برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 23
 1. #1
  جمله مورد علاقه ندارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  محل سکونت
  بین یک مشت دزد
  ارسال ها
  1,309
  سپاس
  15,925
  از این کاربر 28,590 بار در 1,397 پست سپاس گزاری شده

  True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  حرارت و جذابیت سریال جدید شبکه ی HBO یعنی True Detective بسیار بالاست.حرارتی که پس از یک فصل فروکش خواهد کرد چراکه فصل دوم آن داستان مجزایی خواهد داشت وباید منتظر بود و دید که آیا نویسندگان میتوانند با دمیدن روح به خاکستر داستانی این سریال همیشه آن را تازه و شاداب نگه دارند یا خیر؟
  این سریال موفقیت خویش را مدیون 3 چیز است، کارگردانی فوق العاده، داستان بی نقص و بازیگرانی قهار که به شما اجازه نمیدهند هفته ای از دیدن این سریال دست بکشید ولی همین موضوع باعث میشود که سریال ازسیر خطی اش به ماهیت دیگری موسوم به "آنتولوژی" تغییر کند. چنین چیزی را درسریالی مثل American Horror Story دیده ایم و حقیقت کار این است پرونده ی بازیگری دوتن از بازیگران اصلی سریال یعنی Woodey Harrelson و Matthew McConaughey درانتهای فصل 1 بسته خواهد شد و اینجاست که مابرآن شدیم تا با اندکی "حدس زدن" تب و تاب فصل 2 را برانگیزیم.
  جدا از شوخی ما لیستی از 10جفت بازیگر که احتمال دارد درفصل دوم بعنوان مکمل هم در سریال نقش آفرینی کنند را مهیا کرده ایم که البته این لیست رویایی کارگردانهایی رویایی میطلبد.پس چرا که نه؟ این شما و این هم 10جفت بازیگر که مامشتاقیم درسریال Nic Pizzolatto نقش آفرینی کنند و دوست داریم اسامی آنهارا با شما تقسیم کنیم.  1. Winona Ryder

  و

  Elisabeth Moss


  ویونا رایدر به قدر کافی "دیوانگی" را برای تماشاگران تلویزیونی معنا کرده و درسمت دیگر الیزابت موس نیز سابقه ی حضور درسریالهای درام و رازآلودی همچون Top Of The Lake را درپرونده اش دارد. این دونفر میتوانند شانس اول حضور در سریال را داشته باشند.فقط جایی خاکی و دورافتاده در حومه ی کالیفرنیا را تصور کنید و بازی این دونفر و جر و بحث هایی که بینشان میشود را در ذهنتان شبیه سازی کنید. ویونا رایدر نقش پلیسی منزوی والبته منظم را بازی کند که البته هیچ پرونده ای برای حل کردن به دستش نمیرسد و از سوی دیگر الیزابت نیز درگیرمسائل خانوادگی اش باشد.
  2. Ibris Elba
  و Chiwetel Ejiofor


  این که این نفر درکنار هم بازی کنند بسیار نادر است. ایبریس البا با نقش آفرینی درسریال Luther ثابت کرد که بازیگری همه فن حریف است و زوج او چیوتل اجیوفور پس از درخشش در فیلم 12سال بردگی شاید پراز شور ونشاط باشد و هرپیشنهادی به وی شود را بپذیرد.حدس ما اینست که داستان این دو پلیس را در خرابه های دیترویت و وضعیت اسفناک بعضی مناطق شهر دنبال کنیم.
  3.Joseph Gordon Levitt
  و Joaquin Phoenix


  سوال اصلی درباره ی این دوبازیگراینست؛ آیا جواکین فینیکس تمایل به حضور مقابل گوردون لویت را دارد؟یا گوردون لویت توانایی همپا بودن با خواکین را درحل مسائل پلیسی خواهد داشت؟ بنظر ما که این دونفر میتوانند این مهم را به سرانجام برسانند. شاید این دو به حل مسائل مذهبی و فرقه های دینی منطقه ی یوتا را مورد بررسی قرار دهند. خواکین فینیکس را درنقش پلیس روان پریش تصور کنید که درخفا با خلافکارها ارتباط دارد و جوزف گوردون لویت نیز پلیسی تیزبین و باهوش باشد و رازهای همکارش را برملا کند.
  4.Bryan Cranston
  و
  Elizabeth Banks


  مشکلی درباره ی حضور مجدد دوباره ی برایان کرنستون در تلویزیون دارید؟ حضور این دوباعث میشود تا هم بینندگان سریال افزایش یاد و هم سریال از رکود بودن به پویایی بیشتر میل کند.هردوی اینها بازیگران چیره دست و فوق العاده ای هستند.ما امیدواریم الیزابت بنکس را درنقشی سنگین و درام والبته متفاوت با کمدی چندوقت قبلش مشاهده نمائیم و چه پلیسی بهتر از برایان کرنستون میتواند با روح و روان یک کارآگاه زن بازی کند؟ یک حس غریب به ما میگوید که این دو را در بیرون شهر سیاتل درکنارهم خواهیم دید.
  5.Maggie Gyllenhaal
  و
  Parker Posey


  پارکر پوسی به عنوان یک بازیگر جدی نمیتواند تاریکی یک کارآگاه را برایمان بازی کند؟ گیلنهال چیزی از برادرش که Prisoners را تجربه کرد کم دارد؟این دو زن درکنارهم میتوانند لحظات فوق العاده ای را برایمان بازآفرینی کنند.شاید موضوع پرونده ی این دو نفر یک قاتل روانی که البته به آزارواذیت جن سی میپردازد باشد. شما با حضور این دو در کانزاس مشکل نخواهید داشت؟ پس منتظر باشید که آیا چنین چیزی واقعی است یا خیالی.
  6.Sam Rockwell
  و
  Michael Fassbender


  ازبین بقیه ی جفت بازیگرها احتمالا این دوتن ایده آل های ما هستند.دو بازیگر باهوش که درپرونده ی خویش حضور در سریالهای تلویزیونی یافت میشود و چه خوب است این دو درفصل دوم نامشان در تیتراژ باشد.هردوی این بازیگران درکارشان جدی و بی نقص ظاهر میشوند.سم راکول احتمالا تبدیل به ترسناکترین پلیسی میشود که شماممکن است درزندگیتان با وی رودر رو شوید. البته لحن و بیان مایکل فاس بندر نیز میتواند درالقای عمق فجایع برخی پرونده ها میتواند شمارا میخکوب نماید. این دوتن را در یک ناکجا آباد متصور شوید.
  7.Kevin Spacey
  و
  Michael B.Jordan

  مایکل بی را تصور کنید که درظاهر یک پلیس مورد احترام است ولی در پشت پرده اسیر هوسرانی های همسر خویش شده است . حال اورا درکنار بازیگرکهنه کاری همچون کوین اسپیسی تصور کنید که به تازگی همکارخویش را دریک پیشامد فجیع از دست داده است و از حال و احوال درست و حسابی برخوردار نیست. ترکیب دو کارآگاه کاریزما تنها یک چیز میطلبد.پرونده ای به مبهم بودن قاتلی سریالی که کسی از وجودش اطلاعی ندارد.
  8.Anne Hathaway
  و
  Michael C Hall

  میدانیم،میدانیم ، حق باشماست.شما چنین چیزی را محال میپنداریدولی فقط به ماگوش دهید. هاتاوی را درنقش کارآگاه زنی که کادر اداره عاشق جمال اویند ولی او به کسی اهمیت نمیدهد و فقط حفظ ظاهر برایش مهم است.اینجاست که مجبور میشود با کارآموز جدیدش یعنی مایکل سی هال پرونده ای را حل کند. هاتاوی زیاد علاقه به درمیان گذاشتن زندگی مه آلود و تیره اش درگذشته با کسی ندارد. مایکل سی هال و ان هاتاوی پرونده ی قتلهای زنجیره ای را در بالای شهر نیویورک بررسی خواهند کرد و هاتاوی مجبور است برای پیشبرد پرونده بعضی چیزهایش را با مایکل شریک شود.شما خوشتان آمد؟
  9.Aaron Paul
  و
  Jimmi
  Simpson

  مکان احتمالی که این نفر درآن حضور به عمل می آورند واشنگتن دی سی خواهد بود. دو کارآگاه باهوش و ذکاوت که فارق التحصیل دانشکده ی جنایات سایبری هستند مامور میشوند تا در دولت آمریکا نفوذ کرده و از درون آن را متلاشی کنند. ترکیبی از یک هکر به نام جیمی سیمسون که در سریال House Of Cards نیزحضوردارد با یک شخصیت کاریزماتیک به نام آرون پاول که در سریال Breaking Bad وی را ستایش کرده اند میتواند سریال را درفصل دوم بی نهایت هیجانی کند.
  10.Bradley Cooper
  و
  Dustin Hoffman

  آخرین شانس ما برای فصل دوم سریال دو بازیگر به نامهای داستین هافمن و بردلی کوپر هستند. آیا میتوانید تقابل یک پلیس تازه وارد با یک پلیسی که بازنشستگی اش نزدیک است تصور کنید؟ این دونفر به سبب تجربه ی خویش میتوانند فصل رویایی را برای True Detective بسازند و البته نباید منتظر بازی آرام و کند باشید چون همیشه عقاید یک پلیس پیر بر عقاید یک جوان جویای نام میچربد و پلیس جوان برای اینکه خودش را اثبات کند دست به هرکاری میزند ولی خود را درگیر یک پرونده میبیند که بادستان خودش ایجاد شده اند.اینجاست که هافمن به کمک وی می آید.
  منبع


 2. #2
  ITSat
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  محل سکونت
  هر جا خدا باشه
  ارسال ها
  2,093
  سپاس
  19,860
  از این کاربر 45,314 بار در 2,327 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  به نظر من فکر کردن به یک زوج از نوع (زن - زن ) در این سریال که دیوانه کننده هست و برای من یکی که قابل تحمل نیست مخصوصا اگر یکی از زن ها "هاتاوی" باشه که من سریال رو می بوسم و کنار می گذارم چون وقتی این بازیگر بازی کنه من دیگه این سریال رو سریال پلیسی جنائی نمیدونم بلکه سریال رو از نوع طنز زنانه ، متمایل به جاذبه های س ک س ی بازیگر میدونم که نشان دهنده ی به بیراهه رفتن تهیه کننده گان و شبکه هست. ولی از نظر من بهترین زوجی که میشه از این بازیگرها استخراج کرد و واقعا میتونه دل نشین و دلچسب باشه فقط زوج "Ibris Elba" با "Bryan Cranston" هست که البته توی این برسی هیچ کدوم رو کنار هم نگذاشته اند. ولی از نظر من این دوتا جذبه و شخصیت این کار رو دارند و اگر شبکه توی انتخاب بازیگر دست و دلباز باشه و خسیس بازی در نیارند و حسابی پول خرج کنند، واقعا میتوانند این ایده رو در فصل بعدی به مرحله ظهور برسونند!


 3. 18 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 4. #3
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  ارسال ها
  564
  سپاس
  6,008
  از این کاربر 6,074 بار در 573 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  به نظر من زوج شماره oseph Gordon Levitt و Joaquin Phoenix میتونه ایده ال باشه بخصوص جواکین که نقش یک کارگاه تودار با یک گزشته تیره تار رو خیلی خوب میتونه به تصویر بکشد زوج بعدی که نطر من جلب کرد Rockwell Michael Fassbender هم میتونه خوب باشد من با کارگاه زن مشکل ندارم ولی گزینه کارگاه زن بازیگر سریال the killing هست اونم با یک از این مردهای شوخ شنگ میتونه پارتنر جذابی باشد

 5. 11 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 6. #4
  where's my money bitch?!
  تاریخ عضویت
  Mar 2012
  محل سکونت
  Tehran
  ارسال ها
  146
  سپاس
  1,537
  از این کاربر 1,056 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  حالا که قراره در هر فصل بازیگرا عوض بشه، دوست دارم یک فصل رو با حضور Michael C. Hall و Bryan Cranston بسازن!
  چرا که نه! مایکل بشه کارآگاهِ نسبتا جوان و جویای نام، برایان هم بشه کارآگاه با تجربه تر و اونی پخته تره!

  .There's nothing but chemistry here

 7. 13 کاربرِ زیر از Eternal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 8. #5
  wait.what...?!
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  ارسال ها
  51
  سپاس
  87
  از این کاربر 398 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  2,3,6 و با احتمال کمتر که بعید میدونم پیش بیاد ولی خوبه 10.شخصا شماره 6 رو ترجیح میدم.بعد از mcconaughey و harrelson زوج دیوانه کننده ای میشن.جفتشون رو دوست دارم

 9. 8 کاربرِ زیر از hypetrak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 10. #6
  Victory Or Death
  تاریخ عضویت
  Dec 2011
  ارسال ها
  988
  سپاس
  8,377
  از این کاربر 10,541 بار در 1,060 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  بعید میدونم کسایی که تو سریال ها خفن بازی کردن مثل کوین اسپیسی و برایان کرنستون رو بیارن برا فصل 2 ! یکمی ناجوره چون مثلا برایان هرجا باشه هنوز برا همه والتر وایته و ارتباط بر قرار کردن با شخصیت جدید بازیگر که قبلا والتر بوده سخته !
  .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark


  دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

 11. 13 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 12. #7
  HGW XX/7
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  محل سکونت
  Tehran
  ارسال ها
  169
  سپاس
  1,372
  از این کاربر 1,773 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  فقط زوج خواکین و لویت!یعنی اگه خواکین بازی کنه من حاضرم برم امریکا دست تک تک عوامل رو ببوسم!(گرچه احتمال بازی این دو نفر زیر یک درصده ولی تصورشم قشنگه که خواکین جونم تو یه سریال اون هم true detective بازی کنه!

 13. 13 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 14. #8
  تاریخ عضویت
  May 2012
  ارسال ها
  397
  سپاس
  760
  از این کاربر 2,761 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  این تاپیک رو دوست دارم
  """ ما """"" لیستی از 10جفت بازیگر که احتمال دارد درفصل دوم بعنوان مکمل هم در سریال نقش آفرینی کنند را مهیا کرده ایم .

  منظور از ما کیاست؟

  اینجوری تعیین کردن زوج ها و نظر دادن در موردش سخت هس
  مثل یه لباس که توی ویترین مغازه هست و تا تن نکنی معلوم نمیشه بهت میاد یا نه
  من رو زوج ها نظر نمیدم
  ولی مایکل سی هال رو که دیدم خندم گرفت - اخ اگه این کاراگاه شه و اینکه تو سرش با خودش حرف بزنه

  زوج مایکل و ایبریس مایکل بشه یه جورایی مثل راستین - ولی اینجوری تکراری میشه
  کوین اسپیسی هم کار سنگین انجام داده فقط خیلی شیکه واسه ترو دیتکتیو
  بردلی کوپر؟ سریال ندیدم ازش ولی با طنزش حال میکنم
  ارون پاول هم بد نیست - ولی انتخاب این زوج ها - یکی 10 هست اون یکی 5 شاید از دید من

  ولی من شندیم احتمال زیاد این فصل کاراگاه زن داره

  من دوست دارم مایکل باشه
  مرسی داداش

 15. 6 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 16. #9
  جمله مورد علاقه ندارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  محل سکونت
  بین یک مشت دزد
  ارسال ها
  1,309
  سپاس
  15,925
  از این کاربر 28,590 بار در 1,397 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  دوستان من موقع ایجاد تاپیک عکسها رو تو سرور داخلی Pico File آپلود کردم ولی نمیدونم چرا بعضیاشون برای من نشون داده نمیشن..واسه شما ها نشون داده میشن؟؟ چرا اینطوریه؟؟

 17. 4 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 18. #10
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  ارسال ها
  80
  سپاس
  351
  از این کاربر 644 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : True Detective |ده جفت بازیگر رویایی برای فصل دوم

  اصلا فکر کردن به اینکه خواکین توی این سریال بازی کنه آدم رو به وجد میاره .
  زوجش زیاد مهم نیست . فقط خواکین باشه خیلی خوب میشه

 19. 7 کاربرِ زیر از haqern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 34
  آخرين ارسال: 01-03-2018, 09:47 PM
 2. پاسخ ها: 12
  آخرين ارسال: 08-22-2014, 02:59 AM
 3. پاسخ ها: 8
  آخرين ارسال: 03-10-2014, 06:36 AM
 4. پاسخ ها: 30
  آخرين ارسال: 03-09-2014, 06:30 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.