برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 133

موضوع: Batman vs. Superman

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

Batman vs. Superman

کارگردان Zack Snyder تصویری از خودروی جدید بتمن روی تویتر خود آپلود کرد و اضافه کرد " زمان کشیدن کاورش رسیده .... فردا ؟ "

Henry Cavill نقش سوپرمن ، Gal Gadot نقش واندر ومن ، Jesse Eisenberg نقش مرد بدLex Luthor ، و Jeremy Irons نقش آلفرد را ایفا می کنند . بتمن در مقابل سوپرمن 6 می 2016 روی پرده سینما خواهد رفت .

Henry Cavill Gal Gadot Jesse Eisenberg Jeremy Irons

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Batman vs. Superman

دوستان توجه داشته باشن که راهی که مارول رفته و تا حدودیم جواب داده نمیشه سبکی بشه که همه باید اون راهو برن!
    وارنر خواسته تو bvs یه معرفی کلی داشته باشه و تو ادامه کاراکترو معرفی کنه(که ww و احتمالا بتمن قبل از bvs جریان دارن) که خب راه جدیدیه ولی نتیجش شد قربانی کردن bvs ولی مطمینن تو ادامه روند کار دستشون میاد!توجه داشته باشینم که تازه 2 تا فیلم از این یونیورس نمایش داده شده و خب کلی راه مونده همین مارولم اوایل لنگ میزد ولی رفته رفته بهتر شد!bvs متاسفانه شد قربانی امتحان های dc و وارنر که خب نمیشم گفت شکست کامل بود نسخه اضافی به مراتب خیلی خیلی بهتر بود و چه بسا تو بخشهایی از مارول هم جلو زده بود!
    درمورد بتمن هم بجز بخش کشتنش(که اونم تو کمیکها جاهایی ادم کشته تو یوتیوب مدرکش هست مردم ویدیو ساختن)باقی موارد عین کمیک بود!بتمن نولان چیزی شبیه به واقعیت بود که کمیکی نبود خب ولی این بتمن کاملا برداشت شده از کمیکه و بن افلک انصافا زیبا بازی کرده بود.
    در کل خیلی سریع دارید به dc و وارنر سخت میگیرید اونم زمانیکه تازه 2 تا فیلمشونو دیدیم.کافیه تریلر ww و jl از کمیک کانو ببینین که چقدر بهتر شدن تو تریلرام مشخصه!اینا نمیخوان راه مارولو برن از شیوه یونیورس گرفته تا دارک کردن فیلم که خب بدم نیست هیچ کجای دنیا نوشته نشده چون مارول یونیورسش مویفقیت هایی داشته از این به بعد همه باید طبق اون پیش برن!خود من جزو هیترای اولیه فیلم بودم ولی رفته رفته نظرم برگشت چون خیلی سخت داره گرفته میشه به فیلم دوم یه یونیورس!

3. 7 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,920 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

من موندم چرا همه به بن افلک گیر میدن! خدایی خیلی خوب بازی کرد و به نقشش میخورد.دوستان این فیلم چندین سال بعد از اتفاق های فیلم های بتمن رقم میخوره و الان بتمن یکمی پیر شده و البته بی حوصله! شاید به خاطر همینه که بعضیا از بن افلک خوششون نیومد.

5. 3 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

فیلم خیلی ضعف داشت ، شلخته بود . اما به نظرم بازی بن افلک درخشان بود و بتمنی بود که من تو این سن و اوضاع آشفته ،از بتمن انتظار داشتم
    بن افلک خیلی بازیگر خوبی هست من که دوستش دارم.
    اسنایدر هم بهترین فیلمش، همون واچمن بوده .
    By what right does The wolf judge The lion

7. 2 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785

بی باک هم خوب بود

9. کاربر زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

فیلم نمیگم شاهکاره حتی عالی هم نیست ولی خوبه.واقعا خوبه.بشدت دارن بیخودی میکوبوننش
    از نصف بیشتر کارای مارول که بهتر بود.نصف ایرادایی هم که به فیلم میگیرن بیخوده:
    1-بتمن آدم میکشه خیلیم زیاد؟!!!!-----خب که چی حالا مثلا چون قبلا نمیکشت نباید الان بکشه؟!یعنی شخصیتش اجازه نداره متحول بشه؟تغییر کنه؟
    2-نولان کجا و این شر ورای تخیلی کجا؟!!!-----اون فیلم رئال بود این کمیکی.اصلنم قابل مقایسه نیستن
    3-بن افلک افتضاحه؟!!!-----فیلم هرچقدر هم ضعف داشته باشه افلکش معرکه بود.حرف نداشت.از بیل هم حتی میشه گفت بهتر بود.از افلک بشدت بدم میومد ولی با این فیلم 180درجه نظرم برگشت
    4-چون زک اسنایدره و 300 ساخته به احترام ایران و ایرانی نمیبینم این فیلمو!-----اون فیلم براساس کمیکش بود کمیکشم داستانش همون بود نمیشد که ریشه داستانو عوض کنن.حالا اینا هیچی...چه ربطی داره چون اون اونطوری بوده این بده؟ :/
    5-خواستن ادای نولان رو دربیارن مثلا خواستن فیلم رو دارک کنن؟!!!!-----نصف کسایی که این ایرادو میگیرن حتی روحشونم خبر نداره به خودشونم زحمت ندادن برن ببینن خود نولان هم تو عوامل هست.تم داستانای بتمن هم همشون از Court Of Owlsگرفته تا The Killing Jokeبسیار تاریک بودن.هرچند که DC بطور کل استوری های تاریک تری رو نسبت به مارول داره
    و خیلی ایرادات بیخوده دیگه!!!!
    قبول دارم مشکل داره...زیاد هم داره
    بشخصه اون جایی که سوپرمن داد زد مارتا بعدش بتمن غیرتی شد داشتم از خنده جر میخوردمیعنی گند زدن با این سکانس
    فیلم اشکال زیاد داشت همونطور که گفتم ولی نکات مثبتش از منفیش بیشتره.خیلیم بیشتره
    همینکه باز نسبت به خیلی کارای دیگه تو این سبک حداقل سعی کرده بود داستان خوبی ارائه بده قابل تقدیر بود
    صحنه های مبارزاتش هم عالی بود.از 3گانه نولان بهتر نبود ولی پایینتر هم نبود.اونجایی که بتمن رفت سراغ نجات مارتا مبارزات حرف نداشت
    در کل اگه به 3گانه نولان بخوام نمره بدم از 10 امتیاز 15رو میدم از بس که خوبن!(هرچند که گفتم نباید مقایسه بشن ولی خب چون بعضیا مقایسه میکنن اومدم امتیازمو گفتم) و به این فیلم بیچاره که اصلا به حقش نرسیده 7 میدم
    لطفا مقایسه نکنید.فیلمو به عنوان یه فیلم کمیکی ببینید و لذت ببرید.به اون چیزایی که میخواسته رسیده

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_iri نمایش پست ها
    اسنایدر هم بهترین فیلمش، همون واچمن بوده .
    موافقم.واچمن یه شاهکاره.تنها کاره اسنایدره که از "خوب" سطح بالاتری داره.فیلمی شاهکار از روی کمیکی شاهکار
    Veezus

11. 9 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785

به نظر من همش تقصیره این منتقدینه! خدایی این 100 نفر کی هستن که اینجوری گند میزنن به فیلما؟ اول یه رای منفی میدن بعد مردم هم فکر میکنن چون نمره فیلم پایینه ارزش دیدن نداره و بعدش فیلم سقوط میکنه. نمونه دیگش همین وارکرافت. یعنی اعصابم خرد شد وقتی دیدم هفته 3 اصلا جزء 10 فیلم باکس افیس نیس.نمرشم که ماشاالله ...

13. 3 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

در رابطه با صحنه بتمن و سوپرمن و اسم مارتا اتفاقا اگه قضیش رو بدونین جزو بهترین سکانس های یه فیلمه کمیک بوکیه!همینطوری از رو هوا بتمن متحول نمیشه که سوپرمنو ول کنه!
    وقتی سوپرمن اسم مادرشو میاره و بتمن میفهمه دلیل این جنگ و دعوا این بوده که کلارک مادرشو نجات بده بتمن یاد بچگی خودش میفته و خودشو تو سوپرمن میبینه.با این تفاوت که سوپرمن الان شانس نجات مادرشو داره و بتمن خودشو بعنوان کسی مثل ادمکش پدرومادرش میبینه.برای همین وقتی میفهمه اینجوریه نیزه رو پرت میکنه عقب چون میبینه خودش داره باعث قتل مادر یکی دیگه میشه و مهمتر اینکه اون سوپرمنی که این فکر میکرد باعث نابودیه برای نجات مادرش حاظره جونشو بده.
    کلا توصیه میکنم در رابطه با فیلم ویدیوهای یوتیوب رو زیاد ببینید.همین سکانس هم جزو تاپ ترین سکانس هایی که تو این ژانر دیدم.

15. 10 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785

نقل قول نوشته اصلی توسط Illimovie نمایش پست ها
    در رابطه با صحنه بتمن و سوپرمن و اسم مارتا اتفاقا اگه قضیش رو بدونین جزو بهترین سکانس های یه فیلمه کمیک بوکیه!همینطوری از رو هوا بتمن متحول نمیشه که سوپرمنو ول کنه!
    وقتی سوپرمن اسم مادرشو میاره و بتمن میفهمه دلیل این جنگ و دعوا این بوده که کلارک مادرشو نجات بده بتمن یاد بچگی خودش میفته و خودشو تو سوپرمن میبینه.با این تفاوت که سوپرمن الان شانس نجات مادرشو داره و بتمن خودشو بعنوان کسی مثل ادمکش پدرومادرش میبینه.برای همین وقتی میفهمه اینجوریه نیزه رو پرت میکنه عقب چون میبینه خودش داره باعث قتل مادر یکی دیگه میشه و مهمتر اینکه اون سوپرمنی که این فکر میکرد باعث نابودیه برای نجات مادرش حاظره جونشو بده.
    کلا توصیه میکنم در رابطه با فیلم ویدیوهای یوتیوب رو زیاد ببینید.همین سکانس هم جزو تاپ ترین سکانس هایی که تو این ژانر دیدم.
    حق باتوئه . سوپرمن ممکنه خشن یا حتی به نظر بتمن بد باشه ولی عاشق مادرشه و جونشو واسش میده . دم همه مادرا گرممم

17. 4 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

اگه به بتمن در نسل جدید دقت کنید متوجه این مطلب خواهید شد که هیچوقت انتظارات ازش پایین نبوده و این مطلب عامل هایی همچون کریستوفر نولان و شرکت راک استدی ،سازنده سری بازی های بتمن بدونیم . تنها دلیلی که یک فیلم قابل قبول نمرات پایینی میگیره همین میتونه باشه . چیزی که مخاطب در گذشته دیده ، توقعاتش رو بسیار بالا برده و این فیلم یک فیلم سطحی و بدون ارزش براش محسوب میشه . ناگفته نماند که اگر زمینه سازی مستقلی برای بتمن توسط اسناید صورت میگرفت شاهد چنین شکستی نبودیم

19. 8 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

طبیعتا درست نیست که بخاطر 2 تا فیلم 300 که زک اسنایدر ساخته کارگردانیش رو زیر سوال ببریم ولی واقعا نمیشه از این آدم و هدف پشت سرش متنفر نبود اما این بار استثنا میگیرمش و فقط فیلم رو نقد میکنم !

اول از همه فیلمنامه فلم رو باید به چالش کشید که خیلی خنده دار بود ! یه مثالش رو میزنم ...
    اینجور که من متوجه شدم حدوم دو 3وم فیلم داریم به این قضیه میرسیم که بتمن از آقای سوپر من هم میترسه و هم بیش از اندازه متنفره ، حتی این آدم وقتی خواب میبینه هم یا داره سوپر منو میکشه یا سوپر من داره اینو دوستاشو میکشه ! آخه این حجم نفرت رو یه انسان چطوری میتونه با یه کلمه مااااارررتتتااااا هضم کنه ؟ من وقتی اون سکانس رو دیدم فکم افتاد : وات دِ اف جاست هپند ؟ بتمن ولش نکن بزن لهش کن ! ولی نه مثه اینکه فیلمنامه با ما شوخی داره !

در مورد بازی ها هم هنری کویل اصن معلوم نبود چجوری داره بازی میکنه ! انگار سوپر من بودنش رو بازیش هم تاثیر گذاشته بود. واقعا تو این فیلم بازیش خیلی بهتر بود : The Man from U.N.C.L.E

در مدح فیلم هم باید گفت صحنه های درگیری و اکشنش خیلی خوب و جذاب بود و نقطه قوت اصلیش همین موضوع بود

بازی خوب هم یکی جسی آیزنبرگ درخشان بود ، بعدش جرمی آیرون و آخری هم بن افلک ( هیچ وقت فکرش رو نمی کردم یه روز از بن افلک تعریف کنم! )

خلاصه میشه گفت که اکثر کسایی که کامیک دی سی دوست دارن با بتمن نولان خاطره دارن و واقعا با اون بتمن امروزی زنده شد دوباره ، جای تردیدی نیست که بتمن 2 شاهکاری بود واسه خودش اما نقطه ضعف اون فیلم های نولان همین کم بودن درگیری و زد و خورد هیجان انگیر بود که زک اسنایدر به خوبی تو فیلمش استفاده کرد

پ.ن : از این عکس استفاده کردم که بگم چه موزیک متن خوبی داشت و کار هانس خیلی عالی بود ، موزیک متن حتی بدون فیلم هم عالیه حتما گوش کنید

21. 8 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین