برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

Threaded View

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ي 209 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فیلم Kolya

[دانلودِ فیلم]...[ترجمه اختصاصی برای کاربران]...[دانلود زیرنویس از ساب‌سین].......
    .
    .

درباره فیلم

کولیا فیلم هوشمندانه و ظریفی است که به تأثیر تحولات تاریخی بر زندگی آدم‌های عادی می‌پردازد. فیلم به نحوی جذاب مشکلات زبان و ارتباط را بین چک‌ها و روس‌ها بررسی می‌کند، برادرانی که به‌رغم کراهت متقابل‌شان باید در کنار هم زندگی کنند. مرکز ثقل فیلم "شالیمون"، پسر بچه پنج ساله مسکوئی است که بازی درخشان و پر زیر و بمی دارد و در کنار "ازدنیک سوارک" بازیگر و فیلم‌نامه‌نویس کولیا، لطف خاصی به فیلم می‌بخشد +
    این فیلم نامزد و برنده ی جوایز بسیاری از جمله بهترین فیلم غیر انگلیسی اسکار، گلدن گلوب و بفتا بوده است. +

سخن مترجم
    در هفته ی ششم از پروژه ی "آنچه شما خواسته اید" قرار بر این شد تا بنده فیلم Koyla رو که محمد عزیز پیشنهاد کرده بودند رو تقدیم این دوست عزیز کنم. این اولین ترجمه ی من برای یک فیلم هست و ترجمه ی این فیلم واقعاً تجربه ی لذت بخشی بود. فیلم و دیالوگ های اون خیلی ساده و روان هست، پیشنهاد می کنم که حتما این فیلم رو تماشا کنید.
    در انتها امیدوارم از دیدن فیلم نهایت لذت رو ببرید و همچنان ما را با پیشنهادهای خوب خودتون غافلگیر کنید!