برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 133

موضوع: Batman vs. Superman

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

Batman vs. Superman

کارگردان Zack Snyder تصویری از خودروی جدید بتمن روی تویتر خود آپلود کرد و اضافه کرد " زمان کشیدن کاورش رسیده .... فردا ؟ "

Henry Cavill نقش سوپرمن ، Gal Gadot نقش واندر ومن ، Jesse Eisenberg نقش مرد بدLex Luthor ، و Jeremy Irons نقش آلفرد را ایفا می کنند . بتمن در مقابل سوپرمن 6 می 2016 روی پرده سینما خواهد رفت .

Henry Cavill Gal Gadot Jesse Eisenberg Jeremy Irons

سپاس
    887
    از این کاربر 1,301 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Batman vs. Superman

جناب بن افلک عزیز دل برادر شما نقش راننده تاکسی بیشتر بهت میاد تا بتمن

3. 10 کاربرِ زیر از Ned Stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    442
    از این کاربر 690 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

بعد از مدت ها نولان بتمن رو به جایگاه اصلیش رسوند ولی این آقا (کارگردان) دوباره گند میزنه به این شخصیت، همونطور که به سوپرمن گند زد (البته من تا حالا برای سوپرمن فیلم خوبی ندیدم)

5. 3 کاربرِ زیر از MahyarS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

بعضي شخصيت ها تو تاريخ سينما تاريخ مصرف ندارن،جاودانه ـَن
    اين شخصيت ها به زعم محبوبيت فراووني كه دارن،تا زماني كه سودآور باشن(حتي خيلي خيلي كم) رو پرده ي سينماها نمايش داده ميشن(به روايت هاي مختلف)
    زك اسنايدر قبلا نشون داده كه تو ساخت آثار علمي تخيلي حرفي براي گفتن داره از طرفي نولان جزء عوامل اصلي فيلم پس ميشه يه حدس كلي زد كه اين اثر چيزخوبي از اب درمياد
    اما اينكه بخوايم بن افلك رو تو قالب بتمن ببينين(اوونم بعد از بازي به ياد موندني كريستين بيل) واقعا اذيت كنندس اما همونطور كه قبلا گفتم
    سودآوري ميچربه به محبوبيت حتي اگر خيلي خيلي كن باشه...

7. 9 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    887
    از این کاربر 1,301 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

راننده تاکسی که دلش میخواهد بتمن باشد

میگن روزی ار روزها زک اسنایدر تصمیم میگیره بره سینما و فیلم بتمن ساخته ی حضرت نولان رو تماشا کنه

در حین تماشای فیلم ناگهان فکری به ذهنش میرسه دیگه بیخیال دیدن بقیه ی فیلم میشه و از سینما میره بیرون

زک با خودش فکر کرده بود که وقتی نولان میتونه بتمن بسازه چرا من نتونم سوپر من و بتمن و باهم یه جا بسازم تازه حتی میتونم مرد عنکبوتی رو بیارم

خلاصه مرد عنکبوتی رو که نتونست بیاره ولی بتمن و سوپرمن و راضی کرد که تو فیلمش بازی کنن

اما بتمن قبلی ظاهرا با زک حال نمیکنه و میگه ببین داش زک به من میگن کریستین بیل نه دسته بیل واسه من بتمن تموم شد برو سراغ یکی دیگه

زک هم که دیگه اعصابش نمیکشه و میبینه اگه فیلم بتمن وسوپر من نتونه بسازه مجبوره بره سراغ ساخت فیلم 300 3

زک در حالی که انگشت در دماغش کرده بود به ناگاه توی تلویزیون بن افلک و دید

با خودش گفت یا خدااااااا این خودشه این خودِ خودشه

صبح روز بعد زک تماسی با بن افلک میگیره و قرار میزارن تو برج میلاد تا همو ببینن

خلاصه بعد از 2 ساعت گفتگو بن افک قبول میکنه نقش بتمن و بازی کنه و زک هم از خوشحالی در پوست خودش نمیگنجید

بن افلک از اون لحظه دیگه احساس کرد بتمن شده و کاملا ماجرا رو جدی گرفته بود تا حدی که شبا با لباس بتمن میخوابه

و اینجوری که معلومه در نقش خودش فرو رفته و دیگه هم نمیخواد بیاد بیرون

بعد از این ماجرا عوامل فیلم خبر بازی بن افلک و رسانه ای کردن و همه ی عالم با خبر شدن

به چند تا از واکنش های بعد از اعلام این خبر نگاهی می اندازیم

غلام : داش قیافت مالِ این حرفا نیست بپا نخوری زمین مامانی

جیمز کامرون : به نام خدا انتحاب خوبی بود

تریون لنیستر : تقاضای محاکمه با یک نبرد رو دارم

فامیل دور : من دیگه حرفی ندارم

شاهرخ خان : در حال بازی در یک سکانس عشقی بوده فرصت نکرده نظرش و بگه

آریا استارک : دیده شده اسم بن افلک و به لیست آدمایی که میخواد بکشه اضافه کرده

اصغر آقا :

کفاشیان :

ُطغرُل : هــــــی وای من

شیر فرهاد : ها ای که گفتی یعنی چه

مایلی کهن : بازی خوبی بود حق ما باخت نبود

سخن پایانی از زبان بن افلک :

به نظرم بتمن خیلی هم دور از تصور من نیست و من احساس میکنم از بچگی به جای کودک درون بتمن درون داشتم

البته اینو هم اضافه کنم که من از بچگی علاقه ی زیادی به کارتون باب اسفنجی داشتم و شاید این بتونه کمکم کنه واسه اجرای هرچه بهتر نقش بتمن

سپاس
    35
    از این کاربر 367 بار در 59 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ned Stark نمایش پست ها
    راننده تاکسی که دلش میخواهد بتمن باشد

میگن روزی ار روزها زک اسنایدر تصمیم میگیره بره سینما و فیلم بتمن ساخته ی حضرت نولان رو تماشا کنه

در حین تماشای فیلم ناگهان فکری به ذهنش میرسه دیگه بیخیال دیدن بقیه ی فیلم میشه و از سینما میره بیرون

زک با خودش فکر کرده بود که وقتی نولان میتونه بتمن بسازه چرا من نتونم سوپر من و بتمن و باهم یه جا بسازم تازه حتی میتونم مرد عنکبوتی رو بیارم

خلاصه مرد عنکبوتی رو که نتونست بیاره ولی بتمن و سوپرمن و راضی کرد که تو فیلمش بازی کنن

اما بتمن قبلی ظاهرا با زک حال نمیکنه و میگه ببین داش زک به من میگن کریستین بیل نه دسته بیل واسه من بتمن تموم شد برو سراغ یکی دیگه

زک هم که دیگه اعصابش نمیکشه و میبینه اگه فیلم بتمن وسوپر من نتونه بسازه مجبوره بره سراغ ساخت فیلم 300 3

زک در حالی که انگشت در دماغش کرده بود به ناگاه توی تلویزیون بن افلک و دید

با خودش گفت یا خدااااااا این خودشه این خودِ خودشه

صبح روز بعد زک تماسی با بن افلک میگیره و قرار میزارن تو برج میلاد تا همو ببینن

خلاصه بعد از 2 ساعت گفتگو بن افک قبول میکنه نقش بتمن و بازی کنه و زک هم از خوشحالی در پوست خودش نمیگنجید

بن افلک از اون لحظه دیگه احساس کرد بتمن شده و کاملا ماجرا رو جدی گرفته بود تا حدی که شبا با لباس بتمن میخوابه

و اینجوری که معلومه در نقش خودش فرو رفته و دیگه هم نمیخواد بیاد بیرون

بعد از این ماجرا عوامل فیلم خبر بازی بن افلک و رسانه ای کردن و همه ی عالم با خبر شدن

به چند تا از واکنش های بعد از اعلام این خبر نگاهی می اندازیم

غلام : داش قیافت مالِ این حرفا نیست بپا نخوری زمین مامانی

جیمز کامرون : به نام خدا انتحاب خوبی بود

تریون لنیستر : تقاضای محاکمه با یک نبرد رو دارم

فامیل دور : من دیگه حرفی ندارم

شاهرخ خان : در حال بازی در یک سکانس عشقی بوده فرصت نکرده نظرش و بگه

آریا استارک : دیده شده اسم بن افلک و به لیست آدمایی که میخواد بکشه اضافه کرده

اصغر آقا :

کفاشیان :

ُطغرُل : هــــــی وای من

شیر فرهاد : ها ای که گفتی یعنی چه

مایلی کهن : بازی خوبی بود حق ما باخت نبود

سخن پایانی از زبان بن افلک :

به نظرم بتمن خیلی هم دور از تصور من نیست و من احساس میکنم از بچگی به جای کودک درون بتمن درون داشتم

البته اینو هم اضافه کنم که من از بچگی علاقه ی زیادی به کارتون باب اسفنجی داشتم و شاید این بتونه کمکم کنه واسه اجرای هرچه بهتر نقش بتمن

آدم بدبین از جهت باد مینالد
    آدم خوشبین منتظر تغیر جهت باد می ماند
    اما آدم واقع بین جهت بادبانها را تغیر میدهد

10. 8 کاربرِ زیر از azad10 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

!This is not my Batman , This is Fatman

12. 13 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

سیر تکاملی Batmobile

(1966) Batman: The Movie
    Batman (1989)
    Batman Forever (1995)
    Batman & Robin (1997)
    Batman Begins (2005)
    Batman vs. Superman (2016)

14. 20 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

what does'nt kill you, makes you stronger
    سپاس
    10,855
    از این کاربر 3,644 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

آخه چه کار احمقانه ایه که بتمن و سوپر من رو کنار هم بذاری. جذابیت بتمن به اینه که اونم یک انسانه.
    تلاش کریستوفر هم این بوده که محدودیت های انسانی بتمن رو نشون بده، نه این که یک ابرقهرمان کلیشه ای بسازه که محدودیتی نداره، ودلیل موفقیتش هم همین بوده، حالا دشمنی او با یک چیزی که از جنس کریپتونه و روی سطح خورشید هم ذوب نمیشه، فقط قراره به اون حالت بچه گانه ی batman 1989 برش گردونه. من که قرار نیست نگاه کنمش
    ...you're fine
    trust me

16. 10 کاربرِ زیر از BIG FELLAH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    34
    از این کاربر 406 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

بتمن يکي از سوپرهيروهاي محبوب منه و از بچگي و روي نوارهاي ويديو با بتمن تيم برتون و بتمن انيميشني بزرگ شدم و تا آخرين قسمتي که ازش ساخته شد، يعني "خيزش شواليه ي تاريکي" همچنان طرفدارش هستم و طبيعيه که هم کتاب هاي کميک و هم فيلم هاش رو دنبال ميکنم.

اگه شما هم طرفدار بتمن باشين، عکس جديدي که از بن افلک توي لباس بتمن منتشر شده رو ديدين. توي کامنت هاي سايت هاي خارجي و ايراني، ديدم که اکثرا به سايز بدنش گير دادن که آقا اين با اين هيکل گنده ش چطوري ميخواد پرواز که بماند، تکون بخوره؟!

ولي به نظر من اتفاقا خيلي هم نرمال بدنش در اومده! چرا؟ چون که در جشنواره Comic-Con زک اسنايدر ( کارگردان فيلم ) گفت که فيلم الهام گرفته از کتاب کميک The Dark Knight Returns ( بازگشت شواليه‌ي تاريکي ) هستش. در اين کميک، بتمن 55 سالشه، و بعد از يه دوره بازنشستگي خيلي طولاني، تصميم ميگيره که دوباره براي مبارزه با جرم و جنايت به خيابون هاي گاتهام برگرده. و توي اين برگشتش، اولين تقابل بتمن و سوپرمن رخ ميده. که بتمن با اينکه 55 سالشه و مثل گاو (!!) گنده شده، ميزنه دهن سوپرمن رو سرويس ميکنه و بعد اينکه همديگه رو خوب له و لورده کردن، تصميم ميگرن که باهم متحد بشن و به جنگ يه دشمن برن که ميخواد بياد دنيا رو نابود کنه و الخ...

حالا، فيلم جديد هم براي همين دقيقا شده "بتمن عليه سوپرمن". چون که از همين "بازگشت شواليه ي تاريکي" الهام گرفته و در اين کميک، ما با بتمني رو به رو هستيم که اگه ميخواستن واقعا مثل يه 55 ساله ي چاق در بيارنش که 20 سال گذشته رو توي بازنشستگي گذرونده، بايد يکي مثل جان گودمن رو ميذاشتن جاي بتمن، نه بن افلک رو!

پس درسته که بن افلک با کريستين بيل خيلي از لحاظ بدني تفاوت داره، ولي اقتضاي فيلم همين رو مي طلبه. وگرنه واقعا پيدا کردن يه بازيگر خوش هيکل و جوون اونم توي يه جايي مثل هاليوود مثل هنري کاويل بعنوان سوپرمن جديد واقعا کار آسونيه.

در کل، به نظر من يه مقدار داريم زود قضاوت ميکنيم. زک اسنايدر داره يه سوژه ي جديد رو پياده ميکنه. تقابل بتمن با سوپرمن، به جاي تقابل بتمن با دشمن هاي گاتهام! يه چيزي که نه توي فيلم هاي اقتباسي از کميک هاي DC تا الان بوده، نه توي کميک هاي Marvel. من طرفدار دوآتيشه‌ي اين فيلم جديد نيستم، همونطوري که دوآتيشه ي بتمن هاي نولان هم نبودم ولي به نظرم با يه عکس نميشه يک طرفه تخريب کرد. حداقل بايد صبر کنيم ببينيم چي ميخوان در بيارن.
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 8731_5.jpg (82.8 کیلو بایت, 41 نمایش)

18. 11 کاربرِ زیر از Drama بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

اون گوش های کوچیک بتمن با طور عجیبی منو یاد Daredevil میندازه . یک سوپر هیرو دیگه که افلک شت زد بهش رفت.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

20. 6 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین