برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.04%
  • 2

0 0%
  • 3

2 4.08%
  • 4

1 2.04%
  • 5

1 2.04%
  • 6

4 8.16%
  • 7

9 18.37%
  • 8

20 40.82%
  • 9

6 12.24%
  • 10

5 10.20%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود یازدهم

The Walking Dead: Season 4, Episode 11
    Claimed
    IMDB

2. 17 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,524
    از این کاربر 5,406 بار در 509 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود یازدهم

نمیدونم چرا این طوری شده سریال ، قسمت اول این نیمه رو به این خوبی ساختن بعد اون هم خدا خیر بهشون بده
    بیشتر شبیه سریال کمدی شده ، یارو اومده ار خونه بیرون ، میشون رو نمیبینه
    ریک زیر تخته ، دو نفر با هم درگیر میشن ، یکی میفته پایین اون یکی حداقل یه متر ازش بالاتره و زیر تخت رو نمیبینه ، بعد اونی که زیر تخت رو میبینه نمیگه یکی این پایین هست و مرتب میگه واستا واستا
    یا اونجا که همه دنبال گلن راه میفتن ، گلن برگشتنش منطقی بود ، دختره هم خواست مثلا مرام بذاره و بره دنبال اینا ، اون 3 تا دیگه برای چی رفتن؟ من که قانع نشدم
    اون سکانسی هم که گلن بر میگرده از دانشمنده میپرسه دلیل این ویروس چیه و دانشمنده میگه برنامه ریزی شده بود هم خیلی مسخره بود ، یعنی دیگه سوالی تو ذهن گلن و اون دختره وجود نداشت که بپرسن؟میخواستن نشون بدن که گلن خیلی تیریپ مجنون برداشته واسه مگی؟خوب اگه این جوریه اصلا چرا پرسید ازش؟
    بازی هاشون هم که جز ریک ، بقیه تو آفساید بودن
    قسمت بعد هم دوباره میره حتما رو دریل و بث ، فک کنم ادامه ی سریال همین جوری یه درمیون رو گروهها می چرخه که دیگه بد داره میره رو مخ
    امیدوارم این گروه جدیدی که وارد سریال شده یه جونی به سریال بده ( به نظر من این ایده هم البته تکراری هست چون قبلا گاورنر رو دیده بودیم که به این حد از خشونت نرسیده بود اینا رسما اسکل بودن )
    میخواستم 6 بدم اشتباهی 7 دادم

4. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود ولی دیگه هیجان قبلا رو نداره ...
    نه دیگه زامبی ها ترسناکن ... نه دیگه هیجانی داره ....ولی با این حال من هنوزم این سریال رو دوست دارم و به نظرم همینطور هم قشنگه
    به این مرده که تازه اومده تو سریال میاد آدم خوبی باشه
    کاشکی از دریل هم نشون میداد
    من 8دادم

6. 12 کاربرِ زیر از Dark Angel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 38 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

کیف نداد

8. 6 کاربرِ زیر از wartime بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

سریال همینجوری داره افت میکنه یکی نیست نجاتش بده!
    یاد حرف یکی از سازنده هاش قبل از شروع فصل 4 بخیر که گفت قراره سریال ترسناکتر بشه.یا ایشون معنی ترسو نمیفهمه یا مارو یه چیزی فرض کرده!انگار نه انگار سریال برای بقا و ترسه صد رحمت به سریالای اجتماعی!
    این 3 تا شخصیت جدیده امیدوارم یه جون تازه بدن به سریال چون باحال به نظر میان.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    تو تبلیغ قسمت جدید خیلی دوس دارم بدونم سر دریل چی میاد چون نشون داد بین زامبیا گیر کرده دختره هی صداش میکنه تو صحنه بعدیش نشون داد انگار دختره تنها بود
    دیگه دریل چیزیش بشه سریالو میزارم کنار

