برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
107. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

2 1.87%
  • 4

1 0.93%
  • 5

1 0.93%
  • 6

5 4.67%
  • 7

21 19.63%
  • 8

30 28.04%
  • 9

28 26.17%
  • 10

19 17.76%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 43
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت چهارم

Season 4, Episode 4 | Oathkeeper

خلاصه‌ی داستان این قسمت: پس از اینکه دنریس طوفان‌زاد برده‌های شهر میرین را آزاد می‌کند، تمامی اربابان را همانطور که با بی‌رحمی بردگان را به صلابه کشیده بودند، با عدالت آنها را به صلیب می‌کشد، جیمی در پی وفا به قولی است که به کتلین استارک برای برگرداندن دو دخترش به وینترفل داده است و جان اسنو در حال تدارک حمله‌ای به خانه‌ی کرستر است که احتمال می‌دهد برادرش برن در آنجا باشد، در همین حین شاهد هدیه‌ای از جانب کسانی که فکر می‌کنند وایت‌واکرها خدایان حقیقی هستند به آنها هستیم...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت چهارم

هرچقدر هم که از بیلیش آدم بدش میاد ، نمیشه انکار کرد که کارهاش و صحبت هاش تا به الان توی روند سریال خیلی تاثیر داشته اگر به ند خیانت نکرده بود هیچ کدوم از این اتفاق ها نمی افتاد
    وقتی با واریس صحبت میکرد همیشه دیالوگ های عالی ای رد و بدل میشد ، حیف که دیگه پیش هم نیستن.
    این یارو لاک هم که به دیوار اومده همون زیردست روس بولتون ـه که دست جیمی رو قطع کرد . همونطور که رمزی گفت جان هم میتونه برامون خطرناک باشه ، فکر کنم برای دفع "خطر" اومده.
    تعریف لیدی اولنا از دوران جوانیش هم خیلی خوب بود . این تامن هم دیگه خیلی بچه ننس نه به اون داداش حیوانش نه با این! این یکی رو با شکلات میشه خر کرد نیازی به س.ک.س نیست!!!
    "هدیه ای به خدایان" معلومه پس وایت واکر ها هم خدایی دارن پشت دیوار! 2 قسمت قبل ملیسندرا میگه 2 تا خدا هست یکی Lord Of Light هست که میدونیم ، اون یکی ممکنه مال اینا باشه؟!
    "گوست" ماشالله چقدر بزرگ شده بود ، خیلی حال داد یارو از ترس افتاد زمین . این اسب وایت واکر ـه چقدر خفن بود ، اسکلتی بود . این والکر آخری فکر کنم آلفا شون بود خیلی ترسناک بود.
    چند دقیقه آخر عالی بود!
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 26 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    این والکر آخری فکر کنم آلفا شون بود خیلی ترسناک بود.
    ملیساندرای والکرا بود

5. 8 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

این قسمت بهتر از قسمت قبل بود بازم مثل قبل سکانس دنریس بی نمک وقت کشی بود با این حال صحنه که ارباب بین سه راه گیر میکنه و از هرطرف برده میاد و دیالوگی که پایین اواتارم زده موقعی که سرباز دنریس هم میره پیش برده ها هم جالب بود اون لحظات اخر که ارباب هارو به چوب میبنده واقعا دیدنی بود دیالوگ بین جیمی بران و تریون هم واقعا قشنگ بود جالب بود این الیسر که با جان اسنو لجه واقعا حرص ادمو در میاره کاشکی هرچه زودتر سرشو بشه زد این لوک هم با این که با جان اسنو رفیق شده ولی بنظر ریگی تو کفششه سرسی هم که خیلی کینه ای با این حال خیلی قشنگ بازی میکنه اولنا هم واقعا ادمای موزماریه با این برین هم زیاد حال نمیکردم خدارشکر سریع دکمه فرارو زد جان اسنو هم که داره میره به کرستر امیدوارم بتونه برن رو پیدا کنه صحنه دزدیده شد بچه و تبدیل شدنش هم واقعا ناراحت کننده بود
    7 دادم

7. 16 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    "هدیه ای به خدایان" معلومه پس وایت واکر ها هم خدایی دارن پشت دیوار! 2 قسمت قبل ملیسندرا میگه 2 تا خدا هست یکی Lord Of Light هست که میدونیم ، اون یکی ممکنه مال اینا باشه؟!
    فکرنکنم منظور خدا باشه اون مردک که پسرهارو به وایت والکرها میده واسه این که دخترهارو راضی کنه به اسم هدیه ای به خدا بهشون قالب کرده و سکانس اخر هم جالب بود اما نمیدونم بعد سه سال این وایت والکرها اخر میخوان بیان یا نه ؟ اینو اشکان باید رسیدگی کنه
    این قسمت نرمال بود نمیشه نمره بیشتر از 7 بدم ولی بیلیش جمله قشنگی واسه گیج کردن دشمناش گفت خیلی فلسفی بود ازشون سود ببری و بهشون ضربه بزنی بدون این که بهت شک کنن

9. 17 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

بخش دنی از 1 تا 10 بهش 1 میدم دیگه واقعا من با اینکه طرفدارش بودم ، از الان به بعد دیگه هیچ حسی نسبت به ایشون و خط داستانی ایشون چه در سریال و چه در کتاب ندارم دیگه شعورش در آوردن.

در خصوص لنیسترها باید بگم ، واقعا مقداری شرافت در وجود هر موجودی هست ، اینا هم قدری از این شرافت رو نشون دادن تا الان ، فقط این سرسی هست که رو عصاب ترین شخصیت ممکن در هفت پادشاهی هست ، به جای جافری باید این میمیرد که کار یه سره میشد .

این پتیار باید قاب گرفت گذاشت تو موضوع هنر جنگ ، به عنوان نابغه برنامه ریزی و جنگ پنهان.خدایش این پتیار بسیار آدم باهوشی هست.میدونه چی میخواد ، چه طوری میخواد و چگونه باید بهش برسه.یعنی هم چیز جلو دستش هست ، فکر نکنم تو زندگی چیزی به اسم فشار یا عجله رو کشیده باشه ، مگر اون لحظه که سرسی خنجر گذاشت زیر گلوش.

تایرل ها هم بد جور زیر آبی میرن ، از این خوشم میاد که معنی کلمه دست بالای دست بسیار است رو اینا نشون میدن . اگر یه تایوین دارن لنیسترها ، اینطرف تایرل ها چندتا تایوین دارن.

برین هم که رفت دنبال سانسا ، شمشیر ند هم همراهش ، امیدوارم عاقبت به خیر بشه

خدایش چرا خط داستانی برن رو بدونه دست سر دارن پیش میبرن ؟ کل زیبایی داستان به وجود دست سرد تو سریال بود از نظر من خصوصا اینکه اپیزود ده رو هم به اوج هیجان میرسونه این حضورش ولی با حضور اسنو در کرستر عملا قطعی شد که از سریال حذف میشه !! چقدر به خودم امید دادم که اضافه میشه (

و اما ادر ها !! Wtf !!! به قول دوستمون ، وقتی سریال هم حاوی اسپویل میشه برای کتاب خونه ها !! اینا کی بودن ؟ داستان اینا چی هست ؟ اینا از کجا پیدا شدن !!! اینطوری که بوش میداد سیستم طبقاتی دارن ادرها !! اولین طبقه شون میشن حاکمان و لردها ، بعدش میشن سرباز ها و در آخر هم میشن وایت واکر ها.

یکی از بچه ها گفت اینا وقتی به ادم دست میزنن واکر میشن چرا نیاز هست آدم بکشن همین دست بزنن واکر بشن ؟ میتونه این دلیل داشته باشه ، که بچه تازه متولد شد ، هیچ درکی از دنیا بیرون به اندازه انسان بالغ نداره یعنی ذهنش تهی هست ، هیچی رو به یاد نمیاره ، هیچی رو از یاد نمیبره ، نه دستور میگیره نه تعلق خاطری به دنیا داره برای همین اگر بتونی به قدرتی برسی بتونی به این ذهن خام و تهی دستور بدی راحت ترین شکل میتونی در بیاری ، برای همین میگه پیکر انسان از بچگی تراش میخوره.

در خصوص اینکه چرا ادم میکشن بعد واکر میکنن ، این هم قضیه زامبی ها رو داره ، وقتی میمری دیگه مغز وجود نداره که کار کنه ، تو اگر فقط یک فرمان به بدن وارد کنی یعنی بکش و بخور ، دیگه عملا داری کنترلش میکنی.

ولی خدایش اخرش خیلی خوب بود.

11. 15 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

این قسمت عالی بود
    از 10 دقیقه ی اول شروع میکنم که حرف نداشت از هر نظر
    چه دیالوگ چه طراحی صحنه چه موسیقی چه جلوه های ویژه
    با حرکت دنریس خیلی حال کردم ، خوب به سزای اعمالشون رسوندشون
    این لیتل فینگر لعنتی عجب نابغه ای ، با دیالوگاش خیلی حال میکنم بار فلسفی سریال رو ایشون خوب به دوش میکشه:D خدا میدونه برای سانسا چه نقشه هایی کشیده
    بعدش بخش پایتخت ، خوب بود خوشم میاد ند مرده ولی یادش زندست شمشیر دست خوب کسی افتاد لیاقت شمشیر رو داره...
    بخش شمال عالی بود این دفعه خیلی حال کردم
    Winter is coming
    با اون لهجه ای عالی شان بین بخونیدش

13. 16 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 38 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

اپیزود بدی نبود کلا با دنریس حال نمی کنم خیلی مسخره و فیلم هندیه داستانش
    ولی قسمت های گینگز لندینگ جالب بود دیالوگ های قشنگی داشت مخصوصا گفتگوی تیریون و جیمی
    لرد بیلیش هم که عشق منه منو یاد جوکر میندازه اونم شخصیت غیرقابل پیشبینی ای بود
    دیالوگاشم عالی بود(مخصوصا اونجا که میگه من همه چیزو ریسک واسه رسیدن به چیزی که می خوام ریسک می کنم سانسا میگه چی می خوای؟ میگه همه چیز
    شمال هم کم کم داره خط داستانیش جذاب میشه...
    راستی با این حرفای سرسی به جیمی مطمئن شدم جیمی متهم به قتل جفری میشه و به جای تیریون اینو می کشن

15. 12 کاربرِ زیر از marlboro بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S I S نمایش پست ها
    خدایش چرا خط داستانی برن رو بدونه دست سر دارن پیش میبرن ؟ کل زیبایی داستان به وجود دست سرد تو سریال بود از نظر من خصوصا اینکه اپیزود ده رو هم به اوج هیجان میرسونه این حضورش ولی با حضور اسنو در کرستر عملا قطعی شد که از سریال حذف میشه !! چقدر به خودم امید دادم که اضافه میشه (
    مشاهده محتوا اسپویلر
    stoneheart رو حذف نکنن ، کلدهندز بخوره تو سرشون
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

17. 10 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

تو این فصل ، داستان شمال وستروس خیلی داره قوت میگیره مخصوصا تو این اپیزود آخری ظف اصن یه حال و هوای متفاوتی داره شمال
    شاید اصن رفتم سراغ کتاب ... چون خیلی جاها خونده بودم کتاب خیلی عظیم تره ، دوستانی که خوندن ، واقعا همینطوره؟

19. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین