برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 40
    سپاس
    26
    از این کاربر 202 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad VS Game of Thrones | بحث و گفتگو

میدونم ژانر های این دو متفاوت هست، ولی هم اکنون این دو سریال به عنوان بهترین سریال ها شناخته میشن و هر دو درام هستند.
    Breaking Bad در سال 2008 شروع شد و در سال 2013 با 5 فصل به پایان رسید. امتیاز این سریال در حال حاضر 9.6 هست.
    Game of Thrones در سال 2011 شروع شد و اکنون فصل 4ـش در حال پخشه. امتیاز این سریال در حال حاضر 9.5 هست.

گات در عین فانتزی بودنش، در یک دنیای دیگه با قانون های متفاوت، دید واقعه گرایانه به داستان داره، و در یک قالب داستان قرون وسطایی - فانتزی روایت میشه. شخصیت اول به خصوصی نداره، و هر فصل شخصیت های اصلی تغییر می کنند و کاملا غیر قابل پیش بینی هست.
    برکینگ بد مقیاس کوچکتری رو روایت میکنه، نقش اول والتر وایت، یک معلم شیمی بازنشسته هست که دست به ساختن شیشه و کار های خلاف میزنه. داستان هم خیلی ماهرانه و هیجان انگیز روایت میشه.

اما
    بریکینگ بد شروع آرومی داشت، ولی گات شروع طوفانی داشته و در ضمن طرفدارای گات بیشتر هست. یعنی تعداد بیشتری این سریال رو میشناسند. ولی من شخصا طرفدار رو ملاک نمیدونم. چون سریالی مثل The Vampire Dairies از هر دو سریال بیشتر طرفدار داره.
    از لحاظ امتیاز بخوایم مقایسه کنیم BB الان در رأس IMDB قرار داره. اما پروژش تموم شدس، در حالی که GoT هنوز داره پخش میشه و قبل از شروع قسمت دوم فصل 5 بریکینگ بد، امتیازش 9.5 بود و در imdb زیر GoT قرار داشت.
    هدف از این بحث اینه که یه مقایسه ی کلی داشته باشیم و سلیقه ها رو بسنجیم و یه نتیجه ی کلی و منطقی بگیریم. (توهین و مسخره نکنید)
    به طور مثال من یه مقایسه ای میکنم:
    GoT و BB تا فصل سوم. آیا BB تا پایان فصل سوم اپیزودی مثل The Rains of Castamere داشت؟

Valar Morghulis

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad VS Game of Thrones | بحث و گفتگو

من دوست ندارم خودم رو به چالش بکشم () که بین این دو تا یکیو انتخاب کنم چون هر کدومشون به نوعی جایگاه ویژه ای برای من دارن
    میدونین آخه آدم وقتی عظمت گات رو میبینه ، داستان سرایی ـش رو و شخصیت های دوست داشتنیو خاکرستریش و موسیقی و ... لذت میبره از اون طرف بریکینگ بد رو داریم که اصن خدا بود ، این همه خاطره و این همه صحنه های به یاد موندنی ، داستان به شدت جذاب و بازی بازیگران هم که یکی از یکی بهتر
    دو تاش عالیه هر کی هر کدوم رو ندیده از امروز شروع به دیدن کنه
    مرسی بابت تاپیک

ویرایش: صحنه های جنسی موجود در GOT دو دلیل داره یک این که اینجور که من برداشت کردم از روی شبکه های هر شبکه ای یه سری برنامه و روتین داره واسه محتوای سریال هاش و به نوعی یه سری حد داره شبکه HBO هم جزو شبکه های بزرگسال محسوب میشه و چه بخوایم چه نخوایم این های باید باشن (چه خشونت چه صحنه های ...) حالا خوبه به سریال های STARZ گیر نمیدین. دلیل دوم هم خود کتاب درسته صحنه ها در سریال بیشترن اما در خود کتاب هم تا اونجایی که من در جایی خوندم این موارد جزو حوادث موجود در کتاب هست که این ها اقتباسش کردن .

3. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 53 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad تا الان بهترین سریالی بوده که دیدم. هنگ؛والتر؛اسکایلر؛جسی بازی های بسیار عالی داشتن ....
    GOT رو فقط شش هفت قسمت فصل اولشو دیدم. اصلا برام جذاب نبود. سر در نمی آوردم چی به چیه! صحنه های تهوع آور جن/ سی هم داشت. دلیت کردم فایلشو.
    حالا یه سوال! اگر از فصل 4 شروع کنم به دیدن؛ سر در می آرم؟ یعنی میشه شروع دیدنش رو از فصل 4 قرار بدم؟
    پی نوشت: موزیک تیتراژش واقعا قشنگ بود.

