برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,910
    از این کاربر 13,622 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

شما انتخاب کنید >> بهترین تیم کمدی سریالی<<

همیشه وقتی حرف از انتخاب "بهترین" وسط اوومده یا هدف "یک سریال یا فیلم" بوده یا "بهترین بازیگر"! اما فراموش نکنیم که اگر عنوانی(چه سریالی چه سینمایی) به موفقیت چشمگیر میرسه در وهله ی اول اون موفقیت رو مدیون تیم بازیگریش هست چرا که مجموع اونها هستن که در پایلوت و در ادامه(در اوایل داستان) مخاطب رو جذب خودشون میکنن و بعدا وارد فاز داستان و فضاسازی ها میشیم.

این تایپیک یک فرق اساسی با تمام نظرسنجی های مشابه خودش داره! چرا؟ برای مثال خود من هیچ "سیتکامی" مث فرندز برام نمیشه اما وقتی پای "بار کمدی" وسط میاد انقدری که من سر سریال "آفیس" خندیدم واقعا سر فرندز نخندیدم . برای شما هم مطمئنا این اتفاق رخ داده که "سریالی" رو برحسب هر اِلمانی دوست داشتید اما وقتی پای "تیم بازیگری" و "بارکمدی" وسط اوومده سریال دیگه ای رو ترجیح دادین

>> محبوب ترین تیم کمدی سریالی شما کدومه؟ <<

Friends

Seinfeld

Brooklyn Nine-Nine

The big bang theory

The Office - US

it's always sunny in philadelphia

How i met your mother

community

اگر تیم ـی در لیست نیست شما اضافه کنید

2. 22 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : شما انتخاب کنید >> بهترین تیم کمدی سریالی<<

سلام و تشکر برای یک تاپیک جذاب دیگه
    تقریبا ژانر کمدی یکی از ژانر هایی بوده که همیشه دوستش داشتم و سریال دیدن رو با این ژانر شروع کردم . حتی یک دوره ای نزدیک به ده سال پیش فقط فیلم کمدی میدیدم و حوصله ی فیلمهای سنگین و آروم رو نداشتم . البته الان برعکس شده و دیگه زیاد کمدی نمیبینم
    اما من هم مثل همه عاشق بازیگران فرندز هستم و جایگاه ویژه ای برای من دارند . البته باید بگم که کمدی هایی مثل شیملس و آفیس و ساینفلد رو هنوز ندیدم و در صورت دیدن شاید میتونست تاثییر زیادی روی انتخاب داشته باشه
    اما از کمدی هایی که دیدم سریال How I Met Your Mother واقعا برای من یک دنیا خاطره است و ارادت خاصی به این سریال دارم . این سریال رو با پخش میدیدم و جز بیاد ماندنی ترین دوران سریالی زندگی من بوده . سالها با بارنی ، لیلی ، مارشال ، تد موزبی و رابین شرباتسکی زندگی کردم و لحظات بیاد ماندنی زیادی رو برای من خلق کردن . حتی جمله ای که برای تبلیغ قسمت آخر بکار رفت رو هنوز یادمه . " سالها باهاشون خندیدیم و گریه کردیم ، الان وقت خداحافظی رسیده " یادمه بعد از تموم شدن قسمت آخر تا یک مدت دپرس بودم

یک سریال کمدی دیگه هم هست که برای من خیلی محبوبه و در یک پست دیگه توضیح میدم

4. 15 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم تیم محبوبم واسه سانی باشه؛ در عین منفور بودن، همه‌ی کارکترها عالی هستن
    یه تیم دیگه هم خیلی دوست دارم که تو تاپیک نیست؛ 6 بازیگر اصلی سریال The Good Place، فوق‌العاده دوست‌داشتنی و جذاب هستن. سریالش هم کمدی هوشمندانه، بامزه و آموزنده‌ایه و سریالی کمتردیده‌شده‌ست که پیشنهاد می‌دم برید ببینیدش
    و کَست محشر WWDITS فقط به یادشون افتادم کلی خندیدم
    ممنون از لوکای عزیز که پرکار بوده

6. 19 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

داشتم میومدم پایین بنویسم فرندز و برم، اما خب عکس ها رو دیدم و هوایی شدم

آخه مگه میشه از شلدون گذشت، کل کلش با لئونارد، صحبتش با پنی، دور همی رفقا برای بازی ...

یا مثلا از تد، دیوونه بازی های بارنی، سیلی های مارشال و کاندایی بازی درآوردن های رابین ...

و حتی از جری ساینفیلد، شکست های پی در پی جورج کاستانزا، خنده های شیطانی الین، کریمری که واسه خودش یه تیمه و اون نومنی که در یک کلام عاشقشم ...

نه. انتخاب بهترین تیم از بین اینا کار من یکی نیست

8. 14 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 843 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

شخصا بعد از دیدن Friends, Office, How I met your mother, Big bang theory و بقیه کمدی های حال حاضر فقط فهمیدم دنیای کمدی چندین دهه هست که مرده و همه تکرار مکررات هستن.
    به نظرم کمدی چارلی چاپلین، لورل و هاردی، وودی آلن و همه کمدین های کلاسیک خیلی خیلی بهتر از کمدی های الان بودن
    silence isn't empty it's full of answers

10. 7 کاربرِ زیر از Habibfallah بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,363
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

این تاپیک بد جور سرحالم اورد دیدن پوستر این سریالا یه عالمه خاطره رو برام زنده کرد
    تو این لیست اشنایی با مادر اولین سریالی بود که از تلویزیون دیدمش و عاشقش بودم اولین سریال سیتکامی بود که میدیدم و یه جورایی درک درستی نداشتم از اینکه چه سریال جذابیه این
    مطمئنا همه ما سریالایی مثل The Office - The big bang theory-Seinfeld-Friends رو دیدیم و کلی خاطره ی باحال داریم با این سریالا و حتی اگه فرصت دیدنشون رو نداشتیم تا الان تعریفشون رو از بقیه زیاد شنیدیم و یه شناخت کلی ازشون داریم که چقدر جذابن این سریالا ولی سریالی مثل community توی این لیست به نظرم نسبت به بقیه سریالا متاسفانه کمتر شناخته شدس و خیلیا هنوز ندیدن این سریال باید بگم که این سریال واقعا قشنگه و متفاوت اصلا شبیه چیزی نیست که شما دیدین و ایده های واقعا خلاقانه ای داره مطمئن باشین دیدن این سریال یکی از بهترین تجربه هاتون تو دیدن سریال میشه بدون هیچ شکی
    it's always sunny in philadelphia هم به تو چند فصل اخیرش جذابیت کمتر شده (حداقل برای من) ولی هنوزم یکی از خوبای سریالای طنزه که یه اکیپ دیوونه توش داره که روانیتون میکنن با کار های عجیب غریبی که میکنن
    به غیر سریالایی که تو این تاپیک بهشون اشاره شده Scrubs هم یه سیتکام دیدنیه که میتونه شما رو ساعت ها میخکوب کنه
    موفق باشید

12. 13 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,910
    از این کاربر 13,622 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

in memory of the big bang theory

14. 10 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :