برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

True Detective | این سریال هفته ای 11 میلیون نفر بیننده دارد !

سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در ششمین هفته پخش خود به رکورد 11 میلیون نفر بیننده در هفته رسیده است.

قسمت ششم سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در حالی 23 فوریه روی آنتن شبکه اچ بی او رفت که توانست به رکورد جدیدی در آمار بینندگان خود برسد. این سریال در هفته گذشته 10.9 میلیون نفر بیننده داشت و به عقیده منتقدان دلیل این رکوردزنی، داستان چندلایه و رفت و برگشت به گذشته و حال است.

فصل اول سریال جنایی «کارآگاه واقعی» در هشت قسمت تولید شده و ماجرای دو کارآگاه (با بازی متیو مکانهی و وودی هالرسون) است که بیش از 17 سال است به دنبال یک قاتل سریالی میگردند، اما تحقیقات آنها نتیجه نداده است. این سریال به صورت «آنتولوژی» تولید شده، به این معنی که فصل دوم مجموعه هم داستانی متفاوت خواهد داشت و هم بازیگرانی متفاوت.

این سریال پس از «بازی تاج و تخت» با میانگین بینندگان 13.6 میلیون نفر در هفته (در فصل سوم)، دومین سریال پرمخاطب این شبکه کابلی(HBO) شده است. آمار بینندگان هفتگی سریالهای این شبکه کابلی با احتساب پخش مجدد سریال در شبکه، پخش آنلاین سریال و پخش سریال به صورت درخواستی محاسبه شده است.

دیگر آمار مهم برای شبکه های کابلی تعداد بینندگان اولین باری است که یک اپیزود روی آنتن میرود. از این نظر نیز «کارآگاه واقعی» موفق ظاهر شده. اولین قسمت این سریال 2.3 میلیون نفر بیننده داشت که حالا به 2.6 میلیون نفر رسیده است.

سریال «کارآگاه واقعی» را نیک پیتزولاتو طراحی کرده و متن هر هشت قسمت را نوشته است. کارگردان هر هشت قسمت نیز کری جوجی فوکوناگا است. میشل موناهانف مایکل پاتز و تونی کیتلز دیگر بازیگران این سریال محبوب منتقدان هستند.

به نظر شما این سریال بعد از این چقد موفق خواهد بود ؟ نظر شما راجب این سریال چیست ؟

>>NightMovie<<

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | این سریال هفته ای 11 میلیون نفر بیننده دارد !

من خودم به شخصه به فصل دومش امیدوار نیستم!یعنی چی کل بازیگرا و حتی کارگردان و عوامل رو عوض می کنن!یهو اسم سریالم عوض کنن بره پی کارش!hbo اگر یه کم به فکر باشه باید متیو مکانهی رو هر طور شده حفظ کنه چون نصف بیشتر محبوبیت این سریال به خاطر بازیه درخشان اونه!

3. 9 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    من خودم به شخصه به فصل دومش امیدوار نیستم!یعنی چی کل بازیگرا و حتی کارگردان و عوامل رو عوض می کنن!یهو اسم سریالم عوض کنن بره پی کارش!hbo اگر یه کم به فکر باشه باید متیو مکانهی رو هر طور شده حفظ کنه چون نصف بیشتر محبوبیت این سریال به خاطر بازیه درخشان اونه!
    دقیقا....
    بعضی وقتا منم به همین دلیل از ادامه دیدن سریال دلسرد میشم

5. 7 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    72
    از این کاربر 523 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

anthology یا این شیوه سریال سازی که هر فصل به یک موضوع با بازیگران جدید پرداخته بشه شیوه ای هست که بزودی در بسیاری از سریالهای جدید دیگه هم خواهید دید. شک نکنین. اونهم بخاطر اینه که از آب بستن توی داستان و سریال و خسته شدن بیننده جلوگیری میکنه.
    ایده این سریال و قتل کشش بیش از 8 قسمت نداره. اینکه از الان درباره آینده سریال هم گمانه زنی منفی بشه خیلی ساده انگارانه اس. در سریالها برخلاف فیلمها کارگردانها نقش خیلی خیلی کمتری دارن . برای همینه که هر قسمت سریالها رو یه نفر کارگردانی میکنه! سریال لاست رو فکر کنم 40 50 کارگردان مختلف داشت در طول فصولش! چیزی که در سریال ها مهم هست "شورانر" کار هست که "نیک پیزولاتو" هست و تا وقتیکه سریال ساخته بشه خواهد بود. ( هر چند کارگردان این 8 قسمت ارتباط تنگاتنگی با شورانر داشت)
    قبل از پخش هم من به شخصه جدا از بازیگرها و ... به پیزولاتو امیدوار بودم چون با پیشینه رمان نویسی که داشت و اطلاعات ادبی زیادی که داشت متنی رو مینوشت که از سطح عادی سریالهای تلویزیون بالاتر میشد. در فصل آینده "فوکاناگا" کارگردان سریال قراره تهیه کننده کار بشه چونکه قراردادهای سینمایی بسیاری رو باهاش بستن و باید فیلمبرداری اونا رو انجام بده. ( به این معناست که باز هم بروی کارگردانی و انتخاب کارگردان نظارت خواهد داشت )
    البته با توجه به موفقیت بسیار بالای سریال، قطعن کار سازنده ها هم دشوارتر میشه چون خواه نا خواه با فصول قبلی هم مقایسه میشن. درست قضیه ای که سر سریال American Horror Story هم پیش اومد. ( هر چند از نظر من فصل دوم اون سریال بسیار بهتر از فصل اولش شد )
    اما در نهایت بجای این بحث ها بهتره به چشم مینی سریال به داستان هر فصل نگاه بشه و علاوه بر این از 2 قسمت باقی مونده هم با این بازیگرها لذت ببرید. (البته هنوز تکلیف بازیگران فصل بعد مشخص نیست. شاید مک کاناهی مجدداً حضور داشته باشه شاید هم افراد دیگه ای بیان. حتی اسم فاسبندر و ... هم به میون اومده)

شبکه HBO داره سریال رو میسازه و مطمئناً از من و شما خیلی بهتر به روند کار و انتظارات و مسائل آگاه هست. جایی نمیخوابه که آب زیرش بره.

سپاس
    434
    از این کاربر 544 بار در 98 پست سپاس گزاری شده

متیو مک کاهانی واقعا بازیگر قابلیه ، توی هر قسمت اینقدر توی نقشش فرو میره که یه جورایی منم میبره توی نقشش وبعد از سریالها هم با بعضی قسمتهاش و حرفاش درگیرم
    اما اینکه حالا بخواد فصل دوم در سریال نباشه خیلی واسم انرژی منفی به وجود میاره .... اما به قول علیرضا باید به چشم یک مینی سریال دیدش که داریم ازش لذت میبریم ...

سریال AHS هم همین تم (از نظر همین anthology منظورمه ) اما هر فصل جسیکا لنگ حضور فعال داشته ، میشه امیدوارم بود برای فصل بعد و حضور دوباره متیو مک کاهانی ... حتی اضافه شدن بازیگرهای قدر دیگه رو میشه با دید مثبتی دید ...

ممنون

8. 12 کاربرِ زیر از poriya_f بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

بنظرم سریالی که این شانس رو پیدا کرد تو یه هفته خودش رو درکنار بزرگان صنعت سریال همچون تاج و تخت و بریکینگ بد ببینه باید ازین شانس استفاده کنه و درجهت تثبیت این رتبه تلاش کنه..الان راحت با یه فیلمنامه ی افتضاح تو فصل 2 میتونن گند بزنن به اسم سریال که امیدوارم این اتفاق نیوفته..من که فصل 2ش رو هم تماشا میکنم..!!

10. 7 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    778
    از این کاربر 460 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

با اینکه دلم نمیخواد سریال خراب شه ، ولی ایکاش فصل بعدی رو مثلا در مورد 4 سال پلیس مخفی بودن راست میساختن ، هر چند خیلی بعیده

12. 6 کاربرِ زیر از sinaDVD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IT AIN'T EASY BEING KING
    سپاس
    78
    از این کاربر 131 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    اول از همه اینکه عوض شدنِ بازیگرا متیو مکانهی و وودی هَرِلسون جاودانه میکنه!!
    دوم اینکه فصل دوم از فص اول بهتر خواهد بود!
    هیچ کس آگاهانه سمت شکست نمیره!!! اونم زمانی که خیلی موفقِ!!

14. 8 کاربرِ زیر از S.O.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_reza_farh نمایش پست ها
    اول از همه اینکه عوض شدنِ بازیگرا متیو مکانهی و وودی هَرِلسون جاودانه میکنه!!
    دوم اینکه فصل دوم از فص اول بهتر خواهد بود!
    هیچ کس آگاهانه سمت شکست نمیره!!! اونم زمانی که خیلی موفقِ!!
    من تنها امیدم اینه که hbo شبکه ی سازندشه!ولی واقعا پیدا کردن جایگزین برای عوامل فصل اول سریالی به این خوبی خیلی سخته!

16. 11 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

وای وای این سریال فوق العادس یعنی همین الان قسمت 4 رو دیدم 60 دقیقه پلک نزدم لامصبااااا

18. 6 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین