برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 105
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Fargo | بحث و تبادل درباره ی فصل اول

در این تاپیک میتونید درباره ی مینی سریال جدید شبکه ی FX بحث و تبادل نظر کنید. فقط اگر موضوعی حاوی اسپویلر بود حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید و قبل از نوشتن حتما اعلام کنید که درباره ی کدوم اپیزود مینویسید.

سپاس
    1,657
    از این کاربر 695 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fargo | بحث و تبادل درباره ی فصل اول

به نظرم true detective یه سر و گردن از فارگو بالا تر بود
    کسی اون آهنگ اپرا رو که باهاش پلیسا ریختن تو خونه داره؟
    پیدا نکردم تو تاپیک

3. 6 کاربرِ زیر از Barney بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

خبر رسمی بازگشت سریال Fargo برای فصل دوم ، عکس پیوست شد.
    تصاویر پیوست شده

5. 13 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,141 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

خیلی وقت پیش چند قسمتش رو دانلود کردم اما امروز بالاخره تصمیم گرفتم ببینمش ، اول یه سرچ کردم دیدم مثل اینکه Rate بالایی داره و داستانش رو که خوندم ناخوداگاه یاده True Detective افتادم پس با این پیش زمینه که یه سریال تو مایه های TD هستش به تماشا نشستم قسمت اول واقعا خوب بود ، برخلاف TD یه تم کمدی داشت که اتفاقا در کنار قتل ها حس جالبی داشت اما 3 قسمت بعدی واقعا نه در حد Rate بالاش بود و نه حتی در حد همون قسمت اول ، بیشتر از لذت دارم از دست خنگ بودن رئیس پلیس ها عذاب میکشم ! اخه مگه میشه اینقدر راحت از کنار یه قاتل گذشت ؟ تا اینجا یعنی قسمت 4 فارگو OverRated ترین سریالی هست که تا حالا دیدم ، نمیدونم بهتر میشه یا نه ولی تا الان اصلا راضی کننده نبوده ...

7. 6 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    خیلی وقت پیش چند قسمتش رو دانلود کردم اما امروز بالاخره تصمیم گرفتم ببینمش ، اول یه سرچ کردم دیدم مثل اینکه Rate بالایی داره و داستانش رو که خوندم ناخوداگاه یاده True Detective افتادم پس با این پیش زمینه که یه سریال تو مایه های TD هستش به تماشا نشستم قسمت اول واقعا خوب بود ، برخلاف TD یه تم کمدی داشت که اتفاقا در کنار قتل ها حس جالبی داشت اما 3 قسمت بعدی واقعا نه در حد Rate بالاش بود و نه حتی در حد همون قسمت اول ، بیشتر از لذت دارم از دست خنگ بودن رئیس پلیس ها عذاب میکشم ! اخه مگه میشه اینقدر راحت از کنار یه قاتل گذشت ؟ تا اینجا یعنی قسمت 4 فارگو OverRated ترین سریالی هست که تا حالا دیدم ، نمیدونم بهتر میشه یا نه ولی تا الان اصلا راضی کننده نبوده ...
    این دقیقا همون حسیه که من داشتم.
    قسمت اول فوق العاده.قسمتای 2 تا 5 ضعیف و overrated.قسمتی6تا9 به همان قدرت قسمت اول.و متاسفانه قسمت پایانی خیلی داستانو عجله ای جمع میکنه و یکم ضعیف تموم میشه.
    در کل بنظرم ریتش یکم زیادی بالا هست.ریت 8.6براش مناسب تره

9. 5 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alex vause نمایش پست ها
    خیلی وقت پیش چند قسمتش رو دانلود کردم اما امروز بالاخره تصمیم گرفتم ببینمش ، اول یه سرچ کردم دیدم مثل اینکه rate بالایی داره و داستانش رو که خوندم ناخوداگاه یاده true detective افتادم پس با این پیش زمینه که یه سریال تو مایه های td هستش به تماشا نشستم قسمت اول واقعا خوب بود ، برخلاف td یه تم کمدی داشت که اتفاقا در کنار قتل ها حس جالبی داشت اما 3 قسمت بعدی واقعا نه در حد rate بالاش بود و نه حتی در حد همون قسمت اول ، بیشتر از لذت دارم از دست خنگ بودن رئیس پلیس ها عذاب میکشم ! اخه مگه میشه اینقدر راحت از کنار یه قاتل گذشت ؟ تا اینجا یعنی قسمت 4 فارگو overrated ترین سریالی هست که تا حالا دیدم ، نمیدونم بهتر میشه یا نه ولی تا الان اصلا راضی کننده نبوده ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mvt نمایش پست ها
    این دقیقا همون حسیه که من داشتم.
    قسمت اول فوق العاده.قسمتای 2 تا 5 ضعیف و overrated.قسمتی6تا9 به همان قدرت قسمت اول.و متاسفانه قسمت پایانی خیلی داستانو عجله ای جمع میکنه و یکم ضعیف تموم میشه.
    در کل بنظرم ریتش یکم زیادی بالا هست.ریت 8.6براش مناسب تره
    دوستان بعضی وقتا نباید به چشم سختگیرانه به قضایا نگاه کرد اولین اشتباه بزرگ شما این بود که این سریالو
    با td مقایسه میکنید و انتطار دیدن سریالی تو سبک اونرو دارید و وقتی اینطور نمیشه نا امید میشید
    وقتی سریال رو میبینید همش در حال مقایسه با td هستید و منتطرید یه جایی سریال مثل td ناگهان اوج بگیره
    در صورتی که این سریال از همون اول تو اوج بوده و شما ازش لذت نبردید

و اما رییس پلیس :
    این بشر نماد یه پلیس مفت خور و تنبله نه اینکه به قضایا شک نکرده بلکه نمیخواد خودشو درگیر همچین پرونده ی
    سنگینی کنه اونم درحالی که مدت زیادی به بازنشستگیش نمونده بنا بر این سعی در ماسمالی کردن قضایا داره.

11. 9 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    دوستان بعضی وقتا نباید به چشم سختگیرانه به قضایا نگاه کرد اولین اشتباه بزرگ شما این بود که این سریالو
    با td مقایسه میکنید و انتطار دیدن سریالی تو سبک اونرو دارید و وقتی اینطور نمیشه نا امید میشید
    مهیار جان اتفاقا قبل از ترو دیتکتیو من فارگو رو دیدم.نمیگم سزیال بدی بود ولی توی قسمتای 2تا5 یکم تکراری بود.

13. 5 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    722
    از این کاربر 1,615 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

من تقزیبا تمام فیلم های برادران کوهن رو دیدم و خود فیلم فارگو رو هم قبلا دیده بودم
    با کل سریال بشدت حال کردم
    قبول دارم قسمت اول بسیار فوق العاده بود و چند قسمت بعد یکم اوضاع آروم تر شد ولی اگر سریال پایین نداشته باشه آدم خیلی اوج براش معنا پیدا نمیکنه
    این رو هم میخواستم بگم که تفکر برادران کوهن در تار و پود سریال تنیده شده بود و اگر باهاش آشنا نباشین بعضی صحنه ها براتون احمقانه جلوه میکنه
    اگر بخواهیم این تفکر رو در یک کلمه خلاصه کنیم....Coincidence
    اصلا کل سریال پیرامون اتفاق هایی است که به صورت تصادفی و کمی بی منطق همرویداد میشوند
    مثل ملاقات و رو در رویی متعدد قاتل با پلیس در خیابان...یا برخورد لستر با قاتل پس از یکسال در لاس وگاس
    کلا خیلی بر پایه ی منطق نیست و برپایه ی تصادف است

15. 10 کاربرِ زیر از caviya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,141 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

امروز سریال رو تموم کردم ، سریال خیلی خوبی بود ولی بخاطر Rate بالاش و نامزد شدن واسه جوایز متعدد انتظار یه سریال فوق العاده و کاملا بی نقص رو داشتم که به خاطر یکی دو مورد به نظرم یه مقدار در کل Overrated بود ...

مورد اول : اصلا قضیه Lorne Malvo با Stavros Milos (صاحبت رستوران زنجیره ای ) رو کلا از سریال حذف کنیم ، کوچکترین تاثیری به نظرم تو روند داستان نداشت حتی تو شکل گیری شخصیت Malvo هیچ کمکی نکرد به نظرم ، صحنه ی کشته شدن اون مربی بدن ساز و قضیه 1 میلیون دلار کاملا خارج از خط داستان اتفاق افتاد و به هیچ نتیجه هم نرسید ...

مورد دوم : Lorne Malvo بیشتز از اینکه یه قاتل حرفه ای باشه یه قاتل روانی بود یا بهتره بگم انتظار داشتم اینطوری باشه تا قتل هایی که انجام میداد برام منطقی به نظر برسه ( صفت ها رو طبق برداشت خودم گفتم ) ولی متاسفانه شخصیت Malvo اینطوری پردازش نشده بود ...

در کل به فارگو امتیاز 8.7/10 رو میدم ...

17. 5 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

بهتره بگم انتظار داشتم اینطوری باشه تا قتل هایی که انجام میداد برام منطقی به نظر برسه
    جوابتون رو فکر کنم پست قبلی دادن، منطق تو این سریال چیز بی معنیه و اینکه بی منطق و اتفاقی بودن داستان ضعف سریال نیست، بلکه چیزیه که خود سازنده خواسته.
    مورد اولتون هم فکر نمیکنم ایراد باشه، از اینکه به داستان شاخ و برگ دادن که نمیشه ایراد گرفت

19. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    722
    از این کاربر 1,615 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

مورد اول : اصلا قضیه Lorne Malvo با Stavros Milos (صاحبت رستوران زنجیره ای ) رو کلا از سریال حذف کنیم ، کوچکترین تاثیری به نظرم تو روند داستان نداشت حتی تو شکل گیری شخصیت Malvo هیچ کمکی نکرد به نظرم ، صحنه ی کشته شدن اون مربی بدن ساز و قضیه 1 میلیون دلار کاملا خارج از خط داستان اتفاق افتاد و به هیچ نتیجه هم نرسید ...
    اصلا همین که به نتیجه نرسید باز هم طبق همون قضیه ی اتفاقات تصادفی و منطق بی منطقی است
    همون جوری که بعضی از حوادث به صورت تصادفی با هم جفت شدن، برخی دیگه از اتفاقات که باید به هم ربط پیدا کنن ، به جایی نمیرسند
    کلا برادران کوئن طرز تفکر خاصی دارند و یک madness ی توی همه ی آثارشون دیده میشه....چون به نظر خودشون دنیا همین طوره و به قول خودشون....It doesn't always make sense

21. 6 کاربرِ زیر از caviya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین