برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

True Detective | این سریال هفته ای 11 میلیون نفر بیننده دارد !

سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در ششمین هفته پخش خود به رکورد 11 میلیون نفر بیننده در هفته رسیده است.

قسمت ششم سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در حالی 23 فوریه روی آنتن شبکه اچ بی او رفت که توانست به رکورد جدیدی در آمار بینندگان خود برسد. این سریال در هفته گذشته 10.9 میلیون نفر بیننده داشت و به عقیده منتقدان دلیل این رکوردزنی، داستان چندلایه و رفت و برگشت به گذشته و حال است.

فصل اول سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در هشت قسمت تولید شده و ماجرای دو کارآگاه (با بازی متیو مکانهی و وودی هالرسون) است که بیش از 17 سال است به دنبال یک قاتل سریالی میگردند، اما تحقیقات آنها نتیجه نداده است. این سریال به صورت «آنتولوژی» تولید شده، به این معنی که فصل دوم مجموعه هم داستانی متفاوت خواهد داشت و هم بازیگرانی متفاوت.

این سریال پس از «بازی تاج و تخت» با میانگین بینندگان 13.6 میلیون نفر در هفته (در فصل سوم)، دومین سریال پرمخاطب این شبکه کابلی(HBO) شده است. آمار بینندگان هفتگی سریالهای این شبکه کابلی با احتساب پخش مجدد سریال در شبکه، پخش آنلاین سریال و پخش سریال به صورت درخواستی محاسبه شده است.

دیگر آمار مهم برای شبکه های کابلی تعداد بینندگان اولین باری است که یک اپیزود روی آنتن میرود. از این نظر نیز «کارآگاه واقعی» موفق ظاهر شده. اولین قسمت این سریال 2.3 میلیون نفر بیننده داشت که حالا به 2.6 میلیون نفر رسیده است.

سریال «کارآگاه واقعی» را نیک پیتزولاتو طراحی کرده و متن هر هشت قسمت را نوشته است. کارگردان هر هشت قسمت نیز کری جوجی فوکوناگا است. میشل موناهانف مایکل پاتز و تونی کیتلز دیگر بازیگران این سریال محبوب منتقدان هستند.

به نظر شما این سریال بعد از این چقد موفق خواهد بود ؟ نظر شما راجب این سریال چیست ؟

>>NightMovie<<

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | این سریال هفته ای 11 میلیون نفر بیننده دارد !

من اینقدر تعریف این سریال شنیدم تصمیم گرفتم ببینم اما بعد 2 اپیزود داشتم میرفتم کما از خواب اپیزود های اولش اینطوریه یا با من نمیسازه این سریال ؟

3. 4 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    من اینقدر تعریف این سریال شنیدم تصمیم گرفتم ببینم اما بعد 2 اپیزود داشتم میرفتم کما از خواب اپیزود های اولش اینطوریه یا با من نمیسازه این سریال ؟
    همون اپیزوده دوم همه رو دیوانه ی خودش کرد میتو مک کانایی...!!بیخیالش شو....اگر ارتباطی بود باید توهمین دوقسمتی که دیدی برقرار میشد..

5. 13 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    82
    از این کاربر 782 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    من که قسمت اول رو دیدم خیلی جالب بود معمولا این سبک رو که میبینم برا خیلی خسته کنندس ولی قسمت اولش که عالی بود

7. 4 کاربرِ زیر از sam09ft بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12