برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 13 از 14 اولیناولین ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 از مجموع 133

موضوع: Batman vs. Superman

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

Batman vs. Superman

کارگردان Zack Snyder تصویری از خودروی جدید بتمن روی تویتر خود آپلود کرد و اضافه کرد " زمان کشیدن کاورش رسیده .... فردا ؟ "

Henry Cavill نقش سوپرمن ، Gal Gadot نقش واندر ومن ، Jesse Eisenberg نقش مرد بدLex Luthor ، و Jeremy Irons نقش آلفرد را ایفا می کنند . بتمن در مقابل سوپرمن 6 می 2016 روی پرده سینما خواهد رفت .

Henry Cavill Gal Gadot Jesse Eisenberg Jeremy Irons

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Batman vs. Superman

خب من یه درخواست دارم از همه کسایی که میان اینجا پستا رو میخونن...
    لطف کنید برید 2پست ایشون و 2پست من رو در جواب ایشون بخونید و بیاید بگید چه کسی منطقی جلو رفته(کاری با خوب بودن یا نبودن فیلم ندارم)
    من دارم با فکت و منطق میرم جلو...
    عکس میزارم
    کوئوت میزارم
    ایشون میگن فیلم جنایی نیست براشون مدرک میزارم که هست(خیلیا تا اسم جنایی میاد انتظار دارن کوین اسپیسی بره بر اساس 7گناه کبیره آدم بکشه)
    برا بیشتر حرفام دلیل و مدرک آوردم و با فکت و منطق پیش رفتم
    ولی ایشون مدام حرفاشون رو تکرار میکنن و در نهایت که چیزی برای گفتن ندارن میان این پست رو میزارن!
    خواهش میکنم پستهای من و ایشونو بخونید و بی طرفانه و عادلانه بگید کی داره متعصبانه میره جلو!

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    متاسفانه شما دارین جبهه میگیرید در مورد این فیلم و به خاطر تعصبتون به این فیلم نمیشه باهاتون بحث منطقی کرد ؛ بحث نقد هست نه بحث تعریف و تمجید ؛ من هر جوره واستون توضیح بدم ؛ برداشتتون شخصی و متعصابانه هست ؛ واسه همین ترجیح میدم ادامه ندم .
    من جبهه ای نگرفتم و تعصبی هم ندارم رو این فیلم!اگه تعصب داشتم و میخواستم جبهه بگیرم نمیومدم اول پست در انتقاد شما بگم که با بیشتر نظرتون موافقم
    اگه تعصب داشتم و جبهه میخواستم بگیرم نمیومدم از سیاست های اشتباه این فیلم بگم
    اگه تعصب داشتم و جبهه میخواستم بگیرم نمیومدم بخشی از نظراتتونو عینا تایید کنم
    و در پایان اگه تعصب داشتم و جبهه میخواستم بگیرم نمیومدم در جواب پست حامد عزیز بگم که فیلم برای سرگرمی هستش نه بیشتر!
    فقط توجهتون جلب میکنم به امتیازات در 2 سایت معتبر جهانی و نقدهایی که منتقدهای مشهور جهان در موردش نوشتن . در هر صورت شما میتونید عاشقانه این فیلم رو بپرستید و کاملا ازش دفاع کنید ولی چیزی که نظر شخصی بنده هست در نقدم نوشته شده . سوپر قهرمانان کارتونی ؛ و داستانی بی کشش ؛ و جنگی بی اساس !
    خب همینجا معلوم شد از کدوم قشر هستید
    قشری هستید که میرید میبینید چند تا سایت و منتقد به یه فیلم چه نمراتی دادن بعدش میاید براساس همون نمرات دیدگاه خودتونو میچینید و فیلم رو نقد میکنید و اسم خودتون هم گذاشتید منتقد
    حالا میام و چنتا از افتضاحات این راتن تومیتوز(واقعا اسمش بهش میاد.گوجه های گندیده) رو که سنگش رو به سینه میزنید رو به نمایش میزارم(توجه کنن دوستان که بازم دارم با فکت جلو میرم.ایشون تا حالا هیچی رو نکردن.
    True Detective:75%
    Breaking Bad Season 1: 78%
    Hannibal: Season 1:68%
    و حالا:
    Arrow Season 2:100%
    Flash Season 2:100%
    The Vampire Diaries Season 3 :100%
    خیلیه اگه بخوام ادامه بدم تموم نمیشه...
    اون نمره imdbهم که حق فیلمه دقیقا.6.9 یعنی یه فیلم قابل قبول!منم گفتم نمره فیلم همینه تقریبا.توجهمو میخواید به چی جلب کنید؟!!
    در ضمن اگه به imdbهه که میریم میبینم فیلمایی مثل اونجرز رفتن نشستن بقل شاهکارایی مث بلید رانر و اسکارفیس و غیره
    ر هر صورت شما میتونید عاشقانه این فیلم رو بپرستید و کاملا ازش دفاع کنید ولی چیزی که نظر شخصی بنده هست در نقدم نوشته شده
    اگه من میخواستم عااااااششششقااااننهههههه این فیلم رو بپرستم نمیومدم بگم که بهش نمره 6.5تا 7 رو بدم میگفتم 10 میدم
    حتی پستای قدیمی تر هم یه عالمه فیلم رو به مسخره گرفتم برای دیالوگ "مارتا!!!!"
    من هم بدیای فیلمو گفتم هم خوبیاشو برخلاف شما که فقط چسبیدین به نکات منفی(جالبه که خیلیاشم نقد بیخود بود)
    -------------------------------
    پستای پیش دیدید که چقدر با احترام باهاتون مخالفت کردم و حق رو وقتی باید میدادم به شما دادم و همون اول هم گفتم نمیخوام که از هم دلخور شیم ولی شما لحنتو تند کردی منم مجبور شدم اینطوری رفتار کنم
    در پایان اینکه بازم از دوستان خواهش میکنم بیان ببینن کی اینجا بی منطق و متعصبانه رفته جلو؟!کی بدون فکت و مدرک رفته جلو؟!کی حرفی نداشته بگه یهویی پریده گفته شما متعصبید و اینا
    اگه حرفی برای گفتن داشتن که دلیل میاوردن...
    Veezus

3. 9 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه شما دارین جبهه میگیرید در مورد این فیلم و به خاطر تعصبتون به این فیلم نمیشه باهاتون بحث منطقی کرد ؛ بحث نقد هست نه بحث تعریف و تمجید ؛ من هر جوره واستون توضیح بدم ؛ برداشتتون شخصی و متعصابانه هست ؛ واسه همین ترجیح میدم ادامه ندم .

فقط توجهتون جلب میکنم به امتیازات در 2 سایت معتبر جهانی و نقدهایی که منتقدهای مشهور جهان در موردش نوشتن . در هر صورت شما میتونید عاشقانه این فیلم رو بپرستید و کاملا ازش دفاع کنید ولی چیزی که نظر شخصی بنده هست در نقدم نوشته شده . سوپر قهرمانان کارتونی ؛ و داستانی بی کشش ؛ و جنگی بی اساس !

https://www.rottentomatoes.com/m/bat...awn_of_justice

http://www.imdb.com/title/tt2975590/?ref_=fn_al_tt_4
    من دفاع نکردم ... کلا از نظر من بتمن و سوپرمن ، اگر سه کانه نولان رو فاکتور بگیریم چیزی جز سوپر قهرمانان کارتونی نیستن

همون بتمن قبل از نولان رو ببینی... میبنی قضیه افتضاح تر از همین بتمنه زاکه.........در مورد بن افلک هم کلا این برای همین نقش

هایی که با ماسکه مناسبه ، چون کلا صورتش هیچ تغییری نداره...
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

5. 4 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

اگه دوستان اجازه دخالت بدن من هم 2 کلامی ( قول نمیدم بیشتر نشه ! ) صحبت کنم

نظر هر 2 تا دوست رو با دقت خوندم و با احترام به هر 2 من نظرم حق با دوست عزیز EYE هست ... من نقد اول بهزاد جان رو خوندم ، نقد خوبی بود و با بیشترش موافقم اما با همش نه ... EYE جواب های خوبی داده ، واقعا اشتباهه که کار نولان رو با زک اسانایدر ( هر بار اسمش رو میبرم پشمون میشم !) مقایسه کرد این 2تا فیلم و کارگردان کلا در 2 حالت سبکشون با هم فرق میکنه ... فیلم بتمن 2 سال 2008 با بازی لجر خدا بیامرز بیشتر از اینکه یه فیلم سوپر هیرویی باشه یه فیلم جنایی بود بدون شک و اینکه میشه گفت همین قضیه تنها ایراد محسوب میشه وگرنه از سایر لحاظ بی نظیره
    از اون طرف بتمن ورسوس سوپرمن یه فیلم سرگرم کننده و سوپر هیرویی بود کاملا که جز درگیری و جنبه های دیگه چیز خاصی نداشت ولی اگه بی طرفانه نگاه کنیم رسالتش رو خوب انجام داد مگر غیر اینه که یه فیلم سوپر هیرویی بتونه سرگرمت کنه ؟ باعث بشه خیال پردازی کنی؟

در مورد کریستن بیل هم شخصا بازیگر معمولی میدونمش. واسه نقش بتمن هم شاید اوایل خیلی عالی نبود اما رفته رفته خیلی بهتر شد در قسمت آخر سه گانه .. شخصا نظرم اینه که نولان یکی از بدی هاش اینه که قدرت نوآوری و هرگونه حرکت اضافی رو از بازیگر می گیره و تو یه چارچوبی سفت سخت قرارش میده که این قضیه واسه همه بازیگرا خوب نیست ... مثال ملموسش فیلم inception که دیکاپریو تو اون سال بازی گرد و همنچنین تو فیلم شاتر آیلند ... واقعا بازی ها قابل مقایسه نیست .. تو اینسپشن انگار دیکاپریو فقط یه اسم بود برای اینکه فیلم فروشش بیشتر بشه و ازش چیزی دیده نشد اما تو شاتر ایلند با بازیش ادم و محسور میکنه و مشخص میشه اسکورسیزی چجوری با دیکاپریو کار میکنه

اما حالا در مورد بن افلک باید بگم هیچوقت فکر نمیکردم یه روز بگم که خوب بازی کره ولی واقعا تو بتمن ازش راضی بودم دقیقا حالتی که از سوپرمن نه .. هرچی بن افلک خوب بود سوپرمن بد بازی میکرد و شخصیتش خنده دار بود !

بدون شک مقایسه فیلمنامه نباید صورت بگیره ولی باید بگم یکی از بزرگترین مشکلات فیلم همین کلمه مارتا و دشمنی بیش از حد 2 تا شخصیت کامیک با هم بود .. اگه واقعا با هم مشکل داشتن دیگه یه کلمه نمی تونه همه چیز رو عوض کنه ... در مورد بدمن قضیه هم لکس لوتر که کارش درست بود و بوجود اوردن اون موجود هیچ حرفی رو باقی نمی ذاره جز اینکه این بشر واقعا مشکل داشت .. حالا اینکه زمخت و مسخره بود بماند اون دیگه یه مسئله دیگست

به من اصلا ربطی نداره اما با چیزایی که الان تو چت باکس خوندم حق رو به EYE میدم چون خیلی خوب و با دلیل حرف زد و جبهش از اول تا آخر منصفانه تر بود

امیدوارم هیچکدوم از 2 عزیز از دست من دلخور نشن

7. 7 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    کلا از نظر من بتمن و سوپرمن ، اگر سه کانه نولان رو فاکتور بگیریم چیزی جز سوپر قهرمانان کارتونی نیستن
    در رابطه با بتمن این کمال کم لطفی هستش حامد جان
    کمیکای بتمن از پدر مادر دار ترین کمیک که چه عرض کنم رمانای تاریخن بعضیاشون
    بهترینشون میشه به The Killing Jokeاشاره کرد(انیمیشنش چرت محضه.ولی اگه دوستان علاقه مند بودند حتما کمیک رو بخونند.به گوشه هایی تاریک از ذهن آدما سفر میکنه که خیلیا حتی جرئت به تصویر کشیدنش رو ندارن.جالبه بدونید نویسنده یعنی حضرت الن مور این کتاب رو مخفیانه نوشته بدلیل مخالفت دیسی با پایان و تم هولناک و زیادی تاریک این گرافیک ناول)
    Veezus

9. 6 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها
    نظر هر 2 تا دوست رو با دقت خوندم و با احترام به هر 2 من نظرم حق با دوست عزیز EYE هست ... من نقد اول بهزاد جان رو خوندم ، نقد خوبی بود و با بیشترش موافقم اما با همش نه ... EYE جواب های خوبی داده ، واقعا اشتباهه که کار نولان رو با زک اسانایدر ( هر بار اسمش رو میبرم پشمون میشم !) مقایسه کرد

ممنون از نظرتون کیوان عزیز

ولی متاسفانه شما اول نقد بنده رو دقت نکردید ؛ اول نقد نوشتم که فیلم رو فقط برای تشابه بین بتمن و بدمن نولان و اسنایدر نیگاه کردم پس اساس نقد من مشخص هست ؛ و اینکه من مقایسه کنم دلیلی نداره که کسی بگه اشتباه هست ؛ چرا اشتباه هست ؟ هر دو این فیلم بتمن داره و بدمن داره و دیگه بحثی نیست ؛ دقیقا میشه حتی جوکر تیم برتون رو جوکر نولان مقایسه کرد و اصلا معنی نداره بگید اشتباه هست . ما به دنبال روش فیلمسازی و اثار نولان و اسنایدر نیستیم ؛ مشخصا روی بتمن این دو فیلم تمرکز شده .

این 2تا فیلم و کارگردان کلا در 2 حالت سبکشون با هم فرق میکنه ... فیلم بتمن 2 سال 2008 با بازی لجر خدا بیامرز بیشتر از اینکه یه فیلم سوپر هیرویی باشه یه فیلم جنایی بود بدون شک و اینکه میشه گفت همین قضیه تنها ایراد محسوب میشه وگرنه از سایر لحاظ بی نظیره

بازهم تاکید میکنم من کاری به سبک فیلمسازی این دو کارگردان ندارم ؛ من فیلم بتمن برمیخیزد رو گفتم که فیلم جنایی نیست ؛ این فیلم اکشن و ابرقهرمانی هست ؛ وقتی میگیم جنایی باید فیلم رو در ژانر جنایی قرار بدیم یعنی یک اثر کامل جنایی مثل ارتباط فرانسوی رو مقایسه کنیم با بتمن برمیخیزد اون موقع بگیم این ژانر جنایی نیست . نه اینکه صرفا فقط به دلیل 2 نکته که ربطی به ژانر جنایی نداره ؛ بگیم جنایی هست .

در مورد کریستن بیل هم شخصا بازیگر معمولی میدونمش.
    کیوان عزیز اونجا هم توضیح دادم در مورد بازی ها و اکت های کریستین بیل در همه فیلمها مورد بحثمون نیست به دنبال این نیستم که بگیم که ایشون بازیگر خوبی هست یا نه ؛ ما در مورد شمایل بتمنی که کریستین بل نشان داد و بن افلک به نمایش گذاشت بحثمون هست ؛

بدون شک مقایسه فیلمنامه نباید صورت بگیره ولی باید بگم یکی از بزرگترین مشکلات فیلم همین کلمه مارتا و دشمنی بیش از حد 2 تا شخصیت کامیک با هم بود .. اگه واقعا با هم مشکل داشتن دیگه یه کلمه نمی تونه همه چیز رو عوض کنه ... در مورد بدمن قضیه هم لکس لوتر که کارش درست بود و بوجود اوردن اون موجود هیچ حرفی رو باقی نمی ذاره جز اینکه این بشر واقعا مشکل داشت .. حالا اینکه زمخت و مسخره بود بماند اون دیگه یه مسئله دیگست
    اینجا شما اومدید وحی منزل کردید که نباید فیلمنامه مقایسه بشه ؟ چرا نباید بشه ؟ بحث بتمن هست ؛ و بتمن و داستان بتمن توی فیلم نولان و توی فیلم اسنایدر ؛ این دیگه ساده هست .

این به احترام کیوان عزیز و نظرات خوبشون نوشتم ؛ وگرنه هیچ بحثی دیگه ای ندارم در مورد این فیلم .

11. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط EYE نمایش پست ها
    در رابطه با بتمن این کمال کم لطفی هستش حامد جان
    کمیکای بتمن از پدر مادر دار ترین کمیک که چه عرض کنم رمانای تاریخن بعضیاشون
    بهترینشون میشه به The Killing Jokeاشاره کرد(انیمیشنش چرت محضه.ولی اگه دوستان علاقه مند بودند حتما کمیک رو بخونند.به گوشه هایی تاریک از ذهن آدما سفر میکنه که خیلیا حتی جرئت به تصویر کشیدنش رو ندارن.جالبه بدونید نویسنده یعنی حضرت الن مور این کتاب رو مخفیانه نوشته بدلیل مخالفت دیسی با پایان و تم هولناک و زیادی تاریک این گرافیک ناول)
    نظرم بیشتر در مورد اثر های سینمایی سااخته شده است نه دنیای کمیک بوک ها....

از همون شماره یکش که تیم برتون ساخت تا بتمن و رابین جوئل شوماخر چیز جالبی از اب درنیومدن ، هر چند میگم

این فیلما، دوست داشتن یا نداشتنشون بر میگرده به خاطراتمون از دوران کودکی و نوجوانی....

مثلا همین فیلم جنگ ستارگان پدرم برای دیدن قسمت جدیدش در این سن و سال لحظه شماری میکنه

اما من حتی 5 دقیقه هم نمیتونم تحملش کنم..
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

13. 4 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,975 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

مثل این که داره بحث این فیلم جالب میشه

15. کاربر زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

این به احترام کیوان عزیز و نظرات خوبشون نوشتم ؛ وگرنه هیچ بحثی دیگه ای ندارم در مورد این فیلم .
    بهزاد جان ممنون که جواب دادی و خوشحالم کری واقعا .. منم دیگه در مود فیلم چیزی نمیگم فقط یه اشاره کنم به ایکه جا قصدم وحی منزل نبود ! واقعا همه اینا نظر شخصیه اما یه جایی گفتم این حرف رو که دوستان همه صاحب نظرن و درکشون از صنعت فیلم سازی بالاست پس طبیعیه که شبیه نظر قاطع به نظر برسه وگرنه همه اینا واسه بالا بردن سطح دانش و آگاهی خودمونه مثالش درس حوزه دانشگاه ..

همه تو دانشگاه میترسن سوال بپرسن ولی برعکسش تو حوزه ها جلسه و کلاس مباحثه و مناظره برگذار میشه

خوبه که همه بتونیم نظر بدیم بدون اینکه نه کسی رو ناراحت کنیم و هم اینکه منصف باشیم و هم اینکه ناراحت نشیم از نظر مخالف

17. 9 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556

ی متاسفانه شما اول نقد بنده رو دقت نکردید ؛ اول نقد نوشتم که فیلم رو فقط برای تشابه بین بتمن و بدمن نولان و اسنایدر نیگاه کردم پس اساس نقد من مشخص هست ؛ و اینکه من مقایسه کنم دلیلی نداره که کسی بگه اشتباه هست ؛ چرا اشتباه هست ؟ هر دو این فیلم بتمن داره و بدمن داره و دیگه بحثی نیست ؛ دقیقا میشه حتی جوکر تیم برتون رو جوکر نولان مقایسه کرد و اصلا معنی نداره بگید اشتباه هست . ما به دنبال روش فیلمسازی و اثار نولان و اسنایدر نیستیم ؛ مشخصا روی بتمن این دو فیلم تمرکز شده .
    اگه بحث فقط شخصیت بتمنه که بارها گفته شد خیلیا این شخصیت رو پسندیدن تو فیلمه اسنایدر ولی اینجا نظرات متفاوت و محترمه بنابر این ایرادی به شما وارد نیست که از شخصیتش خوشتون نیومده
    مشکل اینجاس که شما فقط شخصیت هارو مقایسه نکردید
    فیلم رو هم با فیلم مقایسه کردین.خب واقعا چون هردو بتمن دارن قابل مقایسن؟!
    الان بنظرتون میشه سری فیلمهای Scary Movieرو با فیلمهای اره,رینگ,پارانورمال اکتیویتی مقایسه کرد چون هردوشون زمینه وحشت دارن؟!!!!منتها یکی اونور کمدیه و از زمینه وحشت برای خندیدن استفاده کرده اینور اینیکی ترسناک و از زمینه وحشت برای ترسوندن استفاده کرده
    اینم قضیش همینه... تو یکی از فیلما از دنیای دیسی استفاده شده برای ارائه یه اثر پرمحتوا که مخاطب رو به فکر وا میداره تو اینیکی از دنیای دیسی استفاده شده تا که مخاطب رو به مدت 3ساعت سرگرم کنه هدفش همینه فقط!که موفق هم بوده تو این زمینه

؛ من فیلم بتمن برمیخیزد رو گفتم که فیلم جنایی نیست ؛ این فیلم اکشن و ابرقهرمانی هست ؛ وقتی میگیم جنایی باید فیلم رو در ژانر جنایی قرار بدیم یعنی یک اثر کامل جنایی مثل ارتباط فرانسوی رو مقایسه کنیم با بتمن برمیخیزد اون موقع بگیم این ژانر جنایی نیست . نه اینکه صرفا فقط به دلیل 2 نکته که ربطی به ژانر جنایی نداره ؛ بگیم جنایی هست .
    عزیز شما که نمیتونید سبک تعیین کنید که چجوری سنجیده بشه ژانر فیلم؟!!یعنی الان مثلا فیلمای گای ریچی چون توشون طنز هست نمیتونن سبک جنایی باشن؟!
    3گانه نولان هم از چارچوب های سبک جنایی تبعیت میکنه
    براتون کوئوت هم اوردم که کلا فیلم جنایی ای شناخته میشه.بازم خواستین میارم
    یز اونجا هم توضیح دادم در مورد بازی ها و اکت های کریستین بیل در همه فیلمها مورد بحثمون نیست به دنبال این نیستم که بگیم که ایشون بازیگر خوبی هست یا نه ؛ ما در مورد شمایل بتمنی که کریستین بل نشان داد و بن افلک به نمایش گذاشت بحثمون هست ؛
    اینجا چون نظر آزاده و ممکنه یکی از بازی یکی بیشتر از اونیکی خوشش بیاد پس بیاید به برتری نیگاه نکنیم
    به این نیگاه کنیم که خوب بودن یا نه؟!
    بیل خوب بود
    افلک هم خوب بوده
    اینکه میگید افلک افتضاح عمل کرده قابل پذیرش نیست
    اینجا شما اومدید وحی منزل کردید که نباید فیلمنامه مقایسه بشه ؟ چرا نباید بشه ؟ بحث بتمن هست ؛ و بتمن و داستان بتمن توی فیلم نولان و توی فیلم اسنایدر ؛ این دیگه ساده هست .
    اینجا همون بحثیه که اول مطرح کردم

منم دیگه نظری نمیدم...
    Let's Agree 2 Disagree
    Veezus

19. 5 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,910
    از این کاربر 13,622 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

اولین بار دی سی با "مرد پولادین" پا به سینما گذاشت... اثری که برای اولین بار رنگ و لعاب جدیدی به "سوپرمن" در سینما داد
    بخصوص بعد از آخرین نسخه ی افتضاح سوپرمن... بشخص فکر میکردم به مرور دی سی جای پاشو تو سینما محکم و محکم تر
    میکنه... نه اینکه با دومین اثر یه سقوط اساسی رو داشته باشه...

اولین و اساسی ترین نکته ی منفی فیلم "عدم هماهنگی زمان با داستان" که این ضعف نشات گرفته از یک پرداخت فوق العاده
    ضعیف و ناشیانه برای یه اثر که باعث میشه بعد دیدنش خیلی راحت بگیم "خوب آب بسته بودن به فیلماااا..."

زمانی که یک "شخصت ابرقهرمانی" قراره وارد "دنیای حقیقی" به شکل سینمائی بشه انتخاب بازیگر مهم ترین المانی هست
    که باید در نظر گرفت... چرا؟؟ چون یا بشدت به دل تماشاگر میشینه یا تماشاگر بشدت ازش متنفر میشه...(بخصوص برای اون
    دسته از افرادی که کامیک باز هستن و داستان ها رو شماره به شماره دنبال میکنن...)
    نمونه ی بارز هم انتخاب کریستین بیل
    برای نقش بتمن و هیث لجر فقید(روحش شاد) برای نقش جوکر هست... وقتی لذت دیدن بیل تو نقش بتمن هنوز زیرزبونت هست
    و یهو میبینی که بن افلک شده بتمن!!!! انگار یه نفر بی هوا با مشت کوبیده باشه تو صورتت... افلک پیش تر ها ثابت کرد که به درد
    نقش ابرقهرمانی نمیخوره(فیلم DaredEvil) نمیدونم چه ماده ی توهم زائی باعث شد که فکر کنه بعد گذشت سیزده سال دوباره میتونه
    یه ابرقهرمان بشه...

داخل پرانتز! جالب بود بتمن قبل از نبرد با سوپرمن با حرکاتی مثل پرس سینه دمبل و بارفیکس و ... خودش رو آماده میکرد این دیگه واقعا
    اِندِ اِندِ(!) فان بود

در نهایت میرسم به یک پایان باز برای یه فیلم سردرگمی که معلوم نیست تکلیفش با خودش چیه!! و این نقطه ی بحرانی فاجعه ی
    Batman Vs Superman هست...

21. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 13 از 14 اولیناولین ... 311121314 آخرینآخرین