5. 3 کاربرِ زیر از ramshad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad نمایش پست ها
    breaking bad تا الان بهترین سریالی بوده که دیدم. هنگ؛والتر؛اسکایلر؛جسی بازی های بسیار عالی داشتن ....
    Got رو فقط شش هفت قسمت فصل اولشو دیدم. اصلا برام جذاب نبود. سر در نمی آوردم چی به چیه! صحنه های تهوع آور جن/ سی هم داشت. دلیت کردم فایلشو.
    حالا یه سوال! اگر از فصل 4 شروع کنم به دیدن؛ سر در می آرم؟ یعنی میشه شروع دیدنش رو از فصل 4 قرار بدم؟
    پی نوشت: موزیک تیتراژش واقعا قشنگ بود.
    داداش این بریکینگ بد شاهکاره
    ولی گات هم سریال عالی هست یعنی این سریال هم درام داره هم رومنس داره هم یخ جورایی تاریخیه هم تخیلیه هم فانتزیه
    اون صحنه های تهوع آور (؟!)هم که گفتی میتونی ردشون کنی بیشترشون به روند داستان لطمه ای نمیرسونن
    ولی حتما باید از فصل اول ببینی (داستان سریال خیلی پیوسته و چند لایست) اتفاقا فصل اول سریال یکی از بهترین فصل های سریاله
    موسیقی تیتراژش هم کار رامین جوادیه خودمونه:x
    Trump2016

7. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

have a little faith...
    سپاس
    834
    از این کاربر 564 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

من تازه میخوام برکینگ بد رو دانلود کنم از بس ازش تعریف شده! ولی بازی تخت و تاج رو 2 قسمت اولشو دیدم. خیلی موضوعش رو دوس دارم و به نظرم عالیه ولی در زمینه ی "صحنه" گندشو درآوردن!! ینی در حدی ک قید سریالو زدم فعلا!! حد رو رد کرده ... رغبت نمیکنم دانلود کنم بقیشو

9. 3 کاربرِ زیر از zakhar2atishe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

من br رو دیدم ولی اصلا خوشم نیومد ! حتی مجبور شدم یک فصلش رو رد بشم ولی got رو دوس دارم
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

11. 8 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zakhar2atishe نمایش پست ها
    من تازه میخوام برکینگ بد رو دانلود کنم از بس ازش تعریف شده! ولی بازی تخت و تاج رو 2 قسمت اولشو دیدم. خیلی موضوعش رو دوس دارم و به نظرم عالیه ولی در زمینه ی "صحنه" گندشو درآوردن!! ینی در حدی ک قید سریالو زدم فعلا!! حد رو رد کرده ... رغبت نمیکنم دانلود کنم بقیشو
    درسته game صحنه های زیادی داره ولی از نظر داستان فوق العاده قوی هست
    اگه قرار باشه به خاطر صحنه هاش فیلمیو ندید پس باید کلا قید فیلم خارجی رو زد یلاخره همشون محصول غربن دیگه
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

13. 5 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

have a little faith...
    سپاس
    834
    از این کاربر 564 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa777 نمایش پست ها
    درسته game صحنه های زیادی داره ولی از نظر داستان فوق العاده قوی هست
    اگه قرار باشه به خاطر صحنه هاش فیلمیو ندید پس باید کلا قید فیلم خارجی رو زد یلاخره همشون محصول غربن دیگه
    بله خب ما هم صحنه ندیده نیستیم!توی همه فیلمایی ک دیدم هم وجود داشته و مشکلی نداشتم باهاش. ولی این واقعا شورشو دراورده. درکل هرکسی معیاری داره برا فیلم دیدن. به کسایی ک مث من به صحنه ی بیش از حد اهمیت میدن , "دانلود"این سریال توصیه نمیشه مگر اینکه از دوستشون بگیرن بدون زحمت دانلود.حداقل ادم دلش نسوزه!

15. 5 کاربرِ زیر از zakhar2atishe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,351
    از این کاربر 753 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

معلومه که بریکینگ بد
    البته به‌‌ ژانر مورد علاقه ی فرد هم خیلی بستگی داره.ولی بهتره صبر کنید گیم هم تموم شه تا بهتر قضاوت کنید شما دکستر رو ببینید چطور تموم کردن؟ الان چیزی که بریکینگ بد رو از خیلی از سریال ها متمایز کرده پایان فوق العاده اش بوده گیم هم سریال خیلی خوبیه ولی بری من در حد بریکیک بد نه.امسال هم همه جوایز برای گیم اف ترونسه چون دیگه در حال حاضر رقیب درست حسابی نداره. امیدوارم حداقل مث بریکینگ بد زود تموم نشه و فعلنا ادامه داشته باشه

17. 5 کاربرِ زیر از :: ERFAN :: بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

Breaking-Bad فوق العاده بود فکر نکنم مقایسه این 2تا با هم درست باشه

19. 3 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

هر کدوم تو ژانر خودشون بهترینن.ولی به نظر من بعد از پایان گیم آف ترنز باید این نظرسنجی انجام بشه.

21. 7 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین