برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Murder in the First | درام کارآگاهی جدید TNT | معرفی، بحث و تبادل نظر

معرفی اثر...
    Murder in the First عنوان درام-کارآگاهی جدید شبکه‌ی TNT است که توسط Steven Ronald Bochco و Eric Lodal خلق شده است. شبکه‌ی TNT سفارش ساخت 10 قسمت برای فصل را در تاریخ 19 سپتامبر 2013 داد که فصل اول پخش خود را از تاریخ 9 ژوئن 2014 آغاز کرده است.

شرح کوتاه داستان...
    دو کارآگاه به نام‌های Terry English و Hildy Mulligan بر روی دو پرونده‌ی قتل که به‌ظاهر بهم ربطی ندارند تحقیق می‌کنند، اما سرانجام متوجه می‌شوند که هر دو مقتول این پرونده‌ها به نابغه‌ی Silicon Valley آقای Erich Blunt مرتبط هستند...
    تیم بازیگران...
    Taye Diggs در نقش Terry English
    Kathleen Robertson در نقش Hildy Mulligan
    Tom Felton در نقش Erich Blunt
    Steven Weber در نقش Bill Wilkerson
    Nicole Ari Parker در نقش Sonia Perez
    Raphael Sbarge در نقش David Molk
    Ian Anthony Dale در نقش Jim Koto
    Richard Schiff در نقش David Hertzberg

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Murder in the First | درام کارآگاهی جدید TNT | معرفی، بحث و تبادل نظر

اینو نگاه میکنم!!قول میدم

3. 17 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

در اول صحبت‌هام جا داره فقط واسه اون‌هایی که نمی‌خوان این مطلب رو تا انتها بخونن این رو عرض کنم که وقتی عناوین هر سریالی رو مشاهده می‌کنیم و اگر اون رو دیده باشیم اولین چیزی که توی ذهنمون می‌یاد عبارتی هستش که ما توی ذهنمون روی اون سریال چسبوندیم، به طور مثال من وقتی اسم True Detective یا Sherlock Holmes رو می‌شنوم خود به خود یه زنگی توی سرم با ندای (عالی) می‌پیچه و همین باعث می‌شه که خاطره‌ی خوب اون سریال‌ها برام زنده بشه و بسی لذت ببرم.

اگر از عوام سؤال کنید سریال‌ها به چند دسته‌اند، قطعاً اینگونه جواب خواهند داد: "عالی، خیلی خوب، خوب، متوسط و ضعیف"، در رابطه با قسمت پنجم این حرف من همیشه نظرم اینه که سریالی ضعیف هیچ‌وقت ساخته نخواهد شد! شاید با خودتون بگید که چرا سریالی ضعیف نداریم و من بهتون اینگونه جواب می‌دیم که هر سریالی سلیقه‌ای هست و مخاطب خاص خودش رو داره و شاید قوی‌ترین سریال از نظر شما برای خیلی‌ها یه سریال ضعیف باشه و حتی ضعیف‌ترین سریال از نظر شما برای خیلی‌ها قوی! بگذریم... در انتهای این بحث فقط خواستم این رو بگم که وقتی اسم این سریال می‌یاد تنها چیزی که توی ذهن من نقش می‌بنده فقط و فقط کلمه‌ی بسیار ضعیف(!) هستش و بس!...

در آغاز با ترکیب یه جفت کارآگاه برخورد می‌کنید که اصلاً به هم شباهتی ندارند و هیچ‌گونه وجه مشترکی بینشون نیست! یه سریال با فضایی دلگیر با دیالوگ‌های خسته‌کننده و آهسته و طولانی، مطمئناً هیچ‌کس تا زمانی که تری انگلیش سر اون مضنون رو به روی میز در انتهای اپیزود می‌کوبه هیچ هیجانی نداره و شاید چندین بار خواسته سریال رو ببنده و شاید مثل من توی چند روز!!! سریال رو دیده... موزیک‌هایی که در طول سریال پخش می‌شن به شدت خسته کننده و در دنیای موسیقی نمی‌گنجن(این رو از سر تجربه‌ی موزیسین‌ایم می‌گم) و به نظر توی یه استدیوی خونگی ضبط شدن...

شرلوک‌هلمزی‌ها و المنتری‌بازها و طرفداران کارآگاه "راست" کارآگاه واقعی...
    فقط می‌تونم بهتون بگم هیچ‌چیز جدیدی نیست! دنبال یه سریال با مضمونی غافل‌گیرکننده نباشید... یه سریال معمولی که حتی نشون دادن زندگی‌هاشون توی یه پوشش و برچسب خاص نیست و به همون خسته‌کنندگی‌ای هست که از شبکه‌های صدا و سیما پخش می‌شه!

حتماً خواننده‌ی گرامی فارغ از اینکه موافق نظر نگارنده باشید یا نه، متوجه منظور او شده و دیگر نیازی به توضیح بیش از حد نیست...
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

من از سریال خوشم اومده!
    کلا به پلیس علاقه مندم!
    اگه سریال پلیسی دوست دارین خیلی هم خوبه.... کلا من به جرم و جنایت هم علافه مندم!

6. 10 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان کسی خبری داره که فصل سوم چرا ترجمه نشده اگه شده چه سایتی؟

8. 3 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :