برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

Threaded View

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

True Detective | تمایل متیو مک کانایی برای حضور درفصل 2

Matthew McConaughey؛یکی از بازیگران چیره دستی که این روزها همه راجع به مهارتش دربازیگری حرف میزنند.
    تجربه ی نقش راست کوهل درسریال True Detective طبق گفته ی خود متیو یکی از بهترین تجربیات دوران بازیگری اش بوده و تمایل دارد مدت بیشتری در فیلمنامه ای که Nic Pizzolatto(نویسنده ی سریال) مینویسد ایفای نقش کند.باهم نظر متیو مک کانایی را درباره ی "کارآگاه واقعی" میخوانیم:
    "من True Detective را دوست داشتم.کل قسمت ها وتجربه ی ساختشان چنان دلنشین بود که دوست دارم وقت بیشتری را با آن سپری کنم.
    "
    برنده ی جایزه ی اسکار سال قبل،متیو مک کانایی درمصاحبه با پایگاه خبری DeadLine چنین بیان داشته است:

"حضور درساخت فصل 1 سریال مثل این بود که شما 8 هفته به دوراز دغدغه به تعطیلات و خوش گذرانی رفته باشید.من هریکشنبه سریال را از HBO تماشا میکردم و بااین که داستان را میدانستم از دیدن آن لذت میبردم و تمام هفته بحث من و دوستانم درمورد سریال بود. من نمایشنامه را میخواندم و آن را نقش میزدم و طوری رفتار میکردم که به خودم القا میشد آخر قصه را نمیدانم.
    من سه شنبه ها و چهارشنبه ها مجددا قسمتهای پخش شده را تماشا میکردم و از دیدن دوباره ی سریال شخصیت محوری این چنین لذت میبردم.من عاشقش بودم و هیجان زده میشدم و شورواشتیاق و رضایت مردم مرا خوشحال میکرد. عجب هشت هفته ای بود.
    "
    >>>داستان سریال True Detective حول دو کارآگاه پلیس به نام راست کوهل(Matthew McConaughey) و مارتی هارت(Woody Harrelson) میگذشت که در صدد حل پرونده ی قاتلی سریالی در ایالت لوئیزیانا بر می آیند و هرکدام از شخصیتهای داستان فراز و فرود های خاص خود را دارند.<<<

"سریال برای من اینطور بود، 1 فصل،هشت قسمت،شروع مطلوب،صعود عالی و فرود مقبول و خداحافظ. اگر همین الآن HBO یکی از گزینه هایش برای فصل 2 یا 3 ، من باشم ناچارم قبول کنم.من به خودم اجازه ی تعرض به حرف شبکه ای چون HBO را نمیدهم وقتی که میگویند "ماتورا برای سه سال آینده در اختیار داریم."
    برای فصل 1 من تنها فیلمنامه ی دو اپیزود اول را خوانده بودم و آنقدر خوشم آمد که بدون خواندن متن باقی قسمت ها قرار داد بستم.با خودم گفتم که این مدل فیلمنامه خیلی کم شکست میخورد.نویسنده میگفت که خیلی سخت است بتوان جلوی این قطار را گرفت.قطار؛ موفقیت همین هشت قسمت بود.
    نتیجه ای که از سریال گرفتم این بود که شخصیت راست کوهل غیرقابل پیش بینی بود و بااین که خودم ایفای نقشش را برعهده داشتم، دقیق نمیدانستم چه چیزی قرار است از دهانش خارج شود.من و راستین کوهل وجوه اشتراک زیادی داریم و من فکرش را میفهمم پس، به سلامتی راستین کوهل!
    "
    نویسنده ی سریال،Nic Pizzolattoمیگوید که فصل 2 سریال درمورد مردان بد و زنان بدتر است.داستان درمورد سیستم های مالیاتی سری آمریکا و فساد های مالی میباشد.

از آنجا که قبلا خود متیو گفته بود که کارآگاه واقعی برایش تمام شده بشمار میرود باید دید که این اظهارات حقیقت دارند یا خیر؟

منبع