برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 70
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Flash | اسپین اف سریال Arrow معرفی , بحث و تبادل نظر

پس از موفقیتی که سریال ابرقهرمانانه ی Arrow بدست اورده است ، شبکه ی تلویزیونی CW تصمیم دارد تا یکیدیگر از کارکترهای دنیای DC Comics را وارد تلیویزیون کند این شبکه ی تلویزیونی با به تصویر کشیدن کارکتر Green Arrow حالا بسراغ کارکتر پرطرفدار و سرعتی Flash رفته است و یک سریال درام براساس این کارکتر خواهد ساخت .
    Grant Gustin که در سه اپیزود از فصل دوم سریال Arrow بازی کرد نقش اول این سریال است . و کارکتر Barry Allen را ایفا خواهد کرد .

Grant Gustin که از یک سریال و نقش موزیکال وارد یک سریال و نقش اکشن شده است در قسمت ۸ام فصل دوم سریال Arrow به تماشاگران معرفی شد و در قسمت 9 نهم هم بازی کرد . خالقان سریال Arrow بنام های Greg Berlanti و Andrew Kreisberg که این سریال را براساس کارکتر ابرقهرمان بنام Green Arrow ساخته اند از تهیه کنندگان سریال The Flash خواهند بود و در کنار ان ، David Nutter کارگردان سریال Arrow بهمراه Greg Berlanti و Andrew Kreisberg و در آخر Geoff Johns از کمپانی DC فیلمنامه ی قسمت Pilot را خواهند نوشت …

داستان سریال :
    پس از حادثه ای که در ازمایشگاه برای Barry Allen اتفاق افتاد اورا به بیمارستان منتقل می کنند و هنگامی که بهوش می آید تغیراتتی رو در خود می بیند که باعث شگفتی همه می شود . به کمک دوستان خود تصمیم می گیرد مانند Oliver Queen به نجات شهر بپردازد .....

اما مسئله ای که ذهن بینندگان را به خود مشغول کرده است این است که ایا The Flash و Arrow با هم تقاطع دارند !

ولی این تقاطع ها چگونه خواهند بود؟ آیا کاراکترهای سریال ها در سفر به شهر های دیگر باعث این تقاطع می شوند؟
    مصاحبه کوتاهی به تازگی از سازنده این سریال Marc Guggenheim شده است و او در این باره می گوید : این تقاطع ها همیشه گزینه ای در ذهن نویسنده ی این سریال ها خواهد بود ولی به نظر ما در ابتدا سریال The Flash باید بتواند روی پای خودش بایستد و بیننده های خاص خودش را جذب کند و پس از آن تقاطعش با Arrow فیلم برداری شود.

در اخر اینکه طراح لباس شخصیت The Flash دارنده ی ۳ جایزه طراحی از اسکار Colleen Atwood هست که کار طراحی کاستومِ Arrow نیز با او بوده

The Flash - First Look: "Don't Blink"

Watch on youtube

The Flash - Extended Trailer

بازیگران

Danielle Panabaker

یک کارمند متخصص در محیط زیست که به تازگی نامزد خود را از دست داده
    Rick Cosnet

یک کارگاه مرموز و با گذشته ای تاریک
    Candice Patton

در نقش ایریس که انتظار می رود نسبت به برری بهم علاقه مند شوند

Tom Cavanagh

یک فیزیکدان نابغه که چیز های عجیبی خلق می کند .
    Patrick Sobongui

نقش او یک نقش مهمان خواهد بود و در صورت تمدید سریال نقش او بیشتر می شود
    Jesse L. Martin

یک کارگاه ماهر و صادق در کار

سپاس
    777
    از این کاربر 774 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Flash | اسپین اف سریال Arrow معرفی , بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    به جای این رابطه ی لوس بری و آیریسی که ساختن، یه برومنس () بین بری و هال خیلی خوب میشه!
    یکی حرف دل من رو زد
    انقدر این دو تا تو ذوق من زدن که بعد از قسمت اول سریال رو ول کردم
    CW میمیره یه سریال بدون مثلث عشقی بسازه؟؟؟؟ حال من یکی که بهم خورد

3. 4 کاربرِ زیر از ماهان734 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

این پست جهت آشنایی با دنیای فلش ـه واسه اونایی که دوست دارن بیشتر بدونن و خب حاوی اسپویلرـه.
    باید به این موضوع اساسی اشاره کنم که دنیای فلش خیلی بزرگه در نتیجه همه چی توی یه پست جا نمیشه اگه سوالی پیش اومد بپرسین!

اول یه سری مفهوم رو تعریف کنیم!

اسپید فورس: منبع نیروی سرعت ـه که توسط بری آلن تولید میشه و همه ی اسپیدستر ها از اون انرژی می گیرن. میشه گفت وقتی اسپیدسترها می میرن می پیوندن به اسپیدفورس.
    نکته ی اساسی: مثلا سوپرمن که سرعت بالایی داره به اسپید فورس وصل نیست، اسپیدسترای دی سی به اسپید فورس وصلن.
    نکته ی اساسی دوم: اسپید فورس منفی هم داریم که پروفسور زوم تولیدش می کنه.

اسپیدستر: خب طبیعتاً کسایی هستن که از اسپید فورس بهره می برن! افرادی مثه بری آلن، والی وست، بارت آلن، پروفسور زوم، مکس مرکوری، جی گریک، جانی کویک، رایول ... (مهم ها رو گفتم فک کنم)

حالا یه سری شخصیت های مهم رو معرفی می کنیم!

بری آلن: The Fastest man alive!! اورجین ـش مثه سریاله تقریباً. چیز خاصی نداره بگم (دوباره بگم چیز خاص که خیلی زیاده جا نمیشه) الآنم چیزی به ذهنم نمیرسه سوالی داشتین بپرسین... فلش پوینت چیه؟ خب ما می دونیم، توی سریال هم گفت، وقتی تایم ترول می کنیم، زنجیره ی اتفاقات پاره میشه و ممکنه تغییر کنه، خب یکی از ایونت های بزرگ دی سی فلش پوینت ـه که بری میره مامانش رو نجات بده و تایم لاین اصلی رو بهم می ریزه و یه تایم لاین جدید درست می کنه... واسه اطلاعات بیشتر ----> انیمیشن فلش پوینت و اگه نمی خواین کل آرک فلش پوینت رو بخونین 5 شماره ی اصلی اون رو بخونین.

آیریس وست: همسر بری! یه جا پروفسور زوم آیریس رو میکشه...

پروفسور زوم: دشمن اصلی فلش، هم مادرش رو کشته هم همسرش! قهرمان زندگیش فلش بوده و همیشه می خواسته مثه اون باشه... ولی خب کازمیک تردیمل (وسیله ی سفر در زمان) رو شانسی پیدا می کنه میره آینده و می فهمه که فلش یکی بنام پروفسور زوم رو کشته و می بینه اسم اصلی پروفسور زوم ایوبارد ثاون ـه و خب همه ی رویاهاش بر باد میره!
    نکته ی اساسی: پروفسور زوم یکی از ریورس فلش هاس، همونجوری که فلش (بری آلن) هم یکی از "فلش" هاست؛ مثلا جی گریک فلش بوده، والی وست یه مدت فلش بوده، بارت آلن هم همین طور.
    البته "پروفسور زوم" هم دو نفر هستن، پروفسور زوم اصلی و فعلی که میشه دومین پروفسور زوم، همین ایوبارد ـه. من پروفسور زوم اول رو درست نمی شناسم.
    نکته ی اساسی دوم: زوم با پروفسور زوم فرق داره! زوم یکی دیگه ست!

والی وست: برادر زاده ی آیریس! والی سایدکیک فلش ـه و کیدفلش اصلی ـه.

بارت آلن: نوه ی فلش. همون ایمپالس!

من دیگه چیزی به ذهنم نیومد که بگم اوه اوه روگ ها رو یادم رفت! یه تیم از دشمن های فلش که با همکاری کردن با همدیگه می تونن با فلش مقابله کنن. رهبرشون کاپیتان (کاپتن ) کُلد ـه که فردی بسیار محترم ـه! اعضای گروه: وِدر ویزارد، کاپتن بومرنگ، گولدن گلایدر، تریکستر، پاید پایپر، میرور مستر، هیت وِیو، ...

Ma nama Jeff

5. 26 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

we hunt who who hunt us!!
    سپاس
    670
    از این کاربر 441 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    این پست جهت آشنایی با دنیای فلش ـه واسه اونایی که دوست دارن بیشتر بدونن و خب حاوی اسپویلرـه.
    باید به این موضوع اساسی اشاره کنم که دنیای فلش خیلی بزرگه در نتیجه همه چی توی یه پست جا نمیشه اگه سوالی پیش اومد بپرسین!

اول یه سری مفهوم رو تعریف کنیم!

اسپید فورس: منبع نیروی سرعت ـه که توسط بری آلن تولید میشه و همه ی اسپیدستر ها از اون انرژی می گیرن. میشه گفت وقتی اسپیدسترها می میرن می پیوندن به اسپیدفورس.
    نکته ی اساسی: مثلا سوپرمن که سرعت بالایی داره به اسپید فورس وصل نیست، اسپیدسترای دی سی به اسپید فورس وصلن.
    نکته ی اساسی دوم: اسپید فورس منفی هم داریم که پروفسور زوم تولیدش می کنه.

اسپیدستر: خب طبیعتاً کسایی هستن که از اسپید فورس بهره می برن! افرادی مثه بری آلن، والی وست، بارت آلن، پروفسور زوم، مکس مرکوری، جی گریک، جانی کویک، رایول ... (مهم ها رو گفتم فک کنم)

حالا یه سری شخصیت های مهم رو معرفی می کنیم!

بری آلن: The Fastest man alive!! اورجین ـش مثه سریاله تقریباً. چیز خاصی نداره بگم (دوباره بگم چیز خاص که خیلی زیاده جا نمیشه) الآنم چیزی به ذهنم نمیرسه سوالی داشتین بپرسین... فلش پوینت چیه؟ خب ما می دونیم، توی سریال هم گفت، وقتی تایم ترول می کنیم، زنجیره ی اتفاقات پاره میشه و ممکنه تغییر کنه، خب یکی از ایونت های بزرگ دی سی فلش پوینت ـه که بری میره مامانش رو نجات بده و تایم لاین اصلی رو بهم می ریزه و یه تایم لاین جدید درست می کنه... واسه اطلاعات بیشتر ----> انیمیشن فلش پوینت و اگه نمی خواین کل آرک فلش پوینت رو بخونین 5 شماره ی اصلی اون رو بخونین.

آیریس وست: همسر بری! یه جا پروفسور زوم آیریس رو میکشه...

پروفسور زوم: دشمن اصلی فلش، هم مادرش رو کشته هم همسرش! قهرمان زندگیش فلش بوده و همیشه می خواسته مثه اون باشه... ولی خب کازمیک تردیمل (وسیله ی سفر در زمان) رو شانسی پیدا می کنه میره آینده و می فهمه که فلش یکی بنام پروفسور زوم رو کشته و می بینه اسم اصلی پروفسور زوم ایوبارد ثاون ـه و خب همه ی رویاهاش بر باد میره!
    نکته ی اساسی: پروفسور زوم یکی از ریورس فلش هاس، همونجوری که فلش (بری آلن) هم یکی از "فلش" هاست؛ مثلا جی گریک فلش بوده، والی وست یه مدت فلش بوده، بارت آلن هم همین طور.
    البته "پروفسور زوم" هم دو نفر هستن، پروفسور زوم اصلی و فعلی که میشه دومین پروفسور زوم، همین ایوبارد ـه. من پروفسور زوم اول رو درست نمی شناسم.
    نکته ی اساسی دوم: زوم با پروفسور زوم فرق داره! زوم یکی دیگه ست!

والی وست: برادر زاده ی آیریس! والی سایدکیک فلش ـه و کیدفلش اصلی ـه.

بارت آلن: نوه ی فلش. همون ایمپالس!

من دیگه چیزی به ذهنم نیومد که بگم اوه اوه روگ ها رو یادم رفت! یه تیم از دشمن های فلش که با همکاری کردن با همدیگه می تونن با فلش مقابله کنن. رهبرشون کاپیتان (کاپتن ) کُلد ـه که فردی بسیار محترم ـه! اعضای گروه: وِدر ویزارد، کاپتن بومرنگ، گولدن گلایدر، تریکستر، پاید پایپر، میرور مستر، هیت وِیو، ...

من که چیزی نفهمیدم

7. 5 کاربرِ زیر از AAlireza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

ممنون از بانو سارا بابت اینکه وقت گذاشت و کلی توضیح داد از همه دوستانی که اطلاعات دارن در این زمینه خواهش میکنم به اشتراک بزارن ما هم استفاده کنیم
    هرچی بیشتر میخونم در مورد فلش و دنیاش بیشتر گیج میشم عجیب پر پیچ و خمه سوپرمن خوبه از کریپتون(درسته !)اومده اینجا خودش داره پادشاهی میکنه یا بت من و امثالهم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

9. 16 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    ممنون از بانو سارا بابت اینکه وقت گذاشت و کلی توضیح داد از همه دوستانی که اطلاعات دارن در این زمینه خواهش میکنم به اشتراک بزارن ما هم استفاده کنیم
    هرچی بیشتر میخونم در مورد فلش و دنیاش بیشتر گیج میشم عجیب پر پیچ و خمه سوپرمن خوبه از کریپتون(درسته !)اومده اینجا خودش داره پادشاهی میکنه یا بت من و امثالهم
    خواهش می کنم!
    والا میگم خیلی مطلب زیاده... نمیشه همه رو گفت... واسه همین اگه مشکلی، پیچیدگی، تناقضی، چیزی هست بپرسین هرچی بدونم توضیح میدم، اینجوری بهتره!
    Ma nama Jeff

11. 13 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

we hunt who who hunt us!!
    سپاس
    670
    از این کاربر 441 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

چند افراد تندرو در فیلم و سریال

13. 11 کاربرِ زیر از AAlireza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    36
    از این کاربر 153 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

[QUOTE=Illimovie;150096]سوالی که من دارم فیلمیم تو 2016 براساس این شخصیت قراره ساخته بشه.سریال و فیلم جدا هست؟اخه وقتی سریالش موجوده مسخرس فیلمشو با بازیگر دیگه بسازن از همین تو لیگ عدالت استفاده کنن خب![/QUلیگ عدالت چیه؟

15. 3 کاربرِ زیر از amir_999 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_999 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Illimovie نمایش پست ها
    سوالی که من دارم فیلمیم تو 2016 براساس این شخصیت قراره ساخته بشه.سریال و فیلم جدا هست؟اخه وقتی سریالش موجوده مسخرس فیلمشو با بازیگر دیگه بسازن از همین تو لیگ عدالت استفاده کنن خب!
    لیگ عدالت چیه؟
    لیگ عدالت تا جای که خبر دارم به جمع یه سری از ابر قهرمان یا همون سوپر هیرو های دنیای دی سی میگن یه چیزی تو مایه های اونجرز میمونه

17. 10 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پوستر فصل ششم

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

19. 17 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132