برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 2.38%
  • 7

6 14.29%
  • 8

5 11.90%
  • 9

17 40.48%
  • 10

13 30.95%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

True Detective | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت سوم

Season 1 , Episode 3 : The Locked Room

خلاصه داستان : بالاخره مارتین و کوهل توانستند یک سرنخ های جدیدی را از پرونده بدست بیاورند و مظنون را شناسایی کنند ...

تاپیک معرفی سریال

2. 19 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت سوم

این قسمت هم مثل قسمت های قبلی خیلی خوب بود و دیدنش هم بسیار لذت بخش؛ ولی سریال با این ریتم نهایتا تا یکی دو قسمت دیگه میتونه خوب باشه و فکر کنم از ایپزود بعدی یا بعدیش روند داستانی تندتر بشه. تا اینجا شخصیت پردازی ها و دیالوگ ها محشرن بودن و من الآن مونده بودم که باید به کدوم دیالوگ اشاره بکنم که فکر کنم این بهتریش باشه و بقیه هم اشاره کردن:
    !If the only thing keeping a person decent is the expectation of diving reward then brother that person is a piece of shit

برعکس خیلی ها که فکر میکنن دیالوگ های فلسفی راست مصنوعی و بی مصرفه باید بگم که اگه به شخصیت پردازی دقت میکردید کامل با عقل جور در میومد. این بشر خیلی وقته که تنها است و خواب هم نداره و تلویزیون هم نداره و تنها چیزی که سرش رو گرم میکنه اون کتاب های سنگینی که تو خونش دیدیم پس غیرمنطقی نیست فردی که یک ساله تمام سرگرمیش خوندن اون کتاب ها باشه + بدبین هم باشه + پوچ گرا هم باشه همچین آدمی دربیاد. من خودم تو زندگیم یکی دوتا مورد از راست کوهل (با عقاید متفاوت) رو دیدم و برام خیلی راحت قابل هضمه.

بعضی ها از این جور سریال ها خوششون نمیاد بگن خوششون نمیاد نه اینکه خیلی راحت بگن که بقیه مثل همین آدم های خنگ توی کلیسا (تشبیه رو!) بی اختیار و دلیل دنبال رو سریال شدن و دارن به خودشون تلقین میکنن.

و این شبکه سریال هایی مثل S*x and the city رو هم داشته که فکر نکنم به جز محبوبیتش جاهای دیگه موفق شده باشه. اگه سریال خوبه و همه تعریف میکنن معنیش این نیست که چشممون رو به روی حقیقت بستیم. شاید شما نمیتونید با سریال کنار بیاید (که خب فقط همین رو بگید) و براش چشم بسته بودن ما رو بهانه تراشی میکنید.

9 از 10

4. 15 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم رو هم تماشاکردم..!! سریال به شدت فلسفیه..مخصوصا شخصیت راست رو برای القای دیالوگهای فلسفی و مباحث مذهبی انتخاب کردن..!!فوق العاده زیبا بازی میکنه این آدم.!!
    مواظب اعتقاداتتون باشید حین دیدن این سریال..!!

9از10

6. 11 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

با دید اکشن به سراغ این سریال اومدن بدترین ظلمی ـه که میشه به این سریال کرد.
    برای دیدن پاشیدن خون و شمشیر سامورایی و چشم های از حدقه بیرون زده و اسلحه هایی که 60 دقیقه از شلیک نمی ایستند گزینه های دیگری هم هست.

من نمیدونم ببینده امریکایی که ماه ـی 18 دلار میده چقدر نسبت به پنج دلار گرونتر بودن این شبکه به نسبت Starz یا Showtime یا Cinemax حساس ـه! اما دعا میکنم که بیننده های بیشتری تو امریکا این سریال رو ببیند تا من اینجا پشت کامپیوترم از دیدن این شاهکار محروم نشم!
    البته خدا رو شکر همونقدر که به قول دوستمون این شبکه برندـه! همونقدر هم میشه به پشتیبانی شبکه از سریال حساب کرد.

همیشه وقتی چنین نظراتی رو میبنیم که آقا خیلی بده، به درد نمیخوره، این چیه بهش میگین خوب! برام سوال پیش میاد که خب چرا نگاه میکنید؟ اگه واقعا خوشتون نمیاد یا به نظرتون خوب نیست چرا بازم ادامه میدین نگاه کردن رو؟ شما هم اشتراک از شبکه معظم HBO دارید که دلتون برای اشتراک ماهیانه تون بسوزه؟

بگذریم...

شخصیت "راس کوهل" یکی از شخصیت های به شدت پرداخت شده و کار شده در بین شخصیت های کاراگاه و پلیسی که تا به حال دیدم. مرز بین جنون و منطق، خوبی و بدی، گناه و خیر، وظیفه و میل باطنی به خوبی تو این شخصیت نشون داده شده. جالب ـه که وقتی "کوهل" شروع میکنه به حرف زدن درباره عمق رفتار آدم ها، زشتی کردار، تقدس زدایی از انسان، شخصیت های مقابل کاملا جبهه میگیرن ولی حرف رو کامل گوش میدن، اما انگار میخوان از این همه تلخی فرار کنن، تلخی که واقعیته که به بدترین شکل ممکن به خورد طرف داده میشه در مکالمه. اینکه نویسنده های داستان با قرار دادن کاراکتر "کوهل" به عنوان پلیس مخفی مصرف مواد و الکل بیش از حد رو در این کاراکتر به قولی به اجبار زندگیش مربوط کنن به نظرم فقط برای کم کردن تلخی این شخصیت بوده، به هر حال من کمی نگرانم از تلخی بیش از حد داستان که باعث پس زده شدن بیننده بشه. اما به جد میتونم بگم "کوهل" کاراکتری کار شده و ضد قهرمانی دوست داشتنی برای من ـه، میدونم که این سریال نقد های خیلی بهتری رو به مرور زمان دریافت خواهد کرد.

8. 22 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

آغا عجب سریالیه!!!
    عجب شخصیتی درست کردن واسه "کوهل" ، چقدم خوب بازی میکنه انصافا!!!
    دیوونه ی دیالوگای "کوهل" شدم اصن
    توهمای "کوهل" رو هم چقد خوب در آوردن ، اصن انگار دارم خودمو نگا میکنم نشستم پشت فرمون زور میزنم "اکت نرمال" کنم
    به معنای واقعی کلمه آدم لذت میبره از دیدن این سریال
    ?! where is jessica hyde

10. 5 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12