برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.81%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

3 2.44%
  • 5

0 0%
  • 6

6 4.88%
  • 7

14 11.38%
  • 8

42 34.15%
  • 9

36 29.27%
  • 10

21 17.07%
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 53
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت سوم

Season 4, Episode 3 | Breaker of Chains

خلاصه‌ی داستان این قسمت: پس از مرگ شاه جافری، تایوین لنیستر دادگاهی با قاضی‌های معین‌شده تشکیل می‌دهد تا تیریون را محاکمه کنند، استنیس در پی این است که اسمش را هرچه زودتر در کتابی که برای خودش می‌نویسد جای دهد تا اینکه در کتاب کس دیگری اسمش نوشته شود، دنریس طوفان‌زاد، مادر اژدهایان به شهر میرین رسیده است و...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت سوم

چقد از بیلیش بدم میاد یکی پیدا شه اونو بکشه راحت میشم
    عجب مغزیه این تایوین لنیستر دهن سرویس همه رو داره رو ی انگشتش میچرخونه وقتی داد زد هیچکی از پایتخت خارج نمیشه گفتم الان سانسا رو میگیرن تا بیلیشو دیدم گفتم بازم اینا دست به یکی کردن و اونجا که مخ تامن رو داشت میزد و از سرسی دورش کرد رو دوست داشتم کارش درسته
    تایوین-بیلیش-اولنا حالا هم که داره با وعده ی دادن عدالت دورن رو میاره سمت خودش آیا ابرین قبول میکنه؟؟؟!!!ببینیم تا کجا پیش میره

سرسی هم که از هر راهی برای رسیدن به هدفش استفاده میکنه باید دید جیمی با این تغییر کرکترش خام حرفای سرسی میشه یا نه
    آریا که چیز خاصی نداشت سکانسش مثل سکانسای سمول ولی مال جان خوب بود اگه لو برن که خود منس هم میریزه سرشون
    دنریس هم که مشغول آزاد کردن برده هاس و داره بازی بازی میکنه و از میسا بودن راضیه

استنیس هم که طلاش جور شد با قرضی که از بانک براووسی میگیره باید دید چه خواهد کرد

8
    [

3. 15 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID13 نمایش پست ها
    چقد از بیلیش بدم میاد یکی پیدا شه اونو بکشه راحت میشم
    عجب مغزیه این تایوین لنیستر دهن سرویس همه رو داره رو ی انگشتش میچرخونه وقتی داد زد هیچکی از پایتخت خارج نمیشه گفتم الان سانسا رو میگیرن تا بیلیشو دیدم گفتم بازم اینا دست به یکی کردن و اونجا که مخ تامن رو داشت میزد و از سرسی دورش کرد رو دوست داشتم کارش درسته
    تایوین-بیلیش-اولنا حالا هم که داره با وعده ی دادن عدالت دورن رو میاره سمت خودش آیا ابرین قبول میکنه؟؟؟!!!ببینیم تا کجا پیش میره

سرسی هم که از هر راهی برای رسیدن به هدفش استفاده میکنه باید دید جیمی با این تغییر کرکترش خام حرفای سرسی میشه یا نه
    آریا که چیز خاصی نداشت سکانسش مثل سکانسای سمول ولی مال جان خوب بود اگه لو برن که خود منس هم میریزه سرشون
    دنریس هم که مشغول آزاد کردن برده هاس و داره بازی بازی میکنه و از میسا بودن راضیه

استنیس هم که طلاش جور شد با غرضی که از بانک براووسی میگیره باید دید چه خواهد کرد

8
    احتمالا اشتباه میکنم ولی بانک براووس مال همون سیاهپوسته نبود که دنریس اومد ...؟

5. 5 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    احتمالا اشتباه میکنم ولی بانک براووس مال همون سیاهپوسته نبود که دنریس اومد ...؟
    نه! براووس شهر جکن هاکار ـه. اونجا Qarth بود.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

7. 14 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hypnos نمایش پست ها
    ینجور که بوش میاد مغز متفکره قتل جفری خود تایوین لنیستره با کمک مادر بزرگ مارجری و لرد بیلیش
    امین جان تئوری جالب و پیچیده ای بیان کردی ، ولی بعید میدونم تایون همخون خودش رو بکشه ، مادر بزرگ مارجی هم که میدونست جفری همچین آدمیه + اینکه قبلش با رانلی هم پیمان شده بودن و یه جورایی دشمن لنیستر ها بودن تا قبل از هم پیمان شدن با تایون ، تا اینجا کار مشخص شد لرد بلیش یکی از توطئه چین های قتل جافری بوده و فکر هم میکنم تنهای این کار رو کرده ، نکته ای که ذهنم رو مشغول کرده اینه چرا تا اینجا هیچکس یادی از بلیش هم نکرده

این قسمت هم خوب و به همه شخصیت ها به اندازه کافی بها داده شد ، من بیشتر منتظر واکر ها و داستان منس و پشت دیوارم . به این اپیزود هم 8.5 میدم.

پ.ن: یه خواهشی هم از دوستانی که کتاب ها رو خوندن دارم که به هیچ عنوان اسپویل نکنین

9. 15 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 248 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sassan نمایش پست ها
    دوست عزیز نجات سانسا ربطی به عشق کاتلین نداره، لرد بیلیش آدم خطرناکیه و هدف های شومی داره که برای رسیدن به آن به سانسا احتیاج داره، با ازدواج با سانسا میخواد لرد وینترفال بشه،
    الان اگه Arya بود میگفت «وینترفل!»

11. 7 کاربرِ زیر از hoda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود ، دقیقا داستان از صحنه مرگ جافری در عروسی و دستگیری تیریون و فراری شدن سانسا توسط سر دنتوس شروع میشه ، و اما این پتیر بالیش . انسانی معلون تر از این بشر رو کره خاکی وجود نداره.واقعا کسی نمیدونه دلیلش برای اینکارها چی هست و برای چی میخواد اینکار ها رو بکنه . به قول سانسا " همیشه یه لبخند رو لب داره ولی هیچ وقت چشماش نمیخنده " پتیار واقعا همچین موجودی است.کسی که حتی جافری رو کشته از نظر من همین شخص هست ، ولی دلیلش چی میتونه باشه نامعلوم.اپیزود خوبی بود از نظر داستانی اسم بردن از گلدن کمپانی و پسران دوم یکی از نکات برجسته این اپیزود بود.

ماورای اسپویل در این اسپویلر قرار گرفته :
    مشاهده محتوا اسپویلر

گلدن کمپانی توسط اوبرین مارتل تاسیس شده و کسی که الان دارن اون رهبری میکنه دست پادشاه پیشن واریس هست و کسی که دست پادشاه پیشن شاه دیوانه همراهیش میکنه پسر ریگار تارگرین اگان هست که اسمش به یانگ گریفن تغییر داده اونم دومین نفر برای حکومت پادشاهی تارگرین هست که هنوز زنده است.

صحبت های مارجری و مادربزرگش جالب بود ، یه طوری بهش گفت باید برای بار سوم ازدواج کنی .بعد صحنه جنازه جافری که بسیار مرا خوشحال کرد دوست داشتم سر نداشت جافری ولی نمیشد کاریش کرد.بعد هم صحبت های تامن و تایوین خیلی برام جالب بود ولی خدایش این تحریف داستانی سریال خیلی تو ذوق ادم میزنه اوریس کیم دی ؟ اصلا همچین پادشاهی عادلی نداشتن تارگرین ها : تاریخ سازی میکنن این مجموعه تلویزیونی از خودش نمیدونم چرا.اوبرین مارتل که هر چقدر بگیم ازش کم گفتیم ، این بشر هر چقدر میرم جلوتر بسیار تو دلبرو تر میشه صحبت کردن هاش و کار های که میکنه باعث میشه ادم باهاش هر دقیقه بیشتر ارتباط برقرار کنه.اول تایوین اومد بهش گیر داد که تو زدی نوه منو کشتی !! ولی خوب واقعا دلیلی نداره بخواد اوبرین نوه تایوین رو بکشه همین الان نوه دختریش تو دورن عقده برادر زاده اوبرین هست ، بعد اوبرین اینقدر خر نیست بیاد یه ادم رو بکشه بعد خودش تو وستروس نگه داره حتی با اینکه اینقدر کینه داره.قیافه اوبرین خیلی جالب بود وقتی خبر بهش دادن که اون تارگرین ها باز اژدها دار شدن یه جورایی خوشحال شد انگار ، واقعا حرف تیریون در خصوص تایون درست هست خب بلد پایان های تراژدیک رو به نفع خودش عوض کنه تو یه پایان تراژدیک بولتون ها و فری ها به سمت خودش کشوند.از یه سمت دیگه بعد از مرگ نوه اش دورنی های که از هفت پادشاهی لنیستر ها نفرت عیمقی دارن رو آورد سمت خودشون.این هوش سیاستمداری بالای رو میطلبه که از هر موقعیتی برای خودش بتونه متحد بکشونه بیرون.صحبت های پادریک و تیریون هم بسیار جالب بودن تیریون واقعا نشون داد شرافتمند ترین مرد تو هفت پادشاهی هست بعد از ند استارک من شاید شریف ترین مرد حال حاضر هفت پادشاهی رو لقب میدم.

اصلا در خصوص استنیس و داووس حرف نزنیم بهتر ، کلا این دو نفر و نقش استنیس رو تو سریال له کردن و خدا از سر تقصیر کارگردان بگذره خاندان تن رو کردن آدم خوار واقعا قومی با اون تمدن رو به گند کشوندن.

13. 10 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

داستان گردنبنده و سم توش و .... هم فکر کنم راهی به جایی نبره!
    ماروباش چقدر خیالپردازی کردیم سرش!

15. 7 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26
    از این کاربر 202 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود هم عالی بود. من نمیدونم بعضیا از یه سریال چه انتظاری دارن؟ دیالوگا به شدت قوی بود و شخصیتا چنان قوی پردازش شدن که از هیچکدومشون خسته نمیشی.
    درسته روال این اپیزود یه ذره کند بود، ولی یه سریال که فقط جنگ و کشت و کشتار نمیشه، بالاخره باید یه جورایی داستان بره جلو ...
    این پیتر بیلیش دیگه کیه! یعنی کارایی که میکنه دهن آدم باز میمونه که این چه موجودیه ...
    این اپیزود توی IMDB امتیاز 9.2 رو گرفت، یعنی فصل 4 تا الان زیر 9 نشده.
    بی صبرانه منتظر اپیزود بعدی هستیم ...
    Valar Morghulis

17. 12 کاربرِ زیر از QelThuzad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    69
    از این کاربر 100 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

این قسمت فقط اخرش قشنگ بود

19. 6 کاربرِ زیر از javat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

به قدر کفایت مسئله داشت (میراث قسمت‌های قبل) که از چنین قسمتی هم راضی باشم. 8 دادم
    یکی باید جلوی این "سفید" برده‌دوست رو بگیره (شخصا برای کله‌اش جایزه گذاشتم.)
    من چقدر از این "دختر" (مادر اژدها) متنفرم.

21. 21 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین