برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این دو قسمت؟

رأی دهندگان
85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

12 14.12%
  • 2

6 7.06%
  • 3

3 3.53%
  • 4

4 4.71%
  • 5

8 9.41%
  • 6

8 9.41%
  • 7

4 4.71%
  • 8

6 7.06%
  • 9

7 8.24%
  • 10

27 31.76%
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 60
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

How I met Your Mother | بحث اپیزودیک | قسمت 23-24 | پـــایـــان ســریـــال

اپــیــزود بــیــســت و چــهــارم | تــا ابــد ادامــه دارد (قــســمــت دوم)

بعد از 9 سال و تماشای 208 قسمت از این سریال، بلاخره سرنوشت شخصیت های دوست داشتنی این سریال مشخص میشود، نظرتون درباره ی این دو قسمت و پایان این سریال را در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

سپاس
    253
    از این کاربر 515 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How I met Your Mother | بحث اپیزودیک | قسمت 23-24 | پـــایـــان ســریـــال

اپیزود آخر هم خیانت به کراکترها بود هم خیانت به علاقمندا سریال

ولی این کسانی که کل سریال رو زیر سوال می برن رو درک نمی کنم. این سریال عرضش مهم و قشنگ بود نه طولش

3. 8 کاربرِ زیر از sir bob paisley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    69
    از این کاربر 100 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How I met Your Mother | بحث اپیزودیک | قسمت 23-24 | پـــایـــان ســریـــال

چه قدر تلخ احساس پوچی میکنم یعنی تموم شد اخه چرا ....

5. 3 کاربرِ زیر از javat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 7 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده ترین و زیباترین همینطور تاثیر گذارترین سریالی که دیدم . ابدا احساساتی نیسم اما یک بار تا بغز کردن پیش رفتم . و بعضی جاها هم از فرط خنده نزدیک بوده غش کنم . الان واقعا از اینکه این سریال تموم شده ناراحتم و همش دعا میکنم کاشکی دوباره به فکر ساخت ادامش بیافتن . معرکه بود . بارها از ابتدا دیدمش و هیچ وقت برام کسل کننده نیست . مطمئنم دوباره هم میبینمش

7. 7 کاربرِ زیر از rminii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    640
    از این کاربر 184 بار در 31 پست سپاس گزاری شده

عالی تموم شد .فصل 6 7 8 خوب نبود ولی این فصل واقعا عالی بود

9. 4 کاربرِ زیر از ebire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

من تازه تموم کردم سریال رو نشد چیزی ننویسم . اول از همه به نظر من سطح کمدی سریال انچنان افتی نکرد . از سیزن های اول واسه من این سریال کمدی / درام بود بعضی جاها کمدیش زیاد میشد بعضی جاها درامش واسه همینم از این که سیزن اخر زیاد کمدی نبود ناراضی نبودم .
    اما این پایانی که واسش درست کردن از این که خواستن بگن زندگی همیشه عالی نیست و همیشه به خوشی تموم نمیشه خوشم ااومد اما بدترییییین روش ممکن رو واسش انتخاب کردن !
    اولا که شخصیت بارنی رو نابود کردن ! شد یه شخصیت Loser که توی 40 سالگی هنوز دنبال هوس هاشه و هیچی واسش مهم نیست و با یه One Night Stand با زنی که حتی نشون ندادنش سرو سامون میگیره ؟!! بارنی که Playbook خودشو واسه رابین گذاشت کنار , بارنی که اونهمه سورپرایز های قشنگ رو انجام داد واسه رابین و .. با یکم مشکل کاری نمیتونست کنار بیاد ؟ یا رابین توی اینهمه سال هیچ تغییری نکرد و یه دنده موند و همیشه کارو ترجیح داد ؟!! واقعا من جدایی رابین و بارنی رو مسخره تر از مرگ مادر میدونم .
    اصلا دیگه بعد از عروسی که بارنی و رابین داشتن , نه اصلا از همون موقعی که بارنی خواستگاری به اون قشنگی انجام داد دیگه واقعا کسی هنوز میخواست رابین و تد به هم برسن ؟!
    تد فقط میخواست یکیو bang کنه بچه بیاره بعدم سریع منتظر مرگش باشه و بره با رابین دیگه هم مشکل بچه داری نداشتن اونموقع واقعا خوشحالم شخصیت مارشال و لیلی تا اخر با ثبات بودن و مشکلاتشون یکی قشنگ تر اون یکی با هم دیگه حل کردن , بعد شخصیت های بارنی و رابین اینقدر قدرت نداشتن یه مشکل رو با هم حل کنن ؟ خیلی خوب بود سریال تا اپیزود 22 سیزن 9 ولی این 2 قسمت اخر خراب کردن همه چیزو .

11. 4 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 15 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

من دیشب ساعت 2 شب فصل های پایانی این سریال رو دیدم ، به قدری اخر قیلم ضعیف بود که به خودم شک کردم که شاید نکات فلسفی داره که نمی تونم متوجه اش بشم . ولی هر چه بییشتر سرچ می کردم متوجه می شدم واقعا سازندگان سریال به معنی واقعی کلمه گند زدن ! فصل های پایانی افتضاح بود ، مثلا اون قسمتی که مارشال داشت برای ماروین داستان قاقیه دار میخوند نشون می ده سازندگان سریال فقط به فکر کش دادن سریال بودن ، خیلی بد تموم شد و بی منطق !
    واقعا دنبال فضایی بودم در مورد این سریال عصبانیتمو خالی کنم . خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم . دیشب اصن خوابم نبرد ..
    اوه راستی این بازیگری که نقش دختر تد رو بازی کرده مجرده ؟ علاقمند شدم بهش

13. 8 کاربرِ زیر از mr_mehran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_mehran نمایش پست ها
    من دیشب ساعت 2 شب فصل های پایانی این سریال رو دیدم ، به قدری اخر قیلم ضعیف بود که به خودم شک کردم که شاید نکات فلسفی داره که نمی تونم متوجه اش بشم . ولی هر چه بییشتر سرچ می کردم متوجه می شدم واقعا سازندگان سریال به معنی واقعی کلمه گند زدن ! فصل های پایانی افتضاح بود ، مثلا اون قسمتی که مارشال داشت برای ماروین داستان قاقیه دار میخوند نشون می ده سازندگان سریال فقط به فکر کش دادن سریال بودن ، خیلی بد تموم شد و بی منطق !
    واقعا دنبال فضایی بودم در مورد این سریال عصبانیتمو خالی کنم . خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم . دیشب اصن خوابم نبرد ..
    اوه راستی این بازیگری که نقش دختر تد رو بازی کرده مجرده ؟ علاقمند شدم بهش
    اقا نظرت رو خوندم یا همون شبای خودم افتادم ! با اینکه 2 پایان متفاوت براش ساختن ولی من همون پایان خیلی تلخ غمنگیز رو ترجیح دادم. یه جورایی شبیه این جمله بود که " یا پیداش نمی کنی یا وقتی پیداش میکنی که خیلی دیره "
    در مورد کراشت هم باید بگم که خبر خوب دارم برات .. سال 2013 طلاق گرفته پس ....
    اسمش هست : Lyndsy Fonseca ... گوگلش کن لذت ببر

15. 10 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 15 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها
    اقا نظرت رو خوندم یا همون شبای خودم افتادم ! با اینکه 2 پایان متفاوت براش ساختن ولی من همون پایان خیلی تلخ غمنگیز رو ترجیح دادم. یه جورایی شبیه این جمله بود که " یا پیداش نمی کنی یا وقتی پیداش میکنی که خیلی دیره "
    در مورد کراشت هم باید بگم که خبر خوب دارم برات .. سال 2013 طلاق گرفته پس ....
    اسمش هست : Lyndsy Fonseca ... گوگلش کن لذت ببر
    خوش خبر باشین ، اتفاق دو روز پیش به زری تو تلگرام گفتم میخوام برم با شوهرش دوئل کنم یا مرگ یا اون ، پس این یه نشونه از طرف دنیاست (با صدای تد )
    . پایان خوب سریال رو من ندیدم ؟ از کجا می تونم دانلودش کنم .

17. 7 کاربرِ زیر از mr_mehran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_mehran نمایش پست ها
    خوش خبر باشین ، اتفاق دو روز پیش به زری تو تلگرام گفتم میخوام برم با شوهرش دوئل کنم یا مرگ یا اون ، پس این یه نشونه از طرف دنیاست (با صدای تد )
    . پایان خوب سریال رو من ندیدم ؟ از کجا می تونم دانلودش کنم .
    زنده باشین، من خیلی در جریان زری خانم و دوئل نیستم ولی مثه اینکه همون حرف تد شده

تو یوتیوپ هست با این عبارت سرچ کنین و ببین : the other ending of how i met your mother

19. 11 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زندگی ارزش ناراحتی نداره
    سپاس
    502
    از این کاربر 394 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

حال بهم زن ترین سریال تاریخ بود کلی شوخی جنسی کلی تغییر شخصیت های کارکترها اونم فقط تو یک قسمت.
    واقعا که ساینفیلد و فریندز یک سروگردن بالاتر بودن.
    پادشاه همیشگیه اروپا=========== رئال مادرید

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456