برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
158. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 0.63%
  • 7

6 3.80%
  • 8

16 10.13%
  • 9

45 28.48%
  • 10

90 56.96%
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 80
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت ششم

Season 4, Episode 6 | The Laws of Gods and Men

خلاصه‌ی داستان این قسمت: استنیس باراتیون خود را شاه اندال‌ها و اولین انسان‌ها و محافظ هفت پادشاهی و جانشین برحقّ پادشاه رابرت می‌داند لذا برای تلاش در گرفتن حقش به سرزمین براووس رفته تا از بانک آیرُن درخواست کند، دنریس در میرین درحال فرمانروایی‌ است و تیریون لنیستر در مقر فرمانروایی محاکمه‌ای برای او برگذار شده است...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

در لحظه زندگی کن
    سپاس
    3
    از این کاربر 356 بار در 61 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت ششم

قسمت خوبی بود . این تیریون لنیستر هم خیلی محشره اصن حال کردم با این بازی کردنش.
    من 9 میدم

3. 13 کاربرِ زیر از rezash96 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    176
    از این کاربر 313 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

فقط همون قسمت دادگاه و عصبانیت تیریون چندین 10 ارزش داشت

5. 10 کاربرِ زیر از maasoudn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    52
    از این کاربر 11 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

واقعا قسمت ششم قسمت کم نظیری بود همه دیالوگها قوی و جذاب ....امتیاز 10

7. 11 کاربرِ زیر از hamedak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود عالی بود ، جز بهترین اپیزودهای چند فصل اخیر سریال میشه نامگذاریش کرد.

بخش استنیس یک تحریف خیلی بزرگ بود ، اصلا استنیس نمیره سراغ بانک براووس بلکه اونا میان سراغش.بعد استنیس تو کل صحبت هاش تو بانک لال بود داووس داشت کل قضیه رو جلو میبرد !! چرا اخه اینقدر استنیس رو ضعیف و تو سری خور نشون دادن عصاب و روان آدم بهم میرزه.باید دیالوگ های داووس رو میدادن به استنیس خیلی بهتر میشد.استنیس تو مجموعه تلویزیونی بیشتر شبیه یه عروسک خیمه شب بازی هست تا یه حاکم و قدرت مطلق این ضعف باعث میشه بیننده ها اون به عنوان یه مدعی در نظر نگیرین در سریال.

بخش دنریس خوب بود خیلی خوشم اومد ، اینکه هیزارد رو اینطوری نشون دادن فکر خوبی بود . حداقل باعث شده یه مقدار به بخش داستانی دنریس افزوده بشه.

این داستان یارا و تئون داشت تبدیل به کابوس من میشد بعد از دیدن پیش نمایش تا الان !! هی میگفتم خدای الان یارا میاد تئون رو میگیره برمیگردونه !! یه تحریف دیگه تو داستان درست میشه.ولی اخر سر با گفتن اینکه برادرش مرده خیال من راحت کرد.چون تو کتاب یارا (که اسمش هست آشا) کلا فکر میکنه تئون مرده و فکر نمیکنه زنده است و پیش رمسی زندانی هست.برای همین وقتی مطمئن شد که دیگه برادری نداره دیگه خیالم اسوده شد.

این ابرین هم که رفتارش تو شورای کوچک خدا بود.اینکه برای تایوین لنیستر بلند نشد خیلی باهاش حال کردم.تو شورای کوچک پنج ارباب به غیر از دست پادشاه و لرد فرمانده گاردپادشاهی حضور دارن ، که به ترتیب میشن ارباب سکه ها ، قانون ، کشتی و نجوا ها ، ابرین هم برگشتن گفت من جز کدومشون هستم ، ارباب کشتی یا سکه ها ؟ ارباب کشتی ها که تا قبل از نبرد بلک واتر هیچ کس بود ، بعد از بلک واتر و قطعی شدن عروسی مارجری پدر مارجری این عنوان قبول کرد.ارباب سکه ها هم که از دوره رابرت تا دوره جافری و قبل از نبرد بلک واتر بر عهده بالیش بود که بعد از اینکه جافری کردش لرد هارنهال به جاش تیریون اومد رو کار.بعد از مرگ جافری و دستگیری تیریون کسی ارباب نشد.برای همین ابرین تو شورای کوچک فکر کرد قرار یکی از این دو عنوان رو بهش بدن.این در صورتی هست که کلا ابرین قرار هست به عنوان مشاور و همچنین جانشین برادرش دورن تو شورای کوچک قرار بگیره این چیزی هست که تو کتاب ذکر شده.

و اما محاکمه . صحبت های جیمی با تایوین خیلی خوب بودن.حاضر شد بخاطر برادرش تن به چیزی بده که نمیخوادش. در عوضش تیریون سالم بمونه.تایوین هم سری هم قبول کرد درخواست جیمی رو.فکر کنم اندازه سر سوزن حس پدرانه داشته باشه نسبت به تیریون . و اما صحبت های تیریون و اتفاقات شی ، کل دادگاه نمایشی بود کلا تیریون براش مهم نبود چی بر علیه اش میگن.ولی حضور شی و اون دروغ های شی باعث شد نابود بشه !! یعنی تمام دلخوشی تیریون در یه لحظه نابود شد با حرفهای که شی .

در کل اپیزود خیلی خوبی بود 9 میدم.

9. 19 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 248 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

من وقتی حرف‌های تیریون تموم شد، فقط نگاه کردم ببینم آخرای سریال نباشه، که بود… وقتی موزیک rain of castemere پخش شد، هی فقط می‌گفتم WOW!!!! اصن هیچ کلمه‌ی دیگه‌ای به ذهنم نمی‌رسید… بازی پیتر دینکلج عاااااااااالی بود!!! نه فقط تو اون مونولوگ آخر، بلکه از همون لحظه‌ای که تو زندان رفتن دنبالش تا آخر… نگاه‌هاش، مخصوصن تغییر حالت صورتش وقتی که شی وارد دادگاه شد، و شکستنش موقع حرف‌های شی… امسال این سریال جایزه‌ها رو درو نکنه من رسمن شاکی میشم!

اوایل این اپیزود ریتم یه مقدار کند بود، ولی خب با توجه به جریاناتی که داشت اتفاق میفتاد طبیعی بود.تیون/ریک هم خیلی خوب بود، من فکر نمی‌کردم به حدی رسیده باشه که حتا نخواد با خواهرش بره… این رمسی هم که بدجوری دندون تیز کرده برای سر به نیست کردن جان اسنو، حالا نمی‌دونم چطوری از سر به نیست شدن لاک خبردار شده.
    دنریس هم هرچی سرش بیاد حقشه! به حرف هیچ کس گوش نمیده. بدجوری جو گرفتتش!

قسمت نهم تیریون رو نکشن جمیعن صلوات!

11. 15 کاربرِ زیر از hoda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 129 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

واقعا این بیست دقیقه آخر جوری منو جذب کرده بود نفهمیدم چجوری سریال تموم شد!!! چی میشد این فصل ضعیف 4 رو همی همینجوری میساختن مثل فصل یک؟؟ چند روز پیش بخاطر بعضی چیزا که یادن رفته بود فصل یک رو تند تند دیدم بعد انگشت به دهن مونده بودم هنوز برام جذابیت و تازگی داشت!!! باید به همه قسمتاش 20 میدادم

13. 8 کاربرِ زیر از MATIAS7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

اول از همه دیدن براووس و مایکرافت در نقش مسئول بانک آهن جالب بود و البته صحبت هایی که سر داووس میزد. من که کتاب رو نخوندم ولی واقعا این جوری که استنیس رو دارن تو سریال نشون میدن خیلی پخمه س!
    تئون گریجوی رو فکر کنم رسما دیگه باید تموم شده بدونیم. رمزی چه بلایی سرش آورده که دیگه راهه برگشتی هم نداره! این از شتستشوی مغزی هم فراتره. فکر نمی کردم واقعا این قدر بیهوده یارا پاشه بره دنبال و همین جوری دست خالی برگرده! یکی میزد تو سرش بیهوشش می کرد، میاوردش دیگه!
    بخش دنریس هم طبق معمول رو مخ بود! فقط بخشی که اژدهاش رو نشون داد جالب بود :دی
    ابرین مارتل هم که تو شورای کوچک خیلی قشنگ تایوین رو به هیچ جاش نگرفت! خوشم اومد.

بخش بعدی مربوط به جایی میشه که من بهش میگم: مکالمه های کنار تخت آهنین :دی مثل فصل قبل که واریس و بیلیش پای تخت آهنین یه گفتگوی خوب داشتن این دفعه هم واریس هدف اصلیش رو برای ابرین بر ملا کرد! خدا به خیر کنه بعدا که اتفاقاتی که به پای واریس نوشته نمیشه! مثل بیلیش

و در آخر نمایش مضحکه سرسیِ ملعون! معلوم نیست از چه اهرم های فشاری استفاده کرده که این طوری همه رو بر علیه تیریون بسیج کرده! عدالت...شوخی جالبی بود! فقط خدا خدا می کردم تیریون رو نکشن که دیگه واقعا داستان به فنا می رفت!
    باید ببینیم توی قسمت بعد چه کسی مبارز خواهد بود و چه سرنوشتی گریبان تیریون رو خواهد گرفت. فقط امیدوارم دیگه دست از کشتن شخصیت های مثبت بردارن!

15. 12 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

آغا داداشِ شرلوکم که بود این قسمت لهجه بریتیش کجا رفته بود حالا؟!
    آخرش هم باز این آهنگ معروفه بود که کی قراره بمیره قسمت بعد؟!
    فک کنم سریال داره تازه شروع میشه ، تازه داره میشه GoT!!!
    ?! where is jessica hyde

17. 9 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

say my name
    سپاس
    172
    از این کاربر 227 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

بدون ذره ای شک بهترین اپیزود فصل بود اصان این بشر فوق العاده است عالی بازی کرد مطمئنم اوبرین واسه تیریون و همون جلاده که ند رو کشت برا تایوین میجنگه
    داستان بعد از فصل دو تازه داره برمیگرده رو روال
    10

My only friends......

19. 9 کاربرِ زیر از a l i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

masterpiece
    من موندم به این قمست میشه کمتر 10 داد ، نه اصن میشه؟
    این فصل نسبت به فصل های قبلی یه جهش بزرگ بود هر قسمتش یه نکته ای داره یا رازی فاش میشه خلاصه من موندم این قسمت های 1 تا 6 انقدر شاهکار بود 9 چجوریه دیگه
    من کلا از محاکمه شروع میکنم
    اولا وقتی تایوین روی تخت آهنین نشست انگار همه ی اعضای اون جا و خودم (به جز اوبرین :D) یه لحظه نفسشون تو سینه حبث شد و کلا همه خفه شدن:D شاه اسباب بازی رو عین یه اسباب بازی انداخت تو اتاقش و روی تخت آهنین نشست بازیکلا به این ما 67 سال سن...
    چقدر آدم ها میتونن پست باشن ؟؟ تقریبا همه ی اعضای اون اتاق به تیریون پشت کردن به کسی که اگه نبود استنیس به همشون تجاوز میکرد و به قتل میرسوندشون ، این بود جواب کار هایی که تیریون براشون کرد... هعیییی
    فقط یه نفر باهاش موند اونم برادرش که هنگام محاکمه وقتی تیریون شروع به حرف هاش کرد واقعا دیدیم چقدر این بشر عاشق تیریونه دمش گرم
    و شی ، اون که اومد کلا دیگه دل تیریون کامل شکسته شد ، اگه قبل از اون یه ذره دل خوشی داشت همین شی بود که این هم رفت
    من موندم این بشر این همه به شی کمک کرد آخرش این شی اینجوری کرد
    من خیلی از این اوبرین خوشم میاد هی قسمت به قسمت بیشتر و بیشتر :D هم دیالوگاش هم لهجش ، همه چیش (یکم منو یاد جک اسپارو میندازه استایلش:D)
    بیصبرانه منتظر قسمت بعدم ببینم چی میشه
    نمره به این قسمت 10/10
    Trump2016

21. 17 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین