برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Heroes Reborn | تولد دوباره‌ی قهرمانان | [معرفی+اخبار، بحث و تبادلِ نظر]

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

شاید همین چند سال پیش بود که سریال قهرمانان تمامی بینندگان را در سرتاسر آمریکا در دوشنبه‌شب‌ها ساعت 9 شب به پای جعبه‌ی جادویی می‌کشاند تا هرهفته قسمت جدیدی از این سریال زیبای شبکه‌ی NBC را تماشا کنند. بی‌شک اگر سریال دیدن را از سال 2006 آغاز کرده باشید و این سریال را آن زمان تماشا کرده باشید، این سریال را یکی از بهترین خاطرات خوش سریال‌بینی خود و یکی از قوی‌ترین سریال‌های آن زمان می‌دانید. حتی در آن زمان در سایت IMDB نیز این سریال به پرطرفدارترین سریال تبدیل شده بود.

سریال خوب و خوش‌ساختی که اتفاقات تلخی طی پخش آن رخ داد و هیچ‌گاه نتوانست پایان پخشِ خود را تجربه کند و تنها با چهار فصل به کار خود پایان داد. اما با همین چهار فصلِ نصفه و نیمه بسیاری را شیفته خود کرد و خاطره‌ای شد برای هوادارانی که هنوز هم با شوق فراوان همین چهار فصلِ سریال را تماشا می‌کنند.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

[دانلودِ سریال]
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

مجموعه‌‌ی قهرمانان Heroes یک سریال علمی- تخیلی و دراماتیک تلویزیونی در حوزه‌ى داروينيسم می‌باشد که برای اولین بار سال ۲۰۰۶ از شبکه NBC پخش شد. این سریال یکی از شاخص‌ترین و جنجالی‌ترین سریال‌ها در شبکه‌های تلویزیونی آمریکا و دنیا می‌باشد که سری اول این سریال نزدیک به 14 میلیون بیننده فقط در آمریکا داشته و این آمار برای NBC در ۵ سال اخیر آن دوران بی‌‏سابقه بوده است. اين سريال از حيث القاء تربيتى داروينيسم و تلقين طبيعت به جاى خلقت، يك مجموعه‌ی تلويزيونى مخرب محسوب می‌شود.

مؤلفه‌های استراتژیک سریال قهرمانان این‌ها هستند...
    1. اصل تنازع بقاء يعنى اينكه كسى زنده مى‌ماند كه به طرف مقابلش حمله كند.
    2. در حوزه‌ى انگلوساكسونى ابرمرد داروين، و در حوزه‌ى ژرمنى ابرمرد نيچه وجود دارد.
    3.
    ابرانسان (ابرمرد) داروين، موجودى است كه در اثر تكامل به قهرمان تبديل شده است.
    4.
    قهرمان كسى است كه تكامل پيدا مى‌كند، و قهرمان تكامل كسى است كه مى‌ماند.
    5.
    قهرمانان كسانى هستند كه در فرآيند طبيعى تكامل يافته اند، و بقاء پيدا كرده اند، و آن‌ها هستند كه مى‌توانند ديگران را حفظ نمايند.
    6.
    قهرمان در ليبراليسم كسى است كه حداكثر خواسته‌ها را داشته باشد.
    7.
    ماچوئيسم و سوپراستارسازى در حوزه‌هاى مختلف كاركرد ليبراليسم در دارونيسم اجتماعى است.
    8.
    در روى كرد آينده شناختى، تغيير آينده مورد نظر است.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

سريال داستان بسيار جالبی را روایت می‌کند، چون واقعاً نمی‌توانيد آخرش را حدس بزنيد، همه‌چيز تغيير می‌کند، کسي که فکر می‌کنيد شخصیت خوبی را دارا می‌باشد، بد در مي‌آید و همین قضیه بلعکس را نیز صدق می‌کند، که از خصوصيات اين سريال منحصر به فرد است. سريال با فلاش‌بک‌هايی به گذشته و حتی آينده بسيار زيبا شده است و به‌خاطر اينکه نمی‌توانيد حدس بزنيد بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد واقعاً جداب و ديدنی است. اين سريال عامل بسيار خوبی براي رهايی از دغدغه‌های روزمره اين دنيا هم به حساب مي‌آید و با ديدن اين سريال می‌توانيد واقعاً فکرتان رو از محيط خارج کنيد و محو بازی، نوشته، کارگردانی و تصويربرداری زيبای اين سريال بشيد.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

در این سریال کسانی که فکر می‌کردند مثل مردم عادی هستند، به نیروهای درون خود پی می‌برند و متوجه می‌شوند که خارق‌العاده هستند و ماجراهایی که بعداً برای نجات جهان انجام می‌دهند، این سریال از چندین بازیگر کلیدی برای کار خود بهره برده که هر کدام از آنها نیروی خاصی دارند و کارهای خاصی می‌توانند انجام بدهند، برای مثال یکی از بارزترین ستاره‌های این فیلم که نقش آنرا Hayden Panettiere بازی کرده و این قابلیت را دارد که بعد از ایجاد هر نوع صدمه، خود به خود و سریع خوب شود و شفا یابد. شخصیت Matt یک افسر پلیس است و می‌تواند افکار مردم را بخواند، Isaac می‌تواند آینده را نقاشی کند. Hiro شخصیت ژاپنی داستان می‌باشد که می‌تواند زمان را نگه داشته و حتی در زمان و مکان رفت و آمد کند. Niki شخصیت زنی است که درون او فردی با نیروی بسیار زیاد وجود دارد و می‌تواند او را در مواقع سختی نجات دهد Micah پسر NiKi است و قابلیت زیادی در همین کوچکی دارد و می‌تواند ابزارهای الکترونیکی را به فرمان خود در بیاورد در این خانواده عجیب D.L نیز خیلی عجیب و خارق‌العاده است و می‌تواند از اجسام رد شود!!! Flying Man نیز می‌تواند پرواز کند البته خیلی سریعتر!!! ایشان یک فرد سیاسی هم هست که می‌خواهد بعداً سُکان ایالات متحده آمریکا را در دست بگیرد!!! Peter برادر او که در ابتدا هیچ قدرتی ندارد اما این احساس را دارد که می‌تواند یک Hero باشد . شخصیت منفی داستان Sylar کسی است که می‌خواهد با کُشتن قهرمانان دیگر به نیروی آنها دست پیدا کند که در بعضی مواقع این نیروها برای او ایجاد مشکل هم می‌کند. او تمامی‌ سعی خود را برای کشتن دیگر قهرمانان می‌کند. و یک دکتر هندی که Hero نیست اما همه قهرمانان برای حل مشکلات خود نزد او می‌آیند.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

چندی قبل Tim Kring خالق و سازنده‌ی سریال قهرمانان اعلام کرد که در سال 2015 مینی‌سریالی در قالب پخشی 13 قسمته خواهد ساخت. شبکه‌ی NBC اعلام کرده است که این مینی‌سریال شامل همان داستان و همان شخصیت‌ها می‌باشد.

از موفقیت‌های سریال قهرمانان در چهار فصل اول می‌توان از موارد زیر یاد کرد...

1. نامزد جایزه‌ی گلدن گلاب برای بهترین درام در سال 2006

2. برنده‌ی BAFTA Awards برای بهترین سریال بین‌المللی

3. برنده‌ی AFI Award

4. برنده‌ی جایزه‌ی Academy of Science Fiction

5. برنده‌ی Fantasy & Horror Films Saturn Award

6. برنده‌ی two People’s Choice Awards

7. برنده‌ی Television Critics Association Award for Program of the Year

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

ویژگی‌های منحصر به فرد، جلوه‌های ویژه، طرز روایت داستان، موسیقی بی‌نظیر، تیم بازیگری و تیم نویسندگی این سریال باعث ایجاد خاطره‌ای خوش برای ما شده اند که بی‌شک مینی‌سریال 13 قسمتی آن را در سال 2015 تماشا خواهیم کرد.
    شما نیز اگر تا کنون موفق به دیدن این سریال نشده‌اید فرصت را از دست نداده و با تماشای 77 قسمت از شگفتی‌های دنیای قهرمانان و ابرقهرمانان لذتی بی‌سابقه را برای خود رقم بزنید و از طرفداران این سریال زیبا بشوید...

ترجمه، تنظیم و تهیه‌ی مطالب :
    مـــانــــــــی (Mani Vampire)

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Heroes Reborn | تولد دوباره‌ی قهرمانان | [معرفی+اخبار، بحث و تبادلِ نظر]

“نه”…
    این جوابی است که وقتی از Ali Larter برای بازگشتش به سریال Heroes Reborn میپرسن پاسخ میده. “شنیدم که جک [Coleman] به سریال برگشته ولی خوب من در حال حاضر متعهد به سریال Legends شبکه TNT هستم واصلا وقت بازی در سریالی دیگر رو ندارم و نه اینکه بخواید فکر کنید بدم میاد از این سریال بلکه عاشق این سریال و کار با عوامل اون هستم ولی خوب در حال حاضر دارم در سریال Legends بازی میکنم…”

و اما دومین بازیگری که خبر رسمی بازگشت وی به سریال تایید شده Zachary Quinto و کاراکتر سایلار است که در حاشیه تور TCA اون رو اعلام کرده است…
    ;
    ;

3. 13 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زندگی ارزش ناراحتی نداره
    سپاس
    502
    از این کاربر 394 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

ما که برگرده نگاه نمیکنیم این همه سریال خوب دارن میسازن این سریال افتضاحو باز میخوان به خورد کی بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پادشاه همیشگیه اروپا=========== رئال مادرید

5. 8 کاربرِ زیر از eminemkamy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» نوستالزی من رو از هیروز کنسل شده، با جاده صاف کن از بین برد. یعنی به "کاش که اصلا اینکارو نمیکردن" خیلی خیلی نزدیک شدم:
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

7. 13 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

9. 15 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

من بیشتر لذتی که ازین سریال برده بودم اون دیالوگهای اول هر قسمت بود که یه مرده میگفت خداییش من خیلی باهاش حال میکردم .

حالا اون 4 تا لینکی که ازین سریال اومده بود چی بود جریانش . یکی دو هفته پیش بود فککر کنم . والتر(مدیر تیم آپلود ) هم لینکهاشو گذاشته بود .

11. 6 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

یه سوال داشتم کسانی که دیدن این ادامه سری قبلی هست یا یه داستان مجزا داره یا از اول ریبوت کردن؟

13. 5 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,883
    از این کاربر 350 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    یه سوال داشتم کسانی که دیدن این ادامه سری قبلی هست یا یه داستان مجزا داره یا از اول ریبوت کردن؟
    دوست عزیز این مینی سریال ادامه سری قبلی هست باید 4 فصل رو دیده باشین تا بفهمین چی به چیه !
    البته تو این سری ام همه بازیگران به جز چندتایی عوض شدن که آدم گیج میکنه .
    درضمن اگه این سریال موفق ازآب دربیاد ... چه بسا عوامل شبکه ملعون NBC تمدید کنن .

اضافه شده در : 14 minutes

Heroes Reborn
    S 1
    E 1,2

آخی قهرمانان برگشتن ولی کو !!! کلیر ، کو !!! پیتر ، کو !!! دکتر سورش ،
    نمیدونم چرا همش فکر میکردم این سریال داره از شبکه CW پخش میشه !!! شخصیت های خوشگل و بچه مچه ام بهش اضافه کرده بودن ...
    به نظرم اگه میخواستن با قسمت پایلوت شروع کنن مطمئناً ضعیف ترین قسمت رو از نظر آماری میگرفت ...
    روند سریال متوسط شروع شد و رفته رفته اوج گرفت و ریت خیلی خوب رو از نظر من گرفت مخصوصاً قسمت دومش ...
    خیلی دلم واسه آهنگ متن سریال تنگ شده بود و همینطور خاطراتم با شخصیت نوا بنت هم تداعی شد ...
    داستان سریال یکم گیج کننده بود خیلی از آدماهایی که قدرت داشتن رو نشون داد دو سه تا اصلی ها مونده که فکر کنم اونا باعث بشن بفهمیم چی به چیه !!!
    بهترین سکانس ها مال دختر ژاپنی بود که چهره اش هم دوست داشتنی بود .
    یک سکانسی هم بود به نظرم به قصد نمایشش دادن که خاطرات سایلار دوباره زنده بشه ...
    ( چقدرم به شخصیت سایلار شبیه بود ) ( این سکانس حدود 1ساعت و7دقیقه و18ثانیه سریال بود )

در کل خیلی خوب بود و نظرمو جلب کرد که تا آخرش بببینم ... شخصیت ها خوب انتخاب شدن ولی به نظرم میتونستن بهتر از این عمل کنن ...

در آخرم از کیارش ( تی وی سنتر ) واسه ترجمه عالیش و شروع این پروژه سپاسگزاری میکنم ...

15. 7 کاربرِ زیر از SaeeD-Mj90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

اصالا خوشم نیومد از شخصیت های جدید فقط به خاطر چهار فصل قبل نگاه کردم حالا شبکه nbc هم هست یعنی دیگه نگاه نکنیم بهتره کو شخصیت جذاب سایلس، پیتر، مت هیروز قدیمو خراب نکنند خوبه

17. 4 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

ین nbc وضعش خرابه ، باید دید تمدید میسه یا نه
    گرچه کلا بوی کنسلی از بَر و روی سریال به استشمام میرسه !
    Trump2016

19. 4 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین