برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    سپاس
    3,794
    از این کاربر 2,174 بار در 206 پست سپاس گزاری شده

new2 آنتی ویروس قدرتمند و فوق العاده کم حجم Smadav 2014 Rev. 9.7

نام آنتی ویروس بسیار قدرتمند ساخت کشور اندونزی که دارای حجم بسیار کم حدود 1.5 مگابایت که توانایی شناسایی 3737 را در هسته خود دارد از جمله امکانات این آنتی ویروس که دیگر رقبا فاقد آن می باشند :

1- توانایی شناسایی انواع ویروس، کرم ، تروجان و غیره ... (بیشتر از آنتی ویروس ای ست)
    2- قابلیت فوق العاده عدم نیاز به آپدیت دائمی (هر شش ماه یکبار)
    3- خارج کردن تمام پوشه هایی که توسط ویروس ها به صورت Hidden سیستمی تغییر یافته اند به حالت غیر Hidden ( می توان گفت هیچ یک از آنتی ویروس های مطرح این قابلیت را ندارد و فاقد این ویژگی هستند.)
    4- تعمیر خرابی و مخدوش شدگی ریجستری ویندوز که توسط ویروس ها و کرم ها آسیب دیده اند.
    5- قابلیت نصب روی تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز 8 (کاملا سازگار با ویندوز 8 و قابلیت عدم فریز ویندوز 8)
    6- میزان استفاده بسیار کم و فوق العاده از رم سیستم به مقدار 3 مگابایت
    7- قابلیت نصب بروی تمامی سیستم ها از جمله سیستم هایی با مشخصات 128 RAM مگابایت و1.9 CPU گیگاهرتزی که جز سیستم های بسیار پایین محسوب می شود.
    هنگامی که از این آنتی ویروس استفاده می کنید خواهید دید چگونه تمامی رقبا را به چالش می کشد.

دانلود از سایت رسمی Smadav

وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

2. 11 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    400
    از این کاربر 369 بار در 99 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آنتی ویروس قدرتمند و فوق العاده کم حجم Smadav 2014 Rev. 9.7

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها
    نام آنتی ویروس بسیار قدرتمند ساخت کشور اندونزی که دارای حجم بسیار کم حدود 1.5 مگابایت که توانایی شناسایی 3737 را در هسته خود دارد از جمله امکانات این آنتی ویروس که دیگر رقبا فاقد آن می باشند :

1- توانایی شناسایی انواع ویروس، کرم ، تروجان و غیره ... (بیشتر از آنتی ویروس ای ست)
    3- خارج کردن تمام پوشه هایی که توسط ویروس ها به صورت Hidden سیستمی تغییر یافته اند به حالت غیر Hidden ( می توان گفت هیچ یک از آنتی ویروس های مطرح این قابلیت را ندارد و فاقد این ویژگی هستند.)
    4- تعمیر خرابی و مخدوش شدگی ریجستری ویندوز که توسط ویروس ها و کرم ها آسیب دیده اند.
    5- قابلیت نصب روی تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز 8 (کاملا سازگار با ویندوز 8 و قابلیت عدم فریز ویندوز 8)
    7- قابلیت نصب بروی تمامی سیستم ها از جمله سیستم هایی با مشخصات 128 RAM مگابایت و1.9 CPU گیگاهرتزی که جز سیستم های بسیار پایین محسوب می شود.
    هنگامی که از این آنتی ویروس استفاده می کنید خواهید دید چگونه تمامی رقبا را به چالش می کشد.

میشه همزمان با نود 32 ازش استفاده کرد

4. 4 کاربرِ زیر از ddddjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    442
    از این کاربر 681 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها

[/CENTER]
    1. هیچ وقت نمیتونی دیتابیس آنتی ویروس هارو با هم مقایسه کنی (هیچ کمپانی تعداد بدافزاری که برنامش میتونه شناسایی بکنه رو نمیشمره اینکار احمقانس)
    2. تو این زمان که به ثانیه نکشیده یک بدافزار جدید نوشته میشه حـتـمـا!!! حتی اگر برنامه ای هوش مصنوعی قدرتمندی داشته باشه هیچ وقت به تنهایی قابل اعتماد نیست
    3. این که ویژگی ای فوق العاده ایه که هیچ کس یا برنامه ای نمیتونه این کارو انجام بده!!!
    4. ویژگی خاصی نیست در مقابل باقی نرم افزارها
    5. از کی تاحالا درست نوشته شدن برنامه برای سیستم عامل که فریز نشه شده قابلیت؟؟
    6. همین الان اینترنت سکوریتی من داره 2 مگ از رم من اسفاده میکنه
    7. الان سال 2014 هستیم یا 1995؟؟ کی الان از سیستم با رم 128 استفاده میکنه

قصدم این نبود که تاپیک شما رو تخریب کنم
    فقط کمی بیشتر مطالعه بفرمائید

6. 2 کاربرِ زیر از MahyarS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,794
    از این کاربر 2,174 بار در 206 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MahyarS نمایش پست ها

1. هیچ وقت نمیتونی دیتابیس آنتی ویروس هارو با هم مقایسه کنی (هیچ کمپانی تعداد بدافزاری که برنامش میتونه شناسایی بکنه رو نمیشمره اینکار احمقانس)
    2. تو این زمان که به ثانیه نکشیده یک بدافزار جدید نوشته میشه حـتـمـا!!! حتی اگر برنامه ای هوش مصنوعی قدرتمندی داشته باشه هیچ وقت به تنهایی قابل اعتماد نیست
    3. این که ویژگی ای فوق العاده ایه که هیچ کس یا برنامه ای نمیتونه این کارو انجام بده!!!
    4. ویژگی خاصی نیست در مقابل باقی نرم افزارها
    5. از کی تاحالا درست نوشته شدن برنامه برای سیستم عامل که فریز نشه شده قابلیت؟؟
    6. همین الان اینترنت سکوریتی من داره 2 مگ از رم من اسفاده میکنه
    7. الان سال 2014 هستیم یا 1995؟؟ کی الان از سیستم با رم 128 استفاده میکنه

قصدم این نبود که تاپیک شما رو تخریب کنم
    فقط کمی بیشتر مطالعه بفرمائید

سلام دوست عزیز
    مشکلی نیست بالاخره هر کسی که میخواد میتونه نظرشو بگه
    راستش من خودم یه دو سالی میشه از این آنتی ویروس استفاده میکنم . البته باید در کنار آنتی ویروس های دیگه استفاده بشه ( یعنی تو فضای اینترنت بدرد نمیخوره) .
    دو روز پیش داشتم تو سایت های فارسی میگشتم که دیدم این سایت یه معرفی از این آنتی ویروس تو سایتش گذاشته بود بنابراین گفتم این مطلب رو تو سایت های دیگه بذارم تا دوستان دیگه هم با این نرم افزار فوق العاده آشنا بشن . من فقط اون رو کپی کردم . دیگه شرمنده به بعضی از اشتباهات نوشته شده در متنش توجه نکردم ولی این آنتی ویروس در مقایسه با چهار آنتی ویروس مطرحی که بررسی کردم رو سفید بیرون اومده.
    راستی در مورد جمله اول شما بهتره به این سایت یه سر بزنید. حالا برای بقیه آنتی ویروس ها دیگه حوصله ــشو نداشتم ( خودت یه سر بزن )
    در مورد نکته هفتم هم باید بگم شاید روزانه دو یا سه تا کامپیوتر توی شرکت ما میارن که رم سیستمش 128 ــه . هنوز داریم آدم هایی که از این رم ها استفاده میکنند ( پ.ن: واقعا چه حوصله ای دارن که هنوز از این سیستم ها استفاده میکنند )
    بابت نکته هایی که گفتین ممنون
    موفق باشید
    وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

8. 5 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :