برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 10 از 11 اولیناولین ... 891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 105
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Fargo | بحث و تبادل درباره ی فصل اول

در این تاپیک میتونید درباره ی مینی سریال جدید شبکه ی FX بحث و تبادل نظر کنید. فقط اگر موضوعی حاوی اسپویلر بود حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید و قبل از نوشتن حتما اعلام کنید که درباره ی کدوم اپیزود مینویسید.

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fargo | بحث و تبادل درباره ی فصل اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    صحنه ی کشته شدن اون مربی بدن ساز و قضیه 1 میلیون دلار کاملا خارج از خط داستان اتفاق افتاد و به هیچ نتیجه هم نرسید ...
    پیشنهاد میشه فیلم سینماییِ Fargo رو هم ببینین، با توجه به اونجا این قضیه‌ی 1 میلیون دلار و این چیزا هم کاملاً براتون شفاف میشه.

3. 6 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,141 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Filmer نمایش پست ها
    پیشنهاد میشه فیلم سینماییِ Fargo رو هم ببینین، با توجه به اونجا این قضیه‌ی 1 میلیون دلار و این چیزا هم کاملاً براتون شفاف میشه.
    همه ی این حرف ها که دوستان میگند سبک کارگردانه ، قسمتیش از فیلم اقتباس شده و ... درسته ولی ! وقتی یه سریال رو یه بیننده مثل من بصورت جداگانه میبینه ( بدون پیش زمینه قبلی ) برداشت متفاوتی از این موارد داره . اگه قرار بود تو فیلم جوابش رو بدند اصلا اوردن این صحنه تو سریال بیهوده بود همونطور که تو پست قبلیم گفتم ...

5. 4 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    همه ی این حرف ها که دوستان میگند سبک کارگردانه ، قسمتیش از فیلم اقتباس شده و ... درسته ولی ! وقتی یه سریال رو یه بیننده مثل من بصورت جذاگانه میبینه ( بدون پیش زمینه قبلی ) برداشت متفاوتی از این موارد داره . اگه قرار بود تو فیلم جوابش رو بدند اصلا اوردن این صحنه تو سریال بیهوده بود همونطور که تو پست قبلیم گفتم ...
    فیلم قبل از سریال بوده و جوابی بهتون نمیده، من منظورم این بود که برای شفاف شدن این قضایایی که یه جورایی مثل داستان فرعی توی سریال اتفاق افتادن (و همچنین در راستای بیشتر لذت بردن از داستان سریال) پیشنهاد میشه فیلم اصلی رو ببینید. در واقع این بخش از سریال گذری به فیلم اصلی و دنباله ای برای اون بوده که به نظرم خوب هم در بدنه ی سریال قرارش دادن.
    البته اوردنش توی سریال شاید زیاد در مسیر بطن اصلی سریال نبوده ولی بیهوده ی بیهوده هم نبوده، از یه طرف هیجان زیادی داشته برای کسایی که فیلم رو قبلا دیدن و از طرف دیگه هم یک داستان فرعی خوب برای کسایی بوده که فیلم سینمایی رو ندیدن.

7. 7 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    158
    از این کاربر 806 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

بادیدن مارتین فریمن لعنتی همیشه به این فکر می افتم که آیا می تونه از این معرکه تر باشه؟
    جواب واضحه.
    میون بازیهای هماهنگ این مینی سریال فریمن داره برای خودش آقایی می کنه. جناب هیتمن هم که منو یاد Counsulting Criminal (جنایتکار مشاور) شرلوک جناب اندرو اسکات می اندازه.

پایان حساب شده...

سکانس آخر به معنی واقعی کلمه راه رفتن روی یخ نازک (ضرب المثل انگلیسی: ریسک کردنو خطر کردن) استعاره باحالی بود.

9. 12 کاربرِ زیر از Serenita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Let's get OUTTA here
    سپاس
    17
    از این کاربر 76 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

این که اولش مینویسه داستان واقعیه راسته؟
    این یارو Lorne Malvo هم خیلی شبیه این دوبلوره س، همون که تو هوش سیاه بود. اصلا فکر کنم از همین سریال هوش سیاه خودمون تقلید کردن! هم قیافش هم استیلش هم کارهایی که میکنه.
    پسر Tom Hanks هم خیلی شبیه خودشه.
    تاحالا هم ندیده بودم کسی تو فیلمی پلیسهای خودشونو ضعیف نشون بده. عجیب بود واسم.
    در کل سریال خوبی بود. با فضای یخیش حال کردم. ولی به نظرم داستانش مثل برکینگ بد کشش لازمو نداشت.

11. 2 کاربرِ زیر از Sayasla بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    58
    از این کاربر 234 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayasla نمایش پست ها
    اقتباص سینمایی هست به این معنی نیست که دقیقا مثل واقعیت باشه ممکنه 10 درصد واقعیت باشه ولی به هر حال از واقعیت برداشت شده بیشتر به خاطر تاثیر گزاری این رو اول اثر قید میکنند به نظرم

13. 6 کاربرِ زیر از bestmovie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 652 بار در 99 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayasla نمایش پست ها
    الکی نوشته
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestmovie نمایش پست ها
    ممکنه 10 درصد واقعیت باشه ولی به هر حال از واقعیت برداشت شده
    کلا واقعی نیست برای جذب بیننده مینویسه این داستان واقعی است.

15. 3 کاربرِ زیر از nima3333 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fargo | اخبار,تریلرها و اسپویلرهای فصل دوم سریال

فارگو عالی بود....عالی.فقط من یه تئوری راجع به سریال داشتم.
    با خودم میگفتم اگه سازندگان میتونستن تمام اون سورپرایز های بی نظیر رو تو همون فصل اول خالی نکنن و اصلا داستانی که الان دارن قبل از حوادث فصل 1 مینویسن رو از سال های قبل شروع میکردن تا فصل 2 بجای 1 در فصل اول قرار میگرفت. مثلا خط روایات گذشته لستر نایگارد رو هم میساختن و بیشتر روی شخصیت و گذشته اش کار میکردن. اینطور میشد کشش سریال رو بیشتر کرد و همه جذابیت ها تو تک مینی سیزن قرار نمیگرفت.
    یعنی میتونستیم همانند بریکینگ بد در فصل مثلا پنجم شاهد یک فصل تراژدیک باشیم.
    الان ممکنه با این رویه خط داستانی یه جورایی آینده مینی سریال خاطره انگیزی مثل فارگو در خطر قرار بگیره.
    یا میتونستن همون تک سیزنی کنن یا همون تئوری ای که من گفتم رو پیاده میکردن.در هر حال اینا فعلا فقط در حد حرفه. چه بسا اصلا فصل 2 هم یک فصل بینظیر بشه. با توجه به اینکه خط داستانی نسبت به فصل قبل کاملا تغییر کرده. یه چیزی شده تو مایه های True Detective

دوستان. یک سوال داشتم. شنیدم فصل 2 سریال فارگو شامل 2 پایلوت میشه. صحت داره؟

17. 8 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    599
    از این کاربر 372 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima3333 نمایش پست ها
    الکی نوشته

کلا واقعی نیست برای جذب بیننده مینویسه این داستان واقعی است.
    ای بابا. من همش نگاه میکردم پیش خودم میگفتم این قاتل ه عجب آدم خفنی بود. فک میکردم واقعی بوده داستانش.
    مخصوصا اونجا که رفت تو ساختمون همه رو کشت فکر میکردم تو واقیت این کار رو کرده
    هرچند بعضی جاها به خودم میگفتم اگه واقعی باشه یه جاهایی و داستانهای بعضی از شخصیتها رو پلیس به این دقت نمیتونسته فهمیده باشه که نویسنده داستان بنویسه از روش . یعنی شک میکردم ولی اون اول که مینوشت خیلی آدمو قانع میکرد واقعیه.
    در هر صورت خوشحالم که تو طول مدتی که سریال رو نگاه میکردم گول خوردم. هیجانش بیشتر شد برام.

19. 6 کاربرِ زیر از hassak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fargo | اخبار,تریلرها و اسپویلرهای فصل دوم سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Overlord93 نمایش پست ها
    فارگو عالی بود....عالی.فقط من یه تئوری راجع به سریال داشتم.
    با خودم میگفتم اگه سازندگان میتونستن تمام اون سورپرایز های بی نظیر رو تو همون فصل اول خالی نکنن و اصلا داستانی که الان دارن قبل از حوادث فصل 1 مینویسن رو از سال های قبل شروع میکردن تا فصل 2 بجای 1 در فصل اول قرار میگرفت. مثلا خط روایات گذشته لستر نایگارد رو هم میساختن و بیشتر روی شخصیت و گذشته اش کار میکردن. اینطور میشد کشش سریال رو بیشتر کرد و همه جذابیت ها تو تک مینی سیزن قرار نمیگرفت.
    یعنی میتونستیم همانند بریکینگ بد در فصل مثلا پنجم شاهد یک فصل تراژدیک باشیم.
    الان ممکنه با این رویه خط داستانی یه جورایی آینده مینی سریال خاطره انگیزی مثل فارگو در خطر قرار بگیره.
    یا میتونستن همون تک سیزنی کنن یا همون تئوری ای که من گفتم رو پیاده میکردن.در هر حال اینا فعلا فقط در حد حرفه. چه بسا اصلا فصل 2 هم یک فصل بینظیر بشه. با توجه به اینکه خط داستانی نسبت به فصل قبل کاملا تغییر کرده. یه چیزی شده تو مایه های True Detective

دوستان. یک سوال داشتم. شنیدم فصل 2 سریال فارگو شامل 2 پایلوت میشه. صحت داره؟
    در این جور موارد بنظر من کارکترا بک گراند نداشته باشن خیلی بهتره؛ خب یکی از برتری های فارگو نسبت به بقیه سریال ها همین یهویی بودنش بود
    این دیگه مینی سریاله، ما باید دیدمون رو عوض کنیم، درمورد ترو دیتکتیو هم همین طور
    من که چیزی نخوندم در این مورد که دو تا پایلوت داشته باشه...
    Ma nama Jeff

21. 12 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 10 از 11 اولیناولین ... 891011 آخرینآخرین