصیت شلدن کوپر داشتم همین والی نظر هر کدوم از دوستان محترمِ

11. 7 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    307
    از این کاربر 536 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

یه سری شات های Romance از جیک پرالتا و امی سانتیاگو که خودم کپچر گرفتم ، صرفا جهت یادآوری خاطرات فصل 1

برای بزرگ نمایی عکس لطفا کلیک کنید

13. 13 کاربرِ زیر از Great20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

سلام
    من این سریال رو دانلود کرده بودم دو هفته قبل فرصت شد و تقریبا خودم رو به پخش همزمانش هم رسوندم! اگر منتقدین ناراحت نمیشن باید بگم به نظر من یکی از بهترین کمدی در موقعیت هایی بوده که تا الان دیدم! شخصیت تری واقعا جالب و دوست داشتنیه یعنی وقتی تیتراژ این سریال شروع میشه من خندیدن بهش رو شروع میکنم جیکوب پرالتا که مرد شماره یک این سریاله! شوخ بودنش تو محل کار من رو یاد خودم میندازه ولی اینجا دیگه واقعا از حد و مرز رد شده امی سانتیاگو هم با رفتارش و کاراش که همیشه نتیجه برعکس میگیره خیلی خوبه ، رُزا دیاز هم عالیه به من باشه میگم زن اول این سریال اونه با اون صورت سرد و بی روحی که داره واقعا بین این همه کارش خیلی سخته! منظور از سختی کار اینه نقشش رو جوری بازی کنه که آدم باعث خندیدنش بشه!چالر بویلز هم که یه لوزر به تمام معناس یه جورایی رفاقتش با جیکوب رو با هیچی عوض نمیکنه، جینا هم دوست داشتنی هستش من از بازیش خوشم اومد مخصوصا اون قسمت که دنبال یه تکنسین کامپیوتر میگشتن واسه اداره، کاپتان ری هالت هم اوایل به نظرم جالب نبودش بازیش برام اما رفته رفته تو سریال جا افتاد واسم خصوصا اینکه الان تقریبا همه بخش ناین ناین با هم جور هستن ، بریم سراغ دوقلو های افسانه ای سریال اسکاتی و هیچکاک ، اسکاتی فوق العادس خصوصا اونجا که مسابقه میدادن داشتن غذای فاسد چینی میخوردن ، اگر بخوام به سریال نمره ای بدم واقعا 8.1 مناسب هست برای این سریال ، در مورد افت داستان و این مسائل وقتی یکی مثل پرالتا درگیر مسائل عاطفی میشه و اون شخص مورد نظرش هم یکی از بازیگرهای اصلی سریال هست چیز عجیبی نیست رفتارش و کاراش عوض بشه.
    درگیری بین پلیس ها و آتشنشان هارو هم دوست دارم
    در آحر هم باید از مترجم سریال که اگر اشتباه نکنم فصل اول اشکان احسان و محمد بودن تشکر کنم و همچنین فصل دوم که صادق و محمد مشترک با هم انجام میدن از همین جا ازشون تشکر میکنم بابت ارائه زیرنویس این کار
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

15. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

چند قسمت اول رو دیدم عالی بود
    شخصیت جینا منو یاد فیبی تو فرندز میندازه

---
    این تری هم خیلی باحاله

مشاهده محتوا اسپویلر

17. 6 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    39
    از این کاربر 107 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

چند تا سوال داشتم
    اول این که این سریال ارزش وقت گذاشتنو داره؟
    دوم این که چرا تو انجمن تاپیکی واسه سریال the last man on earth نمی ذارین؟
    به نظر سریال جالبی میاد

19. 2 کاربرِ زیر از aminkhan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    777
    از این کاربر 774 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aminkhan نمایش پست ها
    چند تا سوال داشتم
    اول این که این سریال ارزش وقت گذاشتنو داره؟
    دوم این که چرا تو انجمن تاپیکی واسه سریال the last man on earth نمی ذارین؟
    به نظر سریال جالبی میاد
    به نظر من که حتما ارزشش رو داره
    من خودم کلا سریال طنز نگاه نمیکنم ولی از این یکی به شدت خوشم اومده

21. 8 کاربرِ زیر از ماهان734 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین