برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
145. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.69%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 0.69%
  • 5

0 0%
  • 6

2 1.38%
  • 7

10 6.90%
  • 8

36 24.83%
  • 9

38 26.21%
  • 10

57 39.31%
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 48
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت اول

Season 4, Episode 1 | Two Swords

خلاصه‌ی داستان این قسمت: تیریون لنیستر وظیفه داره که به میهمانان عروسی سلطنتی خوش‌آمد بگه، در حالی که جان اسنو آنچنان که باید توسط برادرانش بهش خوش‌آمد گفته نشده، کالیسی، مادر تمام بردگان و اژدهایان، داره به سمت شهر میرین می‌ره، و آریا به یکی از دوستان قدیمیش بر می‌خوره...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    9
    از این کاربر 79 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت اول

سریال جالبیه
    ولی یکم زیادی شلوغه
    من که نصف شخصيتها یادم رفته بود از بس که زیادن
    بلاخره نفهمیدیم این وینتر کی میخواد کامینگ کنه
    ولی در کل باز هم کارگردان خیلی خوب این همه ماجرا رو تو هم جا
    داده تو هیچ سریالی اینو ندیدم

3. 12 کاربرِ زیر از soshyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 96 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط caviya نمایش پست ها
    حیف این یارو داریو ناهاریس رو عوض کردن....یارو رفته نقش اصلی Transporter جدید رو گرفته و بی خیال سریال شده
    بازیگر قبلی بسیار کاریزماتیک تر بود....به شخصه خیلی باهاش حال میکردم و در کنار اون یارو قاتله که 3 نفر رو برای آریا استارک کشت بهترین کاراکتر از نظر من بود
    این شخصیت های جانبی رو بسیار بیشتر از کاراکتر های اصلی سریال میپسندم.
    جورج مارتین خیلی خوب آدم مرموز ساخته و پرداخته میکنه
    ضمن اینکه همون قاتل که گفتی تغییر چهره ی مشتی میداد و استاد بود(والار). نمیدونم چرا هی حس میکنم این داریو ناهاریس همونه!!!! اصلا یه جوریه...
    دیگه بیشتر حرف هارو هم که مانی زد ولی خودم دوست داشتم بگم اون بازیگر جدید فوق العاده ظاهر شد. 10 دادم چون عشقم کشید.

5. 11 کاربرِ زیر از terrible بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

قسمت خیلی خوبی بود فلش بک ها جالب بودن و اینکه نشون دادن تمام شخصیت ها هم جالب بود با این شخصیت اوبرین هم خیلی حال کردم امیدوارم همه لنیسترهارو نابود کنه بجز تریون جیمی از باباشونم خیلی بدم میاد ادم عوضیه سانسا هم از بس تو سریال گریه کرده هروقت میبنمش گریم میگره با این دیالوگ تو فلش بک هم خیلی حال کردم im not your lady im your whoreشرمنده اگه غلط املایی داشت امیدوارم در قسمت بعد هیجان سریال بیشتر بشه متاسفانه در این قسمت اصلا سریال پیش نمیرفت بخاطر همین 8 دادم

7. 9 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

من 10 میدم اون سکانس رو خیلی حال کردم اریا به اون مرد گفت شمشیر برادرمه و همان طوری که قبلا حدسش رو زدم و درست هم بود قضیه شی رو فهمیدن و حتما کشته میشه

9. 11 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

فصل جدید با نشون دادن مرگ های استارک ها شروع شد. انتظار زیادی از این فصل دارم چونکه شامل بهترین قسمت های A Storm Of Swords هست که به نظرم بهترین کتاب مجموعه هست و اون طور که از اسم قسمت ها معلومه چند سکانس خوب از A Dance With Dragons هم تو این فصل هست . تا جایی که یادمه هیچوقت قبل از تیتراژ سکانس جدید از سریال نشون نمی دادن و با صحنه ای که تایوین Ice رو آب میکنه از پوست دایرولف راب(گری ویند) برای گرم کردن آتش استفاده میکنه این قاعده رو شکست .
    قیافه جدید جیمی بعد از دیدنش با سر و وضع ژولیده تو 2 فصل جالب بود . هرچند از برگشتش مثل اینکه همچین استقبالی نشد و پسر و خواهر و باباش همه زدن تو ذوقش نرسیده
    صحبت های تیریون و بران هم مثل همیشه قشنگ بود و حالت طنز داشت .از استقبالی که از خاندان های اهل Dorne شد ، معلومه که لنیستر ها علاقه بهشون ندارن .
    یکی از مهم ترین شخصیت های جدید ایت فصل و از پر طرفدار ترین شخصیت های تقریبا نقش دوم کل مجموعه اوبرین مارتل ملقب به رد وایپر هست . خاندان مارتل جنگجوترین و مقتدر ترین خاندان وستروس هستن . تنها منطقه این که زمان فتح وستروس توسط ایگان تارگرین و خواهر هاش ، از تارگرین ها شکست نخورد همین دورن بود. شعار این خانواده هم واقعا عالیه :
    Unbowed , Unbroken , Unbent

انتظار نداشتم همین قسمت اول ببینمش ، هرچند انقدر این فصل اتفاقات خفن زیاد داره دیگه وقت به کش دادن سریال نمیرسه . تا به اینجا که پدرو پاسکال خیلی خوب عمل کرده ، یکم لحجه غلیظ تری اگر داشت بهتر میشد (اینا حکم عرب های وستروس رو دارن :دی) . اولین سکانس رد وایپر همراه با Nu**dity بود که با توجه به شخصیتش بسیار عالی و به جا بود ( الان یه سری میان میگن گیم او بونرز ) . بازی ایندیرا ورما هم خوب بود و از لحاظ ظاهری بیشتر به دورنی ها میخورد . از لحاظ شخصیتی بی شباهت به تیریون نیست ، هر دو زن باز به به نوبه خودشون جسور هستن .
    یکم بخ نظرم قضیه الیا مارتل و ریگار که با
    یک زن دیگه میره رو فقط زود گفتن به نظرم اگه انگیزه اومدنش به کینگز لندیگ دیرتر معلوم میشد خیلی بهتر بود . یه دیالوگ عالی هم داشت وایپر

Lannisters are not the only ones who pay their debts

بیخودی تایم اضافی به دنریس اختصاص دادن اول کار ، عملا هیچ اتفاقی جالبی نداشت قسمت های دنی به جز نشون دادن قدرا CGI در به تصویر کشیدن پسر هاش :دی
    داریو جدید هم خیلی بهتر بازی میکنه خوش قیافه تر هم هست ، صحبت هاش با گری ورم خیلی عالی بود ترکیدم از خنده . نکته اخلاقی این بخش هم نشون دادن علاقه دنی به داریو بود :دی
    سانسا هم مثل همیشه رو مخ! قدر شوهر به اون خوبی رو نمیدونه لیاقتش هم گی لوارس بود این شی هم دیگه حسادتش حسابی داره میزنه بالا. تو صحبت هاش به تیروین میگه جسد مادرم رو برهنه به رودخانه انداختن ، این کار در واقع یک جور طعنه زدن به سنت خانواده تالی هست که مرده هاشون رو توی قایق به رودخونه میدن.
    این رئیس (Magnar) قبیله Thenn هم بسیار عالی بود . صدا بازیگرش ، گریم همه چی عالی بود و خیلی ترسناک به نظر میومدن .
    من همیشه از بازی و صدای جان اسنو شکایت داشتم ، ولی این قسمت خیلی خوب شده بود لحنش و اینا این قسمت. این جنوس اسلینت و الیسر ثورن رو دیدم روزم خراب شد اصلا ، از این 2 تا از جعفر هم حتی بیشتر بدم میاد . جواب مستر ایمون هم وقتی ازش پرسیدن از کجا میفهمی یکی داره دروغ میگه یا راست : چونکه توی کینگز لندینگ بزرگ شدم
    آریا و هاوند هم فوق العاده بودن! قیافه هاوند وقتی آریا در میره سمت پالیور خیلی جالب بود . پرستار بچه خوبی میشه . آریا هم دیگه کم کم داره حسابی BadAss میشه .
    جسی میدید این آخر رو میگفت Yeah Chicken Biatch
    مثل همیشه 10
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

به به ، به به ()
    آدم لذت میبره این سریال رو نگاه میکنه مخصوصا با این سبک روایت موازی داستان ها اونم تو یه سریال به این عظیمی که اصن کولاکه
    قطب اصلی این قسمت به نظرم اوبرین مارتل بود که اصن انقدر کاریزماتیکه که هر کاری هم بکنه هر چقدرم خشن باشه آدم ازش بدش نمیاد معلومه این از همون کرکتر های ناب سریاله
    بعدش به نظرم کالیسی بود که اصن مث همیشه عالی ، جلوه های ویژ] هم خیلی خوب بود خوشم اومد
    با داستان جان اسنو تو این قسمت زیاد حال نکردم ولی با اون پیرمرده از خاندان تاگرین خیلی حال میکنم
    بعدش هم آریای عزیز و کینگز لندیگ باهم
    آریا خیلی خوب انتقام دوستشو گرفت و به نظرم خودش و هوند خیلی زوج جالبی هستند
    به این قسمت 9 میدم چون اگه به این قسمت 10 بدم به قسمت 9 و10 (مخصوصا 9 که همیشه اوج سریال هست) چند بدم؟
    فقط یه چیزی تو تاپیک منو اذیبت میکنه (قصد جسارت نباشه نظرم رو میگم) به نظرم بعضی یاسپویل میکنن داستان رو ، این سریال خیلی داستان محوره و واقعا یه چیزش لو بره خیلی از جذابیتش کم میشه
    خواهشا اگه چیزی میدونید ، لو ندید:D

پ.ن : از عوض شدن کارکتر داریو ناهاریس یکم ناراحت شدم ، اون جذاب تر بودش ، ولی این یکی از چهرش معلومه مرد جنگه و بیشتر به درد کالیسی ـمون میخوره (کسی چپ نگاش نکنه کالیسی ـمون رو jk)

12. 19 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

فصل بسیار خوب شروع شد ، فلش بک ها به خوبی انتخاب شده بود ، اعدام تا اعدام کلمه خیلی خوبی بود و پایان اعدام گر هم خیلی تلخ بود

داستان خوب شروع شده ولی تحریف های زیادی تو همین ابتدای کار داشت ، مثلا وقتی تیریون میره استقبال درونیش ها ، وقتی میفهمه اوبرین اومده قشنگ فر میخوره از ترس !! چون اوبرین وحشتناک ترین شخصیت ممکن برای لنیستر هاست ، کسی که تو هیچ جنگی شکست نمیخوره ، و اندازه یه خاندان حرومزاده داره !! با اینکه قیافه و ظاهرش شبیه به اوبرین کتاب نیست ولی از نظر بازی کاملا حس به زیبای منتقل کرده.این رنگین پوست بودن و لحظه داشتن دورنی ها رو واقعا خوب نشون دادن تو سریال از حق نگذریم.

(اینا حکم عرب های وستروس رو دارن :دی)
    دورنی ها متمدن ترین خاندان وستروس هستن ، با اینکه پایه و اساس اندلی دارن ولی سیستم طبقاتی و شوالیه گری مزخرف اونا رو ندارن مثلا حقوق برابر زنان در قانون ارث بری ، منطقه ای که حتی بعد از هجوم اگان هم ایستادگی کرد و هنوز که هنوز با کلمه شاهزاده صداشون میکنن.

بخش شمال افتضاح بود از نظر من ، اون چه وضع نشون دادن خاندان تن بود !! این حرف زدن برین و مارجری اصلا خوب نبود صحبت های جافری در خصوص کتاب سفید و سر دانکن بلند هم بسیار خوب بود ، بد ضد تو پر جیمی

در کل راضی هستیم 9

14. 13 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود .. شخصیت های جدید ( رد وایپر و داریو ناهاریس جدید ) خیلی خوب بودن
    ولی من از قسمت هایی که کلیسی رو نشون میده زیاد خوشم نمیاد همش در حال ازاد کردن برده هاس هیچ مشکلیم که براش پیش نمیاد هیچ همه هم باش متحد میشن
    سکانس های کینگز لندینگ که خیلی خوب بوذ هم جیمی هم تیریون
    ولی چیزی که واسم عجیب بود این بود که جان اسنو اصلا در اون حد واسه راب و مادرش ( اسمش یادم رفت ) ناراحت نبود ! بعدم بیشتر به فکره دفاع مقابل وحشیا بود تا این که به فکره برادر و خواهراش باشه و این که بخواد برگرده
    به هر حاال قسمت خوب بود نمره منم 9

16. 11 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

بنده از مدیران عزیز خواهش می کنم این سیستم نظر سنجی رو برگردونن به حالت قبلی ببینیم کدوم با سلیقه ای 4 داده
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

18. 11 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

خب لازم نیست ادمین این کارو کنه من 4 دادم پست قبلو می خوندی می فهمیدی ها