10. 13 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    یا اونجا که همه دنبال گلن راه میفتن ، گلن برگشتنش منطقی بود ، دختره هم خواست مثلا مرام بذاره و بره دنبال اینا ، اون 3 تا دیگه برای چی رفتن؟ من که قانع نشدم
    خب ماشینشون رو که اون حضرت آقای به قول خودشون باهوش(!)، یوجین (که به نظر من از همه هم خنگ تر بود) زد سوراخ سوراخ کرد و باک ماشین هم سوراخ شد و همه ی بنزینش از دست رفت و دیگه وسیله ای برا جلوتر رفتن نداشتن. بعدشم گفتن این راهی که اومدیم رو میدونیم چه خبره و چیا گذشته که برگردیم ولی راهی که جلومونه معلوم نیست چه خبره و شاید خطرناک باشه پس بهتره فعلاً برگردیم تا وقتی دوباره یک وسیله ی نقلیه ی درست و درمون پیدا کردیم به راهمون ادامه بدیم. برا همین بود که دنبال گلن راه افتادن!

12. 12 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,524
    از این کاربر 5,406 بار در 509 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Filmer نمایش پست ها
    خب ماشینشون رو که اون حضرت آقای به قول خودشون باهوش(!)، یوجین (که به نظر من از همه هم خنگ تر بود) زد سوراخ سوراخ کرد و باک ماشین هم سوراخ شد و همه ی بنزینش از دست رفت و دیگه وسیله ای برا جلوتر رفتن نداشتن. بعدشم گفتن این راهی که اومدیم رو میدونیم چه خبره و چیا گذشته که برگردیم ولی راهی که جلومونه معلوم نیست چه خبره و شاید خطرناک باشه پس بهتره فعلاً برگردیم تا وقتی دوباره یک وسیله ی نقلیه ی درست و درمون پیدا کردیم به راهمون ادامه بدیم. برا همین بود که دنبال گلن راه افتادن!
    البته این حرفی که یوجین زد وقتی با منطق جور در میاد که شرایط نرمال باشه ، ولی تو این سریال از در و دیوار زامبی میباره دیگه ، راه جلو و عقب واسشون فرقی نمیکنه نمیشه این جوری نتیجه گرفت چون این راه رو اومدیم پس زامبی دیگه نیست ، اما راه جلو حتما خطرناک تره
    به هر حال قانع شدنش واسه من سخته
    ممنون از توضیحاتتون

14. 8 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

با تمام گیرهایی که دوستان به این سریال میدهند موافق هستم . بعنی هر چی سریال داره جلوتر میره شدت آب بندی و کسل کننده گی اش داره بیشتر میشه. هیچ منطقی پشت اتفاقاتی که می افته وجود نداره. دلیل بی منطقی این موضوع که مثلا هیچ کسی ریک رو توی خونه ندید و فقط یک درگیری درست شد فقط بر می گرده به اینکه این چند نفر اصلی که از اول سریال با هم بودن و باید زنده بمانند . اینقدر باید زنده بمانند که کارگردان و شبکه بتونه از این سریال پول پارو کنه و امورات خودشون رو بگردونند. اینجا از نظر من داره به شعور بیننده توهین میشه چون برای کش دادن سریال حاظرند هرکاری بکنند تا دقایق از سریال افزایش پیدا کنه. ایا نمی تونستند توی این قسمت برای اینکه داستان سریعتر جلو برود کلا قضیه ورود اون گروه به خونه رو بی خیال بشوند و اون گروه رو نشون ندهند و طوری داستان رو پیش ببرند که هر چی زودتر تکلیف ریک و پسرش مشخص بشه . ایا نمی تونستند هر چه زودتر این دو عاشق دلشکسته و خسته "گلن و مگی" رو زودتر به هم برسونند و دست از این جاده بازی بر دارند.با این نشانه هایی که هی از اون منطقه مسکونی نشون داده میشه کاملا واضع هست که بلاخره همشون به اون نقطه می رسند پس چرا میان هی کش میدهند . ایا قضیه کش دادن الکی داستان به حرص و طمع شبکه بر نمی گرده !!! همه ی این کش دادن ها و وقت طلف کردن ها از نظر من بی فایده هست خیلی راحت می تونند این قضیه رو تموم کنند و همشون رو سریع تر به اون مکان برسونند . ای کاش بعد قضیه گاورنر سریال تموم می شد و توی تکرار و مکرارت نمی افتاد. این اون سریالی نیست که ما شروع کردیم به دیدنش ، این یک گردابه که هم خودش داره دور خودش می چرخه و هم ما رو داره می چرخونه !!!
    امیدوارم توی فصل بعدی تمومش کنند و به فکر ساختن تا 10 فصل ، طبق گفته خودشون نباشند و گرنه که من دیگه امیدی به سریال ندارم ....

16. 12 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    با تمام گیرهایی که دوستان به این سریال میدهند موافق هستم . بعنی هر چی سریال داره جلوتر میره شدت آب بندی و کسل کننده گی اش داره بیشتر میشه. هیچ منطقی پشت اتفاقاتی که می افته وجود نداره. دلیل بی منطقی این موضوع که مثلا هیچ کسی ریک رو توی خونه ندید و فقط یک درگیری درست شد فقط بر می گرده به اینکه این چند نفر اصلی که از اول سریال با هم بودن باید زنده بمانند . اینقدر باید زنده بمانند که کارگردان و شبکه بتونه از این سریال پول پارو کنه و امورات خودشون رو بگردونند. اینجا از نظر من داره به شعور بیننده توهین میشه چون برای کش دادن سریال حاظرند هرکاری بکنند تا دقایق از سریال افزایش پیدا کنه. ایا نمی تونستند توی این قسمت برای اینکه داستان سریعتر جلو برود کلا قضیه ورود اون گروه به خونه رو بی خیال بشوند و اون گروه رو نشون ندهند و طوری داستان رو پیش ببرند که هر چی زودتر تکلیف ریک و پسرش مشخص بشه . ایا نمی تونستند هر چه زودتر این دو عاشق دلشکسته و خسته "گلن رو به مگی" رو زودتر به هم برسونند و دست از این جاده بازی بر دارند.با این نشانه هایی که هی از اون منطقه مسکونی نشون داده میشه کاملا واضع هست که بلاخره همشون به اون نقطه می رسند پس چرا میان هی کش میدهند . ایا قضیه کش دادن الکی داستان به حرص و طمع شبکه بر نمی گرده !!! همه این ها کش دادن ها و وقت طلف کردن ها از نظر من بی فایده هست خیلی راحت می تونند این قضیه رو تموم کنند و همشون رو سریع تر به اون مکان برسونند . ای کاش بعد قضیه گاورنر سریال تموم می شد و توی تکرار و مکرارت نمی افتاد. این اون سریالی نیست که ما شروع کردیم به دیدنش ، این یک گردابه که هم خودش داره دور خودش می چرخه و هم ما رو داره می چرخونه !!!
    امیدوارم توی فصل بعدی تمومش کنند و به فکر ساختن تا 10 فصل ، طبق گفته خودشون نباشند و گرنه که من دیگه امیدی به سریال ندارم ....
    بو.............................................. .........................................
    با نظراتت موافقم 10 دقیقه نا مفهوم که نبود هم فرقی نداشت فقط شاهد فرار ریک بودیم
    5 دقیقه لاو استوری گلن و مگی خوب لامصب یارو میگه اتوبوس همه مردن بیخیالشو برو دیگه
    یوجین مشنگه شکی نیست چون هرچی دانشمنده اولش مشنگه قابل قبول بود
    بهتر موضوع را به سمت چگونه این ویروس منتشر شد ببرن ؟ چرا محرمانه هست ؟ باز دولت امرکیا ازمایشات خطرناک میکرد این بار دنیارو به شیت کشوند ؟
    سرعت سریال اومده پایین لامصب پلیس راه بهت گیر نمیده که تخته گاز برو نمیبینی محمد عصبیه ؟ پ.ن : در دفاع از محمد بود
    این قسمت چیزی نداشت جز اشنایی با شخصیتهای جدید که اسپویلرشو گذاشته بودم تو اسپویلرهای فصل چهارم
    خدایش توقعات ما چقد از سریال بالا رفته دیگه نمیتونن مارو راضی کنن خخخ
    از بس این قسمت اب بندی بود موضوع پیدا نکردم تو تاپیک بحث اپیزودیک بزارم

یک دادم
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

18. 7 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,733
    از این کاربر 471 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

اب بندی کامل بود
    خدا مطلق است ، بی جهت است. این تویی که در برابر او جهت می گیری ... شریعتی

20. 6 کاربرِ زیر از arefeh-7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین