برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Sirens | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Sirens عنوان مجموعه کمدی است که بر اساس مجموعه بریتانیایی به همین نام که در سال 2011 میلادی ازشبکه Channel 4 بریتانیادر شش قسمت پخش شد ساخته شده است.پخش فصل اول این مجموعه در ده قسمت از ششم مارس 2014 (پانزده اسفندماه 92) از شبکه کابلی USA NETWORK ایالات متحده آغاز شد و اول ماه می 2014 (یازدهم اردیبهشت ماه 93) خاتمه یافت. پخش فصل آغازین سریال با استقبال بینندگان مواجه شد به نحوی که با میانگین بیننده کلی 1.62 میلیون نفر مخاطب در هر قسمت توانسته عنوان پرمخاطبترین سریال کمدی جدید شبکه های کابلی در سال 2014 را تاکنون از آن خود کند .همین امر موجب شد تا مسئولان شبکه سریال را برای یک فصل دیگر با سیزده قسمت تمدید نمایند.

خلاصه داستان:
    Sirens داستان سه مامور بخش اورژانس بیمارستان به نام های Hank St. Clare ,Johnny Farrell و Brian Czyk است که زندگی دوگانه ای را تجربه می کنند.در زندگی کاری آنها افرادی شجاع, جسور و کاربلد هستند که تمام تلاش خود را برای کمک و نجات جان مصدومین خود حتی در دشوارتین شرایط ممکن انجام می دهند اما در زندگی شخصی خود افرادی با مهارت های اجتماعی پایین و خودمحور می باشند که مشکلات زیادی در برقراری رابطه دراز مدت وبا ثبات بادیگران در دارند.

آشنایی با شخصیت ها:

Johnny Farrellبا بازی Michael Mosley مامور اورژانس خوش تیپ و ورزش دوستی است که عاشق مایکل جردن است و علاقه ای به عضویت در وبسایت های اجتماعی ندارد چراکه معتقد است این امور باعث سلطه تکنولوژی بر انسان می شود ولی در عین حال از اینترنت برای دسترسی به سایتهای حاوی مطالب غیر اخلاقی استفاده می کند

Hank St. Clare با بازی Kevin Daniels بهترین دوست Johnny که ابایی از اعلام هم/ج/ن/س/گ/ر/ا بودنش در ملا عام ندارد و با وجود شخصیت قوی و محکمش ترس شدیدی از عنکبوت دارد

Brian Czyk با بازی Kevin Bigleyعضو جدید و جوان گروه که پیش از پیوستنش به بخش اورژانس در یک سازمان غیرانتفاعی به صورت داوطلبانه خدمات پزشکی به بیماران ارائه می کرده است.او هنوز با پدرومادرش در یک ساختمان زندگی میکند امری که باعث می شود دیگران اورا بدین خاطر مسخره کنند.

Theresa Kelly بابازی Jessica McNameeدوست دخترJohnny که رابطه پرفراز و نشیبی را بااو تجربه می کندچرا که Johnny از پذیرفتن تعهدات بیشتر نسبت به او طفره رفته و سه سال است که پیشنهاد او برای هم خانه شدن با هم را بی پاسخ گذاشته است

Bob Fisher و Denis Leary کارتهیه و توسعه نسخه تلویزیونی این مجموعه را برای شبکه USA Network بر عهده دارند.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sirens | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

سلام. از اونجایی که احساس کردم یه جورایی به این سریال کم‌محلی شده، گفتم بیام و یه چیزی بنویسم تا چندنفر رو مجاب به دیدنش بکنه که از واجبات و صالحاته!!! یه کمدی ناب که وقتی یه قسمت نگاهش می‌کنی به چشم یه سریال معمولی می‌بینیش اما وقتی به قسمت دوم و سوم و... می‌رسی تازه به استعداد واقعی نویسندگان و کارگردان پی می‌بری و دیگه نمی‌تونی ازش دل بکنی! واقعاً یکی از بهترین‌هاست و پیشنهاد می‌کنم حتماً ببینید.

خودم به شخصه عاشق اون سیاه‌پوسته و همکار قدیمیش شدم! خیلی خوبن!!!
    - شاید باید از خودمون این سؤال رو بپرسیم. مسیح در این شرایط خاص چیکار می‌کرد؟؟
    - دیکتا رو دوباره مربی راگبی می‌کرد و یه لحظه هم از آبجوش دست نمی‌کشید! بزن بریم.
    = حالا چون من سیاه‌پوستی از منطقه‌ای فقیرنشین هستم اون هم جلوی جمعیتی که غالب افرادش سیاه هستن. من سرهنگ هنری کیلر هستم و به عنوان افسر ارشد سروان فارل....

دست میکادو و امین و یاسر عزیز بابت معرفی و ترجمه‌ی این سریال خیلی درد نکنه.
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

آقا من عاشـــق این سریال شدم. شما رو نمی‌دونم یا به قول خارجیا I don't know about you (با لحجه‌ی مورگان فریمن خوانده شود) یعنی عالیه! قسمت چهارم رو هم دیدم و به نظرم یکی از بهترین کمدی‌هاییه که خیلی از مسائل رو بی‌پروا توضیح می‌ده، چیزایی که هیچ شبکه‌ای حتی لوئیس سی.کی هم توی شوهاش جرأت گفتنش رو نداره! مثل قضیه‌ی یوگا یا شوخی با سیاه‌پوستا و نژادهای مختلف، فقط می‌تونم بگم هرکس این سریال رو ندیده همین الآن دست به کار شه و با دیدن چهار قسمت خودش رو به پخش با ساب برسونه و از دیدنش لذت ببره. در ضمن زیرنویس امین و میکادو هم حرف نداشت، خسته نباشید.

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

4. 19 کاربرِ زیر از Mani Vampire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

قسمت 6 رو دیدم، معرکه بود به معنای واقع. کلی خندیدیم. شخصیت پردازی بکر، شوخی های عالی و دست اول، بازیگران عالی...
    هرچند معمولا مترجم خودش از سریالی که ترجمه می کنه، تعریف نمی کنه (قضیه ی ماست فروش!)، اما بعنوان بیننده واقعا از این 20 دقیقه لذت بردم و این کارو به همه ی کسانی که دنبال یه سریال کمدی بزرگسال برای دیدن می گردن توصیه می کنم.

» منتظر یک قسمت طوفانی باشید!

چند تصویر از قسمت 6

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

6. 15 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

هر ده قسمت رو پشت سر هم دیدم ولی حیف که همش ده تا بود! کمدی‌های جدید زیاد هستند اما از اونایی که زیاد تعریف بشنوم یکی دو قسمت تست میکنم ...
    با اینکه اکثر شوخی‌هاشون حولِ مسائل جنسیه ولی حداقل خنده داره ... سریال‌های مشابه رو دیدم با همین شوخی‌ها، ولی اصلا با نمک نیستند! به کمدی بین‌ها پیشنهاد میکنم یه قسمت ببینند چون مطمئن هستم شیفته سریال میشن ...
    معرفی یاسر هم که مثه همیشه عالی / دست مترجمین هم درد نکنه

8. 20 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    351
    از این کاربر 671 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

فصل دومش کیفیت فصل اولشو داره ؟؟