برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 40
    سپاس
    26
    از این کاربر 202 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad VS Game of Thrones | بحث و گفتگو

میدونم ژانر های این دو متفاوت هست، ولی هم اکنون این دو سریال به عنوان بهترین سریال ها شناخته میشن و هر دو درام هستند.
    Breaking Bad در سال 2008 شروع شد و در سال 2013 با 5 فصل به پایان رسید. امتیاز این سریال در حال حاضر 9.6 هست.
    Game of Thrones در سال 2011 شروع شد و اکنون فصل 4ـش در حال پخشه. امتیاز این سریال در حال حاضر 9.5 هست.

گات در عین فانتزی بودنش، در یک دنیای دیگه با قانون های متفاوت، دید واقعه گرایانه به داستان داره، و در یک قالب داستان قرون وسطایی - فانتزی روایت میشه. شخصیت اول به خصوصی نداره، و هر فصل شخصیت های اصلی تغییر می کنند و کاملا غیر قابل پیش بینی هست.
    برکینگ بد مقیاس کوچکتری رو روایت میکنه، نقش اول والتر وایت، یک معلم شیمی بازنشسته هست که دست به ساختن شیشه و کار های خلاف میزنه. داستان هم خیلی ماهرانه و هیجان انگیز روایت میشه.

اما
    بریکینگ بد شروع آرومی داشت، ولی گات شروع طوفانی داشته و در ضمن طرفدارای گات بیشتر هست. یعنی تعداد بیشتری این سریال رو میشناسند. ولی من شخصا طرفدار رو ملاک نمیدونم. چون سریالی مثل The Vampire Dairies از هر دو سریال بیشتر طرفدار داره.
    از لحاظ امتیاز بخوایم مقایسه کنیم BB الان در رأس IMDB قرار داره. اما پروژش تموم شدس، در حالی که GoT هنوز داره پخش میشه و قبل از شروع قسمت دوم فصل 5 بریکینگ بد، امتیازش 9.5 بود و در imdb زیر GoT قرار داشت.
    هدف از این بحث اینه که یه مقایسه ی کلی داشته باشیم و سلیقه ها رو بسنجیم و یه نتیجه ی کلی و منطقی بگیریم. (توهین و مسخره نکنید)
    به طور مثال من یه مقایسه ای میکنم:
    GoT و BB تا فصل سوم. آیا BB تا پایان فصل سوم اپیزودی مثل The Rains of Castamere داشت؟

Valar Morghulis

سپاس
    0
    از این کاربر 8 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad VS Game of Thrones | بحث و گفتگو

الان آخرین قسمت سریال bb رو دیدم تو حال خودم نیستم اصلا هر چی که بیشتر از سریال میگذره بیشتر به ارزشش پی میبرین عالیه خودم فصل 1 و 2 به زور دیدم ولی بعدش خیلی جذاب شد
    GOT هم عالیه اصلا هر دو رو حتما ببینید اگه فقط میخواین 2 تا سریال در عمرتون ببینید اون 2 تا سریال اگه این دو نباشه اون دنیا سخت پشیمون میشید از ما گفتن بود

3. 8 کاربرِ زیر از 4030saeed بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Sopranos
    سپاس
    918
    از این کاربر 933 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

خوشم اومد یکی تو صفحه اول گفته بود جفتشون باید جلوی سوپرانوس بوق بزنن یه خورده متعصبانه هست ولی تو این که سوپرانوس #بست شو اِوِر هست شکی نیست . صحبت از هر سریال بزرگ و مقایسه ای میشه سوپرانوس هم میاد وسط :D

5. 11 کاربرِ زیر از coolsmoker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

برکینگ بد که جای حرفی باقی نمیذاره! بدون شک بهترین سریال تاریخه که تمام نقدهاش مثبت بوده

7. 10 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

4 قسمت اول این فصل گیم اندازه یه تار مو والتر وایت هم ارزش نداره :دی
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

9. 13 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

هر چی سریالای بیشتری ببینید، انتخاب بهترینشون سخت تر میشه. برای من دیگه زیاد بحث اینکه بهترین سریال کدومه مطرح نیست. هر سریالی تو سبک خودش قشنگه. در مورد مقایسه این دو، برکینگ بد رو بخاطر واقع گرایانه ترش بهتر می دونم. ولی این چیزی از زیبایی گیم اف ترونز کم نمی کنه. در هر صورت سریال هایی مثل بوردواک ایمپایر و سوپرانوز و سانز آف انارکی رو حتی در سطح این دو سریال می بینم و انتخاب بهترین سریال بین این ها برای من سخته.

11. 6 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,910
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

هر دو قشنگن اما بریکینگ بد بنظرم بهتره وقتی تمومش کردم تا چند روز داغون بودم قسمت اخرش سکانسی که والتر و جسی به هم نگاه کردن و جسی با ماشین رفت فوق العاده بود...
    game of throne هم خوبه اما بغیر از چندتا شخصیتش باقیشون خوب بازی نمیکنن...{جان اسنو_تاریون لنستر_ند ادارد مرحوم_شاهزاده تارگرین**...
    من والا فقط گفتم Got روتموم کنم ببینم ملت میگن فلان و بهمان داستان چیه؟البته اخراش حال کردم با چندتا کاراکترش(همینایی که نوشتم)...
    در هر صورت دیدن هردو رو پیشنهاد میکنم امااگه کمبود وقت دارین بریکینگ بد رو اول ببینین...

13. 5 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط coolsmoker نمایش پست ها
    خوشم اومد یکی تو صفحه اول گفته بود جفتشون باید جلوی سوپرانوس بوق بزنن یه خورده متعصبانه هست ولی تو این که سوپرانوس #بست شو اِوِر هست شکی نیست . صحبت از هر سریال بزرگ و مقایسه ای میشه سوپرانوس هم میاد وسط :D
    من سریال زیاد دیدم ولی اینکه گفتن جفتشون باید جلوی سوپرانوس بوق بزنن درسته . به این دلیل که اگه سوپرانوس و شخصیت تونی سوپرانو نبود . شخصیتایی مثل ویک مکی سریال د شیلد یا والتر وایت برکینگ بد هرگز ساخته نمیشدن . تحولی که سوپرانوس و جیمز گاندولفینی تو دنیای تلوزیون انجام دادن یه کار فوق العاده بود . کلا کاری کرد تلوزیون از سینما جلو بزنه!.

من خودم دو سریال برتر عمرم اولیش سوپرانوسه . دومیش د شیلد . این 2 تا سریال خدان مخصوصا اینکه جفتشونم تقریبا مال یه زمانن . اینا بودن که تلوزیونو مطرح کردن و برکینگ بد و ... اگه سوپرانوس و شیلد نبودن الان شاید وجود نداشتن
    Farewell

15. 7 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    من سریال زیاد دیدم ولی اینکه گفتن جفتشون باید جلوی سوپرانوس بوق بزنن درسته . به این دلیل که اگه سوپرانوس و شخصیت تونی سوپرانو نبود . شخصیتایی مثل ویک مکی سریال د شیلد یا والتر وایت برکینگ بد هرگز ساخته نمیشدن . تحولی که سوپرانوس و جیمز گاندولفینی تو دنیای تلوزیون انجام دادن یه کار فوق العاده بود . کلا کاری کرد تلوزیون از سینما جلو بزنه!.

من خودم دو سریال برتر عمرم اولیش سوپرانوسه . دومیش د شیلد . این 2 تا سریال خدان مخصوصا اینکه جفتشونم تقریبا مال یه زمانن . اینا بودن که تلوزیونو مطرح کردن و برکینگ بد و ... اگه سوپرانوس و شیلد نبودن الان شاید وجود نداشتن
    دقیقا...هنوزه هنوزه سریالی به سینمایی سوپرانوس و سریالی به تاریکی و تلخی شیلد نیومده(حالا وایر از نظر جنبه انتقدی و تلخی تقریبا همسطح شیلده)!هردو شاهکار بودن

17. 6 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 8 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

من شخصا بازی تاج و تخت رو ترجیح میدم داستان جذاب تری داره.هیجان بیشتری داره که باعث میشه پاش میخ کوب بشی ولی برکینگ بد اینطوری نیست.من الان هر 5 فصلش رو دارم ولی حسم نمیگیره نگاه کنم ولی بازی تاج و تخت 1 قسمت مونده که ندیدم!

19. کاربر زیر از شینیگامی بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,652
    از این کاربر 19,922 بار در 1,355 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 《 Breaking Bad VS Game of Thrones | بحث و گفتگو 》

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani Vampire نمایش پست ها
    با سلام، اول از همه خدمت تمامی دوستان عارض بشم که بنده 5 دور برکینگ‌بد رو دیدم و بیشتر از 9 دور گات.
    از طرفداران پروپاقرص گات هستم و در عین حال برکینگ‌بد رو به عنوان یه سریال درجه یک و عالی می‌بینم! اما وقتی کار به مقایسه‌ی این دو سریال می‌کشه رگِ گاتیم باد می‌کنه و تخریب می‌کنم! چون این دو به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند!
    خلق کارکترای رئالی بسیار بسیار آسونه
    مثلا بریکینگ‌بد: یه معلم شیمی که شیشه‌سازه و موادفروش می‌شه
    دکستر یه پلیسه که قاتله
    مثلاً سریال بانشی یه دزده که کلانتره و.....
    منم همین الآن یه داستان به ذهنم رسید که خیلی هم جذابه! یه مترجم سریال که قاتله! کلا هم سه چهارتا تا شخصیت واسه‌ش می‌ذارم، خودم نقش اول، ممد والتر وایت نقش دوم، علی 8611442918421 هم نقش زن ممد احمد دُردی هم نقش اسلحه‌رسانی به من که قاتلم رو داره! آخه این که نشد داستان!
    شما دنیایی که مارتین ساخته و درش شخصیت‌های متعدد بسیاری هست رو می‌خوای با یه معلم شیمی‌ای که سرطان داره و صبح تا شب داره کوک می‌کنه اونم وسط یه بیابون سه روز بدون آب و غذا آخرشم همه‌رو می‌کشه و مساوی هم نداره مقایسه کنی؟؟؟ اشکال نداره موفق باشی!
    فعلاً صحبت‌هام همینه، اگر همه‌ی دوستان بخوان مثل دوست عزیزمون که قبل من پست گذاشته پست بدن، جنگ سریالی راه می‌افته که به‌نظرم باید براش تاپیک زده بشه! و من در اونجا در خدمت شما عزیزان خواهم بود
    اما راجب صحبت‌های دوست عزیزمون ariaaria

راجب موسیقی متن فقط بهت می‌گم یه بار اسم Ramin Djavadi رو توی گوگل بزن تا از زدن این حرفت پشیمون بشی! دوم اینکه مثلاً موسیقی باران کستمیر با موسیقی‌های بی‌بی قابل مقایسه هست؟؟؟
    این سه عکس رو هم فقط واسه اینکه گفتی فیلم‌برداری بی‌بی بهتره می‌ذارم تا بری یکم سرچ کنی و از گات سوتی بگیری

بعضی‌وقتا عوامل پشت‌صحنه رو می‌شه تو سریال دید!!!

من نمی‌دونم فیلم‌بردار چطوری این صحنه رو خلق کرده!!!

می‌دونم واجب شد یه دور دیگه بی‌بی رو ببینی، اما به عنوان کسی که 5 دور دیده توصیه می‌کنم نبینی!
    آقا به پشتوانه این کامنت مانی در دهن طرفداران BB خواهم زد، من به پشتوانه او داستانی خواهم ساخت، اشتراک دانلود فیلم و سریال را به رایگان در اختیارتان قرار خواهم داد من هم اعلام می کنم گات بهترین سریال بین این دو و بعد از این دو و بعد از تمام سریال هایی است که ساخته خواهد شد، هر چند در ادامه عکس اون لعنتی رو خواهید گذاشت، فصل آخر را به رخش خواهید کشید و کامنت مانی را خواهید کوبید، راجع به موسیقی که دیگه حرف نزنم که فر نخوریم خدایی ولی

دنیای مارتین
    >>>>>>>>>>>>> دنیای BB >>>>>>>>اتک>تاریخ سینما و تلویزیون>>>آثار فون...

21. 9 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234