برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 14 از 14 اولیناولین ... 4121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 133 از مجموع 133

موضوع: Batman vs. Superman

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

Batman vs. Superman

کارگردان Zack Snyder تصویری از خودروی جدید بتمن روی تویتر خود آپلود کرد و اضافه کرد " زمان کشیدن کاورش رسیده .... فردا ؟ "

Henry Cavill نقش سوپرمن ، Gal Gadot نقش واندر ومن ، Jesse Eisenberg نقش مرد بدLex Luthor ، و Jeremy Irons نقش آلفرد را ایفا می کنند . بتمن در مقابل سوپرمن 6 می 2016 روی پرده سینما خواهد رفت .

Henry Cavill Gal Gadot Jesse Eisenberg Jeremy Irons

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Batman vs. Superman

نمیشه گفت بتمن بن افلک بد شده ! یه جورایی dc بنا به نیازش و اقتضای طبیعت یا ماهیت این روزهاش به اونجرز سازی داره پیش میره!!
    یعنی dc یکی از وزنه هاش بتمنه درست؟!
    بعد میخواد وارد فاز اونجرز سازی بشه!!درست؟
    پس باید اول بتمنش رو به حالت ابرقهرمانی نزدیک تر کنه باید بیارتش تو مود و خط کاپیتان امریکا یا مرد آهنی و بتمن بن افلک برا این کار انتخاب بدی نیست به نظرم .
    مثلا همین الان فرض کنیم کریستین بیل تو این فیلم بجای افلک بازی میکرد! به نظرم اصلا بهم نمیومدن. چون بیل به درد اون سیاهی و تلخی قهوه مانند سناریوی شوالیه تاریکی می خورد در اون فیلم بتمن سوپر هیرو یا سوپر قهرمان نبود! بلکه قهرمان بود. اونجا حرفی برای گفتن داشت.
    اما اینجا بتمن باید مزه پاستیل با طعم نسکافه بده یا پاستیل نوشابه ای !یعنی فرض کنید بیل با اون بازی یونیکش در شوالیه تاریکی بخواد بیاد با سوپرمن یه سکانس بامزه بزنه یا بخواد راه بیوفته برا دور همی کله خرا معامله جوش بده. اصلا تضاد دارن با هم .
    ساده بخوام بگم dc داره از تولید قهوه تلخ به سمت تولید پاستیل با طعم های میوه ای میره.تا بتونه با مارولی که از همون اول تو کار تولید پاستیل و ماشملو های خیلی خیلی خوشمزه بوده رقابت کنه . و اقتضای این تغییر ، تغییر در بسته بندی اون محصوله .پس به نظر من ب افلک گزینه ی مناسبتری هستش. در این بین فقط بتمن و کاراکتری که ازش ساخته شده بود، پرستیژی که بهش جسبیده شده بود قربانی شد به نظرم.

.

3. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

تو خيلي از فروم ها ديدم كه بعضي ها
    پاي نولان و تريلوژي بتمن ـي كه ساخته رو وسط كشيدن و ...

بنظر من ، شخصيت بتمن با توجه به كاميك بوك ـي بودنش بايد يجورايي فانتزي باشه (منظورم خود شخصيت نيست ، فضايي كه توش قرار ميگيره و دشمن هايي كه داره و ...) اما نولان خيلي واقعي و منطقي بتمن رو روايت كرد و يجورايي بتمن رو از اصالت اصليش دور كرد(چه تو به تصوير كشيدن فضاي شهر گاتهام چه دشمناي بتمن و ...) يادمه قبل تر ها تو كافه سينما يه مقاله خوندم با اين عنوان كه فرانك ميلر گفته بود : هيچ كدام از فيلم هاي بتمن(نولان) را تا آخر نميتوانم ببينم ، چون اصالت ندارند...
    فرانك ميلر هيچ گاه تريلوژي نولان رو از بُعد فني و سينمايي زيرسوال نبرد ، ولي تاكيد اساسي داشت كه اين مجموعه اون اصالتي كه بايد داشته باشه رو نداره...

داستان از جايي شروع ميشه كه بازي كريستين بيل در نقش بتمن بقدري عالي بود كه انتظارها رو براي اين نقش در Batman Vs Superman خيلي خيلي بالا برد
    و قبلا هم گفتم با انتخاب بن افلك براي اين نقش ، انگاري كارگردان بي هوا يه مشت اساسي رو زده باشه تو صورت تماشاگر
    اون هم در بُرهه اي كه گزينه هاي خيلي بهتري براي انتخاب اين نقش بود...
    جدا از همه ي ضعف هاي اين اثر ، اين يك مورد يه ضعف اساسي تر بود كه بنظر من يه ضربه ي اساسي رو هم به فيلم زد...

5. 5 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

من با نظریه قهوه و نسکافه موافقم، هنوز نمیشه بن افلک رو قضاوت کرد
    من که دیدم نسبت بهش واسه آینده مثبته، بنظر من هم بن افلک یکی از بهترین گزینه ها برای شروع فاز های مارول_طور دی سی هستش.
    و اینکه به نظر من تو بازی بن افلک اصن مشکلی نبود و این ضعف از داستانی بود که خودشو بیش از حد قاطی سیاست های روز دنیا کرد و هدف اصلی رو کنار گزاشت برعکس فیلم های مارولی.
    و اینم نمیشه نادیده گرفت که چون تازه بازیگرش عوض شده یه کمی طرفدارا وسواسی هستن
    ولی به نظرم جای پیشرفت دارن.
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

7. 6 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 14 از 14 اولیناولین ... 4121314