برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.04%
  • 2

0 0%
  • 3

2 4.08%
  • 4

1 2.04%
  • 5

1 2.04%
  • 6

4 8.16%
  • 7

9 18.37%
  • 8

20 40.82%
  • 9

6 12.24%
  • 10

5 10.20%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود یازدهم

The Walking Dead: Season 4, Episode 11
    Claimed
    IMDB

2. 17 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Life , No Pain
    سپاس
    814
    از این کاربر 1,098 بار در 122 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود یازدهم

به خوبی قسمتهای قبل نبود..ولی این میتونه یه پیش زمینه ای واسه قسمت بعد باشه..
    این داداش مو قرمزمون مگه قرار نبود نقش منفی باشه؟ یه ذره اسکول میزنه که!

4. 5 کاربرِ زیر از A w e s o m e بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

بر عکس نظریه دوستان بنظرم بسیار بهتراز قسمت قیل بود اینکه فرمانده گروه رو شناختیم بنظر هم ادم جالبی میاد ریک و تایریس دارن یک مسیر میرن ممکنه در قسمتهای بعد شامل دیدارشون بشیم و اینکه اونجا که میرن کجا میتونه باشه اون سکانس که میشون وارد اتاقه صورتی رنگ هم میشه که یه خانواده مردن هم بنظرم سکانس فوق العاده ای بود تنها اون سکانسی که چند نفر وارد اتاق ریک میشن هم مسخره بود بخاطر اینکه این همه خونه حتما باید برن اونجا در سریال اگه این 3 نفر بمیرن سریال زیباتر از قبل میشه گلن و مگی در سریال اضافه اند و کارل هم خیلی دست پاگیره اگه نباشه بنظرم ریک زیباتر بازی خواهد کرد. من 8 دادم

6. 8 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

با کمال احترام نسبت به نظرات دوستان می خواستم بگم اگه اینقدر سریال فاجعه است خب نبینید!3 اپیزوده که من میام تو تاپیک می بینم بعضیا از همه چیز ایراد گرفتن و جالبتر اینکه همون افراد اپیزود بعد هم می بینن و باز غر میزنن!این سریال اگر فاجعه ی تمام هم باشه ولی باز هم از خیلی سریال های دیگه سر تره.یه کم از غر زدن دست بکشید و سعی کنید از سریال لذت ببرید.
    راستی نمره ی من به این اپیزود 9 هست چون هم هیجانش خوب بود هم میشون انسانیت خودشو نشون داد!
    در اخر دو تا عکس میزارم از نمره ی دو قسمت گذشته تو IMDB که ببینید این سریال هنوز هم رو فرمه

8. 7 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    212
    از این کاربر 957 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

منم این سریال رو دوست دارم ولی 3 تا مشکل داره که باعث شده نسبت به فصل یک و دو افت محسوسی کنه:
    1- زامبی ها که عامل ترس و هیجان فیلم بودن دیگه کشتنشون شده تفریح بازیگرا. در حالیکه با گذشت زمان و کم شدن غذا باید وحشی تر و خطرناکتر بشن.
    2- سریال هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه.
    3-داستان جالب عشقی و کشمکشی بین کاراکترهایی که دوست داریم وجود نداره. همه با هم خوبن.

10. 10 کاربرِ زیر از Hypnos بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    3 اپیزوده که من میام تو تاپیک می بینم بعضیا از همه چیز ایراد گرفتن و جالبتر اینکه همون افراد اپیزود بعد هم می بینن و باز غر میزنن!ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    در اخر دو تا عکس میزارم از نمره ی دو قسمت گذشته تو IMDB که ببینید این سریال هنوز هم رو فرمه
    دوست عزیز وگرام ، اول اینکه غالب بچه ها از اپیزود اولیه که این نیم فصل باهاش شروع شد راضی بودن ، بقیه ی به قول شما غر زدن بیشتر مربوط به این دو اپیزوده ( به عنوان مثال من خودم دو فصل اولیه این سریال رو خیلی دوست دارم )
    دوم اینکه ، هر کس به هر دلیلی نگاه میکنه ، یکی وقتش خالیه تو اون روز ، یکی سریال دیگه ای نداره ببینه ، یکی هم به خاطر خاطره ی خوبی که از این سریال داره ادامه میده و بعضی ها هم مثل دوست گراممون irag و AR!AN دیگه ادامه نمیدن سریال رو ، این حرف شما بیشتر وقتی مصداق پیدا میکنه که فصل اول یه سریال باشه
    سوم اینکه اسم تاپیک بحث اپیزودیک هست ، یعنی توش بحث میشه در مورد اون قسمت ، یکی مخالف هست یکی موافق ، در نتیجه بحث شکل میگیره شما میتونی مخالف ها رو اقناع کن اگه هم نمیخواین اقناع کنین که دیگه نسخه واسه مخالف های این اپیزود و اپیزود قبلی نپیچین،نمونش صفحه ی اول همین تاپیک که من یه موردی رو نوشتم یه دوست دیگه اومد جواب داد ، هیچکدوم هم واسه هم نسخه نپیچیدیم که ببینیم یا نبینیم
    در مورد این عکس ، من به جا دو تا عکس 4 تا عکس میذارم

امتیاز سایت متاکریتیک هست که واسه این فصل امتیاز 7.5 اومده ، که نسبت به فصول قبل با توجه به استدلال شما از رو نمرات سایتها یعنی افت داشته
    در نیتجه نمیشه امتیاز یه سایت به خصوص رو معیار قرار بدین ، کلی مثال نقض داره این حرف شما ، مثلا سریال jericho علاوه بر اینکه امتیاز خوبی داشت و به نظر من هم سریال خوبی بود و امتیاز قسمت آخر فصل اولش 8.7 بود زارت کنسل شد ، دوباره ساخته شد واسه فصل 2 ، که اونم کنسل کردن رفت پی کارش
    یا این همه سریال داریم که امتیازش به زور به 7 میرسه و بعضا زیر 7 هست ولی مخاطبش رو داره و مثل بنز نگاش میکنن ، در نتیجه امتیاز دلیل قطعی برای ضعف یا قوت سریال محسوب نمیشه ( تو بحث فیلم که تا دلتان بخواد این اتفاق افتاده )

پ ن : هیچ گونه حب و بغضی این متنی که نوشتم نداره اگه موجبات رنجش خاطر شما احیانا شده بنده معذرت میخوام

12. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    دوست عزیز وگرام ، اول اینکه غالب بچه ها از اپیزود اولیه که این نیم فصل باهاش شروع شد راضی بودن ، بقیه ی به قول شما غر زدن بیشتر مربوط به این دو اپیزوده ( به عنوان مثال من خودم دو فصل اولیه این سریال رو خیلی دوست دارم )
    دوم اینکه ، هر کس به هر دلیلی نگاه میکنه ، یکی وقتش خالیه تو اون روز ، یکی سریال دیگه ای نداره ببینه ، یکی هم به خاطر خاطره ی خوبی که از این سریال داره ادامه میده و بعضی ها هم مثل دوست گراممون irag و AR!AN دیگه ادامه نمیدن سریال رو ، این حرف شما بیشتر وقتی مصداق پیدا میکنه که فصل اول یه سریال باشه
    سوم اینکه اسم تاپیک بحث اپیزودیک هست ، یعنی توش بحث میشه در مورد اون قسمت ، یکی مخالف هست یکی موافق ، در نتیجه بحث شکل میگیره شما میتونی مخالف ها رو اقناع کن اگه هم نمیخواین اقناع کنین که دیگه نسخه واسه مخالف های این اپیزود و اپیزود قبلی نپیچین،نمونش صفحه ی اول همین تاپیک که من یه موردی رو نوشتم یه دوست دیگه اومد جواب داد ، هیچکدوم هم واسه هم نسخه نپیچیدیم که ببینیم یا نبینیم
    در مورد این عکس ، من به جا دو تا عکس 4 تا عکس میذارم

امتیاز سایت متاکریتیک هست که واسه این فصل امتیاز 7.5 اومده ، که نسبت به فصول قبل با توجه به استدلال شما از رو نمرات سایتها یعنی افت داشته
    در نیتجه نمیشه امتیاز یه سایت به خصوص رو معیار قرار بدین ، کلی مثال نقض داره این حرف شما ، مثلا سریال jericho علاوه بر اینکه امتیاز خوبی داشت و به نظر من هم سریال خوبی بود و امتیاز قسمت آخر فصل اولش 8.7 بود زارت کنسل شد ، دوباره ساخته شد واسه فصل 2 ، که اونم کنسل کردن رفت پی کارش
    یا این همه سریال داریم که امتیازش به زور به 7 میرسه و بعضا زیر 7 هست ولی مخاطبش رو داره و مثل بنز نگاش میکنن ، در نتیجه امتیاز دلیل قطعی برای ضعف یا قوت سریال محسوب نمیشه ( تو بحث فیلم که تا دلتان بخواد این اتفاق افتاده )

پ ن : هیچ گونه حب و بغضی این متنی که نوشتم نداره اگه موجبات رنجش خاطر شما احیانا شده بنده معذرت میخوام
    دوست عزیز من اصلا منظورم نسخه پیچیدن برای کسی نبود!من فقط میگم اگر اینقدر از این سریال ایراد پیدا میکنید مجبور نیستید که تماشاش کنید و رنج بکشید!من در اول پستم هم گفتم که نظر همه چه مخالف چه موافق محترمه ولی بعضی ایراد هایی که دوستان میگیرن واقعا الکیه!مثلا این که چرا کسی ریک رو ندید!اولا که زیر تخت بود ثانیا اگه سریال می خواست تا اون حد واقع گرایی داشته باشه که واکر ها تو همون سیزن 1 باید همه رو می خوردن!یه کم باید به سبک سریال و اینکه تا حدودی کمیک هم هست احترام گذاشت !من خودم هم سیزن 1 و 2 رو بیشتر دوست داشتم ولی الان هم به نظرم سریال اینقدر که ازش بد میگین فاجعه نیست!من فقط حرفم اینه که به جای اینکه از سرتا پای سریال ایراد پیدا کنید سعی کنید ازش لذت ببرید!اگرم نمی برید مثل بعضی دوستان که سریال رو ترک کردن خب ترک کنید ولی ایراد الکی روش نزارید که ادم حرصش بگیره!
    در کل اگر کسی رو ناراحت کردم شرمنده!هیچگونه منظور بدی نداشتم

14. 11 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

دیدم همه بچه ها نظر گذاشتن گفتم بیام یه نظری بدم

اول اینکه فکر میکنم یه کم افت سریال احساس میشه نسبت به فصلای قبل ولی رو هم رفته هنوز به فاجعه کشیده نشده , من فکر میکنم اونجایی که اون چند نفر وارد خونه شدن و ریک زیر تخت بود و جایی که اون دو نفر سر خوابیدن رو تخت دعوا کردن و یکیشون مرد میخواست وحشی گری اون گروه نشون بده و اینکه نسبت به روند گروه های قبلی آدما وحشی تر میشن و خوی حیوانی میگیرن و نمیشه به همه اعتماد کرد شاید با این بهونه میخواست نشون بده مسیر ریک به جای دیگه ختم میشه , باید قبول کنید موقعی که یک گروه از هم می پاچه و همه فرار میکنن پیدا کردن همدیگه کمی سخته اون دوستی که گفتن گلن تریپ مجنون برداشته من فکر میکنم برگشتن دنبال مگی برعکس نقطه قوت فیلم بود همونطور که در فصل 1 ریک دنبال زن و بچش میگشت , در این فصل سرگذشت هر کس پس از هم پاشیدگی گروه نشون میده پس فکر میکنم نیاز به پیش نیازایی داره که شاید بشه یک قسمت از یک فصل و اون قسمت جذابیت خودشو از دست بده , قکر میکنم قوی شدن زامبی ها کمی احساس میشه مخصوصا" تو سکانس اول .

من به این قسمت 7 میدم .

16. 6 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11
    از این کاربر 152 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

اونجایی که میشون سس خردل خورد و ادا در می آورد واقعا زشت میشد قیافش و اصلا نتونسته بود اون قسمتو دربیاره،بدترین جایی بود که میشون تا حالا بازی کرده بود.

18. 2 کاربرِ زیر از mojtabaa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

من 7 دادم ؛ باید سر و ته سریال رو ببندن ؛ این آبرهام هم بهش نمیخوره آدم بدی باشه در کل گلن ومگی مزاحم هستن تو سریال و باید برن !

تو فصل های قبلی با زامبی ها کیف میکردم الان یک جوری شده هر موقع در گیر میشن اعصابم خورد میشه خیلی مقاوم شدن لا مذهب ها

20. 2 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

قسمت ضعیفی بود و یه سری بخش ها با عقل جور در نمیومد.
    من فقط به تیزر قسمت بعدی 8 میدم.
    1-اگه این گروه میخواستن برن واشنگتن چون ماشینشون نابود شد یعنی دیگه نمیخوان راهشونو طی کنن.
    2-کاگردان اینقدر شجاعت نداشت که این شخصیت ها رو با توجه به ورودشون در قسمت قبل تمام اون جزییات شخصیتیشونو نشون بده و ما فقط یک شخصیت خیلی با نمک رو تو سریال دیدیم که همش لبخند میزنه. بنظر من ورود تایریس در فصل 3 جالب تر از ورود آبراهام فورد در این فصل بود. کلا که بگم اینا کم کم دارن ایده های تدوین و فیلم برداریشون ته میکشه.

22. 2 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12