برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 47
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

Penny Dreadful | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Penny Dreadful نام جدید ترین سریال شبکه ی Showtime است که John Logan سازنده و تهیه کننده ی آن است.Sma Mendes وی را درامر تهیه کنندگی یاری میکند. سریال فوق کاری از استودیوهای انگلستان و ایالات متحده است ولی امتیاز پخش آن برای Showtime میباشد.داستان سریال درمورد مجموعه ای از موجودات خبیث و ترسناک است که در یک کلکسیون درکنار هم جمع شده اند.موجوداتی مثل فرانکنشتاین و دوریان گری و دراکولا و.... که همگی در کالبد انسانی درسریال ظاهر میشوند و روابط و داستانهای سریال را تشکیل میدهند.
    در ژانویه 2013 خبرساخت این سریال ازسوی "شوتایم" تائید شده و ساخت آن از نیمه ی دوم 2013 شروع شده است و چندروز قبل یعنی 11می 2014 پخش هفتگی اش آغاز شده است. ماه می 2013 Juan Antonio Bayona پذیرفت که کارگردان این سریال باشد.لازم به ذکر است سازنده ی سریال یعنی John Logan به دلیل علاقه ای که به ژانر وحشت و خوناشامی دارد نویسندگی تمام قسمتهای سریال را برعهده دارد. 8 قسمت فصل یک توسط "آنتونیو بایونا" کارگردانی میشود و افرادی دیگری همچون Coky Giedroyc, James Hawes و Dearbhla Walsh اورا در ضبط بقیه ی اپیزودها یاری خواهند کرد.

Josh Hartnett بازیگر نقش Ethan Chandler: شخصیتی درون گرا و مبهم با پیچیدگی های ذهنی زیاد
    Billie Piper بازیگرنقش Brona Croft: مهاجری اهل ایرلند که سعی به فرار از گذشته ی تاریکش دارد.
    Rory Kinner بازیگری که نقش هیولایی به نام فرانکنشتاین را ایفا میکند.
    Reeve Carney بازیگر نقش "Dorian Gray". فردی درون گرا که توانایی هیپنوتیزم کردن مردم را دارد.
    Eva Green بازیگرنقش Venessa Ives: او نیز شخصیتی درون گرا دارد که یکی از شخصیتهای اصلی داستان است.

Penny Dreadful در یک نگاه

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Penny Dreadful | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

به نظرم این سریال پتانسیل بالا یی داره هنوز شخصیت ها جا نیوفتادن . خیلی جای مانور داره مخصوصا با فرانکشتاین و دوریان گری . ضمنا اوا گریین هم فوق العاده بود . خیلی تحت تاثیر اون سکانسش تو قسمت 2 هستم . در کل به نظرم سریال اگه جا بیوفته خوب چیزی میشه
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

3. 9 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

آقا یکی من رو روشن کنه
    من تو این ژانر سریال ندیدم ،فقط این سریال همه ی اتفاقاتش بی ربطه یا نه همشون این شکلین؟
    گفتیم 4 قسمت بره جلو شاید بهتر شه ، ولی این همش داره نزول میکنه
    دیالوگهاش فقط قلمبه و سلمبه هست ، اصلا معلوم نیست چی میخواد از اون دیالوگ نتیجه بگیره ،یارو 4 تا نقاشی میبینه بعد یهو میگه من میخوام یکی دیگه باشم اون یکی لخت میکنه و فوقع ما وقع ، البته جفت طرف از جنس مبارک نر می باشند ، این الان اشاره به این داستان دوریان گری داره؟
    اصلا تعلیق هم که کلا تعطیله ، دارم میرسم به این حرف خودم ، سریال چیز خاصی نداشته تا الان ، فقط شخصیت زیاد داره و چن تا داستان رو تو هم پیچونده همین ، حالا جالبیش اینه که این شخصیت ها بعضا شناخته شده هستن ولی اصلا نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد
    یکی دو قسمت دیگه ادامه میدم اگه همین منوال باشه کلا باید قید این سریال رو زد به نظرم

5. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    صلا تعلیق هم که کلا تعطیله ، دارم میرسم به این حرف خودم ، سریال چیز خاصی نداشته تا الان ، فقط شخصیت زیاد داره و چن تا داستان رو تو هم پیچونده همین ، حالا جالبیش اینه که این شخصیت ها بعضا شناخته شده هستن ولی اصلا نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد
    یکی دو قسمت دیگه ادامه میدم اگه همین منوال باشه کلا باید قید این سریال رو زد به نظرم
    علی جان خیلی دیر تصمیم می گیری این از همون 20 دقیقه ی ابتدایی قسمت اول تکلیفش روشن بود.
    این ابتدا به ساکن ه مثل تمام سریال های مشابه با همین موضوع. این جنس توی سریال سازی جواب نمیده.

7. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    آقا یکی من رو روشن کنه
    من تو این ژانر سریال ندیدم ،فقط این سریال همه ی اتفاقاتش بی ربطه یا نه همشون این شکلین؟
    گفتیم 4 قسمت بره جلو شاید بهتر شه ، ولی این همش داره نزول میکنه
    دیالوگهاش فقط قلمبه و سلمبه هست ، اصلا معلوم نیست چی میخواد از اون دیالوگ نتیجه بگیره ،یارو 4 تا نقاشی میبینه بعد یهو میگه من میخوام یکی دیگه باشم اون یکی لخت میکنه و فوقع ما وقع ، البته جفت طرف از جنس مبارک نر می باشند ، این الان اشاره به این داستان دوریان گری داره؟
    اصلا تعلیق هم که کلا تعطیله ، دارم میرسم به این حرف خودم ، سریال چیز خاصی نداشته تا الان ، فقط شخصیت زیاد داره و چن تا داستان رو تو هم پیچونده همین ، حالا جالبیش اینه که این شخصیت ها بعضا شناخته شده هستن ولی اصلا نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد
    ن بر خلاف دوستان دیگه از این سریال خوشم اومد . به نظرم هنوز کاملا جا نیوفتاده . درسته شخصیت ها شناخته شده هستن ولی به نظر من خیلی زود هست که در موردش قضاوت بکنیم در مورد ژانر ، نظر من ینه بیشتر رو محور Mystery و Horror میچرخه البته به نظر من مهم نیست که بخوایم هر چیزی رو ژانر بندی کنیم و بر اساس اون انتخاب کنیم شاید تو أهن من این مقوله اصلا نمیگنجه . کلا اعتقادی به ژانر بندی ندارم سریال باز با همین جا نیوفتادگیش آمار مثبتی رو تا به اینجا کار به جا گذاشته و مطمئن باشید با توجه به حضور فرانکشتاین و دوریان گری و بازی خوب اوا گرین مطمئن باش که پشیمون نمیشی . این نظر منه
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

9. 10 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

من هنوز ندیدم سریالو ولی فکر نکنم به این بدی که دوستمونم گفت باشه imdb که امتیاز 8.7 داره
    اپیزود 1 امتیاز 8.2 از کاربرای imdb گرفته
    اپیزود 2 امتیاز 8.7 گرفته
    اپیزود 3 امتیاز 8.1
    اپیزود 4 امتیاز 8.4
    کل فصل هم هشت قسمت هست و با این امتیازای بالا حتما ارزش دانلود داره یادمونم نره سریال واسه شوتایمِ
    منتظرم فصل تموم شه یه جا ببینم

11. 10 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,791
    از این کاربر 314 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

هر چی داستان جلوتر میره,اون پیچشایی که به داستان دادن واضح میشن.برای مثال اول اپیزود دوم وقتی چندلر از خواب بلند میشه تو اون وضعیت,واسه من گنگ بود,ولی الان احساس میکنم چندلر یه گرگینس و اون زنه که اولش مرد هم کار چندلر.
    یا اون صحنه ی تسخیر شدن ونسا تو اپیزود دوم,الان مشخص شد اون اولش روح پسر مالکوم تو بدن ونسا بود و داشت چجوری مردنش رو توضیح میداد,اون موقع که اپیزود دوم رو نگاه میکتی اینا همشون گنگن ولی تو اپیزود چهار خود به خود همش معلوم میشه.
    روی هم رفته به نظر من که عالیه,البته اگه حوصله ی فیلمی که بگیره بپیچونتتون رو ندارید و ترجیح میدید فیلمی که میبینید از همون اول همه چیو بزاره کفه دستتون و تو همون اپیزود اول از همه چیش سر دربیارید,اونوقت این سریال به نظرتون خسته کننده و آشغال میاد.

13. 9 کاربرِ زیر از persian legend بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

قسمت 5 دیدم.عالی بود.بخصوص بازیها و اللخصوص بازی اوا گرین.به قول دوستان هیچ کی تو خارج بد نیست همشون عالی بازی میکنند.اوا گرین کم نذاشت تو این قسمت.
    سریال داره راهش پیدا میکنه.خودم شاید یکم قسمتهای قبل زیاد قبول نداشتم.ولی این قسمت تکون داد سریال.
    اینکه این قسمت زومش رو گذشته ونسا بود عالی بود.
    پشیمون نیستم از دیدن این سریال.به این قسمت 9 میدم

15. 12 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

فقط یک قسمت تا پایان فصل یک باقی مونده
    تا الان بهترین سریال امسال از نظر من
    بازی "اوا گرین" واقعا عالی بود
    تو قسمت هفتم هم واقعا عالی بود
    بعد از این فصل هم که باید به استقبال یک انتظار طولانی برم تا فصل دوم
    این سریال از دست ندید

17. 9 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

کلا هشت قسمته؟ چند شنبه میاد قسمته آخر؟
    داستانش هم یکم گنگه و نمیفهمم این سر مالکوم موری قبلا با چیا سر و کار داشته و در چه حد با موجودات ماورایی آشناست. سمبن(؟) داستانش چیه کی؟ آدمه اصلا!؟ الان ما با چی سر و کار داریم ؟ خون آشام؟ شیطان ؟ این موجودی که فرانکشتاین ساخته چیه؟
    ولی خب در کل جالبه و فکر میکردم این سوالا و یه سری سوالای دیگه رو جوابشو این فصل بگیرم که خب انگار میمونه برا بعد.

!Life's a rollercoater but still unfair

19. 8 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

من نگاه کرم سریال قشنگیه چیز جالبش اینکه اکثر ادم های عجیب با هم هستن مثل دکتر فرانکشتاین و دوریان گری

21. 7 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین