برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

24Legacy | بحث و گفتگــو پیرامــون فصـل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال 24Legacy که پخش رسمی آن از 5 فوریه‌ی 2017 (17 بهمن‌ماه 95) از شبکه Fox آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

2. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 24Legacy | بحث و گفتگــو پیرامــون فصـل اول

من که به هیچ عنوان خاطراتم با 24 و جک رو با این اسپین آف خراب نمیکنم.

به نظر من این اسپین آف یه حرکت خیلی بد بود از سوی سازنده ها چون مطمئناً یه چیز کلیشه ای و آبکی بیش نیست.

نمیدونم چطوریه اونور، شاید اصلا واسه مردم اونور و سازنده ها اینکه یه فیلم و سریال خاطره هست و همونطور بمونه مهم نباشه،

انگار برای اونا به اندازه ای که برای ما یه سریال مهم هست و دلمون میخواد همونطور تو ذهنمون باقی بمونه مهم نیست، نمیدونم

4. 18 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

منم به هیچ عنوان این اسپین آف چرت رو شروع نمیکنم
    یه 24 بودو جک(کیفر) واقعا نمیدونم شبکه fox با خودش چه فکردی کرده!! اگه کسی میدونه بگه

6. 14 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994

نمیشه ندید خدایی. من تا الان جلوی خودمو گرفتم، ولی بالاخره می‌بینمـش

عوامل و بازیگرهای خوبی داره؛ نقش اول هم که توی استریت اُتا کمتن خیلی خوب بود. ولی خب داستان تکراریه دیگه. 24 اصلی هم داستان تکراری بنظر میومد، ولی اینطور نبود و همیشه از نظر داستانی قوی بود، و یه اکشن محض هم نبود. از لحاظ درام هم قوی بود، و به‌همین خاطر توی ژانر خودش تک بود. ولی من از این سری جدید انتظار داستان قوی ندارم، اگه بخوام ببینم، فقط روی اکشن و هیجانـش حساب باز می‌کنم.

8. 17 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Damn it
    سپاس
    3,305
    از این کاربر 4,077 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

حتی IMDb 5.2/10 ‌و Meta 48/100 و Rotten 55/100 هم نتونست جلوی اشتیاقم رو برای دوباره دیدنش بگیره و
    همین الان قسمت ۱ رو تموم کردم (البته یکم زمان بُرد چون با ساب انگلیسی دیدمش)

سریال هیجان بالا و اکشن نه چندان بدی داره.
    بازی Corey Hawkins بعنوان بازیگر نقش اول نظرم رو جلب نکرد.
    با این حال کار Miranda Otto رو دوست داشتم
    دیدن Teddy Sears که فصل قبل سریال فلش نقش اعلیحضرت زوم رو داشت خیلی امیدوارم کرد. نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه این نقش جدیدش هم، مثل جی گریک پارسالـه و آخر سر تو زرد از آب در میاد
    داستان بدک نیست. یه سری وقایع به نظر غیرمرتبط که بعدا به هم مربوط میشن و همون هیجان بخشی به سریال با آهنگ های هیجان انگیز. البته داستان همیشه حمله به آمریکاست
    اما خب، امیدوارم شاهد خلاقیت باشیم.

اینو اضافه کنم که احتمالا «تونی آلمیدا» هم یه حضور کوچولو در سریال داشته باشه +
    مخصوصا با اینکه سازندگان با ساختن ویدیویی ۷ دقیقه ای نشون دادن که علاقه‌ای به حذف این کاراکتر ندارن

جالبه که فردا هم پریمر هست و قسمت دو هم فردا (که میشه 5 ساعت دیگه بعد از Super Bowl) از شبکه‌ی فاکس پخش میشه.

نباید زود قضاوت کرد و با یه قسمت از سریال و البته 1000 رأی از IMDb چیزی معلوم نیست. به شخصه امیدوارم به سریال. البته امیدوارم ترجمه خوبی هم روش انجام بشه.
    علیرغم اینکه کیفرساترلند چاپای خودش رو توی Designated Survivor محکم کرده، اما بازگشتش به نظرم محال نیست.
    چیز دیگه‌ای که نظرم رو جلب کرد فیلمبرداری بود. استفاده از زوایای محتلف جالب پیاده شده بود. البته CTU جالب به تصویر کشیده نشده بود. اما در کل بدک هم نبود.

به نظرم حق 7/10 رو داشت قسمت اول

10. 12 کاربرِ زیر از Ali.99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Its not easy being smart. And yes, that was condescending an
    سپاس
    282
    از این کاربر 2,790 بار در 318 پست سپاس گزاری شده

آخرین باری که بشدت خوشحال شدم .. خبر ساختن و پخش فصل 9 سریال 24 داخل لندن هست .با اینکه 12قسمتی بود ..اما بدشت خوشحال شدم... با شنیدن خبر پخش یکم امید تزریق شد به زندگی شخصی ام ..

چند وقت پیش نیز وقتی تیتر خبر پخش جدید سریال 24 شنیدم علاوه بر سوپرایز شدن بسیار وصف نشدنی خوشحال شدم که دوباره کیفر ساترلند قراره ببینم ! اما با خواندن شرح خبر ! بسیار جا خوردم ! و ناراحت !

فاکس نباید اینکارو میکرد... نوستالژی هامون خراب میکرد

12. 13 کاربرِ زیر از 1passenger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

من با علی موافقم نمیشه قضاوت کرد سریال ربطی به 24 نداره یک روز جدیده با یک قهرمان جدید
    قسمت اول بنظرم بد نبود،سی تی یو تکنولوژی های روز در اختیارش قرار گرفته،طراحی ساعت با رنگ آبی برام جالب بود،کیفیت تصویری سریال خیلی بهتر شده،اریک کارتر در نقش یکی از بازمانده های تیم عملیاتی کشتن بن لادن ( در داستان بن خلید ) بنظرم خوب کارشو بلده و الکی شخصبت اول داستان نشده و برای این نقش زحمت کشیده
    بنظرم باید به سریال زمان داد،تهیه کننده ها مطمئننا برای چند فصل این سریال برنامه ریزی کردند نباید با تحریم و ندیدن و بد گفتن از سریال،طرفدارای این اثر باعث بشن این سریال کنسل بشه،کیفر ساترلند در فصل نهم سریال شانس خودشو داشت که دوباره سریال رو زنده کنه اما نتونست بعد از اون بود که تهیه کننده ها تصمیم گرفتند این سریال را با حضور قهرمان و چهره ای تازه ادامه بدند،همچین کاری هیج جا و هیچ زمانی سابقه نداشته زمانی که nbc التماس های میلیونی طرفدارا هاشو نادیده می گیره و هانیبال رو ادامه نمی ده یا امضا و طومار میلیونی باعث نمیشه دکستر ادامه پیدا کنه ،حالا یک شبکه مثل فاکس پیدا شده و بیشتر و مشتاق تر از تماشاگراش داره بهترین سریال هاشو هر طور شده و حتی ظرر مالی به تلویزیون تو سال 2017 بر می گردونه مثل 24 و فرار از زندان.اینجاست که باید طرفدارای این سریال همه جوره از کارتر در نقش باور دفاع کنند و نزارن سریال کنسل بشه. من خودم طرفدار صد آتیشه این سریال هستم بجز فصل نهم بقیه فصل ها رو در طول زمان هر کدام سه بار دیدم،پس نمیام سریال رو تحریم کنم اونم زمانی که به جز هوملند سریال ضد-تروریستی خوبی دیگه ای نیست،یادمون نره کیفر ساترلند درسته بازی نمی کنه ولی تهیه کننده میراث 24 هست.سال 2001 سریال 7 سال جلوتر از زمان خودش بود و مسائل رو پیش بینی می کرد و این آینده نگری ادامه داشت. انتخاب شدن دیوید پالمر به عنوان رئیس جمهور در فصل دوم پیش بینی برنده شدن باراک اوباما هشت سال بعد را کرد اگه فرصت به سریال بدیم باز هم از این جور پیش بینی و اینده نگری هایی که میتونه به واقعیت بپیونده در سریال شاهد خواهیم بود.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994

توی این 3 قسمت که خوب بوده؛ نمی‌دونم دلیل این‌همه جوّ منفی چیه. تمام المان‌های 24 رو داره؛ روایت چندین داستان همزمان با هم، هیجان، درگیر کردن بیننده، موضوعات تروریستی، درگیری‌های مسلحانه... فقط یه جک نداره که با این‌که ضدّحالـه، ولی نمیشه به‌خاطر یه عنصر که حالا مهمترین عنصر سریال‌ هم هست، کلّ سریال رو برد زیر سؤال. من‌که به چشم یه سریال مستقل بهش نگاه می‌کنم و تا حالا لذت بردم. ببینم در ادامه چی میشه.
    البته خب بد موقعی هم پخشش آغاز شد. همزمان با آغاز کار ترامپ. که فکر کنم خیلی‌ها هم به‌همین خاطر ناراضی هستن، مخصوصاً اونوری‌ها.

اگر هم به امتیاز IMDB اهمیت می‌دین که بنظر من مهم نیست؛ از 4 رسید به 6 و خرده‌ای. که 2هزار رأی هم چیزی نیست، باید برسه حداقل به 10هزار رأی تا اگه می‌خواید، روش حساب باز کنید.

15. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Its not easy being smart. And yes, that was condescending an
    سپاس
    282
    از این کاربر 2,790 بار در 318 پست سپاس گزاری شده

چهار قسمت دیدم

به نظرم بد که نبود هیچ! جذابیت خاص خودشم داشت !

خیلی خوب داره پیش میره

هیجان همیشگی رو داره ! و این به نظرم قابل قبول است و انتظارات را براورده میکند

17. 6 کاربرِ زیر از 1passenger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 215 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

درود بر شما

تا جایی که من اطلاع دارم رنجر های امریکا برای انتخاب شدن بعنوان رنجر یه سری فاکتور هست که باید اون را دارا باشند و این آقای کارتر حتی نزدیک

به این فاکتورها هم نیست . یا رو بیشتر شبیه این ت/غییر ج/ن/سیتی هاست که دو تا شکم هم زاییده با اون صحنه های دویدنش که آدم رو یاد پارالمپیک

میندازه و خداییش نبود یه هنرپیشه خوب مثل کیفر ساترلند تو این سریال شدیدا" احساس میشه .

19. 2 کاربرِ زیر از hamoon1345 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین