برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

Watch Dogs | بازی دیگری که تبدیل به فیلم سینمایی میشود

اگر قبول داشته باشید "قلم" میتواند از "شمشیر" تیز تر باشد پس این را هم قبول میکنید که یک "گوشی هوشمند" میتواند از "تفنگ" مخرب تر باشد. چنین چیزی را در دنیای واقعی نمیتوان تصور کرد یا خیلی بعید به نظر میرسد ولی ایده ایست که در یکی از موردانتظار ترین بازیهای 2014 یعنی Watch Dogs استفاده شده است. "سگهای نگهبان" بازی جدید شرکت Ubisoft است که 4 خرداد ماه برای Pc/Xbox360/Xbox1/Ps3/Ps4 عرضه میشود و سبک "Open World" خواهد داشت.این بازی داستان شخصی به نام "آیدن پیرس" را بیان میکند که با گوشی هوشمند خود تمام شیکاگو را در چنگال خویش محبوس ساخته است.

شرکت فیلمسازی Ubisoft Motion Pictures که از زیرشاخه های یوبیسافت است درحال پی ریزی مراحل نخست فیلم سینمایی برگرفته از داستان Watch Dogs میباشد. این شرکت هم اکنون درحال آماده سازی فیلم Assassin’s Creed است که این فیلم نیز برگفته از فرنچایز موفق یوبیسافت است که باهمین نام سالانه عرضه میشود.این فیلم درسال 2015 اکران میشود و Michael Fassbender نقش اول فیلم است.
    پایگاه خبری DeadLine خبری منتشر کرده که برطبق آن نویسندگان فیلم Zombieland یعنی Rhett Reese و Paul Wernick در حال نگارش داستان Watch Dogs هستند.این دونفر داستان DeadPool را نیز نوشته بودند که بعد از عرضه ی آن استقبال خوبی از آن به عمل آمد ولی ازسوی کمپانی Fox و 20th Century برای ساخته شدن فیلم سینمایی تائید نشد. این دونفر داستان فیلمی تخیلی موسوم به Epsilon را نیز بایکدیگر نوشته اند وقرار است تهیه کننده ی سریال Arrow یعنی Greg Berlanti کارگردانی آن را انجام دهد.

بازی Watch Dogs گیمر را درشرایط یک "هکر" قرار میدهد.تنها سلاح شما گوشی است که همراهتان تاانتهای بازی حضور دارد و شما توسط آن تقریبا همه چیز را هک میکنید و به هر جا که بخواهید نفوذ میکنید.شخصیت اصلی داستان یک هکر قابل است وازین قابلیت برای مقابله با افراد شرور شیکاگو استفاده میکند.افرادی که گویا با گذشته ی این شخصیت ارتباط زیادی دارند و "آیدن پیرس" یعنی شخصیت اصلی داستان برای اجرای عدالت آنطور که خودش میخواهد وارد عمل میشود.

باید منتظر ماند و دید که آیا سازندگان فیلم مربوطه میتوانند انتظارات را برآورده سازند یا بازهم قرار است فاجعه ای درصنعت سینما به وقوع بپویندد. پیش ازین خبر مربوط به ساخته شدن فیلم سینمایی Splinter Cell نیز منتشر شده بود. Splinter Cell نام عنوان محبوب یوبیسافت است که درسراسر جهان طرفداران بسیار دارد.

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Watch Dogs | بازی دیگری که تبدیل به فیلم سینمایی میشود

بازی ای که میخوام 200 تومن بالاش بدم .

این بازی چندین ساله روش کار شده و دارای سیستم بسیار پیچیده در طراحی هستش به طوری که گفته میشه 4000 NPC در بازی وجود داره
    (4000 هزار شخصیت متفاوت از افرادی که فقط دارن تو خیابون راه میرن! به دلیل وجود سیستم هک وقت زیادی روش گذاشتن)
    بعضی از ماموریت های فرعی بازی هم از روی همین NPC های بازی گرفته میشه به طور مثال با گوش کردن به تلفن یک شخص درخیابون متوجه میشید که فرد امیال شیطانی میخواد انجام بده و با قبول ماموریت جلوی فرد خطاکار رو میگیرید!

3. 14 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Watch Dogs | بازی دیگری که تبدیل به فیلم سینمایی میشود

من خودم خیلی منتظز این بازی شدم اون موقعه که بازی فار کرای 3 تریلرش اومد تریلر این هم اومد که قرار بود همراه با بازی اسپلینتر سل بلک لیست بیاد بعدش که ps 4 اومد گذاشتن برای خردادا ماه البته با این سیستمی که من دارم هنگ میکنه باید یه گرافیک جدید رم جدید خرید بعدشم یکی نیست بگه حالا بزارید بازیش بیاد بعد فیلمشو بساید اسپلینتر سل هم نقش سم فیشرو تام هاردی بازی میکنه که از نظر من بازیگر خیلی خوبیه یه شایعاتی هم هست که فیلم gta هم در حال ساخته که امیدوارم راست باشه

5. 9 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :