برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 از مجموع 47
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

Penny Dreadful | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Penny Dreadful نام جدید ترین سریال شبکه ی Showtime است که John Logan سازنده و تهیه کننده ی آن است.Sma Mendes وی را درامر تهیه کنندگی یاری میکند. سریال فوق کاری از استودیوهای انگلستان و ایالات متحده است ولی امتیاز پخش آن برای Showtime میباشد.داستان سریال درمورد مجموعه ای از موجودات خبیث و ترسناک است که در یک کلکسیون درکنار هم جمع شده اند.موجوداتی مثل فرانکنشتاین و دوریان گری و دراکولا و.... که همگی در کالبد انسانی درسریال ظاهر میشوند و روابط و داستانهای سریال را تشکیل میدهند.
    در ژانویه 2013 خبرساخت این سریال ازسوی "شوتایم" تائید شده و ساخت آن از نیمه ی دوم 2013 شروع شده است و چندروز قبل یعنی 11می 2014 پخش هفتگی اش آغاز شده است. ماه می 2013 Juan Antonio Bayona پذیرفت که کارگردان این سریال باشد.لازم به ذکر است سازنده ی سریال یعنی John Logan به دلیل علاقه ای که به ژانر وحشت و خوناشامی دارد نویسندگی تمام قسمتهای سریال را برعهده دارد. 8 قسمت فصل یک توسط "آنتونیو بایونا" کارگردانی میشود و افرادی دیگری همچون Coky Giedroyc, James Hawes و Dearbhla Walsh اورا در ضبط بقیه ی اپیزودها یاری خواهند کرد.

Josh Hartnett بازیگر نقش Ethan Chandler: شخصیتی درون گرا و مبهم با پیچیدگی های ذهنی زیاد
    Billie Piper بازیگرنقش Brona Croft: مهاجری اهل ایرلند که سعی به فرار از گذشته ی تاریکش دارد.
    Rory Kinner بازیگری که نقش هیولایی به نام فرانکنشتاین را ایفا میکند.
    Reeve Carney بازیگر نقش "Dorian Gray". فردی درون گرا که توانایی هیپنوتیزم کردن مردم را دارد.
    Eva Green بازیگرنقش Venessa Ives: او نیز شخصیتی درون گرا دارد که یکی از شخصیتهای اصلی داستان است.

Penny Dreadful در یک نگاه

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Penny Dreadful | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

متن بدون اسپویلر

----
    در توصیف زیبایی و فوق العاده بودن سریال به لبخند ملیح و نگاه عمیق Eva Green دوست داشتنی تو شات بالا بسنده میکنم..درسته که پتانسیل 7 فصل رو داشت و زود تموم شد ولی دلیل نمیشه جزو پنج سریال برتری که تابحال دیدم قرارش ندم..قبلاً توهمین تاپیک گفتم که کلاً دور و بر دنیای تخیلی و کامیک و این چیزا نیستم , ولی سریال انقدر نکات متنوع توش داره که اصلاً نمیشه نگاهش نکرد..

هیچ فکر نمیکردم عاشقانه ترین سریالی که میشه دید رو تو یک دنیای وجشی مثل دنیای این سریال به تصویر بکشن برام. پنی دردفول یک اثر هنریه خالصه... یعنی حتی اون نکات منقیه ریزی که داره اونقدر کم ان که با دید کلی بهشون نگاه کنیم اصلاً به حساب نمیان.شخصیت های اصلی داستان همگی غرق در نقشی شدن که بهشون محول شده..همیشه این بخش انتخاب بازیگر های فیلم و سریال ساز های غربی برای من مایه ی تعجب بوده که چقدر دقیق , دقیقاً سراغ فردی میرن که شاید کس دیگه ای به جز اون , نتونه اون شخصیت رو اون طور که باید در بیاره..

Eva Green رو بااون لهجه ی شیرین بریتانیاییش کمتر کسی هست که سریال رو ببینه و مجذوبش نشه. سریال پر از خشونت و خون و کشت و کشتاره و خب دلیل اصلیه ادامه پیدا نکردنش اینا نیست بلکه تصمیم خود سازنده یعنی نابغه ای به اسم John Logan بوده که همین 3 فصل , پایان کار این شاهکار باشه و به عنوان هوادار به انتخابش احترام میزارم هرچند این داستان رو میشد بیشتر از این ها شرح و بسط داد و کلی "ریزداستان فرعی" دیگه هم ازش بیرون کشید ولی این کار بنظر من هم حواس بیننده رو از داستان اصلی که "مورد آزمایش قرار دادن ایمان یک فرد برای انتخاب خدا یا شیطان" پرت میکرد. مقوله ی اصلی سریال که اون رو منحصر به فرد کرده پرداختن به موضوع عشق و بررسی اون در تمام ابعاده و چه چیزی میتونه این مبحث رو جذاب تر ازین کنه که اون رو تو یک دنیای وحشی و خطرناک مثل پنی دردفول بررسیش کنیم؟؟

موسیقی متن !! موسیقی متن !! موسیقی متن !! تمام سریال از اول تا انتها یک پیانو و ویولون ویولون سل تو پس زمینه اجرا میشه و بشخصه معتقدم اگر Game of Thronesبهترین موسیقی متن هارو داشته باشه , این اثر به مراتب شاهکار تر از اون عمل کرده در اکثر موارد....موسیقی متن های بسیار ملایم که این روزها گوش دادن بهشون تبدیل به افیونی شده برای من...

طراحی صحنه و گریم شخصیت ها , نورپردازی , تنوع لوکیشنها ,شخصیت پردازی خیلی خوب, یه عالم دیالوگ پخته شده و عمیق , استفاده از کارگردان های متنوع برای ساخت هراپیزود رو هم به موارد بالا اضافه کنید تا متوجه بشید اگر این سریال رو نگاه نکنید چه "هنر غنی و شاهکاری " رو از خودتون دریغ کردید. درمورد سریال خیلی میشه نوشت ولی احساس میکنم ممکنه در ادامه از حس خوبی که به سریال دارم کم کنه. امیدوارم روزی فرصت کنم دوباره و دوباره این سه فصل رو تماشا کنم..

نمره سریال : 10 از 10

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

آره خیلی زود تموم شد.

نباید انقدر زود تمومش میکردن. خیلی سوالا الان توی سرم میگرده که جوابشو نمیدونم.

ولی کاری نمیشه کرد. تو همین سه فصل هم خیلی حال کردم و بهم خوش گذشت.

جاش هارتنت (ایتان چندلر) جزو 4 تا بازیگر برترمه

منم 10 از 10
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

4. 7 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

سه فصل بسیار عالی داشت
    و خیلی زود هم بار سفر بست و رفت ...
    خوبی زود تموم شدنش هم اینه که زجر کٌشِمون نکرد
    مگر من ! من میشوم بی ت و

6. 6 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

شبکه شوتایم سفارش ساخت دنباله سریال با نام PennyDreadful: City of Angels را داد.

منبع: variety
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

8. 18 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,055
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-cRm نمایش پست ها

شبکه شوتایم سفارش ساخت دنباله سریال با نام PennyDreadful: City of Angels را داد.

منبع: variety
    بهترین خبر چند وقت اخیر
    تم سریال بی نظیر بود ! لندن!خون آشام!
    امیدوارم مث سه فصل قبلی عالی باشه

10. 10 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,752
    از این کاربر 4,099 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

penny dreadful
    سوسوی بینایی به کجا می رود؟ کجاست آن همه شکوه و رویا؟
    سکانس پایانی را بالغ بر ۵۰ بار دیده ام و ااین ترکیب اعجاز انگیز موسیقی و صدای بی نظیر روری کینر در ادا کردن اشعار وردزورث هر بار مرا فرو میریزاند ،‌هر بار مرا به زانو درمیاورد ،
    هر بار اشوبی در دلم به پا میکند
    اخر چطور میشود چنین اشعار ظریفی را در چنین دنیایی خشونت بار و تاریک بارور کرد؟؟
    اخر چطور میشود که چنین فضای شاعرانه ای را خلق کرد در حالی که خون از سر و کله کاکترهایش فرو میریزد؟؟
    جان لوگان کاری کرده شاهکار !
    «پنی دردفول» یک مرگ شاعرانهست
    «پنی دردفول» مرثیه ی یک رویاست
    بار ها پیش آمده است بازیگری را ببینید که یک نقش را انقدر خوب بازی میکند که گویی از روز اول خلقتش در دفتر سرنوشتش هک شده اس که این نقش از ان اوست
    روری کینر در هیبت کارکتر جان کلر همین گونه است
    جان کلر هیولاییست تنها ،‌ طرد شده و جاودانه که انسانی ترین شخصیت سریال است.
    اگر دوست دارید تمام شخصیت های معروف ادبیات وحشت را یک جا ببینید
    اگر دوست دارید سفری تلخ و شیرین و شاعرانه توام با ترس و وحشت به لندن عصر ویکتوریایی قرن ۱۹ داشته باشید
    «پنی دردفول» بهترین پیشنهاد برای شما میباشد.

12. 9 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,599
    از این کاربر 527 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

فصل اول و دوم سریال اصلا قابل مقایسه نیستند همین فصل اول با همون داستان جا برای ادامه داشت

14. 3 کاربرِ زیر از mohsenshinobi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345