برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟ ویرایش نظ

رأی دهندگان
217. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 0.92%
  • 2

1 0.46%
  • 3

3 1.38%
  • 4

2 0.92%
  • 5

2 0.92%
  • 6

7 3.23%
  • 7

15 6.91%
  • 8

22 10.14%
  • 9

60 27.65%
  • 10

103 47.47%
صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 133
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت هشتم

Season 4, Episode 8 | The Mountain and the Viper

خلاصه‌ی داستان این قسمت: وحشی‌ها به روستاهای نزدیک دیوار رسیده‌اند و نگهبانان شب باید چاره‌ای بیاندیشند، برای لیتل فینگر نیز محاکمه‌ای برگذار شده است، آریا به ایری می‌رسد، دنریس تارگرین از نیت‌های پلید جوراه اندال باخبر می‌شود و تیریون لنیستر تمام بخت و اقبال خویش را به دست جنگجوی خود افعی سرخ سپرده است...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

از پدرت مرد بهتری باش
    سپاس
    97
    از این کاربر 217 بار در 44 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت هشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    من بعد از ترکیدن کله افعی
    به نظرم اپیزود خوبی بود ولی این فصل اپیزود بهتر از اینم داشت واسه همین 8 دادم !
    اگه یادتون باشه قسمت 9 فصل قبل اوج فصل بود بعد قسمت 10 اماده شدیم واسه فصل 4 فکر این سری سوپرایزهای بزرگتری واسه قسمت اخر داشته باشیم و حسابی بمونیم تو کف فصل 5 !

واقعا تیریون اگه بمیره نمیدونم دیگه کسی تو این سریال میمونه آرزوی مرگش رو نکنیم یا نه ( البته به جز چند نفر ! )
    تیریون به نظرم محبوب ترین شخصیت منفی سریال بود
    (البته شاید این فصل دیگه اونقدر منفی نبود به هر حال یه لنیستره ! )
    فقط امیدوارم اریا هر طور هست بره تو قلعه به خواهرش برسه غیر از این بی نمک میشه
    نمی دونم شاید من اینطوری فکر میکنم ولی به نظرم تو این سریال شخصیت مثبت و منفی به معنای اصلی وجود نداره چون کل داستان دو جناح نیست و چند تا خاندان هست و بین خاندان ها آدم بد و خوب هست و نمیشه بگی که مثلا استارک ها شخصیت های مثبت و لنیستر ها منفی هستن. (نمیدونم منظورم گرفتین یا نه، به نظرم معیاری برای تشخیص شخصیت مثبت و منفی وجود نداره و این دیدگاه به این خاطر که فصل اول بیشتر روی خاندان استارک متمرکز بود)
    ---------------------------------------------------------------------------
    در ضمن به نظرم آقا اشکان دوست دارن انجمن جنبه تخصصی بیشتری بگیره تا احساسی و اینکه گفتن یه سری جوگیر میشن منظورشون هم اوناس که 10 دادن و هم اونا که 1 دادن ..... من دلیلی برای بی احترامی ایشون نمبینم در ضمن به نظرم خیلی بهتر یه مدیر با کاربراش راحت باشه تا مثل جاهای دیگه خشک ..... من اینطوری بیشتر دوست دارم

Opie: With this ring, I vow my love. And I promise always to cherish and protect you
    ?Jax: What else
    Opie: And treat you as good as my leather
    ?Jax: And
    Opie: ride you as much as my Harley...

3. 10 کاربرِ زیر از vahidking بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wait.what...?!
    سپاس
    87
    از این کاربر 404 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

لعنت به جورج مارتین لعنت به got لعنت به سرسی لنیستر.اعصابم داغون شد.واسم لو رفته بود که وایپر میمیره ولی نه اینجوری! لیاقتش نبود.امیدوارم مرگش بی پاسخ نمونه
    این قسمت به نظرم زیر سایه نبرد وایپر و کوه بود البته بیشتر مرگ فجیع شخصیت جدیدی که بدجور تو دل همه جا باز کرده بود.دختره ی اژدها سوارم که همچنان تصمیماته احساسی و احمقانه میگیره.سانسا هم که از بیلیش خوب یاد گرفته.9 دادم

5. 13 کاربرِ زیر از hypetrak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,109
    از این کاربر 1,297 بار در 166 پست سپاس گزاری شده

قلبم داره تند تند میزنه فکر نکنم تا قسمت نهمش سالم بمونم جالب این جاست که من دارم برکینگ بد رو هم همراه با این سریال میبینم الان رسیدم قسمت10فصل 5 شاید حتی اگه به سلامت

تونستم این دو تا سریالوتموم کنم شاید خودکشی کردم دیگه طاقت این همه فشارو ندارم دفعه بعد با کپسول اکسیژن سریال میبینم

حالا واقعا مجبور بودن اونجوری کلشو بترکونن من میخواستم الان برم بخوابم ولی دیگه فکر نکنم خوابم بیاد

7. 11 کاربرِ زیر از Zombieland بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 248 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    و در جواب اون دوستی که گفت شما از کارگردانی و نویسندگی چیزی نمیفهمید که الکی به سریال گیر میدید و این اتفاق تقصیر نویسنده کتابه. خیر، کارگردان و شورانر سریال خیلی بهتر میتونستند این اپیزود رو دربیارن، اینکه اتفاقی که دو هفته منتظرش بودیم رو بذارن تو 4 دقیقه آخر بقیه چیزها، نشون دهنده کار ضعیف گروهه.
    برادر من کی گفتم «شما» از کارگردانی و نویسندگی «چیزی نمی‌فهمید»؟ اولا جمله رو تعمیم ندادم به همه، و گفتم بعضی‌ها، دیگه نخواستم نقل قول بکنم ولی بعضیا تو کامنتاشون گفتن اینکه ابرین مرده تقصیر کارگردانه! بعد هم عرض کردم که منم انتظار داشتم صحنه‌ی نبرد بیشتر باشه، به جای اون مکالمه‌ی طولانی بی‌ربط بین grey worm و اون دختره. حتا فک کنم نبرد به اندازه‌ی قصه ی سوسک کشتن cousin تیریون هم طول نکشید! ثانیاَ هرجوری حساب کنین کشتن رو باید میذاشتن واسه آخر اپیزود! اگه اولش بود که من به شخصه بقیه‌ی اپیزود رو نمی‌دیدم.
    به نظر من اینا توطئه ی لنیسترهاست که اینجوری همه رو تو فروم انداخته به جون هم!
    آخر سر هم فراموش نکنیم که بالاخره سریال آمریکاییه و وامدار تمام کلیشه‌های هالیوود!

9. 11 کاربرِ زیر از hoda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

این قسمت چرا اینجوری بود
    خدایی حوصلم سر رفت حالا حتما باید میزاشتن اون 4-5 دقیقه آخر مبارزه رو نشون بدن رسما آب بستن که
    هی نگا میکردم ببینم چقدر مونده از سریال ، مبارزه کو پس؟! امیدوارم قسمتای بعدی اینجوری آب نبندن به سریال
    -----
    این قضیه سر عقل اومدن سانسا خیلی "یهویی" بود ، اصن نمیتونم باش کنار بیام...آریا هم که موند پشت دروازه فعلا ، آب بندون قسمت بعدیه اینم فک کنم که چجوری میرن تو قلعه
    ?! where is jessica hyde

11. 13 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    467
    از این کاربر 628 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

دیگه این ماجرای کشتن شخصیت ها داره لوث می شه. یه سری بی خود و بی دلیل زنده می مونن،مثل این سم ول و اون دوست دخترش که خیلی مسخره این قسمت جون سالم به در برد. ولی یه سری که کلی کارکرد دراماتیک دارن تو قصه و این همه زمینه چینی شده واسه شون همینجوری الکی و مسخره کشته می شن.
    اگه تیریون هم بکشن من که دیگه نمی بینم سریالو.

13. 9 کاربرِ زیر از gollum بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

THE NORTH REMEMBERS
    سپاس
    673
    از این کاربر 430 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

ای بابا ای بابا... از چی بگم برات؟؟؟ انتظار داری چه چیزی از این سریال دربیاد؟؟؟(با صدای یاس)
    من کتاب رو نخونده بودم ولی مرگ افعی به هیچ وجه غیر واقعی و بد و سورئال و مضخرف و احمقانه وغیره نیومد...
    چون روند سریال اینطوریه و سبک داستان گویی نویسنده اینطوریه.افعی دیگه از راب استارک و کتلین و ادارد مرحوم که دیگه بزرگتر نبود!؟ بود؟
    همه ی اونا مردن این هم روش... شعار سریال تو این قسمت *همه ی مردان باید بمیرن* هستش.
    همه ی نظرات رو خوندم تا اخر ین پست،چندتا نظر داشتم که بگم:
    1-بهترین صحنه ی سریال، خنده ی آریا بود
    2-دنیای GOT اونقد کارکتر و بک استوری و هیستوری داره که مارتین ناگذیره تا برای پیشبرد داستان کارکتر ها رو حذف بکنه
    برا این کارشم دلیل داره میخواد با زبون بی زبونی بگه هرچقدر هم خاص باشی تو دل برو باشی و جیگر() بازم میمیری
    این که ادم بدای داستان رو نمیکشه برا اینه که در صورت مرگ اونها داستان تموم میشه وگرنه اونا هم اخر سریال میمیرن...
    3-من به شخصه با استاندارد این سریال به قسمت هاش رای دادم به این قسمت هم 8 دادم چون واقعا در حد 9و10 نبود....
    البته خیلی اشخاص هستن که با مقایسه با سریال های دیگه رای میدن که در اونصورت همیشه نمرشون 10 هستش که اون نظر اونهاست و نظراتشون مهترمه ولی به نظرم به هر قسمت 10 دادن یکم لوث میکنه امتیازدهی رو...
    4-از سانسا نا امید شدم....درسته باید از شکل یه سب زمینی درمیومد ولی جاپای لرد بیلیش نباید بزاره....
    5-یکم بنظرم کارگردانی قسمت مبارزه ضعیف بود و میتونست زمانش حداقل یک دو دیقه بیشتر باشه و یکم مبارزه بهتر باشه...
    6-من نفهمیدم که کوه مرد یا نمرد؟اگه مرد که پس هردو مبارز مردن و شرایط خاصه....اگه نمرد که خدا تیریونمون رو رحمت کنه...
    در اخرم بگم که چند رو دیگه قسمت *9* میاد به نام پدر پسر و روح القدس خدا به همه ی طرفدارها رحم بکنه...آمین

15. 17 کاربرِ زیر از hadiuss بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط gollum نمایش پست ها
    دیگه این ماجرای کشتن شخصیت ها داره لوث می شه. یه سری بی خود و بی دلیل زنده می مونن،مثل این سم ول و اون دوست دخترش که خیلی مسخره این قسمت جون سالم به در برد. ولی یه سری که کلی کارکرد دراماتیک دارن تو قصه و این همه زمینه چینی شده واسه شون همینجوری الکی و مسخره کشته می شن.
    اين حسي كه فعلا به شما دست داده و شما هم بهش دست داديد كامل نيست و البته حق داريد.
    در ادامه همه‌ي اينا منطق پيدا ميكنه نگران نباشيد.
    به نظرم برعكس سابق كه حسابي براي كشتن‌هاي پياپي توي سريال مقدمه‌چيني درست و درمون وجود داشت اين فصل زياد دلچسب نيست و مقدمه‌ها توي پرداخت به قصه‌هاي متنوع و كوچيك و بزرگ گم شدن.

17. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

دیگه همه از شوک زده شدنشون گفتن، من هم کلا 24 ساعت هنگ بودم
    ولی از اون طرف بدی ماجرا این بود که من تو فصل 1 و 2 کاراکتر مورد علاقم دنریس بود، تو 3 هم تا حدی ولی فصل 4... میخوام سر به تنش نباشه!
    دقیقا از اول همین قسمت 8 تصمیم گرفتم اوبرین بشه کاراکتر مورد علاقم. گفتم کاریزماتیک، خارجی، و دشمن لنیستر ها!
    فقط من رو تصور کنید در حالی که کله ی اوبرین پخش زمین شد اصلا تیریون برام مهم نبود ...
    این دنریس واقعا رو اعصاب منی که 2-3 سال میپرستمش هم رفته! امیدوارم یه شکست ناجور بخوره، به فلاکت و بدبختی برسه...

19. 15 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    برادر من کی گفتم «شما» از کارگردانی و نویسندگی «چیزی نمی‌فهمید»؟ اولا جمله رو تعمیم ندادم به همه، و گفتم بعضی‌ها
    نه عزیز، منم نگفتم به من گفتی، من به طور کلی جواب دادم. کارگردان و نویسنده و شورانر و... خیلی بهتر میتونستند این اپیزود رو دربیارن. این شده کار همیشگی شون! 3-4 دقیقه آخر یه اتفاق خفن میافته و ملت میان امتیاز بالا میدن، حتی خود من! خیلی از اپیزودهای این فصل اینجوری بوده (دادگاه تیریون، مشخص شدن قهرمان تیریون، مرگ افعی و...). نه فقط این سریال، خیلی از سریال درگیر این کلیشه شدن. شورانر باید مثل وینس گلیگان و کرت ساتر باشه! اون موقع سریال نمره 10 میگیره

21. 14 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین