برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 73
    سپاس
    9
    از این کاربر 215 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

نظرخواهی: Walking dead چگونه به پایان میرسد؟

همیشه این سوال برای من پیش اومده و میخوام اونو از شما دوستان بپرسم...
    سریال مردگان متحرک چگونه تموم میشه؟
    با توجه به قوانینی که توی سریال های زامبی هست اونم اینه کسی که زامبی شده دیگه انسان نمیشه...
    شما فکر میکنین این سریال چگونه تموم شه؟

سپاس
    47
    از این کاربر 369 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نظرخواهی: Walking dead چگونه به پایان میرسد؟

هیچ کدوم از سناریوها نمیشه.
    یا فقط همه باید بمیرن و داستان پایانش باز بمونه بدون هیچ پایانی یا یه دارو پیدا شه
    چون اگه بخوان مثلا به قول بعضی از دوستان یه جزیره هم پیدا کنند که خالی از سکنه باشه و ارتش و یا هر کس دیگه بخواند مردم سالم رو اونجا جمع کنند بازم نمیشه چون این ویروس تو بدن تک تک انسان هاست و اگه بمیرند زامبی میشن و هیچ کس نمی تونه اینو کنترل کنه مثل هر کس مرد درجا با تیر بزنن تو سرش تا زامبی نشه...
    من به شخصه دوست دارم همه بمیرن به جز کارل اونم بزرگ بشه و بشه یه گردن کلفت و یه گروه رو هدایت کنه ...دوست دارم تنهایی کارل رو ببینم که خودش تنها چجوری تو این دنیا زندگی میکنه

3. 6 کاربرِ زیر از hosien_black بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    497
    از این کاربر 400 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

اگر قرار به پایان باشه به نظرم این سریال رو به صورت ته باز یا همون Open Ended تموم می کنند. اینجوری تا حدودی هم به داستان کمیک وفادار می مونن.
    با اون نظریه ای هم که آدما برن یه جزیره ای قرنطینه بشن به نظرم تناقض داره با سناریوی فیلم و کمیک. دلیلش رو هم یکی از دوستان گفت. چون این ویروی در تک تک بدن آدم های زنده است و به هنگام مرگشون فعال می شه. مثل ویروس های فرصت طلب در بدن افراد ایدزی.
    به نظرم اگرم دارویی ساخته بشه ، نهایتا می تونه روی افراد زنده تاثیر بزاره. به طوری که ویروسی رو مه باعث می شه افراد زنده بعد از مرگ تبدیل به زامبی بشن رو از بین ببره.
    اما اینکه یه زامبی دوباره آدم بشه ، مثل فیلم Warm Bodies به نظرم نشدنی هست.
    به نظرم در ادامه سریال شاهد مرگ ریک خواهیم بود و بعد کارل نقش اول سریال رو بر عهده می گیره. در نهایت هم سریال با مرگ کارل و دنیای پر از زامبی به پایان می رسه.
    اما بعد از پایان سریال شاید به گدشت یکی دو دهه به نظرم باز هم سریال walking dead ای ساخته خواهد شد با یه گروه جدید و یه کمپ جدید. دقیقا مثل بازیش.

5. 6 کاربرِ زیر از kavehmj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

با پیشه گرفتن شرایط این سریال و با توجه به محوریت کمیک این سریال باید گفت پایان بسیار ناراحت کننده و دردناکی برای این سریال جذاب وجود داره.
    چون از اونجایی که در سریال ما شاهد مرگ های بسیار غافلگیر کننده بر اثر زامبی ها و حتی خود بازماندگان بودیم باید گفت تقریبا 70 تا 80 درصد شخصیت هایی که در کمیک بودند و یا حتی در کمیک نبودند ولی جزو شخصیت های اصلی هستند در سریال حذف میشوند و 20 درصد اون شخصیت ها از این سریال survive خواهند شد که تازه اون 20 درصد شخصیت های اصلی نخواهند بود. چون بحث درام در این کمیک مطرحه پس میشه گفت احتمال زنده موندن خود ریک در پایان سریال فقط 10 درصده. اینو تو مجله grasp amc خوندم.
    اما احتمالات پایان
    ممکنه یک فصل ما شاهد رفتن محوریت سریال به یک کمپ بسیار بزرگ ارتش که همراه با یه سری متخصصین بر روی این بیماری کار میکنه. یعنی فصل 5. همونطوری که در کمیک نوشته شده. بعد اعضای ریک همینطور خودش بخوان به ارتشی ها برای انجام ماموریت ها کمک کنند. اما تا پایان نیم فصل به نتیجه ای نرسن. یعنی ویروس هیچ پادزهری نداشته باشه. تا پایان نیم فصل هم یحتمل دو یا سه شخصیت مثل حالا بث یا حتی داریل و کارول به یه نحوی حذف میشوند. بعد داستان میره روی خط نیم فصل دو. جایی که باز هم نا امیدی به اوج میگیره. دنیا به شیوه آخرالزمان رو به تباهی و فروریزیه. کلا باید سریال رو در آینده طوری نشون بدن که توازن در مکان هایی که انسان در اونجا قدم میذاشته به هم بریزه و شخصیت های نیک مثل ریک گرایمز بخوان سر نجات دادن خود و گروهشون دست به نابودی افراد دیگه و حتی افراد خودش بزنه. دقیقا مثل موضوع و سناریوی ریک و شین.
    و این فصل 5 دقیقا میشه پیش آغازی برای فصل آخر یعنی 6. که دقیقا همانند فصل اول سریال هم 6 قسمت باشه و هم جزییات پایان دنیا و این سریال رو دقیقا مثل شروعش تموم کنه. یعنی گروه کاملا منهدم بشه.
    شخصیت هایی مثل گلن و نامزدش در دنیا با هم به یک گوشه. ریک و پسرش به یک گوشه و بقیه هم جدا بشوند و بر سر این توازن یا یکدیگر رو نابود کنند و یا توسط مردگان متحرک خورده بشوند. و با توجه به اینکه دکتری که در قسمت آخر فصل 1 درگوشی مطالبی رو به ریک و حتی به همه گفت که اگه الان در همین آزمایشگاه همه با هم کشته بشیم و به دنیای بالا نرسیم به نفع هممونه شاید یه جورایی ریک در اون موقع بگه حق با اون بوده. از طرفی ریک همیشه میخواسته امید رو به گروه بده اما هیچوقت نتونست گروه رو سالم نگه داره. دقیقا به حرف شین میرسه که گفت: مهم گروه بازمانده نیست. مهم سرگروهه. در آخر سریال هم باید انسان سالم رو باید مثل یک مرده متحرک نشون بدن که برای بازماندن از این دنیا دست به هرکاری بزنه. دقیقا یکی مثل پسر ریک که تا این فصل روحیه تبدیل شدن به این مرده متحرک رو داره و تا آخر سریال که پدرش اون رو بر اثر اتفاق نجات میده و کشته میشه این روحیه چند برابر میشه.
    در آخر باید گفت قائده این کمیک همینگونه که من گفتم خواهد بود. در این سریال که دارابونت میخواست اون رو تا چهار فصل تمومش کنه میخوان جامعه قبل از تبدیل شدن انسان ها به مردگان متحرک رو نشون بدن که انسان ها آدمهای بسیار خوبی بودند و سعی در کمک کردن به هم نوعان در شرایط غیر وخیم داشتند و حالا شرایط به گونه ای رقم خواهد خورد که انسان در آخرالزمان بیولوژیکی به هم نوعان خودش رحم نخواهد کرد. و باید گفت مرده متحرک واقعی خود انسان در آخرالزمانه.
    اینجا هم میخواهم بگم که باید یک فرانک دارابونت به سریال برگرده.

7. 10 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

به نظرم جالب میشه اگه بعد از فصل 5 یا 6 کل اطرافیان کارل بمیرن و شاهد مبارزه برای بقا کارل باشیم.بعد در فصل جدید سریال مارو بببره به چندسال اینده کارل که بزرگ شده و شبیه یه رنجر تنها شده و بصورت فلش بک گذشتشو بعد از نابودی کمپ و اطرافیانش ببینیم.

9. 9 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    54
    از این کاربر 387 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    توی کمیک واگینگ دد که اخرش همه میمیرن
    احتمالا سریال هم همینه

11. 8 کاربرِ زیر از emoalexx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

TWD
    سپاس
    45
    از این کاربر 344 بار در 48 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم چ جور تموم میشه ولی فقط اینو میتونم بگم ک قشنگ تموم میشه نه مثل سریال لاست بی معنی

13. 9 کاربرِ زیر از rezatwd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

ازونجا که سریال بیننده ی میلیونی داره و ازونجا که جدا از هدف خودشون باید دست های پشت پرده رو هم راضی نگه دارن احتمال 90 درصد همین ریتم "بی هدف بودن خلقت" رو به بینندگان القا میکنن و آخر سرم دوربین میاد از بالا و خیل عظیم زامبی هارو نشون میده که بی هدف اینور و اونور پرسه میزنن..!!!

15. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,144
    از این کاربر 3,373 بار در 356 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Governor نمایش پست ها
    ایده ی من اینه که یه جزیره یا یه جایی مثل قرنطینه پیدا کنن و آدمای زنده برن اونجا این بهترین حالته...
    اگر این جوری بشه و کسی تو اون جزیره بمیره و زامبی بشه ممکنه بقیه هم زامبی بشن.
    مگر این که یک درمانی پیدا کنن که وقتی کسی میمیره تبدیل به زامبی نشه.

17. 9 کاربرِ زیر از Jack Bauer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    مسخره ترین سناریوهایی که واسه پایان این سریال میتونم تصور کنم ایناست ( اینا علی الحساب هست ممکنه بیشتر هم بشه )
    1 - مثلا همه چی زیر سر ارتش باشه ( یعنی یه قشر خاص ارتش مثل همه ی فیلم و سریالهای هالیوودی ، به هر حال اونا که همیشه خوب هستن ) ، بعد اینا با کمک اون یکی قشر ارتش :D و باقیمونده های انسانها همه چی رو راست و ریست کنن
    خوب حالا نوبته منه که بیام این نظرات قدیمی ات رو به چالش بکشم
    آقا این نظرت حرف نداشت و طبق نظرات خودت فکر کنم یک عده از بی بی سی اومدن و این نظرت رو تبدیل به سریال In the Flesh کردن . توی اون سریال زامبی ها دارند به کمک مردم و ارتش شفا پیدا میکنند. البته مثل اینکه از اولش هم زیر سره ارتش بوده این اتفاقات . احست بر تو ای نامبر اعظم با این نظرات و پیشنهادات درخشانت که ما رو خیلی زودتر از این حرف ها روشن کرده بودی ولی ما قدر تو رو ندانستیم

2 - خیلی اتفاقی و با پیام رادیویی و اینا یه مکانی رو پیدا کنن که ارتش قرنطینه کرده و همه برن اونجا و دست به دست هم دهند به مهر و شروع کنن به پاکسازی
    خوب این نظرت هم تا حدی به واقعیت نزدیک شد و حرف شما رو گوش کردن و اومدن این ایده ی شما رو به پیام های دیوارکی و ریلی بین مگی و گلن تبدیل کردند.البته یک اشتباه داشتی که اون هم این پیام ها اینجا کار ارتش نبود ولی باز هم احسنت بر تو ای نامبر همیشه در صحنه .

3 - حالا این که همه زنده شن به کنار ( بعیده ) ، خدای نکرده زبونم لال از بحث زمانهای موازی و نمیدونم رفتن تو کما و یهو از خواب بیدار شدن اینا و .... استفاده بشه
    من شخصا فقط منتظره این ایده هستم که اجرا کنند و این زامبی ها رو بگن از جهان موازی اومدن . آخ اگر بشه چه عالی میشه نامبر جان

5- با این روند سریال کلا نشون نده جریان از چه قرار بوده ، همین جوری هر فصل با یه نفر درگیر بشن و کش بدن داستان رو ( با توجه به اینکه تو این دو فصل اخیر تنها خلاقیتی که به خرج دادن تو حوزه ی دل و روده بیرون کشیدن از زامبی ها و گریمشون بود) تا به خوبی و خوشی کنسل شه و دل ما و دارابونت خنک شه
    با توجه به روند سریال هیچ بعید نیست این مورد شما رو هم همین جور تا فصل دهم یا شاید هم بیستم ادامه بدهند و هی آب بببند و در اخر هم به قول تو کنسل بشه و دل داربونت کبیر خنک بشه. هر چند من هنوز هم سره حرفم هستم که داربونت فقط 6 قسمت بالاسر این سریال بود و بعد از اون 42 قسمت دیگه ساخته شد . پس هی داربونت دارابونت نکن برای من ای نامبر عزیزم

بابا این ایده سرتاسر خلاقیته ها
    یعنی من این ایده رو واسه نویسنده های سریال بفرستم ، باید حلوا حلوام کنن ، یه راست برم تو تیم نویسنده هاشون ، شاید به راه راست هدایت شن و از این ایده های مسخره و تکراریشون دست بردارن ، تازه کلی هم معروف میشم از تی وی ورلد و کاربرهاش تشکر میکنم که این فضا رو به من دادن تا بتونم ایده هام رو پیاده کنم و میگم به تنهایی نمیتونستم این مسیر موفقیت رو طی کنم
    من همین جا از شما و این ایده هاتون تشکر میکنم ولی من مطمئنم چون چندتا از ایده هات داره درست در میاد رفتی این ایده هات رو به صورت سری و مخفی به شبکه فروختی و اخر هم هیچ نامی از ما و انجمن نبردی و سره حرفت نبودی ها پس نتیجه می گیرم این همه تشکری که از ما و مسئولین کردی الکی بوده پس از خشم و شمشیر معروف انجمن، بترس برادر نامبر

بعد تی وی ورلد تبدیل میشه به ITDb ( همون the internet tv database) یه بخش pro هم واسه اجنبی ها اضافه میشه ماهیانه 16 دلار ، تا به اطلاعات تخصصی سایت دسترسی پیدا کنن
    خلاصه بعد چن ماه IMDb باید بره غاز بچرونه ، سفارش یه بنر تبلیغاتی رو به تی وی ورلد بده تا یه ذره واسش تبلیغ بشه
    در ادامه باید بگم که این حرفت هم عالی هست و از موقعی که بنده مسئولیت قبول کردم تو این فکر هستم که از تو یک دونه حداقل ماهی 16 دلار بگیرم و بهت لینک بدهم
    توجه داری که چون پول ندادی اون لینک هات مستقیم نشدش

در پایان از تو ای نامبر عزیز تشکر میکنم که ایده هات رو با ما در میون گذاشتی. موفق باشی

19. 13 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

خوب به نظر من ، با این با این دکتر که تازه پیدا شده باید برن عامل بیماری کشف کنند اما این وسط میدونم سریال مرموز تموم میشه یعنی هدف خاصی رو تو این بین نمیشه پیش بینی کرد و از همه مهم تر دو گروه هستند یکی موافق خوب شدن ویکی هم بر خخلاف که باید یک جنگی بین این ها در گیر بشه و نسل بشر رو نجات بدهند
    اما کنترل کردن این همه افرادی که زامبی شدن برای بقا نسل انسان ها بعید به نظر میرسه من که نقطه پایان سریال رو کور فرض میکنم چون تمام فرضیات این سریال محاله !

21. 4 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین