برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 73
    سپاس
    9
    از این کاربر 215 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

نظرخواهی: Walking dead چگونه به پایان میرسد؟

همیشه این سوال برای من پیش اومده و میخوام اونو از شما دوستان بپرسم...
    سریال مردگان متحرک چگونه تموم میشه؟
    با توجه به قوانینی که توی سریال های زامبی هست اونم اینه کسی که زامبی شده دیگه انسان نمیشه...
    شما فکر میکنین این سریال چگونه تموم شه؟

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نظرخواهی: Walking dead چگونه به پایان میرسد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    انقدر ادامه میدن تا کنسل بشه شایدم ریک تو بیمارستان فصل اول بیدار شه ببینه رفته بوده کما داشته خواب میدیده
    ایده جالبیه چیزی شبیه به لاست ولی من میگم این سریال با مشقت و سختی تموم میشه همین
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

3. 8 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

یه جریزه ای چیزی پیدا می کنن و خلاص
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

5. 2 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 1,452 بار در 252 پست سپاس گزاری شده

به نظر من همه ی اینایی که تا حالا مردن یه جوری زنده میشن (اینا همش یه جور بازیه که ارتش درستش کرده)

7. 6 کاربرِ زیر از mehran-a1234 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhi نمایش پست ها
    من فقط 3 قسمت اولش رو دیدم . به نظر شما ادامه بدم ؟ بهتر میشه یا بدتر ؟
    در ضمن آخرش هم به نظر من یک دارویی درست میشه که هر کی بخوره خوب میشه . تو چند تا فیلم دیگه هم همین اتفاق افتاده
    فصل اول واکینگ دد از دید من و خیلی های دیگه خیلی مسخره بود البته تا اپیزود 4 ولی بعدش فوق العاده میشه

اضافه شده در : 1

1-ایده ی من اینه که یه جزیره یا یه جایی مثل قرنطینه پیدا کنن و آدمای زنده برن اونجا این بهترین حالته...
    2-بعد از این امیدوارم همه شصیت های داستان بمیرن...

شکلی که دوست ندارم تموم شه...
    یکی همونطور که دوستان گفتن این مث یه خواب بوده باشه برای ریک که یعنی کل سریال رو تحریم میکنم
    و اگه دارویی پیدا بشه چطوری مثلا میخوان یکی که سرش کنده شده ولی زندست رو انسان کنند؟

9. 6 کاربرِ زیر از Governor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

فقط همین جوانک داستان یعنی کارل زنده میمونه توسط جانفشانی پدر...
    یعنی پدر یک جا جلوی زامبی ها رو میگیره پسر فرار میکنه. بعد ارتش و این حرفا پیدا میکنه
    با اونا بر میگرده که پدر نجات بده اما پدر تبدیل به زامبی شده و توسط پسر از شر زندگی زامبی وار نجات پیدا میکنه.
    این مسخره ترین حالت است

11. 6 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,412 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

یه مشکلی واسه این پیش بینی وجود داره ، چون تو خود سریال هنوز اصلا در مورد چگونگی آغاز این بیماری و منشاش حرفی نزده ( واسه من که رو مخ این حرکت دیگه داره میره به سمت خاله زنک بازی ) یعنی همین جوری رو هوا باید حدس بزنیم
    مسخره ترین سناریوهایی که واسه پایان این سریال میتونم تصور کنم ایناست ( اینا علی الحساب هست ممکنه بیشتر هم بشه )
    1 - مثلا همه چی زیر سر ارتش باشه ( یعنی یه قشر خاص ارتش مثل همه ی فیلم و سریالهای هالیوودی ، به هر حال اونا که همیشه خوب هستن ) ، بعد اینا با کمک اون یکی قشر ارتش :D و باقیمونده های انسانها همه چی رو راست و ریست کنن
    2 - خیلی اتفاقی و با پیام رادیویی و اینا یه مکانی رو پیدا کنن که ارتش قرنطینه کرده و همه برن اونجا و دست به دست هم دهند به مهر و شروع کنن به پاکسازی ( که باز هم این بیماری منشاش آزمایشهای سری و غیر قانونی سیا هست که یحتمل معاون رییس جمهور یا سیا تو اون دست داشته )
    3 - حالا این که همه زنده شن به کنار ( بعیده ) ، خدای نکرده زبونم لال از بحث زمانهای موازی و نمیدونم رفتن تو کما و یهو از خواب بیدار شدن اینا و .... استفاده بشه
    4 - یه حالت هم هست که فرضا ارتش یا یه کمپانی داره رو اینا تست انجام میده ( آزمایش میکنه )تا ببینه آدمها تو این شرایط چجوری زندگی میکنن و خلاصه نتایج رو ببینن و یه پیش زمینه ای باشه واسه اون هدف اصلی که در نظر گرفتن ( این محتمل تره به نظرم ، یه چن باری هم هلی کوپتر نشون داد از رو سر اینا رد میشه ) ( این آدمهایی هم که روشون داره آزمایش انجام میدن تو دنیای خودشون گواهی مرگشون صادر شده و کسی ازشون خبر نداره ) ( خراب این ایده خلاقم هستم )
    5- با این روند سریال کلا نشون نده جریان از چه قرار بوده ، همین جوری هر فصل با یه نفر درگیر بشن و کش بدن داستان رو ( با توجه به اینکه تو این دو فصل اخیر تنها خلاقیتی که به خرج دادن تو حوزه ی دل و روده بیرون کشیدن از زامبی ها و گریمشون بود) تا به خوبی و خوشی کنسل شه و دل ما و دارابونت خنک شه

13. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    یه مشکلی واسه این پیش بینی وجود داره ، چون تو خود سریال هنوز اصلا در مورد چگونگی آغاز این بیماری و منشاش حرفی نزده ( واسه من که رو مخ این حرکت دیگه داره میره به سمت خاله زنک بازی ) یعنی همین جوری رو هوا باید حدس بزنیم
    مسخره ترین سناریوهایی که واسه پایان این سریال میتونم تصور کنم ایناست ( اینا علی الحساب هست ممکنه بیشتر هم بشه )
    1 - مثلا همه چی زیر سر ارتش باشه ( یعنی یه قشر خاص ارتش مثل همه ی فیلم و سریالهای هالیوودی ، به هر حال اونا که همیشه خوب هستن ) ، بعد اینا با کمک اون یکی قشر ارتش :D و باقیمونده های انسانها همه چی رو راست و ریست کنن
    2 - خیلی اتفاقی و با پیام رادیویی و اینا یه مکانی رو پیدا کنن که ارتش قرنطینه کرده و همه برن اونجا و دست به دست هم دهند به مهر و شروع کنن به پاکسازی ( که باز هم این بیماری منشاش آزمایشهای سری و غیر قانونی سیا هست که یحتمل معاون رییس جمهور یا سیا تو اون دست داشته )
    3 - حالا این که همه زنده شن به کنار ( بعیده ) ، خدای نکرده زبونم لال از بحث زمانهای موازی و نمیدونم رفتن تو کما و یهو از خواب بیدار شدن اینا و .... استفاده بشه
    4 - یه حالت هم هست که فرضا ارتش یا یه کمپانی داره رو اینا تست انجام میده ( آزمایش میکنه )تا ببینه آدمها تو این شرایط چجوری زندگی میکنن و خلاصه نتایج رو ببینن و یه پیش زمینه ای باشه واسه اون هدف اصلی که در نظر گرفتن ( این محتمل تره به نظرم ، یه چن باری هم هلی کوپتر نشون داد از رو سر اینا رد میشه ) ( این آدمهایی هم که روشون داره آزمایش انجام میدن تو دنیای خودشون گواهی مرگشون صادر شده و کسی ازشون خبر نداره ) ( خراب این ایده خلاقم هستم )
    5- با این روند سریال کلا نشون نده جریان از چه قرار بوده ، همین جوری هر فصل با یه نفر درگیر بشن و کش بدن داستان رو ( با توجه به اینکه تو این دو فصل اخیر تنها خلاقیتی که به خرج دادن تو حوزه ی دل و روده بیرون کشیدن از زامبی ها و گریمشون بود) تا به خوبی و خوشی کنسل شه و دل ما و دارابونت خنک شه
    آخه اون چهارمی که اصلا امکان نداره
    یعنی چی اینا همش زامبی میشن و با تیر تو سر هم شلیک میکنن ولی بقیه ایده ها جالب بودن

15. 6 کاربرِ زیر از Governor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,412 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Governor نمایش پست ها
    آخه اون چهارمی که اصلا امکان نداره
    بابا این ایده سرتاسر خلاقیته ها
    یعنی من این ایده رو واسه نویسنده های سریال بفرستم ، باید حلوا حلوام کنن ، یه راست برم تو تیم نویسنده هاشون ، شاید به راه راست هدایت شن و از این ایده های مسخره و تکراریشون دست بردارن ، تازه کلی هم معروف میشم از تی وی ورلد و کاربرهاش تشکر میکنم که این فضا رو به من دادن تا بتونم ایده هام رو پیاده کنم و میگم به تنهایی نمیتونستم این مسیر موفقیت رو طی کنم
    بعد تی وی ورلد تبدیل میشه به ITDb ( همون the internet tv database) یه بخش pro هم واسه اجنبی ها اضافه میشه ماهیانه 16 دلار ، تا به اطلاعات تخصصی سایت دسترسی پیدا کنن
    خلاصه بعد چن ماه IMDb باید بره غاز بچرونه ، سفارش یه بنر تبلیغاتی رو به تی وی ورلد بده تا یه ذره واسش تبلیغ بشه

17. 8 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 22 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

به نظر من همه پاسخها در دختر ریک پیدا میشه

19. 2 کاربرِ زیر از amirroya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

THE NORTH REMEMBERS
    سپاس
    673
    از این کاربر 430 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

منم از اون دوتا سناریویی که اکثر دوستان گفتن بشدت مخالفم...اگه یکی از اونا باشه تموم دی وی دی های واکینگ دد رو اتیش میزنم....
    یکی از دوستان گفت که ریک توسط پسر خودش کشته میشه با این نظر به شدت موافقم صدی به نود هم اتفاق میافته تو ادامه سریال...
    ولی به نظرم یکی از پایان های باز خواهد بود که یه پایان قطعی نداشته باشه و یه جوری اخر داستان رو باز میزارن...
    ولی سناریوی دلخواه من اینه که چن قسمت پشت سر هم همه ی شخصیت های اصلی فیلم یکی یکی بمیرن بعد که اینا همش عقب نشینی میکنن راه فراری پیدا نکنن...اخر سر ریک برای نجات دادن بچش خودشو فدا بکنه ولی بعد موقعی که بچه میخواد فرار کامل بکنه جلوش سبز بشه اینم با یه گوله و خونسردی کامل بکشه پدررو

21. 7 کاربرِ زیر از hadiuss بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین