برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
100. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 3.00%
  • 2

0 0%
  • 3

1 1.00%
  • 4

2 2.00%
  • 5

2 2.00%
  • 6

5 5.00%
  • 7

9 9.00%
  • 8

19 19.00%
  • 9

26 26.00%
  • 10

33 33.00%
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 56
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود شانزدهم

The Walking Dead: Season 4, Episode 16
    A
    IMDB

سپاس
    6
    از این کاربر 38 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود شانزدهم

عجب اپیزود جذابی بود
    تا حالا در عمرم انقد نشده بود تو کف بمونم
    حیف که فصل بعد 6ماه دیگه میاد
    دیالوگ آخر که ریک گفت واقعا مشتاق کرد منو واسه دیدن فصل بعدی،در مورد ترمینوس من فکر می کنم اینا آدمارو میکشن به ترمینوس بعد لختشون میکنن بعدم از گوشتشون استفاده می کنن جسدشون رو هم میزارن اطراف ترمینوس که زامبی ها اون سمت نیان(دیالوگ میشون در مورد شوهر و دوست شوهرش:واکر ها منو به خاطر اونا گاز نمی گرفتن،فک می کردن منم به یه هیولا مثل اونا تبدیل شدم)
    فلش بک ها به گذشته واقعا معنی دار و جذاب بود
    من فک می کنم یوجین تو فصل بعد بمیره و گروه کمکم دنبال این برن که خودشون درمان زامبییسم رو پیدا کنن!

3. 4 کاربرِ زیر از marlboro بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

کلا تمام نظرات رو خوندم بچه ها بیشتر به پاره کردن گردن اشاره کردن من بر خلاف همه شما یک چیز عادی بود اصلا شکه نشدم و اون قسمتی که تف میکنه خیلی جذاب بود اما واقعا به نظر من بعیده که یک نفر به این سریعی گردنش اینجوری پاره شه
    سریال همین 5 فصل تموم شه عالیه 4 قسمتش برای درگیری با گروه جدید بقیش هم برای کشف ویروس خوبه دیگه ؟ بازی تاج وتحت که نیست تا 7 فصل بره !

5. 6 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

من 10 دادم كارگردان سعي كرده تو اپيزود اخر هيجانش رو بيشتر كنه فك نميكردم گروه ريك توي اون واگن باشه تعجب كردم همه چي آمده است براي يه فصل ديدني از مردگان متحرك

7. 4 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

That must be a way.
    سپاس
    253
    از این کاربر 300 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

عحب قسمت عالیی بود.حسابی با همه حال میکنم چه قدیمیا چه شخصیت های جدید.
    فکر کنم دوباره بعد از افول سریال اوج بگیره مثل فصل 1 و 2...
    داستان درستی داره پیش میره و قطعا پر از هیجان.
    10/10

9. 6 کاربرِ زیر از amin47 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

حالا یه قسمت نسبتا خوب نشون داد برای فینال همه اومدن 10 دادن و گفتن مارو تو خماری گذاشتن تا فصل دیگه! چه خماری اخه فصل بعد هم مثل همین فصل و فصل قبل چرته! سرو ته که نداره تو هر فصل فقط جاشون تغییر میکنه یا یه سری ادم بد پیدا میشن حرف های مفت و جنگ های الکی میکنن و چنتا زامبی میکشن یا یکی دو نفر از بازیگرای اصلی رو میکشن که هیجان داشته باشه سریال پایتخت 3 از این بهتر بود خداییش!

11. 4 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10
    از این کاربر 40 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

با اینکه به نظر من این قسمت خیلی خوب نیود،اما اون حرف آخر ریک طوری خمارم کرده که نگو...کی بشه که فصل بعد بیاد
    تا اون موقع ما پیر شدیم...
    ولی عاشق اون سکانس ریکم که گلوی پیرمرده رو درید

13. 3 کاربرِ زیر از b8d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

به این فصل 6/99 میدم حالا چرا 99 چون حقش اینه تو رنج 6 باشه
    به این اپیزود 8 میدم
    و چیزی که بیننده رو پای سریال نگه میداره علاقه بیننده به همچین "دنیایی" و همچین" فضایی "
    و همچین "شخصیت های دوست داشتنی "و اینکه با همه بدی های داستان ببینه "اخرش چی میشه" - حداقل من واسه این چیزا "دیگه" نگاش میکنم
    "بخاطر اون چند ثانیه اخر همین اپیزود وقتی که تون صدای ریک عوض میشه و میگه با بد کسایی در افتادین - یا مثل اسپارتاکوس خود شخص اسپارتاکوس نه سریالش جو جنگ میاد سراغش تا یه عده رو نجات بده
    که همین 6/99 واسه این چیزاس ولی از لحاظ داستانی خیلی وقته به فنا رفته
    بازم
    صفحه رسمی سریال وقتی پست میده در مورد اپیزود همه راضین بعضیا میگن چجوری صبر کنیم تا 7 ماه دیگه یه نفر ضد سریال نمیگه - تنها 1 نفر گفته بود چرا مگی نمیگه خواهرش کجاست؟ - میخوام بگم نظر ایرانی ها با اونور فرق داره
    هرکی به دید خودش نگا میکنه -

یه سریالی چند سال پیش اومده بود فکر کنم 2010 یا 2011 تو همین سبک زامبی و اخر دنیا ولی کمدی هم بود اسمش یادم نمیاد یه جورایی مثل فیلم زامبیلند بود از لحاظ کمدی
    اگه اونو میدیدن گریه میکردین - یه فصل اومد کنسل شد

در مورد داستان
    چیزی که این اپیزود میخواست با فلشبک بگه تغییر شخصیت ریک بود - حالا من گسترش بدم این جنگ ریک با خودش از وقتی که فصل 2 تو کلیسا بود شروع شد - تا شین رو کشت - زنش مرد داغون شد و این حرفا
    و دیگه مطمئن باشین تموم شد
    دیگه این ریک عوض شد یعنی همون دیکتاتوری شد که باید بشه - و این خیلی خوبه واسه داستانی که به فنا رفته شاید جون بگیره
    اینکه ریک گردن کسی رو گاز بگیره و کارل مسخره بازی دربیاره || و اره اگه اونجا رو گاز بگیری راحت پاره میشه چون ماهیچه نداره| | - یا هرکاری بکنه یکی بگه انسانیت تو کارش نبود - چه موضوع مسخره ای بود

دیگه این مانع برداشته شد چون همچین چیز کوچیکی هم نیست بشه برش گردوند - و فکر کنم فصل بعد فصل خوبی باشه
    چون بر خلاف ترودیتکیو که اپیزود نیمه نهایی اپیزود فینال رو لو داد (حال منو بهم زد)
    این اپیزود بیشتر زمان رو کشت که از ترمینوس نشون نده همشو بزاره واسه فصل بعد اینم یه حرکت خوب بود
    شاید یه دلیلش اینه که فکر بیشتری بشه رو فصل بعد از طرف عوامل سریال

کامنت اول بخونین - میگه فصل 5 والکینگ دد رو بزارین رو نتفلیکس

15. 6 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

خیلی حرف هست برای زدن.
    10 میدم برای اولین بار به این قسمت از فصل 4. حتی به قسمت 8 هم 9 دادم اما فلسفه خاصی داشت این قسمت.
    به نظر میرسه اصولا فقط نمیخوان با حذف 2 کاراکتر سریال رو جمع کنن در یک فصل. کم کم سریال داره سبک مورد علاقه من رو پیش میبره اونم ترسناک رازآلود.
    فلسفه این قسمت و فلش بک ها به این دلیل بود که هرشل زمانی که زنده بود همواره تا آخر جونش سعی کرد همه مردم گرفتار آخرالزمان رو متحد نگه داره. حتی تا آخرین لحظه سعی کرد گاورنر رو با خودشون متحد کنه. اما بخاطر کینه گاورنر موفق نشد.
    باید گفت واقعا واژه Dont Look Back سزاوار نیم فصل 4 بود. چون اینکه ریک زمان قبل از اتفاقات نابودی زندان و مرگ هرشل تقریبا داشت اون خوی خون ستیزی و وحشی گری ای که در فصل 3 داشت و به پسرش هم منتقل شد رفع میشد و تقریبا تبدیل به کشاورزی شد که همه مردم بیرون رو نجات میداد. اما بعد از اتفاقات زندان و مرگ هرشل دوباره در دنیایی قرار گرفت که نا امنی موج میزد. اینجاست که اون باید دوباره اون نیمه خونین و وحشی خودش رو بروز بده تا از جون خودش و بقیه در این دنیا محافظت کنه. اینجاست که باید دیگه به عقب نگاه نکنه و گذشته رو فراموش کنه. دقیقا اون جمله ای که هرشل به ریک زد و گفت: آینده پسرت چی میشه؟ آینده خودت؟ از نظر من ریک بخاطر نظاره کرده حوادث گذشته اش و مرگ وحشی گرانی که برای مرگ میدریدند مثل گاورنر و شین تبدیل به کسی شده که میتونه برای محافظت از تنها وارثش همه چیز رو زیر پا بگذاره. بعد اینکه در این دنیای پر از زامبی خالی ار لطف نیست که روحیه زامبی ها در شما وجود داشته باشه.
    درباره آخر این فصل هم باید گفت بسیار کامل به پایان رسید. دقیقا فصل 4 در جایی به پایان رسید که هنوز خیلی سوال ها بی جواب موند و خیلی از جزییات و شخصیت های ترمینوس هنوز مشخص نشدند و البته خیلی سوالات رو از الان میشه حدس زد.
    حدس من از شروع فصل 5 اینه که تایریس و کارول دقیقا از اولین قسمت 5 وارد میشوند و باعث میشه که گروه ریک بتونه از واگن به هر طریقی فرار کنند. طبق کامیک از الان به بعد تعقیب و گریز بیشتر خواهد شد. البته فکر نکنم سریال بیشتر از 2 یا 3 قسمت در ترمینوس سپری بشه و بنظرم ریک به همراه گروه از ترمینوس فرار میکنند اما رئیس آدمخوار ترمینوس هم در تعقیب آن ها قرار میگیرد. این تعقیب و گریز ها و زد و خورد ها ممکنه تا نیم فصل 5 طول بکشه و باعث بشه یه شخصیت کشته شه. و بعد از نیم فصل 5 ما گروه را در واشنگتن خواهیم دید. در واقع این ریل قطار بنظر من مستقیما به واشنگتن میره. البته تا فصل 5 حدود 5 ماه 20 روز باقی مونده و باید دید چه سرنوشتی در انتظار ریک و گروهشه.
    در کل این قسمت از این پوستر هم خیلی خوشم اومد.

17. 10 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 96 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

بیشتر حرف هارو دوستان زدن.بعضی ها هم اشتباه ها و سوتی های خنده دار میگیرن. 10 دادم چون حقش بود.
    به نظر شما کارل تو کلاهش چیزی مخفی نکرده؟؟!!!
    کرول هم قسمت 1 فصل 5 حتما کار مهمی برای فرار اینها میکنه.

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

اپیزود آخر فصل چهارم «مردگان متحرک»،15.7 میلیون نفر بیننده داشت

به نقل از ورایتی، شرکت نیلسن که در زمینه جمع‌آوری و تحلیل اطلاعات فعال است، تخمین زد تعداد تماشاگرانی که یکشنبه شب اپیزود آخر این فصل سریال زامبی «مردگان متحرک» را دیدند 17 درصد بیشتر از تعداد تماشاگران هفته قبل این سریال (13.47 میلیون نفر) و 26 درصد بیشتر از تعداد تماشاگران اپیزود آخر فصل قبلی (12.42 میلیون نفر) بود.

در میان تمام اپیزودهای مجموعه «مردگان متحرک»، اپیزود آخر فصل چهارم سومین اپیزود پربیننده پس از اولین اپیزود این فصل (16.11 میلیون نفر) - که پاییز پیش روی آنتن رفت - و اپیزودی است که 9 فوریه (15.76 میلیون نفر) پخش شد.

اپیزود آخر این فصل «مردگان متحرک» در عین حال فعالیت‌های تلویزیونی در توئیتر را تحت‌الشعاع خود درآورد و 356.770 نفر حدود 1.01 میلیون مطلب درباره آن توئیت کردند.

متوسط تماشاگران سریال «مردگان متحرک» از پنج میلیون نفر در پاییز 2010 به 13 میلیون تماشاگر در پاییز گذشته و اکنون 13.7 میلیون تماشاگر در هشت اپیزود پخش شده در سال 2014 افزایش یافته است.

20. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین