برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 43
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Rectify | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک میتونید پیرامون فصل دوم این سریال زیبا تبادل نظر کنید. فقط خواهشا برای جلوگیری از اسپویل شدن قسمت های مختلف، متن مربوطه را با ذکر قسمت در تگ اسپویلر قرار بدید.

2. 28 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Rectify | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

بعد از یکسال انتظار...یکی از تاپ 5 سریالیم بازگشت فوق العاده ای داشت..!! اصلا متوجه نشدم کی این قسمت تموم شد...این Aiden Young برای این سریال خیلی زیادیه...به تنهایی فقط دوربین حرکاتش رو بگیره من راضی ام...بقیه ی بازیگرا هم نباشن فقط این رو نشون بدن من راضی ام...چقدر بااحساس بازی میکنه این بشر....بااین سریالی که داره بازی میکنه من موندم چرا بهش جایزه نمیدن...!! اصلا با اون صدای بم خودش روی مغزم راه میره..!! زبانم در توصیف زبردست بودن این بشر جوابگو نیست...!! فقط باید با سریال زندگی کنید تا بفهمید چی میگم..!!

مشاهده محتوا اسپویلر

4. 19 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    بعد از یکسال انتظار...یکی از تاپ 5 سریالیم بازگشت فوق العاده ای داشت..!! اصلا متوجه نشدم کی این قسمت تموم شد...این Aiden Young برای این سریال خیلی زیادیه...به تنهایی فقط دوربین حرکاتش رو بگیره من راضی ام...بقیه ی بازیگرا هم نباشن فقط این رو نشون بدن من راضی ام...چقدر بااحساس بازی میکنه این بشر....بااین سریالی که داره بازی میکنه من موندم چرا بهش جایزه نمیدن...!! اصلا با اون صدای بم خودش روی مغزم راه میره..!! زبانم در توصیف زبردست بودن این بشر جوابگو نیست...!! فقط باید با سریال زندگی کنید تا بفهمید چی میگم..!!
    واقعا عالی این بشر، حرکات و حالات صورت‌اش دیوونه‌کننده است.
    بازیگرهای دیگه‌اش هم خوبن بخصوص اون تا بازیگرهای نقش اماندا و تیانی هم خیلی خوبن.

من سیزن یک رو دیده بودم، دقت نکرده بودم که هر قسمت یه روز زندگی دنیل رو نشون می‌ده. واقعا سریال عالی ـه.

در ضمن اون سکانس هم که اون یارو درباره‌ی لاکپشت حرف می‌زد. من خودم دقیق یادم نبود رفتم سیزن قبل رو یه دوره کردم ببینم کیه. اگه یادتون نیست، یکیه که دنیل رو از قبل از زندان‌اش می‌شناخت و اون لاکپشت هم قضیه‌اش این بود که وقتی خونه نبودن، دنیل می‌اومد از لاکپشت‌اش مواظب‌ات می‌کرد.

نمی‌دونم این هفته چرا با یه روز تاخیر فیلم و زیرنویس‌اش منتشر شد تو وب. فکر کنم چون قسمت اول بود این طور شد. از هفته بعد احتمالا همون جمعه‌ها میاد و همون روز زیرنویس رو هوا می‌کنیم.

6. 17 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

از قسمت اول خوشم نیومد.بازیها خوب بود وپر از صحنه های دراماتیک ولی اتفاق خاصی نداشت. یه جوری شخصیتها زیادی سیاه و سفید شدن.مشابه سریالهای داخلی خودمون. باتوجه به اینکه سریال در اول برای یه فصل برنامه ریزی شده بود، امیدوارم نویسنده ها قصدآب بستن سریال رو نداشته باشن و از قسمتهای بعدی بهتر بشه.

8. 10 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    فقط باید با سریال زندگی کنید تا بفهمید چی میگم..!!
    آمانتا از روي بي‌ايماني يه حرفي زد ولي براي توصيف هر قسمت سريال كافيه: "موسيقي كانتري با درون مايه‌ي مذهبي"!

10. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

E02

مشاهده محتوا اسپویلر
    خوشحال شدم دنیل به هوش امد،میترسیدم از اینکه کل فصل تو کما بمونه! وقتی که یه چیزی رو میبینه و ازش تعجب میکنه یا وقتی به چیز جدید مثل دوچرخه سواری رو تجربه میکنه انگار واقعا اولین بار تو عمرشه اونو دیده وقتی هم که شروع میکنه درباره دنیا حرف میزنه یاد "راست" داخل ترودیتکتیو میفیتم ... کاملا فلسفی.
    تاونی هم که قضیه کشش به دنیل رو مطرح کرد بنظرم میخواست واکنش شوهره رو ببینه هنوزم میخوادش قشنگ معلومه فقط منتظره شوهره بگه طلاق ...

12. 11 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

منم خوشحال شدم که تمام سیزن دنیل توی کما نمی‌مونه. فکر می‌کنم قسمت بعد تقابل‌اش با تاونی جالب باشه. قسمت اول توی رویاش به اون رفیق‌اش درباره‌ی تاونی گفت؛ تاونی هم این قسمت به شوهرش از کانکشن‌اش با دنیل گفت. منتظرم ببینم قسمت بعد چیکار می‌کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    تاونی هم که قضیه کشش به دنیل رو مطرح کرد بنظرم میخواست واکنش شوهره رو ببینه هنوزم میخوادش قشنگ معلومه فقط منتظره شوهره بگه طلاق ...
    فکر نکنم توی فکر طلاق‌ها اینا باشه، چون اولا از نظر مسیحیت طلاق گناه نابخشودنی ـه. دوما که ساده‌تر از این حرف‌هاست. یه دورهمی ساده داشت که توش از اعتراف اینا حرف زدن، فرذاییش رفت همه‌چی رو گذاشت کف‌دست دست شوهرش. فکر نمی‌کنم کارش به اونجاها بکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    تجربه میکنه انگار واقعا اولین بار تو عمرشه اونو دیده وقتی هم که شروع میکنه درباره دنیا حرف میزنه یاد "راست" داخل ترودیتکتیو میفیتم ... کاملا فلسفی.
    دنیل آدمی که تمام تجربیات‌اش از زندگی محدوده و تمام درک‌اش از دنیا از طریق کتابه. به‌نظرم این هم جالب و هم عجیب‌اش می‌کنه. مثلا همون جمله‌ای که از سنت آگوستین نقل می‌کنه، به‌نظرم برای کسی که 20 سال گذشته‌ی زندگی حتی صدای رعد و برق رو نشنیده، خیلی ایرونیک وقتی می‌گه خدا خودش رو توی طبیعت متجلی می‌کنه.

-------------
    یه نکته هم درباره‌ی زیرنوس بگم، زیرنویس هر هفته نهایتا تا 2، 3 آماده ست. اگر هم من مثل این قسمت توی تاپیک‌اش نزدم، برید توی سابسین می‌بینیدش

14. 13 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*حالا که همه نکات ریز و درشت این قسمت رو گفتید من هم موسیقی متن این قسمت رو آپلود کردم دوتا کار شنیده شد یکی توی اتاق دومی هم توی تیتراژ پایانی. اولی کاری بود از Mazzy Star که دیگه استفاده از صداش توی سریال‌ها به "کلیشه" تبدیل شده و بعدی هم Sun Kil Moon چندان نمی‌شناسمش این اولین کاری بود که ازش شنیدم!

16. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

اقا این سریال واقعا عالیه.....
    از نظر من که دریایی از احساسه
    به قول دوستان باید با این سریال زندگی کرد

مشاهده محتوا اسپویلر
    وقتی تو قسمت دوم د"نیل" به هوش اومد جدا اشک تو چشمام جمع شد. اخه یک ادم چقدر باید مشکلات تحمل کنه.همچنین چقد "تد" ادم ناخلفیه
    بنظرم مادر دنیل تو فصل یک اون عشق و ایمان قلبی نسبت به پسرش نداشت. اما بعد از قضیه تغییر دکوراسیون و دعوا کاملا به پسرش ایمان پیدا کرد. الان باید مثل شوهرش اینو به زبون بیاره: دنیل صد در صد بی گناه است.

18. 11 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوم خوب بود ولی مثل قسمت 1 عالی نبود..امیدوارم از قسمت بعد که دنیل بیشــــتر حرف میزنه جذابیتش رو دوباره به دست بیاره... صحبت و رابطه ی سرد زن و شوهر قصه "تد و تاونی" رو درک نمیکنم... خیلی سنگین باهم برخورد میکنن..هربار که شروع میکنن به حرف زدن انگار اولین باره همدیگه رو دیدن.. این دختره تاونی شخصیت جالبی داره...احساس میکنم از اطرافیانش خوشش نمیاد ولی بهشون وابستگی زیادی داره...اینا جای خود..اون پسره رو دستگیر کردن و داستان یه کم جلو افتاد..
    ولی من کنار داستان بیشتر اون آرامشی که تو رفتار دنیل و دیالوگهاش هست رو دوست دارم..داستانش خیلی بخاد زور بزنه تا 1 فصل دیگه نهایتش جا واسه مانور دادن داره. ولی این وسط Aden Youngــه که ازش خاطره ی خوش باقی میمونه..

احساس میکنم تو انجمن سر جمع 10نفر سریالو نگاه میکنن..!!

واینکه از امین و صابر بابت ترجمه ی روان و زیباشون صمیمانه تشکر میکنم.!!

به سلـامتیه دنیل
    مشاهده محتوا اسپویلر

20. 17 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین