برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

Hybrid View

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

Mrs. Brown's Boys [ معرفی ، بحث و تبادل نظر ]

...[IMDB]
    [تاپیک زیرنویس].........[تاپیک دانلود]
    درباره سریال:

Mrs. Brown's Boys سیتکام شبکه BBC با بازی کمدین بریتانیای یعنی Brendan O’Carroll درباره پیرزن بیوه (پیرزنی با دستگاه vibrator) و مادر دو فرزند بالغ خود است که در امور آنها دخالت میکند. یکی از شاخصه های او استفاده از "F-Word"های بیشمار و با لحن کنایه آمیز صحبت کردن است.در دهه ی اخیر پربیننده ترین مجموعه های تلوزیونی در بریتانیا، سریال هایی کلاسیک بوده اند،اما این مجموعه مورد توجه خاص بینندگان قرار گرفته و جایگاه ویژه ای میان بینندگان پیدا کرده است.باید اشاره کرد که BBC از این سریال به عنوان یکی از افتخارات خود یاد میکند با این وجود این سریال بسیاری از ببیندگان خود را پس از پایان مجموعه جذب کرده و بینندگان از مشاهده تمام قسمت های این سریال بصورت یکجا لذت برده و ابراز رضایت کرده اند.
    سازندگان سریال به دو فاکتور مهم که لازمه ی یک کمدی موفق است توجه داشته اند، یعنی: رفتار و اعمال خنده دار+جک های هوشمندانه + شخصیت های دوست داشتنی و البته بامزه. مشاهده یک مرد در لباس زنانه بدون آنکه بیننده ذره ای به مرد بودن او شک کند یکی از نقاط قوت این سیتکام بریتانیایی ست. وجود یک مرد در لباس پیرزن احساسی غیرقابل توصیف در بیننده القا میکند که او را در طول تماشای سریال خندان نگه میدارد بدون آنکه وِی "جُکی" بگوید یا رفتار خاصی نشان دهد! از دیگر ویژگی های خاص این پیرزن میتوان به جابجا تلفظ کردن دو کلمه ی "Fu*K" و "FECK" اشاره کرد که به منظور ایجاد ایهامی لطیف و هوشمندانه از آن استفاده میکند.

اگر در انتخاب این سریال دچار تردید شده اید ، مشاهده ویدیو 30ثانیه زیر خالی از لطف نیست!

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mrs. Brown's Boys [ معرفی ، بحث و تبادل نظر ]

» طی خبری که دو روز پیش از BBC پخش شد، سریال دو قسمت ویژه کریسمس خواهد داشت. Brendan O’Carroll و گروهش نیز برای فیلمبرداری آماده شده و کار فیلمبرداری از 24 سپتامبر تا 1 اکتبر ادامه خواهد داشت.

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

3. 26 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

feel what i feel
    سپاس
    111
    از این کاربر 144 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

چقدر خوبه این سریال...سیتکامی که حتما شمارو جذب خودش می کنه...من کشده مورده ی اون لحظه هاییم که یکی خراب میکنه یا فیلم بردار گند میزنه و mrs brown جمعش می کنه...
    فقط ای کاش بچه های زیر نویس با اینکه سرشون شلوغه ولی به این سریال بیشتر برسن

5. 11 کاربرِ زیر از mo30_joker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

این سریال یکی از بهترین کمدی هایی هست که تا حالا دیدم، تمام بار کمدی هم رو دوش خود برندان اُ کرول هست. شخصیت پیرزن غرغرویی که بازی میکنه با اون ادا و اطواری که در میاره و لحجه ایرلندی که داره واقعاً عالیه و تک تک حرف ها و حرکاتش به خنده میندازدتون.

یک نکته جالبی هم که تو سریال هست اینه که تقریباً تمام بازیگرهای سریال اعضای خانواده واقعی برندان اُ کرول هستن (زن - پسر - دختر - عروس - داماد - خواهر - خواهرزن ...) به همین خاطر هم هست که بقیه کاراکترها در مقایسه با خانم براون زیاد خنده دار نیستن و بعضی جاها واقعاً ناشیانه بازی میکنن، اما بجاش یک فضای صمیمی و خودمونی به سریال میده که خیلی دوست داشتنی و شیرین ـه. اگر کمدی دوست دارید توصیه میکنم به هیچ وجه این سریالو از دست ندید.

در ضمن دوباره اینجا هم از مترجمین عزیز که این سریال رو بهمون معرفی کردن و زحمت ترجمه ـش رو کشیدن تشکر میکنم.

7. 8 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :