برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Great Train Robbery | معرفی | بحث و تبادل نظر

Great Train Robbery عنوان درام بیوگرافیکی از شبکه BBC One است که یکی از پرسروصداترین وقایع دهه 60 بریتانیا یعنی سرقت از قطار پستی سلطنتی این کشور را که در بامداد هشتم آگوست 1963 (هفدهم مرداد 1342 ) رخ داد و در تاریخ این کشور به همین عنوان (Great Train Robbery ) معروف شده است و با گذشت بیش از پنج دهه از وقوع آن هنوز همه ابعاد و رازهایش به طور کامل برملا نشده را دستمایه ساخت یک مجموعه دو قسمتی قرار داده است.قسمت اول این مجموعه هجدهم دسامبر 2013 (بیست و هفتم آذر 92 ) و قسمت دوم نوزدهم دسامب (بیست و هشتم آذر ) به روی آنتن پخش BBC One رفت.
    اگرچه که هردوقسمت بازسازی این داستان تاریخی بانظرات متفاوتی از سوی منتقدان مواجه شد اما از نظر آماربینندگان برای شبکه آماری رضایت بخش داشت
    به طوری که قسمت اول آن با 5.23 میلیون نفر بیننده در زمان پخش (ساعت هشت شب به وقت بریتانیا ) توانست 23.2% درصد از کل بینندگان تلویزیونی دربریتانیا را به خود جذب کند و قسمت دوم با 4.95 میلیون نفر 23.1% از مخاطبان تلویزیونی را به خود جذب کرد.
    نکته جالب توجه اینکه Ronnie Biggs از آخرین بازماندگان این ماجرا همزمان با روز پخش قسمت اول این مجموعه بر اثر بیماری درگذشت

خلاصه داستان:
    داستان قسمت اول از بیست و هفتم نوامبر 1962 (ششم آذر1341 ) آغاز می شود جایی که Bruce Reynoldsو اعضای گروهش با یک نقشه بسیار ساده و درعین حال زیرکانه بدون حمل هیچ نوع سلاح سرد و گرمی و تنها با استفاده از چندچتر موفق به سرقت از محموله ای که وارد فرودگاهی در لندن شده است می شوند اما حاصل کار چندان رضایت بخش نیست چراکه ارزش محموله بسیارکمتر از حد انتظارشان است و درنتیجه سهم هریک از اعضا مبلغ بسیارناچیزی می شود.
    اما Bruce Reynolds که رویاهای بزرگی در سر دارد و می خواهد آینده خانواده و اعضای گروهش را که آنها را برادران خود می داند تامین کند با طرح نقشه ای جاه طلبانه ای تصمیم به سرقت محموله پستی که حامل مبالغ هنگفتی وجه نقد است و قرار است توسط قطاری از Glasgow اسکاتلند به ایستگاه Euston لندن منتقل شود می گیرد...
    داستان در قسمت اول به شرح ماوقع از دید سارقین عزیز پرداخته و در قسمت دوم که چهارروز بعد از وقوع سرقت آغاز می شود ماجرا را از دید پلیس و مامور ویژه رسیدگی به پرونده یعنی کارآگاه Tommy Butler شرح می دهد

بازیگران:

سارقین:
    Luke Evans در نقش Bruce Reynolds

Neil Maskell در نقش Buster Edwards

Jack Roth در نقش Charlie Wilson

Paul Anderson در نقش Gordon Goody

Jack Gordon در نقش Ronnie Biggs

Martin Compston در نقش Roy James

کارآگاهان پلیس:
    Jim Broadbent در نقش Tommy Butler

Robert Glenister در نقش Frank Williams

Nick Moran در نقش Jack Slipper

Tom Chambers در نقش Steve Moore

Chris Chibnall که ساخت مجموعه پلیسی زیبای Broadchurch را در کارنامه دارد نویستده و مدیر اجرایی این مجموعه نیز می باشد.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 21 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Great Train Robbery | معرفی | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    Chris Chibnall که ساخت مجموعه پلیسی زیبای Broadchurch را در کارنامه دارد نویستده و مدیر اجرایی این مجموعه نیز می باشد.
    من که عاشق سریال broadchurch هستم کم کم دارم عاشف یاسرم میشم چون سریالهای خوب رو پیشنهاد میده بعد شما میمونی کلی گشت و گزار تو سایتها برای پیدا کردن لینکهای دانلود وزیرنویس با دردسر فراوان مرسی بخاطر پیشنهادهای خوب شما

4. 8 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    من که عاشق سریال broadchurch هستم کم کم دارم عاشف یاسرم میشم چون سریالهای خوب رو پیشنهاد میده بعد شما میمونی کلی گشت و گزار تو سایتها برای پیدا کردن لینکهای دانلود وزیرنویس با دردسر فراوان مرسی بخاطر پیشنهادهای خوب شما
    نظر لطفتونه خوشبختانه لینکای زیرنویس فارسی این مجموعه موجوذه:

subscene

آپلودسنتر:

ONE

two
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

6. 8 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    میخواستم ازش تعریف کنم و با اون سریال معرکه‌ی Broadchurch مقایسه‌اش کنم دیدم یه چیزی این وسط به غیر از "یاسر" خود ما مشترک‌ه!
    برای دو قسمت واقعا سریال خوبیه. خوش ساخت و بازی بازیگران فوق‌العادست. یه دزدی به اصطلاح "گله"‌ایی فرض کنید یه 20 نفر ادم بخوان با هم دزدی کنن!
    قسمت اول مربوط به دزدی و نقشه برای دزدیه خیلی سرگرم‌کننده و ریتم خوبی داره ولی قسمت دوم از این حجم سرگرم‌کنندگی کم میشه. به هر حال پیشنهاد می‌کنم تماشا کنید.

8. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :