برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 5.08%
  • 2

3 5.08%
  • 3

2 3.39%
  • 4

3 5.08%
  • 5

11 18.64%
  • 6

8 13.56%
  • 7

12 20.34%
  • 8

12 20.34%
  • 9

1 1.69%
  • 10

4 6.78%
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 46
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم

The Walking Dead: Season 4, Episode 12
    Still
    IMDB

2. 19 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say My Name !
    سپاس
    80
    از این کاربر 570 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم

پول آب شبکه AMC این دقعه صدبرابر میاد از بس دارن آب میندن لامصب خخخخخ

چی بود این ؟؟؟ 5 دادم با ارفاق . از دقیقه 15 تا 45 منتظر بودم دریل و بصث فرست کیس رو بگیرن ولی نشد

پ ن : Frist Kiss

4. 5 کاربرِ زیر از mohammadgamer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط qaqqwsx نمایش پست ها
    به نظر من این قسمت منظور و هدف اصلی از نمایش این سریال رو نشون داد ...اینکه در زتدگی روزی میرسه که باید از اون پوسته خامی جدا بشی و شخصیت اصلیت رو پیدا کنی و تمام خاطرات وشکست های بدت رو بسوزونی و به آینده امیدوار باشی ...حتی در بدترین وسخترین شرایط وذر اوج ناامیدی و حتی در اخرین روز زندگیت میتونی تغییر کنی و به کمال برسی......زامبی ها تنها ماله قصه ها و سریال ها نیستن بلکه در کنار ما ودر زندگی روزانه مازندگی می کنند ...از مواد فروش قاچاقچی دزدو ادمکش گرفته تا غیره ......اینها نیز روزی ادم های پاک بودن اما به دلیل ضعف شخصیت شون به این سمت کشیده شدن به قول معروف زامبی شدن ....ومی خوان بقیه رو هم عین خودشون کنن... ودر این راه افرادی زنده وپاک میمونن که به سمت اونها کشیده نشن و ایمان داشته باشند...البته خدای متعال اختیار رو بدست خود انسان داده تا از بین ضلالت وگمراهی و راه درستی وپاکی یکی رو انتخاب کنه ...حال گروهی راه بدی رو در پیش میگیرن وبه مانندزامبی ها همیشه سرگردان و در حال عذاب ویا با انتخاب راه درست و رسیدن به کمال و ارامش.........
    حرف شما درست ولی تمام قسمت رو به دو شخص اختصاص دارن درست نیست

6. 4 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fanoudi نمایش پست ها
    حرف شما درست ولی تمام قسمت رو به دو شخص اختصاص دارن درست نیست
    دوست عزیز شما دقیقا از یک سریال چه انتظاری داری؟؟ بگو متوجه بشیم
    هر قسمت 1 ساعته هست اگه بخواد به همه شخصیت ها تایم بده که نمیشه یک قسمت تو 1 ساعت جمع کرد
    انتظار داری؟ 5 گروه که از هم جدا شدن اگه 10 دقیقه هم تایم بازی بدن سریال تموم شد.. و کارگردان اوو ایده که برای هر شخصیت تو فیلم داره نمی تونه پیاده کنه پس کاملا با حرفت مخالف هستم یاد این جمله افتادم چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دی:
    یکی از بهترین سریال هایی که در حال پخش هست همین سریال walking dead هست

کارگردان یک فکری داره که این کارو میکنه تا قیل از این قسمت با گذشته دریل اصلا اشنایی نداشتیم
    بنظرم اگه هر قسمت بخوان از قسمت قبل هیجانشو بیشتر کنن سریال بیننده خودشو از دست میده
    یعنی سریال هیچ هدفی نداره جز کشتن زامبی و فرار کردن
    شمایی که میای از فیلم و سریالی انتقاد میکنی بیا 4تا ایده بده ببینم چی می خوای از سریال

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgamer نمایش پست ها
    پول آب شبکه AMC این دقعه صدبرابر میاد از بس دارن آب میندن لامصب خخخخخ

چی بود این ؟؟؟ 5 دادم با ارفاق . از دقیقه 15 تا 45 منتظر بودم دریل و بصث فرست کیس رو بگیرن ولی نشد

پ ن : Frist Kiss
    تو این سریال نباید دنبال این صحنه ها باشی اگه شما سریال نگاه میکنه به امید چنین صحنه هایی بهت پیشنهاد میکنم سریالو ادامه ندی

8. 2 کاربرِ زیر از llvll4hdi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط llvll4hdi نمایش پست ها
    انتظار داری؟ 5 گروه که از هم جدا شدن اگه 10 دقیقه هم تایم بازی بدن سریال تموم شد.. و کارگردان اوو ایده که برای هر شخصیت تو فیلم داره نمی تونه پیاده کنه پس کاملا با حرفت مخالف هستم یاد این جمله افتادم چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دی:
    کارگردان ، کارگردان باشه میتونه! Game Of Thrones بد تر از این رو توی 10 قسمت جمع و جور دارن می کنن ، داستان توی همین فصل حداقل از دید 10 شخصیت مختلف داره بیان میشه و همچین مشکلی نداره.
    شمایی که میای از فیلم و سریالی انتقاد میکنی بیا 4تا ایده بده ببینم چی می خوای از سریال
    اینم وظیفه کارگردانه ، باید مخاطب رو راضی نگه داره که نتونسته . ایده دادن وظیفه سازندس که خیلی وقته "ایده" جدیدی به سریال اضافه نکرده!
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

10. 7 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ohadi نمایش پست ها
    مسخره ترین قسمتی بود که تاحالا دیدم!
    این حرفت یک لایک گونده داره به دارو دسته مخالفین خوش آمدی

سریال walking daed از نظر من یکی از سریال های زیبا و فوق العاده که ساخته شد
    من به این قسمت می خواستم نمره 9 بدم اما تصمیم گرفتم 10 بدم
    دلیلشم اینه سطح توقع برده بالا این سریال با اون 3 فصل اولش همه انتظار دارن هر قسمت سراسر هیجان باشه
    سریال breking bad جز سریال های خوبی که دیدم ولی تو این سریال 1 قسمت تمام دنبال مگس تو ازمایشگاه بود درسته؟
    ولی در کل سریال فوق العاده ای بود
    میشه به پرسم مبنای واقعی 10 دادنتون چیه ؟ این چیزی که شما گفتی فقط برای فریب دادن اذهان عمومی خوبه که اینجا کاربرد نداره !!!
    شمایی که یک قسمته شاهکار از بریکینگ بد رو با ضعیف ترین قسمت والکینگ دد مقایسه میکنی همون بهتر که در همین سطح توقع پایین خود غرق شوی ....
    پسر خوب یعنی چی که سطح توقع رو بالا برده
    برو تمام بحث های اپیزودیک این سریال رو برای فصل سوم و این فصل رو توی این سایت بخون ببیین این سریال چند تا اپیزود شاهکار داشته که میگی سطح توقع رو بالا برده
    شما توی فصل 3 و 4 به زور بتونی 3 یا 4 قسمت درجه یک پیدا کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط x7music نمایش پست ها
    در حد اسپم بود این قسمت همین چیزی نمیگم و فقط 4 دادم سوالم از کارگردانه ایا ما اس.. شدیم ؟ یا واقعا منظوری از این قسمت داشتی ؟ چرا باید یه ساعت برای یه قسمت بی موضوع بزارن نکنه برای از بین بردن دریل دارن مارو اماده میکنن ؟
    بهترین سوال ممکن رو از کارگردان پرسیدی شیر والده محترم حلالت باشه
    دقیقا ما رو اسگول کردن داداش
    توی بحث قسمت 11 این فصل توی هفته قبل که گفتم فقط به خاطر پول و پر کردن جیب خودشون دارن کش میدهند ....
    وگرنه سریال رسما به .... کشیده شده

به نظر من این قسمت منظور و هدف اصلی از نمایش این سریال رو نشون داد ...اینکه در زتدگی روزی میرسه که باید از اون پوسته خامی جدا بشی و شخصیت اصلیت رو پیدا کنی و تمام خاطرات وشکست های بدت رو بسوزونی و به آینده امیدوار باشی ...حتی در بدترین وسخترین شرایط وذر اوج ناامیدی و حتی در اخرین روز زندگیت میتونی تغییر کنی و به کمال برسی......زامبی ها تنها ماله قصه ها و سریال ها نیستن بلکه در کنار ما ودر زندگی روزانه مازندگی می کنند ...از مواد فروش قاچاقچی دزدو ادمکش گرفته تا غیره ......اینها نیز روزی ادم های پاک بودن اما به دلیل ضعف شخصیت شون به این سمت کشیده شدن به قول معروف زامبی شدن ....ومی خوان بقیه رو هم عین خودشون کنن... ودر این راه افرادی زنده وپاک میمونن که به سمت اونها کشیده نشن و ایمان داشته باشند...البته خدای متعال اختیار رو بدست خود انسان داده تا از بین ضلالت وگمراهی و راه درستی وپاکی یکی رو انتخاب کنه ...حال گروهی راه بدی رو در پیش میگیرن وبه مانندزامبی ها همیشه سرگردان و در حال عذاب ویا با انتخاب راه درست و رسیدن به کمال و ارامش.........
    آقا شما مطمئنی این قسمت رو دیدی ؟
    برادر من ، کتاب فلسفه ارسطو که نمیخونی که داری سریال می بینی. واقعا شما چه چیزهایی توی این یک قسمت کشف کردی
    برادر من آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه چه ربطی به سریال داره که میایی داستان تعریف میکنی
    یک ضرب المثلی هست که میگه اگر دین نداری ، آزاده باش ...
    این ضرب المثل برای شما کاربرد داره چون نمیخواهی قبول کنی این قسمت ضعیف بوده ولی باز میایی الکی تعریف میکنی و اعصاب بقیه رو به هم می ریزی

دوست عزیز شما دقیقا از یک سریال چه انتظاری داری؟؟ بگو متوجه بشیم
    شما بگو از این سریال چه انتظاری داری؟
    دوست داری اینقدر کشش بدهند که دیگه تموم نشه یا دوست داری شخصیت های اصلی تا ته سریال زنده بمونند؟
    یا دوست داری امورات شبکه با افزایش قسمت های بی خودی بگذره؟
    الان این شمایی که باید انتظارت رو از این سریال بگی نه مخالفین سریال
    شما سطح توقعت از سریال بسیار پاییینه و با یک قسمت بی خودی، سریع راضی می شوی پس لطفا شما بگو چه انتظاری داری؟

12. 9 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

هر قسمت 1 ساعته هست اگه بخواد به همه شخصیت ها تایم بده که نمیشه یک قسمت تو 1 ساعت جمع کرد
    سلام دوست عزیز در رابطه با این حرف شما آرین جواب داد و بهتون توصیه میکنم got رو ببینید
    من راستیتش اصلا این چند قسمتی که اومده رو ندیدم چون واقعا 8قسمت قبلی منو نا امید کرد و هیجانی برای هفتگی دیدن این سریال ندارم هروقت بدست رسید اگر وقت بود و تونستم ی نگاهی میندازم
    سوالی که شما باید از خودت بپرسی اینه
    چی شده سریالی که 2فصل اولش این همه مشتاق و طرفدار داشت حتی تو همین انجمن
    چرا یهو اینهمه مخالف پیدا کرده؟؟؟
    اگه قرار بود من ایده بدم پس کارگردان و فیلم نامه نویس و هزار دست اندرکار دیگه اونجا چیکارن؟؟؟
    واقع بین باش دوست عزیز
    زنده باشید
    [

14. 7 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

آخه چرا وقتی دو نفر وسط یه جنگل پر زامبی گیر افتادن و همه چی آماده یه قسمت پر هیچان و حادثه است ،نویسنده باید بره سراغ یه سری بحث فلسفی ناشیانه و کشداررر؟؟؟

16. 4 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    137
    از این کاربر 507 بار در 54 پست سپاس گزاری شده

بعضی از دوستان مثل اینکه فیلم ها و سریال های صدا وسیما رو یک مدت نیگاه نکردن و اب بندی ها وکشداربودن سریال ها رو فراموش کردن و یک طوری حرف میزنن اینگار کارگردان و یا جزء منتقدان با60 سال تجربه کاری هستند ....در ضمن هر سریالی یک فراز ونشیب در فصولش داره....اگر دقت کرده باشین در پست های قبلی هم من از کپی برداری از کمیک ها برای ادامه سریال ناراضی بودم واون اعلام کردم... ویک چیز دیگر اون بنده خداهایی که این سریال رو درست کردن، واسه من وشما دعوت نامه که نفرستادن که بیان سریال مارو ببینین ...من وشما هر هرهفته خودمون منتظر قسمت بعدی هستیم تا با این گرونی اینترنت کشور عزیزمون دانلودش کنیم وببینیم(البته خود سریال به غیر از اینترنت واسمون مفتی در میاد)... اگر مسخرست ، کشداره ، ضعیفه ویا هرچی دیگه...اجباری در دیدنش نیست....

بعضی ها فقط سریال رو میبینن و دنبال صحنه های عجیب غریبن غافل از اینکه یک مقدار به مفهوم سریال دقت کنند....
    به نظر من در قسمت های بعدی هیجان بیشتری رو شاهد خواهیم بود...
    حواست به این هست که وقت محدودت رو روی زمین چجوری داری میگذرونی...

18. 3 کاربرِ زیر از qaqqwsx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    کارگردان ، کارگردان باشه میتونه! Game Of Thrones بد تر از این رو توی 10 قسمت جمع و جور دارن می کنن ، داستان توی همین فصل حداقل از دید 10 شخصیت مختلف داره بیان میشه و همچین مشکلی نداره.

اینم وظیفه کارگردانه ، باید مخاطب رو رازی نگه داره که نتونسته . ایده دادن وظیفه سازندس که خیلی وقته "ایده" جدیدی به سریال اضافه نکرده!
    دوست عزیز برای هر سریال مخالف و موافق زیاده شاید از نظر شما سریال هیجان نداره نظرتون محترم
    اما Game Of Thrones من تمام کمال دیدم 30% بیشتر نتونسته منو راضی کنه
    حتی خیلی از کسایی که سریالو دیدن میگن هیچ کششی وجود نداره توش
    هیچ وقت این 2 سریالو با هم مقایسه نکن هر کدوم خوبی های خودشو داره اما walking dead خیلی سر تر از اون سریاله

اضافه شده در : 9 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    این حرفت یک لایک گونده داره به دارو دسته مخالفین خوش آمدی

میشه به پرسم مبنای واقعی 10 دادنتون چیه ؟ این چیزی که شما گفتی فقط برای فریب دادن اذهان عمومی خوبه که اینجا کاربرد نداره !!!
    شمایی که یک قسمته شاهکار از بریکینگ بد رو با ضعیف ترین قسمت والکینگ دد مقایسه میکنی همون بهتر که در همین سطح توقع پایین خود غرق شوی ....
    پسر خوب یعنی چی که سطح توقع رو بالا برده
    برو تمام بحث های اپیزودیک این سریال رو برای فصل سوم و این فصل رو توی این سایت بخون ببیین این سریال چند تا اپیزود شاهکار داشته که میگی سطح توقع رو بالا برده
    شما توی فصل 3 و 4 به زور بتونی 3 یا 4 قسمت درجه یک پیدا کنی

بهترین سوال ممکن رو از کارگردان پرسیدی شیر والده محترم حلالت باشه
    دقیقا ما رو اسگول کردن داداش
    توی بحث قسمت 11 این فصل توی هفته قبل که گفتم فقط به خاطر پول و پر کردن جیب خودشون دارن کش میدهند ....
    وگرنه سریال رسما به .... کشیده شده

برادر من ، کتاب فلسفه ارسطو که نمیخونی که داری سریال می بینی. واقعا شما چه چیزهایی توی این یک قسمت کشف کردی
    برادر من آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه چه ربطی به سریال داره که میایی داستان تعریف میکنی
    یک ضرب المثلی هست که میگه اگر دین نداری ، آزاده باش ...
    این ضرب المثل برای شما کاربرد داره چون نمیخواهی قبول کنی این قسمت ضعیف بوده ولی باز میایی الکی تعریف میکنی و اعصاب بقیه رو به هم می ریزی

شما بگو از این سریال چه انتظاری داری؟
    دوست داری اینقدر کشش بدهند که دیگه تموم نشه یا دوست داری شخصیت های اصلی تا ته سریال زنده بمونند؟
    یا دوست داری امورات شبکه با افزایش قسمت های بی خودی بگذره؟
    الان این شمایی که باید انتظارت رو از این سریال بگی نه مخالفین سریال
    شما سطح توقعت از سریال بسیار پاییینه و با یک قسمت بی خودی، سریع راضی می شوی پس لطفا شما بگو چه انتظاری داری؟
    با تمام احترامی که برای شما قایل هستم حتی شما نمی تونی انتقاد کنی داری فقط از سریال انتقاد های بیجا میکنی
    بریکینگ بد من دیدم با افکار بازی نکن دی: از کی تا حالا دنبال مگس بودن شاهکار شده؟
    در این که سریال خوبی شکی نیست اما از 5 فصل حداقال به انداره 1 فصل دنبال حاشیه بوده کاری به اون نداریم

شما مبناتون بر این که سریال داره اب بندی میشه و برای درامد دارن طولش میدن چیه؟
    کارگردانی که این همه کار کرده رو سریال مگه الکیه بخواد سریالو کش بده بخاطر پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حرفی بزن که منطقی باشه

شما بگو این همه سریال هایی که ساخته میشه پس از چه چیزی منشا میگیره؟؟؟؟؟؟؟
    شما اصلا این سریالو تماشا میکنی؟ که میای نظر میدی دی:
    میشه بپرسم چند سالته؟؟؟ سنتونو بگین ببنیم اصلا گروه سنیتون می خوره سریالو تماشا کنین

اضافه شده در : 3 minutes

بعضی از دوستان مثل اینکه فیلم ها و سریال های صدا وسیما رو یک مدت نیگاه نکردن و اب بندی ها وکشداربودن سریال ها رو فراموش کردن و یک طوری حرف میزنن اینگار کارگردان و یا جزء منتقدان با60 سال تجربه کاری هستند ....در ضمن هر سریالی یک فراز ونشیب در فصولش داره....اگر دقت کرده باشین در پست های قبلی هم من از کپی برداری از کمیک ها برای ادامه سریال ناراضی بودم واون اعلام کردم... ویک چیز دیگر اون بنده خداهایی که این سریال رو درست کردن، واسه من وشما دعوت نامه که نفرستادن که بیان سریال مارو ببینین ...من وشما هر هرهفته خودمون منتظر قسمت بعدی هستیم تا با این گرونی اینترنت کشور عزیزمون دانلودش کنیم وببینیم(البته خود سریال به غیر از اینترنت واسمون مفتی در میاد)... اگر مسخرست ، کشداره ، ضعیفه ویا هرچی دیگه...اجباری در دیدنش نیست....

به نظر من در قسمت های بعدی هیجان بیشتری رو شاهد خواهیم بود...
    کاملا موافقم باهات اینا جز گروهی هستن که می خوان نشون بدن مام وجود داریم دی: و اعلام حظور میکنن

شمایی که میگی سریال اب بندی شده سریالو نبین کسی به شما دعوت نامه نداده که سریالو تماشا کن شما می تونی سریالو دانلود نکنی و کسی به شما نگفته در باره سریالی که دوستش نداری بیای نظر بدی

20. کاربر زیر از llvll4hdi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

هیچ وقت این 2 سریالو با هم مقایسه نکن هر کدوم خوبی های خودشو داره اما walking dead خیلی سر تر از اون سریاله
    شوخی میکنی؟
    مثل ـه اینکه زیادی جو گرفتت!

22. 7 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین